PDA

View Full Version : Po co to forum? Dlaczego ludzie piszą?

kufa86
07-01-2008, 11:36
Po co to forum właścicielom - to łatwo się domyślić.
Dlaczego ludzie tu piszą?
Odpowiem za siebie.
Piszę na kilku forach.
Czy to cukierkowata, czy to chamska atmosfera nie sprawia mi różnicy, byleby były bezlukrowe, konkretne tematy.

Zalety tego forum:
1. dość szybko chodzi
2. ma funkcję "dzisiejsze posty"
3. duża frekwencja, zawsze jest ktoś chętny do rozmowy, nawet na egzotyczne tematy.
4. nieznaczne ingerencje cenzury, praktycznie nieobecnej, pozwalające na:
5. ciekawe meandrowanie tematów i liczne dygresje
6. jest tu kilka błyskotliwych indywidualności i szeroki przegląd różnych typów
7. słodziakowe tematy omijam

Mimo tego, że czasem czuję się jak w składzie porcelany, traktuję to pisanie jak rozrywkę umysłową.

Basia.
07-01-2008, 12:06
dlatego, że jest to forum przyjazne dla użytkowników. Dlatego, że nie ma tutaj takiego chamstwa i agresji jakie spotyka się na innych forach /tam to jest norma/. Dlatego, że dzięki temu forum część osób poznała się osobiście i znajomości 'forumowe" przekształciły się w znajomości "realne" co jest bardzo sympatycznym zjawiskiem. Na tym forum można sobie porozmawiać z życzliwymi osobami na wiele tematów, oczywiście trafiają się tutaj osoby chcące skłócić forumowiczów, obrażające ich, trollujące ale na takie zjawiska użytkownicy seniorkowego forum potrafią już właściwie reagować i żadnemu trollowi nie uda się rozwalić naszego klubiku. Mamy również na forum użytkowników krytykujących wszystko zachowują się tak jakby ktoś ich pod nosem posmarował /wiecie czym/, chcą wszystkich pouczać i zmieniać na siłę "na obraz i podobieństwo swoje" z tym forumowicze również dobrze sobie radzą i pozostają sobą wzbudzając złość u "zmieniacza". PISZEMY NA TYM FORUM DLATEGO BO TEGO CHCEMY!!!!!!!!!!

smerfeta
07-01-2008, 12:27
Piszę tu bo:
poznaję nowych ludzi i ich poglądy,
mogę wymieniać się z innymi swoimi myślami,
mam czasem dużo czasu,
korzystam z ulubionych stron:piękno...,literatura,barek itp.
mogę tu znależć przyjaciół,
jest wiele ciekawych tematów,
mogę innych prosić o radę,
uczę się z pomocą innych,
czuję się jak w grupie bliskich ludzi.:)

siekierka
07-01-2008, 14:13
Przed chwilą pisałem, dlaczego przyjmę księdza po kolędzie. Właśnie dlatego siedzę przy komputerze, aby nie robić tego co przed laty samotni starcy - czekać bezczynnie na śmierć.
Mam ochotę dożyć do setki, ale nie mając możności swobodnego chodzenia, nie mogę uczestniczyć w żadnych spotkaniach czy zbiorowych imprezach. W chwilach gdy wzrok jeszcze trochę służy, forum jest dla mnie ucieczką od samotności. Pozwala nie rozczulać sie nad sobą, swoją starością i samotnością.:rolleyes:

Basia.
07-01-2008, 16:08
Przed chwilą pisałem, dlaczego przyjmę księdza po kolędzie. Właśnie dlatego siedzę przy komputerze, aby nie robić tego co przed laty samotni starcy - czekać bezczynnie na śmierć.
Mam ochotę dożyć do setki, ale nie mając możności swobodnego chodzenia, nie mogę uczestniczyć w żadnych spotkaniach czy zbiorowych imprezach. W chwilach gdy wzrok jeszcze trochę służy, forum jest dla mnie ucieczką od samotności. Pozwala nie rozczulać sie nad sobą, swoją starością i samotnością.:rolleyes:
super, że jesteś z nami i przestań z tą starością, dożyjesz minimum setki. Życzę Ci tego z całego serca. Pozdrawiam i czekam na c.d. w Twoim blogu.:) :) :)

jolita
07-01-2008, 16:10
Korzystam chętnie z forum żeby się wygadać To co innego niż nagadać bo moje wypowiedzi w większości nie są komentowane...Może zbyt kontrowersyjne, a może nadal czynna jest blokada jaką obłożono mnię w połowie ub. roku...Uważam, że "nie ma tego złego" bo dyskusja mogłaby doprowadzić do sprzeczki a tych nie uznaję. W sumie: dobrze jest jak jest i że w ogóle jest...

Nika
07-01-2008, 16:20
od roku ,ponieważ spotkałam tu sympatyczne osoby,życzliwe,których towarzystwo wnosi wiele radości w moje "emeryckie" życie,zwłaszcza że z kilkoma spotykam się w realu.Doznałam od nich wsparcia w trudnych chwilach,za co bardzo dziękuję.Czuję się tu dobrze...po prostu..dobrze.

Sgerr
07-01-2008, 18:41
Jak to mój kumpel admin z innego forum powiedział

"Ludzie używają forum by móc na coś ponarzekać i znaleźć takich co ponarzekają z nimi" :)

Ewita
07-01-2008, 19:02
żeby się z czegoś cieszyć i znaleźć takich, co się z nimi będą cieszyć!:D

sosna
07-01-2008, 19:18
Korzystam chętnie z forum żeby się wygadać To co innego niż nagadać bo moje wypowiedzi w większości nie są komentowane...Może zbyt kontrowersyjne, a może nadal czynna jest blokada jaką obłożono mnię w połowie ub. roku...Uważam, że "nie ma tego złego" bo dyskusja mogłaby doprowadzić do sprzeczki a tych nie uznaję. W sumie: dobrze jest jak jest i że w ogóle jest...
czytam i się zdumiewam.A któż tu na ciebie nałożył blokadę?
Ja tu od nie dawna więc nie wiem .Nie mniej się dziwię
Jestem jeszcze tu bo Ty i Tobie podobne osoby były dla mnie miłe nie ignorowały moich postów ,jednym słowem zauważały kogoś nowego jeszcze onieśmielonego.Dzięki takim osobom jak Ty wielu nowych tu pisze
pozdrawiam serdecznie
sosna

polusi
07-01-2008, 19:41
i ja to samo napisze ..dobrze mi z wami ,choć mało się udzielam ,a dużo czytam ..czuje sie tu akceptowana ,i zauważana ..czego brak mi w naturalnym życiu ,aż dziw

Benigna
07-01-2008, 20:00
Dlaczego piszemy na tym forum? A dlaczego rozmawiamy ze znajomymi? Z tych samych powodów.

Basia.
07-01-2008, 20:18
jaką blokadę, nie wierzę.:D :D :mad:

jolita
07-01-2008, 20:49
jaką blokadę, nie wierzę.:D :D :mad:

Oj Basiu, Basiu - Ty wówczas spakowałaś swoje manatki... i łatwo Ci to mówić...ale "co było a nie jest (?) nie pisze się w rejestr" ale Sosenka ma rację - rzadko potrafimy pełnić honory domu choć ja w tymże forum zostałam zganiona za "wychodzenie przed szereg' już staram się tego nie robić, ale w momencie gdy w wątku gdzie bywam zjawi się ktoś nowy
staram się go powitać (nie kieruję już do "przedstaw sie" i "powitań" bo nie doszukałam się wsparcia)

Basia.
07-01-2008, 23:40
Oj Basiu, Basiu - Ty wówczas spakowałaś swoje manatki... i łatwo Ci to mówić...ale "co było a nie jest (?) nie pisze się w rejestr" ale Sosenka ma rację - rzadko potrafimy pełnić honory domu choć ja w tymże forum zostałam zganiona za "wychodzenie przed szereg' już staram się tego nie robić, ale w momencie gdy w wątku gdzie bywam zjawi się ktoś nowy
staram się go powitać (nie kieruję już do "przedstaw sie" i "powitań" bo nie doszukałam się wsparcia)
nie wychodzisz prze żaden szereg, bądź taka jaka jesteś to nie jest kadzenie bo ja nie umiem i nie lubię kadzić. Dzięki Tobie dowiaduję się o ważnych wydarzeniach i gdyby nie Ty wielu uczestników tego forum nie miałoby zielonego pojęcia o urodzinach kolegów i innych osób publicznych, imieninach, rocznicach klubikowych, ważnych dniach na różne okoliczności. POWTARZAM NIE KADZĘ, BĄDŹ SOBĄ ZAWSZE!!!!!!!!!!! :)
http://img166.imageshack.us/img166/7249/a2so0.gif (http://imageshack.us)

Lila
07-01-2008, 23:51
Jola,dawaj dupsko do bicia !!!

A co ja mam powiedzieć ,jako sprzeka forumowa ?

No coś Ty.Nigdy nie zapomnę tych tygrysów,jakimi mnie przywitałaś.Te tygrysy spowodowały ,że tu działam.Choć przyznaję,mogę wkurzać..:)

elizka
07-01-2008, 23:52
A ja tu wpadam jak do żródełka,aby spragniona napić się wody życia.Czasem jestem chwilę,bywa,że i dłużej,ale pokrzepiam się i lżej mi pchać mój wózek.A jak przychodzi nostalgia ,to siedzę, gapię się,czytam,słucham muzyki i na nowo mogę działać.Szkoda mi dnia jak tu nie wpadnę.

Basia.
07-01-2008, 23:54
A ja tu wpadam jak do żródełka,aby spragniona napić się wody życia.Czasem jestem chwilę,bywa,że i dłużej,ale pokrzepiam się i lżej mi pchać mój wózek.A jak przychodzi nostalgia ,to siedzę, gapię się,czytam,słucham muzyki i na nowo mogę działać.Szkoda mi dnia jak tu nie wpadnę.
takie wynurzenia. NIE KADZĘ!!!!!!!!!!:)

elizka
07-01-2008, 23:58
A która to godzina dziewczyny?Naprawdę?Tak to właśnie jest w tym klubie.

elizka
08-01-2008, 00:01
http://img299.imageshack.us/img299/206/16gm3.gif (http://imageshack.us)
PA!

jolita
08-01-2008, 00:10
Tygrysów nie pamiętam, ale patrząc na Twojego avatara to czy mam rozumieć, że nawet gdyby - to przyznałabyś mi rację?
Ale nie, to niemożliwe - poprostu gdy tu "nastałaś" ja dopiero raczkowałam w wklejaniu obrazków i mogłam z wrażenia kota pomylić z tygrysem bo jakakolwiek złośliwość to nie moja specjalność chyba że w charakterze riposty...

Basia.
08-01-2008, 00:14
NIE KADZĘ, ale za chwilę stukniesz 5000 postów czy to się komu podoba czy nie. :) GRATULUJĘ!!!!!!:)

inka-ni
08-01-2008, 00:14
A ja też mimo róznych zdan,a takie mają prawo być tam, gdzie jest więcej osób i czsami palnięcia jakiejś gafy,to chętnie nawzajem sobie pomagamy i zdobywamy pewne wzajemne umiejętnosci,calkiem darmo!!!!!

Kundzia
08-01-2008, 00:17
A mnie dopiero teraz udało się dorwać do kompa,praca ,obowiązki a przyjemności na deser.
Dlaczego tu piszę? bo lubię i konieć,tu poznałam prawdziwych przyjaciół,tak w realu jak i w necie,Jak tylko mogę wpadam choć na chwilę,nie zawsze piszę,ale staram się czytać innych i jak tylko mam coś do powiedzenia -mówię.

inka-ni
08-01-2008, 00:19
Lilu ja bardzo lubie duże koty na ekranach,tak dostojnie wyglądają,no i potrafią byc bojowe,tak trzymać.Basia to taki duszek robienia dobrych rzeczy i akcji i ne kadzę nikomu.Jolu też tak trzymaj,jak do tej pory!!!!!!!!!!!!

Lila
08-01-2008, 01:28
Jola ...na 100 % były tygrysy .Koniec.Straciłam dla nich głowę.

ps.Już pisałam,że rodzina mnie kiedyś odciągnęła od tygrysa bengalskiego w oliwskim ZOO.Wystawał mu taki piękny koniuszek ogona,którym okazywał lekceważenie zwiedzającym..

A mnie coś koniecznie pchało,aby ten ogon pociągnąć...:)

Więc te tygrysy potraktowałam jako omen...:):)

gratka
08-01-2008, 07:26
Sa tu bardzo mili ludzie, lubie ten rodzaj humoru, czasem zadume, czasem polajanki, ale to jest z klasa . Chcialabym sie nauczyc takiej dyplomatycznej elegancji w dyskusjach jaka bywa na tym forum, gdzie ludzie znaja sie od dawna i z kilku rzuconych slow czytaja bezblednie mysli. Co prawda nie udzielalam sobie glosu na innych forach, ale tez nie czulam takiej potrzeby. Jestem tu, bo to jest to! Dzieki, ze jestescie i przyjmujecie serdecznie!!Zawsze lubilam czytac, co pisza madrzy ludzie, a te rozmowy-dyskusje czyta sie wyjatkowo dobrze.

Nika
08-01-2008, 08:01
Gdyby ktoś źle się czuł w naszym gronie,to po prostu by je opuścił...dla mnie to logiczne,nic na siłę,a kto jest-znaczy ,że czuje się dobrze.Proste.Bez względu na insynuacje rozmaitych niewydarzonych gości.

kufa86
11-01-2008, 21:31
Jak zauważyłem ostatnio, forum służy również do wylewania frustracji niespełnionych elementów wykopaliskowych z ciepłych krajów.

Lila
11-01-2008, 23:06
Jak zauważyłem ostatnio, forum służy również do wylewania frustracji niespełnionych elementów wykopaliskowych z ciepłych krajów.

A także do nawoływania do walki .
Z ciepłych krajów,to może Che niedobity przez CIA,jakimś cudem się uchował w majtkach w palmy.

hana
12-01-2008, 19:19
Dlaczego ludzie piszą? Miedzy innymi dla takich jak ja mimo, że o tym nie wiedzą. Gdy mi smutno,źle, czuję sie osamotniona- czytam. Głupie myśli znikają, za co Wam dziękuję. Serdecznie pozdrawiam.

Nika
12-01-2008, 19:45
I o to własnie,Hano,nam chodzi przede wszystkim.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum.

enia60
12-01-2008, 20:04
najgorzej jest wtedy gdy nie ma wyboru,forum daje nam takie możliwości...czy to jeszcze za mało?

nie dostaje się mądrości w darze,trzeba ją odkryć samemu po wędrówce,jakiej nikt nie może podjąć za nas ani jej nam oszczędzić,bo ona jest spojrzeniem na świat

...tak własnie postrzegam możliwości tego forum

jolita
12-01-2008, 20:08
A tych co szukają radochy zapraszam do wątku "Przy kominku" - tam ubaw karnawałowy...

kufa86
25-01-2008, 02:00
Zauważyłem następny powód:
traktowanie forum jak katedrę z której głosi się upierdliwie swoje poglądy.

Lila
25-01-2008, 09:21

I jako ambonę myśliwską ,z której się strzela do upatrzonej zwierzyny,samemu siedząc bezpiecznie schowanym...:mad:

gratka
25-01-2008, 20:59
Faktycznie, forum ulega ewolucji, w moim odczuciu chyba na gorsze. Przy wymianie zdań wydziela się czasem adrenalinka i to jest miłe, ale np wątek "Społeczeństwo " stał się kiepskim spektaklem jednego aktora.:confused:

Lila
25-01-2008, 21:03
No,ale na to jest forum..demokracja ..

Dla mnie obecnie jest bałagan z tymi wątkami regionalnymi.Ale wielu osobom to odpowiada,więc ja ,jako pokorny obywatel, podporządkowuję się .:)

Ewita
25-01-2008, 21:06
poniesie, co???:D

hannabarbara
25-01-2008, 21:14
Faktycznie, forum ulega ewolucji, w moim odczuciu chyba na gorsze. Przy wymianie zdań wydziela się czasem adrenalinka i to jest miłe, ale np wątek "Społeczeństwo " stał się kiepskim spektaklem jednego aktora.:confused:
Nie zauważyłam wątku, zaraz poszukam, ale w ciemno obstawiam, kto obsadził się w roli głównej. Szkoda, że nie mam szans sie z kimś założyć, to by i adrenalinka nieco zadziałała.

sosna
25-01-2008, 21:26
jest "dlaczego ludzie piszą na forum"
to ja z innej beczki
dlaczego wolę czytać Zaznaczam że nikomu nie mam zamiaru się podlizywać
ale wasze posty w wątku dla niewybranych tudzież w Barze są warte zebrania i opublikowania
Czytając najczęściej ryczę ze śmiechu czym z lekka jest zaniepokojony mój M.
Poza wszystkim lubią wiersze Ewity i dyskurs Lili z AP lub Kufą
cięte riposty Małgosi stonowana zawsze Basia
toż to panie perełki
A te wszystkie zdolne bestyjki w wątkach podróży lub muzyki
Tar-ninka, Margo ,Jolitka (te jej kalendarze)
I nasi rozważni stonowani i bardzo mądrze piszący panowie
no - z wyjątkami ale to nie liczne wyjątki
Dlatego Was czytam i tu jestem
za co Wam dziękuje
niżej podpisana
sosna

chickita
25-01-2008, 22:00
- są takie babki co mnie deprawować chcą i nauczyć pić pod sklepem a inni nie chcieli i mówili, ze to be,
- bo "nauczyłam się" pić alkohol w hurtowych ilościach(jak na mnie)i jakie picie taki odwyk:D
- są tu tacy ludzie, którzy mi dobrze zyczą i póki mnie nie poznaja(wtedy przestaną-hihihi) to biore garściami bom niedowartościowana,
- sa tacy ludzie, którzy bawią mnie do łez i rozmowa z nimi sparwia mi frajde,
- bo mam tu Przykaciół.
Mało?:D

sosna
25-01-2008, 22:19
chickitko
patrz post wyżej
Ps
daj se spokój z odwykiem:D

chickita
25-01-2008, 22:27
Sosna, cóż mam powiedzieć? Przyjdzie czas, przyjdzie pora bedziem sie leczyc a na chwilke obecną ide do baru na drina:D

gratka
29-01-2008, 14:45
Sosna, cóż mam powiedzieć? Przyjdzie czas, przyjdzie pora bedziem sie leczyc a na chwilke obecną ide do baru na drina:D

Oj chickita Ty już trzy dni w tym barze siedzisz. Ja rozumiem, ze hurtowe ilości, ale jakiż potem spiralny kac :D !!!!!
Tuwim: " Byłaś gdzie, piłaś co,piłaś, to wyłaś!"

Ten cytat z racji akcji Cała Polska czyta dzieciom

Alsko
29-01-2008, 20:15
A po co ludzie zapisują się do klubów?
Bo człowiek to zwierzę stadne?
Chyba tak.
I dlatego tak przykro, kiedy zamiast miło - robi się niemiło...

A kaznodzieje i wszelakiego rodzaju misjonarze, kandydaci na guru itp... Forum to doskonała pożywka dla nich. Jak każda zbiorowość.

Alsko
29-01-2008, 21:06
No, toż mówię: klub. W jakim klubie zapadają ważne decyzje?!
Dyskutowałabym na temat średniej dochodów uczestników. Nikt nie lubi gadać o niedostatkach. Jest chyba tak, jak w życiu. Więcej tych poniżej średniej.
Muzyka, muzeum, poezja Ewy - o, tak!!!
A słowotok? Niestety, uprawiam tzw. beblanie. I wcale nie jestem tym zażenowana. Czasami trzeba :-))
Bibliotekę mam daleko i guzik tam jest. Albo kupuję, albo od przyjaciół mam.
A tu... Polubiłam niektórych ludzi. Dlatego tu zaglądam.
Z nudów też.
A, i jeszcze jedno: ja stąd biorę nie myśląc, co sama daję. Przyznaję się bez bicia.

Ewita
29-01-2008, 21:27
Czasem chce się do kogoś. Nie w jakimś konkretnym celu, ale żeby po prostu był. Mam ochotę niejednokrotnie powtórzyć za Jesieninem "dawaj, powyjom wmiestie pri łunie". Ale "wmiestie", ale razem. Są ludzie, których bardzo lubi się na odległość, są i tacy, którzy drażnią. Anonimowość forum pozwala na wiele, ale i często kłamie. Pewnie dlatego tak chętnie spotykamy się ze sobą, żeby zweryfikować wrażenia z forum. To forum jest potrzebne, dlatego tu piszemy.

Nimrod
29-01-2008, 21:30
Powody są oczywiście różne mnie chwilowo przywiązało do domu a ze lubię pogadać to tutaj mogę pobleblać jak fajnie już tu powiedziano. Ja wcale nie chcę poprawiać świata itp misji też nie mam. A tutaj można się pośmiać i poprostu miło wytracić czas i poznać całkiem sympatyczne osoby.

Alsko
29-01-2008, 21:36
Noooo! I to jest to!!! To, co Ewa i Nimrod napisali!

szekla
29-01-2008, 21:56
Lubie czytac i lubie sie dzielic tym co mam, albo znajde i jak dla mnie to wystarczający powód :D

liduszka
29-01-2008, 22:04
Ja poprostu jestem bardzo szczesliwa ,ze sie znalazlam wsrod Was. I jast ,tu bardzo milo, wszedzie znajda sie tacy , co maja cos do powiedzenia krytycznego. Zycie jest nauka i uczmy sie.Poznalam wiele milych i sympatycznych osob na forum i to sie liczy.Zycze wszystkim zdrowia i milych tematow.

largetto
29-01-2008, 22:17
Uczę się tutaj wielu rzeczy, poznaję ciekawych ludzi, oglądam świetne prezentacje, piękne galerie , ściągam muzykę....zaspokajam swoje potrzeby "bycia z ludźmi" aby nie zdziczeć w domu . Net jest dla mnie oknem na świat.
I wcale nie dziwię się "starszym" ludziom, którzy nie mają tej zabawki, że dzwonią do Radia Maryja i rozmawiają. W ten sposób mają kontakt z innymi ludźmi , zazwyczaj są to osoby niepełnosprawne lub obłożnie chore. Każdy człowiek potrzebuje akceptacji drugiego człowieka, choćby wirtualnego, kiedy samotność już za bardzo doskwiera.
Myślę, że w przyszłości i ja będę mogła coś wnieść na to forum, na razie 'sępię' , ale myślę, że kiedyś odpłacę dobrem za otrzymane dobro.
I najważniejsze można mieć to wszystko nie wychodząc z domu,/ w tym czasie robiąc za kurę domową/
Dwa w jednym - i to jest to :D

Basia.
29-01-2008, 22:20
Uczę się tutaj wielu rzeczy, poznaję ciekawych ludzi, oglądam świetne prezentacje, piękne galerie , ściągam muzykę....zaspokajam swoje potrzeby "bycia z ludźmi" aby nie zdziczeć w domu . Net jest dla mnie oknem na świat.
I wcale nie dziwię się "starszym" ludziom, którzy nie mają tej zabawki, że dzwonią do Radia Maryja i rozmawiają. W ten sposób mają kontakt z innymi ludźmi , zazwyczaj są to osoby niepełnosprawne lub obłożnie chore. Każdy człowiek potrzebuje akceptacji drugiego człowieka, choćby wirtualnego, kiedy samotność już za bardzo doskwiera.
Myślę, że w przyszłości i ja będę mogła coś wnieść na to forum, na razie 'sępię' , ale myślę, że kiedyś odpłacę dobrem za otrzymane dobro.
I najważniejsze można mieć to wszystko nie wychodząc z domu,/ w tym czasie robiąc za kurę domową/
Dwa w jednym - i to jest to :D
na pewno wniesiesz mnóstwo wspaniałych rzeczy, to miłe że dobrze czujesz się w naszym towarzystwie. Pozdrawiam.:)

kufa86
06-05-2008, 16:12
Wpis z 7 stycznia
Po co to forum właścicielom - to łatwo się domyślić.
Dlaczego ludzie tu piszą?
Odpowiem za siebie.

Zalety tego forum:
1. dość szybko chodzi
2. ma funkcję "dzisiejsze posty"
3. duża frekwencja, zawsze jest ktoś chętny do rozmowy, nawet na egzotyczne tematy.
4. nieznaczne ingerencje cenzury, praktycznie nieobecnej, pozwalające na:
5. ciekawe meandrowanie tematów i liczne dygresje
6. jest tu kilka błyskotliwych indywidualności i szeroki przegląd różnych typów
7. słodziakowe tematy omijam

Czasem czuję się jak w składzie porcelany, cyt. Kaśka Wiele osób obraża się o byle głupstwo
Od tego czasu trochę się zmieniło, indywidualności jakby ubyło.
Cenzury gwałtownie przybyło.

Przeczytałem ponownie dotychczasowe wpisy i powody pisania można podzielić na
- poznawcze, nauka komputera, liczne porady kulinarno – kosmetyczne, chorobliwe (te dotyczące jelit były ciekawe)
- psychologiczne, czyli samotność itepe, zaspokajanie instynktu stadnego, ateistyczna forma RM.
- rozrywkowe (to ja ja)
- psychiatryczne, niektórzy userzy próbują tutaj (na innych forach też) leczyć swoje kompleksy i wyładowywać frustracje
- i jeszcze powód podany w innym temacie przez Kaskę NAŁÓG
cytat Uzależnienie od pisania na forum dotknęło wiele osób.
Śmieszne to nie jest, kiedy ludzie zatracają się w wirtualnym świecie.

-
http://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo/t-pozegnanie-seniorow-i-podszywajacych-sie-pod-nich.-page5-244
Na forum nie widać wielkich intelektualistów (trudno tak nazywać kogoś, kto parę zdań składnie sklecić potrafi).

Śmieszne to nie jest, kiedy ludzie zatracają się w wirtualnym świecie.
Część zabija czas, część realizuje jakieś ‘’wyższe’’ cele (komiczne to czasem, i śmieszne).
Spora grupa forumowych rezydent -ek, -ów, dla poprawy własnej kondycji psychicznej, a także fizycznej
(mało ruchu, wielogodzinne siedzenie przed monitorem może być przyczyną problemów z krążeniem – zawał, udar),
powinna wybrać się na długi urlop, bez Internetu.
Bo…
są śmieszni, kiedy straszą, pouczają, tropią, mają dosyć, odchodzą, przychodzą, a jak to nie pomaga mówią, że oni wszystko przetrwają.
Przyspawani, czy co? (koniec cytatu)

Mam leczniczego pomysła na odspawanie..WAŻNE
Czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym.

Należy skonstruować rower z laptopem zamiast kierownicy.
Kierowanie GPSem i strzałkami lewo – prawo.
Napęd z dynama.
Nie kręcimy pedałami, nie ma prądu, nie ma netu.

PS Kaśka, jak ty jesteś Kaśka - to ja jestem lufa.

kufa86
06-05-2008, 16:20
Wielkie dzięki dla porządkowych, bo komp mi się zmienił w karabin maszynowy.

Jadzia P.
07-05-2008, 21:12
Młodzi i troche starsi mają "naszą klase", a my, seniorzy mamy to forum. I wielkie dzięki założycielom za to, że je założyli.

tadeusz50
07-05-2008, 21:37
Przecież można być tu u seniorków i w naszej klasie!!

enia60
07-05-2008, 22:15
idzie się do grobu gdy ktoś mówi czas umierać ...nie !idzie się gdy ta chwila nadejdzie,a ty o tym nie wiesz