PDA

View Full Version : pomoc studentce :)

ewusiaczek
09-01-2008, 18:59
Dzień dobry jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i studiuje pedagogike, na uczelni przeprowadzamy badania dotyczące młodości ludzi starszych, dlatego prosze o pomoc, jesli mają Państwo ochote przypomnieć sobie i zastanowić sie co znaczy dla Was słowo młodość i jaka ona była prosze o kantakt. W badaniach nie potrzebne są żadne nazwiska jedynie wiek.
Bardzo dziękuję i czekam na maile ( ewumax@gmail.com)
pozdrawiam ewa

kufa86
09-01-2008, 22:14
Dzień dobry jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i studiuje pedagogike, na uczelni przeprowadzamy badania dotyczące młodości ludzi starszych, dlatego prosze o pomoc, jesli mają Państwo ochote przypomnieć sobie i zastanowić sie co znaczy dla Was słowo młodość i jaka ona była prosze o kantakt.
pozdrawiam ewa
Bardzo chętnie wytłumaczę to - osobiście.
Kantakt - forum.

Lila
09-01-2008, 22:18
Bardzo chętnie wytłumaczę to - osobiście.
Kantakt - forum.

:D Nie nabierz się...Kufa to smarkaty jeszcze jest..:D

kufa86
09-01-2008, 22:43
Ale mu furcy!!

ammi1952
09-01-2008, 23:18
ponadto kufa to seksualista gawędziarz jedno co kocha to wszystkich absorbować sobą

Alsko
09-01-2008, 23:23
Ammi, Kufa robi to jednak na wesoło!
Wolisz tego misjonarza w majtkach w palemki? Już czwarty wątek zapisuje, jeśli nie piąty...

Lila
09-01-2008, 23:33
Ammi, Kufa robi to jednak na wesoło!
Wolisz tego misjonarza w majtkach w palemki? Już czwarty wątek zapisuje, jeśli nie piąty...

A mnie sugeruje branie pieniędzy za pisanie...:D tylko nie napisał od kogo...
Zgrywus z niego.Ja mam do niego świętą cierpliwość.Sama nie wiem czemu ?

hannabarbara
10-01-2008, 01:33
A mnie sugeruje branie pieniędzy za pisanie...:D tylko nie napisał od kogo...
Zgrywus z niego.Ja mam do niego świętą cierpliwość.Sama nie wiem czemu ?
Lilu! To jesteśmy dwie. Ja też mam! Myślę sobie, że udaje nie wiadomo co i nie wiadomo po co , a tak naprawdę to tęskni za krajem młodości i dzieciństwa i choć w ten sposób ma okazję pogadać po polsku. Ciekawa jestem jakie my byśmy były, gdyby przyszło nam żyć w tym nieco dziwnym dla Eurpejczyka kraju.

Malgorzata 50
10-01-2008, 05:05
A kto mu kazal -typowy chicagowski zakuty łeb nie lubie AP i nie zamierzam tego ukrywać .No! To pomoglismy studentce!!!!

Nika
10-01-2008, 09:26
Nikt tak jak my nie potrafi zbaczać na manowce..to już znana praktyka.

kufa86
11-01-2008, 20:33
ponadto kufa to seksualista gawędziarz jedno co kocha to wszystkich absorbować sobą
Na 10 postów tylko ja zaoferowałem konkretną pomoc i napisałem na temat.
A tu mi się zarzuca, że jestem wielbłądem.

ammi1952
11-01-2008, 20:42
Kufa słonko ty moje nie wielbładem ino gawędziarzem ;) a gawędziarz od wielbłada rózni sie tym że wielbład ino pluje ,a ten drugi lubi gadać o sobie ;)

kufa86
11-01-2008, 21:58
ammi,
jakbym rozmawiał o innych,
byłbym pospolitym plotkarzem.
Dzień dobry jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i studiuje pedagogike, na uczelni przeprowadzamy badania dotyczące młodości ludzi starszych, dlatego prosze o pomoc, jesli mają Państwo ochote przypomnieć sobie i zastanowić sie co znaczy dla Was słowo młodość i jaka ona była prosze o kantakt.
pozdrawiam ewa
Trzeba by tu rozważyć wpierw co to jest młodość.
Rozdzieliłbym też młodość fizjologiczną od psychicznej.
co do tej drugiej:
osobiście znam dwudziestoparolatków, którzy są mentalnie starsi jak kopalne florydzkie krokodyle.

Fizjologiczna młodość to (wg mnie) granica dwudziestu lat.
Nie chciałbym ponownie mieć tyle.

siekierka
11-01-2008, 22:12
Zapraszam na mój blog tu w klubie

bogda
11-01-2008, 22:21
A gdzie....ja nie mogę znależć....

siekierka
11-01-2008, 22:32
Wejdź na nick.W drugim wierszu pod czerwonym paskiem, drugi od prawej jest napis blog. Włącz i już.Powodzenia:)

bogda
11-01-2008, 23:04
Dotarłam...poczytałam...świetnie to wszystko opisujesz i najważniejsze, że tyle pamiętasz z tamtego okresu....