PDA

View Full Version : Pospolite ruszenie .

senior A.P.
09-01-2008, 13:48
Moze by tak zalozyc organizacje pospolite ruszenie,ktora by informowala co sie w Polsce i na swiecie dzieje a potem przejela wladze od wszystkich partii ?
Seniorzy maja duzo czasu wiec do roboty .
Na poczatek polecam pospoliteruszenie.org

Alsko
09-01-2008, 14:13
łamiącą Art. 11 Konstytucji RP!
I nie tylko 11...

senior A.P.
09-01-2008, 14:15
Mozesz podac co zlamali gdy jeszcze nie powstali ?

Lila
09-01-2008, 14:29
A co seniorzy mieliby z tą władzą zrobić ,niby ?

Nijak nie rozumiem.Ja osobiście nie jestem żądna władzy .

kufa86
09-01-2008, 16:51

.
Jak to co?
Przyłączyć Stany do Polski.

Basia.
09-01-2008, 17:07

Nijak nie rozumiem.Ja osobiście nie jestem żądna władzy .
dla seniorów nadszedł "czas odpoczynku", niech władzę sprawują ci którzy mają życie przed sobą ...........wiele lat życia. Seniorzy niech się cieszą pobytem na zasłużonej emeryturze bo władzę już mieli. Teraz nadszedł czas rządzenia dla młodszego pokolenia /przy okazji mi się rymnęło/.Wiecie co mnier wnerwia najbardziej kiedy obserwuję seniorów? Denerwują mnie "dziewice z odzysku", które w młodości korzystały z uciech cielesnych gdzie się dało i z kim się dało, pozbywały się "kłopotu" kiedy się przytrafił a teraz są obrończyniami "życia od poczęcia" i zwolenniczkami"życia w czystości" aż do ślubu. Denerwują mnie seniorzy /którym stan zdrowia nie pozwala na spożywanie napojów z procentami, o dziewczynkach też już mogą tylko pomarzyć, nie mają zainteresowań/ krytykujący wszystko i wszystkich, bezinteresownie zawistni,zachowujący się jak rozkapryszony dzieciak, plotkujący, usiłujący żyć życiem dzieci bo swojego nie posiadają, mający minę jakby ktoś ich kocim g.....m pod nosem posmarował. Takich ludzi jest niestety dużo i to jest tragiczne. Opisałam w tak malowniczy sposób bez odrobiny złośliwości i przesady parę małżeńską, z którą sąsiaduję przez ścianę.

kufa86
09-01-2008, 19:14
z innego tematu, znalazła Basia:

Wiecie jaki dzisiaj mamy dzień

słowo daję, nie żartuję dzisiaj mamy DZIEŃ LEWATYWY!!!! Na własne uszy słyszałam w tvn24, dziennikarz zastanawial się czy będzie uroczyście obchodzony, czy nie pójdzie w zapomnienie.

Nie damy zapomnieć!!

Oczami wyobraźni widzę gigantyczne pospolite ruszenie (po emeryckich stawkach), każdy z hegarem w ręcach.
Gdzież jest król, co na rzezie tłumy te wystawia?
Jest!!
Na czele ten co go najbardziej ruszyło, tak to ON, Stary Wiarus – Kawalerzysta dosiadający na oklep wyuzdanego krokodyla.
Poszczególne oddziały prowadzi Słynna Praczka.
Wolontariusze rozdają laxigen.
Krokodyle wszystkich krajów łączcie się w kliźmie.
Entuzjazm i euforia, szaleństwo tłumu – na Belweder!!
Wiatr łopoce proporcami z hasłem „Oczyścić rząd – zrobić im enemę”
A cóż ten Wiarus dzierży w dłoniach?
Chyba się mylę...nie..to niemożliwe..jednak..
On ma wielki negatyw lewatywy i dumnie nim wywija.
Tak trzymać , zwyciężymy słynną praczkę.

senior A.P.
09-01-2008, 22:58
Ku.fa jego mac ten wyzej to trzezwy ?
Nie wierze aby mu dwa "zywce" rozum odebraly.

senior A.P.
10-01-2008, 10:26
Ruszylo sie ruszylo i to wsrod mlodziezy - to dobrze bo dziadek to se moze tylko przy wstawaniu pier... ,posteka pomarudzi,piwko palnie i dalej drzemie. Wprawdzie jest tu taki jeden co siekiera wymachuje ale nie grozny ,bo sam przed kosa ucieka.
Jezeli juz o mlodziezy zaczalem to i dokoncze,ze to na nauczelniach jak gdyby 68-mym powialo i cos sie szykuje.
Moze nie bedzie powtorki,bo to dzisiaj mlodziez swiatla i lepiej wyksztalcona jak kiedys ,nie potrzebuje bibuly bo komorke ma pod reka. Stacje przekaznikowe tych fal zaczynaja sie zacinac ale to i tak nic nie da gdy "zasiegu braknie". Nawet gdy i komputer odmowi posluszenstwa , pojawi sie przerwa na laczach z odpowiednim napisem to student wie co to oznacza .
Mlodziez ma niezawodne lacza na dyskotekach i na "kwaterach",zaczyna na fali myslec tak,ze nawet "wtyka" nie wie o co chodzi.
Jak widac to i Bog stracil cierpliwosc i czysci ludziom mozgi .

Lila
10-01-2008, 11:10
Senior,ruszyło się może.Ale Tobie w spodniach..Gratuluję..:)

Co Ty nam rewolucji życzysz ? Jakaś psychoza czy jak ?
Mało kłopotów ma ten Kraj ?

senior A.P.
10-01-2008, 11:21
Cos Ty ! O jakiej tu rewolucji wyczytalas ,moze to ta co wyzej piwosz napisal ?
Nie ! Rewolucji to i w 1968 roku nie bylo,chodzilo tylko o przesiedlenie i zasiedlenie innej ziemi - tamtej ziemi aby Palestyna nie okrzepla.
Ja tu pisze o pospolitym ruszeniu mlodziezy do nauki ,przeciez to zimowa sesja egzaminacyjna.
Oj wstalas Ty dzisiaj lewa noga,przycisnij ja prawa.

Lila
10-01-2008, 11:32
Wstałam dwiema nogami Seniorku...
Ale Ty nawet o prostych sprawach ,piszesz z taką emfazą ,że trudno naprawdę Cię zrozumieć..

ps.w wojsku pewnie sztandar nosiłeś ?

senior A.P.
10-01-2008, 12:02
Nie obawiaj sie ,kto chce to zrozumie !
W wojsku bylem tym ,ktory propagande niszczyl w zarodku.
Kiedy widzialem,ze sam nie dam rady w walce z klamstwami i klamcami,ktorzy przejmowali wladze zdjalem mundur na wlasna prosbe. Prosba moja byla bardzo przychylnie przyjeta,wojsko pozegnalem z bolem serca bez sztandaru,takich jak ja nie bylo w zwyczaju (mimo naleznego ceremonialu) zegnac ,gdyby mozna z checia kopneli by w cztery litery - ja bylem innego "howu" w dodatku z polskiej rodziny.

Lila
10-01-2008, 12:14
Łał..

Żałuję serdecznie,że nie byłam przy zdjęciu munduru...hmmm...

ps.A to co pod mundurem ,też zdjąłeś ???:)

siekierka
10-01-2008, 12:20
Ja dumaju - eta był politruk - dlatego odszedł bez honorów, sztandarów i bez przytupu.

senior A.P.
10-01-2008, 13:22
Popatrzcie co tu wyzej napisal autentyczny POLITRUJ !
On mnie do politruka przyrownuje z dobitnym podkresleniem jezyka obcego.
Czy Ty aby glupiego nie udajesz ?
Przeciez politrucy poszli w oficerow wychowawczych i kapelanow wojskowych,dzisiaj sa generalami.
Moze jeszcze powiesz ze nie wiesz z jakiego drzewa rodowego sie wywodzili i wywodza. Jak nie wiesz to zapytaj Michnika lub jego brata i wiecej nie rznij glupa przed publicznoscia,stac Cie na wiecej niz nie jedego doktora politologii.
Swietnie grasz na dwie strony !

senior A.P.
11-01-2008, 13:51
Moze nie tyle sie ruszylo co drgnelo i to u kogo u Premiera Tuska. Ameryka przerazona posunieciami polskiego Rzadu i naradami z "pepikami". Prasa bije na alarm,tarcza zagrozona. Polskie wojska liza rany za Irak,co niektorzy podsumowuja poniesione straty,ten zas za wschodniej granicy zmienia plany strategiczme.
To dobrze,ze wszyscy zaczynaja myslec ,w Polsce tez.

Malgorzata 50
11-01-2008, 13:54
senior ty masz zdrowie ...ja po prostu wyjsc ze zdumienia nie moge ....

senior A.P.
11-01-2008, 14:22
Jak masz zyczenie to podrzuce Ci troche "chorob" wspolczesnego swiata ,ktorych byc moze nie znasz ale nie uznaje Cie za naiwna,inaczej bys tu nie czuwala. Ploteczki sa w dziale "rozne",mnie odpowiada "spoleczenstwo i polityka".
To swietny dzial na wspolczesne czasy gdy Chinczycy sie zbroja a Hindusi zaczynaja produkowac male samochody,ktore nawet w Ameryce beda sie dobrze sprzedawac.
Nie widzisz ,ze swiat z glodu sie budzi ?

Lila
11-01-2008, 15:39
Ooo....drgnęło cuś.U seniora ....

senior A.P.
12-01-2008, 08:24
Bogu Dzieki ,serce bije !

Malgorzata 50
12-01-2008, 11:22
Koziorożec jesteś GENIALNY!!!!

senior A.P.
12-01-2008, 12:45
Kozi-rozec jestes niedoinformowany i tresci ,ktorymi chciales blysnac, uwadzac jako poczatkujacy Pania w okularach nie przyniosa skutku w zalozonych celach.
Ja Ci przypomne o Karczewskich (ojciec i syn z narodu "wybranego") ,ktorzy lepiej naciagneli Polonusow, naiwnych ciulaczy zielonych banknotow na dziesiatki tysiecy,potem zwineli zagle ale ich dopadnieto ,odsiedzieli krotkie wyroki i byc moze nadal kradna. Nie bede dawal szczegolow,przypomne i prosze (to moj temat) abys jako poczatkujacy pisal na temat.
Pospolite ruszenie bedzie predzej w Polsce niz USA .
Polska to nasza Ojczyzna,USA to zbiorowosc roznych ras i wyznan.

kufa86
12-01-2008, 13:56
Kozi-rozec jestes niedoinformowany i tresci ,ktorymi chciales blysnac, uwadzac jako poczatkujacy Pania w okularach nie przyniosa skutku w zalozonych celach.
.
W tym zawiłym, pokrętnym i niezrozumiałym stylu (wyprasowane zwoje dają znać o sobie) senior chce udowodnić, że jedynym źródłem prawdziwej wiedzy jest ON.
Czymże byłoby forum bez NIEGO, czymże świat byłby?
Stadem marnych, niedoinformowanych szaraczków.

Dzięki, dzięki seniorowi za światło tej nauki.
Wszyscy na kolana,
i z kornie pochylonym czołem przyswajać co Jego Wysokość raczy bąknąć.

O Słońce Karpat
O TY, Źródło Wiedzy Jedynej
- gotówkowy karmicielu pejsatej papugi
- hodowco białych krokodyli (może myszy, nie pomnę już)
- nałogowy zbieraczy mandarynek (chociaż inne posty sugerują,że tu o mandarynów chodzi)

Dla mnie świat bez CIEBIE przestanie istnieć.
howgh

kufa86
12-01-2008, 14:05
Jestem w temacie ,nie w tomacie.
Koziorożec w pomidorach...
ciekawe danie by to było.

senior A.P.
14-01-2008, 14:56
Napewno "kufa86 " Twoj i innych swiat przestanie istniec (moj tez) ale niczym to nastapi bedziesz jeszcze sie tu popisywal swoja filozofia zyciowa,przeciez kazdy ma do tego prawo ale nie kazdy ironizuje.
Twoja wiedza zachwyceni sa wszyscy,no moze z drobnymi wyjatkami (ci,ktorzy tu zagladaja i twierdza,ze to zydokomuna na wymarciu - prosze sie nie obrazac,bo tak napisano do mnie na prywatny adres,ja to tylko powtarzam) .
Jezeli masz jeszcze cos ze swoich madrosci chetnie poczytam i napewno wezme sobie to do serca,odswiezy mi moje "mroki przeszlosci".
Jak narazie bywaj zdrow !

kufa86
14-01-2008, 16:18
Napewno "kufa86 " Twoj i innych swiat przestanie istniec (moj tez) ale niczym to nastapi bedziesz jeszcze sie tu popisywal swoja filozofia zyciowa,przeciez kazdy ma do tego prawo ale nie kazdy ironizuje.
Twoja wiedza zachwyceni sa wszyscy,no moze z drobnymi wyjatkami (ci,ktorzy tu zagladaja i twierdza,ze to zydokomuna na wymarciu - prosze sie nie obrazac,bo tak napisano do mnie na prywatny adres,ja to tylko powtarzam) .
Jezeli masz jeszcze cos ze swoich madrosci chetnie poczytam i napewno wezme sobie to do serca,odswiezy mi moje "mroki przeszlosci".
Jak narazie bywaj zdrow !
1. zwykłem odpowiadać na imienne zapytanie
2. do ironizowania trzeba mieć predyspozycje i niewyprasowane zwoje
3. nie obrażam się w ogóle, a na kopalne krokodyle w szczególności
4. żydom zazdroszczę trochę ich talentu do kasy, ja ze szlachecką fantazję i rozmachem wydaję to co zarabiam
5. poczytaj w temacie o USA, z pewnością rozświetli to dodatkowo Twój jakże światły umysł
6. bywam zdrów, bo regularnie dezynfekuję swój organizm, czego i Tobie życzę. Polecam piwo Zagłoba (ja go nie używam, bo nie potrzebuję), może po NIM, tzn Onufrum kapnie Ci coś konceptu, bo jak na razie kiepsko.

senior A.P.
15-01-2008, 14:51
Komu kiepsko niech sie martwi,przeciez to on jest kowalem.
Ja nie musze czytac o USA,ja tu zyje i widze ,dzisiaj niech czytaja ci co sa daleko od USA.
Punktowanie kufa juz nie modne,referaty sie skonczyly.
O krokodylach tez tyle wiesz co wyczytales ,ja ogladalem te dzikie i niedostepne.
Jezeli juz chcesz blysnac wiedza wyczytana, to nam napisz dlaczego tak modne jest teraz piwo w Polsce. Przeciez to belty,ktore sprzyjaja przyspieszonemu rozwojowi gruczolu krokowego i wielu starszych panow na to cierpi.Czyzbys mial dolegliowsci ?
Pamietaj staruszku !
Tu nawet Zagloba i jego koncepty nie pomoga jak "oleum" w glowie nie ma patrzac na reklamy ,takze piwne !

Lila
15-01-2008, 22:24
Senior,Kufa to chyba taki młodszy bardziej jest..
O prostacie to jeszcze nie słyszał,a w nocy to mu kobity spać nie dają,a nie sikanie..:)

Ano.Czas.Każdego dopadnie bestia..

senior A.P.
19-01-2008, 10:25
Bog wiedzial co robi "wklejajac" mezczyznie gruczol krokowy a kobiecie ........ Po latach uciech,trzeba pamietac tez i o grzechach,ktore wcale nie sa odpuszczane jak przyjeto w "pismie swietym".
Cierp cialo kiedys chcialo !

Sgerr
19-01-2008, 17:38
Cholera jasna...
Krokodyle oglądałeś? Może ci łeb rozgryzły i mózg wyjadły apotem pomarły?
Jesteś do ciasnej katolikiem?! Do nie gadaj o grzechach nie odpuszczanych. Jedynym grzechem niewybaczalnym jest świadome zaparcie się Boga.
Piwo pytasz? Może ty pijesz pomyje ze ścieków ale nie wszyscy są tak ograniczeni. No wybacz... Nie każdego stać na dobre piwo... i nie każdy jest w stanie docenić dobre piwo...

senior A.P.
20-01-2008, 09:14
Prosze,prosze,mlody "senior" a puszczaja mu nerwy !
A jaki tupet i jezyk doskonaly !!!
Nawet nie wiedzialem,ze czlowiek moze miec leb. Wprawdzie takie epitety czytalem jak niszczono Romka Giertycha,ze ma glowe jak kon ale to pisali gowniarze,jeszcze z piwna piana pod nosem i studenci z Izraela.
W koncu Giertych nie wytrzymal i "poszedl w adwokaty",teraz broni oszukane zony "biznes zlodzieji" na poselskich posadkach.
Boze co sie w tej Polsce porobilo i jeszcze mnie posadzaja o picie piwa.
Chlopie !
Ja na tydzien wypijam dwa galony chemicznie "usprawnionego" mleka a nie belty z zydowskich browarow .

kufa86
20-01-2008, 09:37
Chlopie !
Ja na tydzien wypijam dwa galony chemicznie "usprawnionego" mleka a nie belty z zydowskich browarow .
To widać.
Mleko zakisłe pod czaszką robi pospolite ruszenie.
Trzeba by to czasem zdezynfekować (na leczenie za późno).

Browar w Żywcu powstał z inicjatywy księcia cieszyńskiego Albrechta Fryderyka Habsburga,
http://pl.wikipedia.org/wiki/Browar_w_%C5%BBywcu
Właścicielem browaru w Okocimiu k/Brzeska był hrabia Goetz.
Nie wiedziałem, ze to żydzi....no, no.
Zaraz (to taka duża bakteria) dowiem się pewnie, że JPII i Mieszko Pierwszy to też żydzi.
A Kopernik był kobietą.

Lila
20-01-2008, 09:51
A wstyd Kufa,wstyd...

Kopernik był kobietą,to jasne jak słońce.Jak Skłodowska -Curie .
Co do Mieszka ,to masz rację.Żydem nie był zdecydowanie,z tego prostego powodu iż w Polsce ich nie było.Chociaż niektórzy twierdzą ,że myszy pożerające Popiela z rodziną,nosiły pejsy.Ale ja w to nie wierzę..bo chyba nikt nie powie ,że Popiel był koszerny w jakikolwiek sposób..

A browary były niemieckie ,niestety,o czym oni sobie teraz przypominają.Zawsze Niemcy najlepiej warzyli piwo,a Słowianie sycili miody..

senior A.P.
20-01-2008, 10:38
A niech Ci tam "Qwa" pod czacha bulgocze kazde piwo nawet z browalu Kobyle Pole. Mnie i tak na belty nie namowisz ,zas mleko nawet to najgorsze trzeba pic i reklamowac z polskiej mleczarni,bo z piersi matek Polek juz nie ma co ssac,same piegi im tylko zostaly po marketowej zywnosci a sylikon jest rakotworczy.
Kufa86 wstal dzisiaj na kacu po niemieckim piwie i odrazu wszedl na strone i reklamuje cuda browaru i ich tworcow. Glodnemu zawsze piwo na mysli !
Chlopie ! Tak z rana to radze paciorek dla seniora z RM a nie tesknote za siuskami.
Starosc nie radosc i nawet pier......... juz nie to ,czacha lupie a ja Cie mam,no wiesz gdzie.
Nie przejmuje sie grzybnia pospolita i prosze mi nie przeszkadzc w powanych tematach .
Jasionke na plecy i do baru ,masz przeciez blisko tam gdzie podobni Tobie siedza i mysla co i gdzie by tu jeszcze chlapnac.