PDA

View Full Version : Uwaga Wirus


inka-ni
09-01-2008, 22:31
w najblizszych dniach musicie uwazac i nie otwierac zadnych wiadomosci o nazwie-invitation-niezaleznie od tego kto ja wyslal.Jest to wirus ktory-otwiera-znicz olimpijski,ktory pali dysk twardy.Tego wirusa otrzymacie od osoby,ktora znajduje sie na liscie kontaktow,dlatego musicie rozpowszechnic tego maila.jesli otrzymacie wiadomosc zatytuowana-invitation-nie otwierajcie jej i od razu wylaczcie computer.jest to najgorszy wirus o jakim informowalo CNN zaklasikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich,ktore kiedykolwiek pojawily sie.Ten wirus zostal odkryty wczoraj po poludniu w Mc"Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiazania.Ten wirus poprostu niszczy"Sektor Zero"na dysku twardym,gdzie ukryte sa podstawowe informacje.Przeslij tego maila do znajomych,do osob z listy kontaktow-skorzystamy na tym wszyscy.Nie kasuj tego.Wyslij do wszystkich ktorych masz na liscie.przed chwilą dostalam

małolata
09-01-2008, 22:42
Polecam zajrzeć na stronę: http://lancuszki.avx.pl/ oraz http://atrapa.net/


oto komentarz do ww. łańcuszka:


Kolejna antywirusowa fałszywka... Niektóre elementy przepisane żywcem z innych podobnych łańcuszków (por. łańcuszek Biblia Zakonników http://atrapa.net/chains/biblia.htm) (http://atrapa.net/chains/biblia.htm%29).
Zdarzają się wprawdzie wirusy, które umieszczają w tytule wysyłanej wiadomości słowo invitation, np. W32/Darby.B ( http://atrapa.net/chains/biblia.htm ) jednak takie wirusy mają w swoim repertuarze o wiele więcej możliwych „przynęt”.
Nieco inaczej sformułowane ostrzeżenie przed wirusem „Invitation” znalazło się w łańcuszku "Osama powieszony" ( http://atrapa.net/chains/osama.htm )

hannabarbara
09-01-2008, 23:31
Małolata ma rację! Żartownisiom od łańcuszów chodzi o to, by pozapychać wszyskie serwery. Nie dajmy się zastraszyć.

Kundzia
10-01-2008, 00:29
Taką wiadomość otrzymywałam już wiele razy,raz nawet napisałam do Microsoftu o potwierdzenie,odpisali mi że to sam list z ostrzeżeniem może zawierać wirus a oni nigdy nie rozsyłają podobnych listów .Należy je ignorować,są to z reguły działania troli.