PDA

View Full Version : Przebieranie.


mirra56
28-09-2016, 16:01
Dzień dobry,

dostałam dzisiaj zaproszenie na zabawę Halloweenową i w sumie wszystko było by nawet w porządku, gdyby nie fakt, iż jest ona balem przebierańców.

Sądzicie, że wypada, żeby starsza pani zbliżająca się do 60-tki przebierała się?

Pomyślałam, że może wystarczy jak założę jakiś drobny dodatek? Nie wiem - w postaci kapelusza czarownicy (https://lolle.pl/dodatki-imprezowe/kapelusze-i-czapki/kapelusz-czarownicy)? albo coś innego?

Zapraszam do dyskusji.

Joanna49W.
21-10-2016, 11:12
Witam mirro56!
Nie wiem czy zbyt późno nie trafiłam na Twój wpis i poradę.Nigdy nie byłam na Hall....... Zależy do jakiej grupy wiekowej masz zaproszenie. Jeśli do emerytów to jak najbardziej, możesz spokojnie założyć to co Ci najbardziej odpowiada.
U nas w karnawale w KEiR co roku mamy bal przebierańców.Im starsza osoba jest przebrana i odstawi nie mały pokaz to jest weselej w całej grupie. Wszyscy bawimy się radośnie.
Natomiast zaproszenie do grupy młodzieżowej na taki Hall...to już całkiem inna sprawa. Ja osobiście nie znam się na rzeczy ale gdybym miała pójść to też bym się zastanowiła.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

Jmilosz
17-11-2016, 11:40
myślę, że dodatek będzie super, najważniejsze być młodym, duchem