PDA

View Full Version : PZERiI

elmarek
06-01-2008, 15:47
Interesuje mnie opinia Koleżanek i Kolegów o Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Czy jest, jak działa, czy jesteście członkami w Waszych miastach.

Alsko
06-01-2008, 15:49
Nie jestem członkinią. Zle mi się kojarzy.

largetto
06-01-2008, 16:15
Interesuje mnie opinia Koleżanek i Kolegów o Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Czy jest, jak działa, czy jesteście członkami w Waszych miastach.

Zapisałam się po przejściu na emeryturę w poszukiwaniu swojego miejsca, ale nie odnajduję się tam, opłacam tylko składki
może kiedyś skorzystam z jakiejś wycieczki , nie wiem...........

elmarek
06-01-2008, 18:35
Zadając to pytanie nie ukrywam ,że chciałem się pochwalić swoją działalnością i być może zainteresować Drogich Forumowiczów możliwościami działania na rzecz ludzi, którzy nie odnaleźli się w nowej sytuacji życiowej.

http://pzeri-sok.pl

Basia.
06-01-2008, 19:52
tak trzymać, gratuluję. Stronka mi się podoba, dobrze że działacie. Pozdrawiam.

Anielka
06-01-2008, 19:57
Na razie sie nie zapisałam,ale mam zamiar.Stronkę obejrzalam.Działacie i to całkiem dużo.Powodzenia zyczę.

senior A.P.
07-01-2008, 00:46
Co jest jednym z najwiekszych osiagniec tego zwiazku ?

Basia.
07-01-2008, 01:45
Co jest jednym z najwiekszych osiagniec tego zwiazku ?
nie należę co prawda do żadnego związku, nie wiem ilu członków liczy ten związek w skali kraju myślę sobie tak głośno, że jeżeli komuś samotnemu, nieszczęśliwemu, choremu będzie udzielona pomoc to już jest osiągnięcie.

Ewita
07-01-2008, 13:00
jeśli w Łodzi ta organizacja działa tak samo prężnie... Nie lubię przelewania pustego w próżne, ale może mogłabym się do czegoś przydać i sama czuć się potrzebną? Pewnie poszukam w internecie:D

senior A.P.
07-01-2008, 16:06
Tak naprawde to jak duzo jest samotnych i potrzebujacych ludzi w Polsce ?
Czy aby naprawde sa samotni ,nie maja zadnej rodziny(rodzenstwo,dzieci dorosle,przyjaciele) ???
Co z rola wladz panstwowych,jezeli ma ich zastepowac zwiazek (pomoc biednych dla jeszcze biedniejszcy) ?
Wreszcie co z naszym chrzescijanskim milosierdziem i dzialaniami KK w Polsce ?

Benigna
07-01-2008, 20:37
Zadając to pytanie nie ukrywam ,że chciałem się pochwalić swoją działalnością i być może zainteresować Drogich Forumowiczów możliwościami działania na rzecz ludzi, którzy nie odnaleźli się w nowej sytuacji życiowej.

http://pzeri-sok.pl
Super! Sama bym się chetnie zapisała do takiego związku.
Muszę sprawdzić jak z tym jest w Warszawie? Dzielnicy?
Pewno jest rejonizacja , jak zwykle.
A czy przypadkiem w naszych zamierzeniach n.t. podatków można by się podeprzeć związkiem emerytow? Jakimś ogolnopolskim? Tam pewno maja prawników.

Alsko
07-01-2008, 21:12
Mnie ZEiR kojarzy się z OPZZ i SLD, czyli zle.
I nie sądzę, żeby w sprawie podatków od emerytur jego głos był słyszalny.

largetto
07-01-2008, 21:57
w moim mieście działa i ZEiR oraz Partia Emerytów i Rencistów, swego czasu miała nawet swoich przedstawicieli radnych w magistracie.Ale jakoś nikt nie zabiegał specjalnie o prawa emerytow, zawsze były na "tapecie " inne ważniejsze sprawy

Sanna
07-01-2008, 23:06
Po przejściu na emeryturę zapisałam się ,dwa lata płaciłam składki i raz skorzystałam z zabawy Andrzejkowej.Propozycji niewiele ,chętnych do działania nie potrzebowali,sami niewiele robili.Już nie płacę.

senior A.P.
11-01-2008, 15:45
Zwiazek (jakis tam) przeciez to podpora rzadzacych i zabezpieczenie dzialan !
Tam sa dobierani odpowiedni ludzie do zarzadow od dolu do naczelnych. Zwiazki sluza nie czlonkom ale wladzy ,jezeli jeszcze sie ktos w tych ochlapach zwiazkowych nie polapal to mu bardzo wspolczuje.
Owszem imrezki Wam zorganizuja,popisza,powiedza ,pociesza,czasem tez biednym "podsmaruja".
Partia ,to jest sila tam to juz nie ma przelewek - jak nam sluzysz ,to i cos ze zlobu ci sie dostanie. Zaglosujesz to i moze jakis podzial z zyskow,zdradzisz to "weksle" pojda w ruch. Zmienisz barwy to albo jestes nasz i dostales spec zadanie,jezeli sam tego chciales to twoja smierc polityczna !

elmarek
11-01-2008, 16:19
Senior A.P. czy Ty przypatkiem myślisz że jesteś Senator A.P.?
Na Wszystkim sie znasz nawet na Związku Emerytów ?

Anielka
11-01-2008, 18:30
A ja sie wczoraj zapisalam i od razu skorzystalam z mozliwosci pobawienia sie na balu karnawałowym.Zastanawiam sie nad wyjazdem na świeta wielkanocne do Piwnicznej z dwudniowa wycieczka do Budapesztu.Uwazam,ze fajna spraw,składka roczna nie jest duza,imprezy,które organizuja to też nie takie wielkie pieniądze,szkoda,ze w Gdańsku nie maja strony internetowej.Pozdrawiam serdecznie wszystkich emerytow i miłych i udanych imprez zyczę.

elmarek
11-01-2008, 19:16
A ja sie wczoraj zapisalam i od razu skorzystalam z mozliwosci pobawienia sie na balu karnawałowym.Zastanawiam sie nad wyjazdem na świeta wielkanocne do Piwnicznej z dwudniowa wycieczka do Budapesztu.Uwazam,ze fajna spraw,składka roczna nie jest duza,imprezy,które organizuja to też nie takie wielkie pieniądze,szkoda,ze w Gdańsku nie maja strony internetowej.Pozdrawiam serdecznie wszystkich emerytow i miłych i udanych imprez zyczę.

Wielkie dzięki . Takie słowa pomagają w dalszej pracy .:)

Malgorzata 50
11-01-2008, 19:18
Hmm mnie sie to kojarzy jak Alsko niestety -poza tym jest to podpórka dla wszystkich partii w wyborach jak bida i trwoga to do emerytów naopowiadac im banialuk a oni uwierza i popra .Nie ,zadnych organizacji ..ale jeśli ktoś lubi to dlaczego nie ,kazda forma aktywnosci jest poparcia godna!!!

senior A.P.
12-01-2008, 09:08
Znam sie znam na zwiazkach wszelkich,nawet malzenskich.Senatorem tez jestem,moj senat nazywa sie PRAWDA,obraduje kazdego dnia i liczy troche wiecej niz senat klamstwa.

Anielka
12-01-2008, 09:21
Pogadamy Małgosiu jak przejdziesz na emeryture,i nie daj bóg sama zostaniesz,a biura podróży jednak troszke wiekszą kase za wszelkiego rodzaju wyjazdy sobie zyczą.A poza tem to nie jest partia i nikt nikopgo nie zmusza,Ja po dzisiećiu latch po przejściu na emeryture sie zapisalam.Nie musze tam być na stałe jak mi sie coś nie bedzie podobało zawsze moge zrezygnować.Pozdrawiam cieplutko.

polusi
12-01-2008, 09:31
człowiek to ...braterstwo ...to jak powietrze ...jest każdy na to skazany i wszystko jest ok ...jeśli chodzi o braterstwo ,jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego ...ale to było dawno i zanikło ??odczepiły się jakieś stwory co zaczęły łupić swoich braterskich ,i prowadziły do samozniszczenia , przynalezność ....to jak odłam jesteś nasz ..a reszta ...ja lubię swoje własne plecy i swoje własne zdanie ..nie lubie jak mi mówia jak mam żyć ...nawet jak oferują mi tańszego sylwestra ...sorry jeśli kogoś uraziłam nie taka była intencja

Anielka
12-01-2008, 09:35
Absolutnie nie urazłas,każdy żyje jak chce,ale spróbować w życiu trzeba wszystkiego,zeby mozna było powiedzieć jakie to jest.Pozdrawiam cieplutko.

senior A.P.
12-01-2008, 09:35
Zycie wg.szablonu jest bardzo nudne !

Malgorzata 50
12-01-2008, 13:17
Anielko - każdy wybiera sobie to co lubi.Nie lubie kółek różańcowych i tyle- tansze wyjazdy i Sylwestry jakos mnie nie przekonuja .Nie muszę ani wyjeżdżac ani sylwestrować. Ale przecie mowię żyjemy w wolnym kraju i kazdy wybiera sobie to ,co go cieszy.

senior A.P.
12-01-2008, 13:26
Ej ,poczekaj ! W takim razie to ja czytam,ze Ty zyjesz po za Polska,bo jak narazie Polska jest zniewolona przez UE a tam jest chyba juz 25 panstw. Wielonarodowe podanstwo "globalowi" na czele ktorego jest .................Potrzebna tylko Konstytucja i oficjalny Rzad "kolchozowy" ,parlament europejski juz jest !

hannabarbara
12-01-2008, 13:34
Życie w PRL-u wytworzyło u wielu osób odruch wstrętu do wszelkich form zorganizowanej działalności. Czasem szkoda! Bo mądrość zbiorowości najczęściej jest sumą mądrości poszczególnych jednostek. Nawet w naszej historii ktoś tam krzyczał "Kupą mości panowie, kupą!" A lekarze jak się zorganizowali i założyli różne porozumienia, to stali się siłą, która kolejnym rządom każe tańczyć jak oni grają. A pojedynczo to najwyżej mogli sobie popyskować i tyle.

Ewita
12-01-2008, 13:57
Ej ,poczekaj ! W takim razie to ja czytam,ze Ty zyjesz po za Polska,bo jak narazie Polska jest zniewolona przez UE a tam jest chyba juz 25 panstw. Wielonarodowe podanstwo "globalowi" na czele ktorego jest .................Potrzebna tylko Konstytucja i oficjalny Rzad "kolchozowy" ,parlament europejski juz jest !
Poza Polską, Senior (pisze się łącznie) to żyjesz ty. A cóż to? słów gadule zabrakło, że wielokropek wstawia, czy wstydzisz się swoich poglądów???

BUNIA
12-01-2008, 15:10
elmarek

masz wylaczona opcje otrzymywania prywatnych wiadomosci - prosze o kontakt

elmarek
12-01-2008, 21:54
Bardzo dziękuje za wszystkie te życzliwe i te nie przychylne opinnie, napewno pomogą w mojej działalność.:)

senior A.P.
04-04-2008, 15:33
Zycie partyjne,to jest dopiero zycie !
Szczegolnie w partii ,ktora dzierzy wladze !!!
Dzisiaj PO gora,silni zwarci gotowi na wszystko i za wszystkich.....chca decydowac.

ymca
04-04-2008, 15:51
ło Matko!!!bo pęknę ze śmiechu

PZERiI

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów

senior A.P.
04-04-2008, 16:21
Abys nie pekla przed czasem jak PO zatonie.