PDA

View Full Version : Powikłania cukrzycy


Baisa
19-09-2016, 09:46
Witam, od dobrych kilku lat choruję na cukrzycę. Kilka dni temu lekarz stwierdził powikłania, mianowicie neuropatię cukrzycową. Jest ktoś tutaj, kto spotkał się z tego typu powikłaniami? Możecie napisać coś, na temat postępu choroby ?

euraka
19-09-2016, 13:15
Moja mama choruje na cukrzycę i ją równię dopadłą neuropatka cukrzycowa.Jest to dosć częste powikladnie.Jednak odpowiednia pielęgnacja , styl zycia oraz leczenie pozwalają jej żyć z tym normalnie. Na tej stronie jest opis dolegliwości:
http://ocukrzycy.pl/leczenie-cukrzycy/powiklania-cukrzycy/

Trzeba bardzo dbać o stopy.

eledand
19-09-2016, 14:02
Neuropatia ogólna to temat jak RZEKA DŁUGI..

Dotyka ta choroba z współistniejącą Cukrzycą..

Mam słodkości z ćwierć wieku..Dbanie o cały organizm jest ważne.
Oczy bo tracimy wzrok.
Skóra bo swędzi obłędnie,Smarować i kremować a to nie jest tanie...
Paznokcie atakuję Grzybica i wieloletnie leczenie u Dermy.
Wszelkiego rodzaju łuszczyce,sypię się ze skóry pyłek.
Żołądek z jelitami włącznie.Jeść Błonnika dużo ,czyli warzywa na surowo.
Łupież głowowy to następna przypadłość u Cukrzyków.
Co dotyczy,problemów z moczem to już inna inszość,nikt tego nie naprawi bo wszystko staje się zwiotczałe i sflaczałe.Urolodzy to zooperują,ale Chory sam z tym zostaje.W tym jest Sęk..
Jest to nie do naprawy a mogą wystąpić Infekcje..


Jeżeli jest zachowana jako taka DIETA to Organizm da sobie z tymi przypadłościami radę.
W Głowie zakodować i myśleć pozytywnie..

Monika32
26-09-2016, 14:50
Od wielu lat choruję na cukrzycę, do tej pory dawałam sobie radę. Wszystko się zmieniło kiedy na nogach pojawiły się rany. Pomoc udało mi się uzyskać dopiero w Centrum Stopy w Warszawie. Otrzymałam fachową pomoc oraz stały kontakt mailowy jak i telefoniczny z osobą leczącą mnie. Zostałam pouczona jak zmieniać opatrunki w domu, dzięki temu koszty leczenia są o wiele mniejsze. Obecnie nie mam problemów.
Polecam to miejsce!