PDA

View Full Version : Niszczyc klamstwa w zarodku !


senior A.P.
11-01-2008, 11:59
Jutro 12 stycznia 2008r. przed pomnikiem Tadeusza Kosciuszki w Lodzi o godzinie 12:00 rozpocznie sie palenie klamstw J.T. Grossa.
Lodz jest polskim miastem !

elmarek
11-01-2008, 12:14
Jutro 12 stycznia 2008r. przed pomnikiem Tadeusza Kosciuszki w Lodzi o godzinie 12:00 rozpocznie sie palenie klamstw J.T. Grossa.
Lodz jest polskim miastem !

To prawda, ale była wielonarodościowa i to też prawda.

Lila
11-01-2008, 12:14
Jak książkę Grossa,to Hitler się kłania.
Jak samego Grossa - to z kolei inkwizycja.Heh..

senior A.P.
11-01-2008, 13:37
Nie bedzie zy. plul nam w twarz !

Nika
11-01-2008, 16:34
Aleś się waśc rozpolitykował na wielu wątkach...chyba zbyt wielu.

Pani Slowikowa
11-01-2008, 16:43
Jutro 12 stycznia 2008r. przed pomnikiem Tadeusza Kosciuszki w Lodzi o godzinie 12:00 rozpocznie sie palenie klamstw J.T. Grossa.
Lodz jest polskim miastem !


TO WIELKI BLAD.. :mad: BO NIE TAKIEGO OGNIA NAM POTRZEBA...
ON TYLKO NA TO CZEKA...
LUDZIE CZY WY NIE WIDZICIE???
...
SAMI SOBIE ZADAJEMY SMIERTELNY CIOS

destiny
11-01-2008, 16:47
Czemu ?, ach czemu ? drogi seniorze A.P. jeden temat ciągniesz na 3 wątkach ?
Pomyśl, po co sie tak rozdrabniać ?
Nie biorę czynnego udziału w watkach politycznych, ale czytam.
Chciałabym jakiegoś porządku w tym temacie, żeby nie skakać z wątku na wątek.
Pozdrawiam starszych panów, noszących spodenki z palemkami ;)

Lila
11-01-2008, 19:17
A ja pozdrawiam jednego starszego pana,co nosi palemkę w spodenkach ....
Na Florydzie..:)

senior A.P.
11-01-2008, 22:30
Na trzech watkach to za malo ,winno byc co najmniej dziesiec.
Spoleczenstwo wyjalowione polityczne jest slepe i gluche.
Po to tu jestem aby w Polsce nie zrobiono tego,co zrobiono w Ameryce.

wuere'le
11-01-2008, 23:42
Na trzech watkach to za malo ,winno byc co najmniej dziesiec.
Spoleczenstwo wyjalowione polityczne jest slepe i gluche.
Po to tu jestem aby w Polsce nie zrobiono tego,co zrobiono w Ameryce.
Kurcze blade, nawiedzony jakiś, wieszcz, czy co?
Facet widać ma misję uzdrowienia Polski, a my go lekcoważąco traktujemy. Fe, nie ładnie. Człowiek chce dobra kraju, a my co, nic tylko się go czepiamy ("go" z małej litery nie bez powodu), nic tylko polemiki z nawiedzonym, i złoślowości. Nie plujmy nikomu w twarz, do cholery jasnej, że zacytuję EjPi.
No dobra, pozdrowienia dla wszystkich, dla EjPi też oczywiście, zeby nie było zaś, że niby jakieś wyróżnienia, czy inne indywidualności.

POLA
11-01-2008, 23:51
Na trzech watkach to za malo ,winno byc co najmniej dziesiec.
Spoleczenstwo wyjalowione polityczne jest slepe i gluche.
Po to tu jestem aby w Polsce nie zrobiono tego,co zrobiono w Ameryce.

ale to Ty jesteś ślepy i głuchy.
W stosunku do pewnych niereformowalnych osób zwykło się u nas mawiać: módl się o zdrowie, bo o rozum już za późno:mad:

destiny
11-01-2008, 23:52
podsyłam Ci tygryska, co byś nie musiała warczeć na niektórych seniorów :P...szczególnie tych na Florydzie.

11652

destiny
12-01-2008, 00:10
ale to Ty jesteś ślepy i głuchy.
W stosunku do pewnych niereformowalnych osób zwykło się u nas mawiać: módl się o zdrowie, bo o rozum już za późno:mad:

Senior A.P. chyba nas troszkę obraża pisząc tutaj:
"Spoleczenstwo wyjalowione polityczne jest slepe i gluche."
I ciągle wymachuje swoją szabelką, zagrzewając seniorowe bractwo do boju ;)
Mam wrażenie, że A.P. strasznie cierpi z jakiegoś powodu i chce w ten sposób odkupić swoje winy.
Ja tylko dodam, że odniosłam się do uporządkowania wątków o tej samej tematyce. Senior A.P. widać nie chce przeczytać postu ze zrozumieniem.
Nie mogę wdawać się w polemikę, ale chętnie czytam co piszecie :)

Basia.
12-01-2008, 00:20
bo jestem ciekawa tej książki, nie muszę się zgadzać z autorem i nie widzę powodu żeby nie zapoznać się "ze słuszną prawdą" Grossa. Przeczytam tę książkę bo nie chcę być ślepą i głuchą.

senior A.P.
12-01-2008, 07:52
Jaka wymowna przewrotnosc kotka do gory lapkami !
To nie my slepi i glusi ,to on i jeszcze cytat wyrwany przypisuja sobie,to juz daltonizm nie odrozniajacy czarnego od bialego.
Coz zrobic - starosc nie radosc mawiali przodkowie.

senior A.P.
12-01-2008, 07:53
Basiu !
Bez reklamy,cale wydanie nadaje sie tylko na przemial ,fiasko w handlu !

POLA
12-01-2008, 12:16
Senior A.P. chyba nas troszkę obraża pisząc tutaj:
"Spoleczenstwo wyjalowione polityczne jest slepe i gluche."
I ciągle wymachuje swoją szabelką, zagrzewając seniorowe bractwo do boju ;)
Mam wrażenie, że A.P. strasznie cierpi z jakiegoś powodu i chce w ten sposób odkupić swoje winy.
Ja tylko dodam, że odniosłam się do uporządkowania wątków o tej samej tematyce. Senior A.P. widać nie chce przeczytać postu ze zrozumieniem.
Nie mogę wdawać się w polemikę, ale chętnie czytam co piszecie :)

AP nie wie, co czyni, przeto po chrześcijańsku mu wybaczam. Nie mogę mieć pretensji do garbatego, że garb nosi, a tym garbem dla rzeczonego seniora jest jakieś - jak piszesz - obciążenie, jakie? obie nie wiemy.

Dlaczego nie możesz wdawać się w polemikę?
"Teraz już można...":D

senior A.P.
12-01-2008, 12:22
Przypominam,ze AP to powazna agencja prasowa,zas A.P. to ja ,ktory wie jak odroznic chrzescijanina od talmudysty. Garbatych do wojska nie przyjmuja ,co zas sie tyczy nosow to prosze spojrzec na rzadzacych w Polsce,moze znajdziecie porownania z ......... . Przeznaczeniem moim jest glosic prawde wszem i wobec.

POLA
12-01-2008, 12:41
Przypominam,ze AP to powazna agencja prasowa,zas A.P. to ja ,ktory wie jak odroznic chrzescijanina od talmudysty. Garbatych do wojska nie przyjmuja ,co zas sie tyczy nosow to prosze spojrzec na rzadzacych w Polsce,moze znajdziecie porownania z ......... . Przeznaczeniem moim jest glosic prawde wszem i wobec.

jesteś chodzącym (pełzającym) przykładem na pokutujący w niektórych moich rodakach antysemityzm.

Ty już pewno nie pamiętasz takich "oświeconych", którzy głosili w moim kraju jedynie słuszne prawdy i mieli patent na wszechwiedzę. Na szczęście dla nas jesteś dość daleko i stąd siła rażenia bzdur przez Ciebie wygłaszanych jest mniejsza:D , z czego się cieszę.

A może należałeś w przeszłości do tych "oświeconych" i pewne skłonności do dzisiaj odbijają Ci się czkawką?

AP nie znam, ale PAP - jak najbardziej, a Ciebie ze względów ekonomicznych będę przywoływać w zredukowany sposób. Tobie to nie zaszkodzi, mnie ułatwi życie:)

Lila
12-01-2008, 17:30
No ,Senior ...jakie to nosy rządzą Polską ?

Tusk ma mały,Kaczory też jak guziki od rozporka.Noo,Dorn ma organ powonienia niczego sobie,dający nadzieję iż inny też do rzeczy..:)

Poseł Kalisz ,nos - rozdeptana truskawka..
Niesiołowski - jak przystało na hrabiego bez domieszek..
Komorowski - nos,półka pod okulary - bardzo zgrabny..
Kopacz Ewa- nos jak rączka od maszynki do lodów,bardzo polski...


No,Senior.Nie bądź gołosłowny,tylko wskaż mi jakiś nos podpadający.

POLA
12-01-2008, 17:35
Ty masz oko:D

A s.AP założy jutro nowy wątek:)

Lila
12-01-2008, 17:37
:):)

No cóż...Senior nabrał klubowej patyny.Myślę ,że jeszcze się oswoi,jak przestanie głosić.....PRAWDĘ..:)

urszula-kol
12-01-2008, 18:45
Lila, bo padnę ze śmiechu, z tych nosów co rządzą Polską.

destiny
12-01-2008, 19:06
Oj, chciałoby się czasem popisać, chciałoby...
Jest kilka powodów, które powodują, że nie nadaje się :
- trzeba mieć wiedzę, śledzić i pasjonować się polityką na bieżąco
- mieć zdrowe i obiektywne podejście
- często mieć nerwy na wodzy i mocną psychikę
- przydaje się też poczucie humoru dla rozładowania sytuacji
I jeszcze trzy inne powody.
1.Znam Lilę osobiście i uważam, że robi to świetnie. Nie potrzebuje obstawy,klakierów itp.jak sugeruje to senior A.P.
2.Jest tutaj kilka osób, które mają własne zdanie i za to je cenię i szanuję - niezależnie, czy sympatyzuję "politycznie" z nimi.
3.Nie mogę za dużo pisać, gdyż moja prawa ręka jest zagipsowana :D (mimo tego, staram się uczestniczyć na FS)
Pozdrawiam cieplutko :)

Pani Slowikowa
12-01-2008, 21:21
Oj, chciałoby się czasem popisać, chciałoby...
Jest kilka powodów, które powodują, że nie nadaje się :
- trzeba mieć wiedzę, śledzić i pasjonować się polityką na bieżąco


Masz racje w 99%.. Bo gdyby ta nasza Lila miala czekac az sie pojawi ktos kto dorownalby jej..to dlugo musialaby czekac.
A chyba nie byloby jej przyjemnie prowadzic jakis monologow prawda?

senior A.P.
13-01-2008, 11:27
Senior dokonal (jezyk wojskowy) rozpoznania walka !
Chetnie podejmie dyskusje zolnierska ale na tym forum nie widze zadnegp zolnierza ,chyba wszyscy "wygineli pod Lenino" lub zajeli z gory upatrzone pozycje.
Nie zapominajac po co tu jestem (pogon za klamstwem) krotko do Pani Slowikowej:
Wiem,ze Pani czasem chce.....popisac ale brakuje pani nie wiedzy ale odwagi. Chociaz w "egzaminacyjnym tescie " (PRZYZNAJE ) tej odwagi nie braklo i cos w Pani "peklo".
Byc moze i inni zaczna pekac gdy juz nie bedzie mojej blokady na tym czy innym forum.
Tu musze Panstwu wyznac (tym,ktorzy glowia sie co to zaglupek ten A.P. z Florydy),ze nie skrywam sie pod nickiem (to moje autentyczne inicjaly A.P.) i na forum wojskowym mozna mnie spotkac (redakcjawojskowa.pl - kiedys Polska Zbrojna) kazdego prawie dnia. Jak Panstwo widzicie w realu istnieje i zyje obok rzeczywistosci i w rzeczywistosci jak jedna osoba wykazala w "tescie".
Zapowiedzialem powrot (pisze inna) i jestem . Mam odwage ,nie obawiam sie zadnych "szykan forumowych",nie ogarania mnie strach przed nikim,tego samego PANSTWU ZYCZE . Prosze tylko mi nie zarzucac (inny glos "tesciarza") siania "zlosliwosci,szamanowidztwa,antysemityzmu"(dobitna wypowiedz chyba nie polska) i innych posadzen,jak chociazby (dziecinada) zawlaszczania watkow !
Czy jestem z "legionu Radziejewskiego" ? - Nie mily Panie - jestem oficerem WP specjalnosci samochodowej. O wszelkich draniach z polskimi nazwiskami wiem wiele ale od scigania ich sa inne sluzby,mnie szmaty w ludzkich postaciach nie interesuja (byle i obecne tez).
W nastepnych postach odpowiem innym (jezeli nie powtorza sie trudnosci z wejsciem na strone),moja tulacza siwa i lysa glowa (kto jej nie ma Lilu pod siedemdziesiatke) nie ma powodu kogos "gnebic" na tym forum,mam cele ,ktorych nigdzie nie skrywam ,pisze tak jak umie,nie zadajac ocen ,pochwal lub innej wdziecznosci.
BYLEM I JESTEM ZOLNIERZEM POLSKIM DO KONCA SWEGO ZYCIA !
Prosze wiec nie zamykajcie mi drzwi przed Polska.
POLSKA NALEZY DO NAS - DO POLAKOW !!!

Malgorzata 50
13-01-2008, 12:02
Boże ty to czytasz i nie grzmisz!!! Senior a brunatna koszulka na pleckach czy jeszcze w szafie czeka wyprasowana....

senior A.P.
13-01-2008, 12:09
Jest nie brunatna a koloru khaki. Jest tez mundur i czapka rogatywka z polskim godlem,sa checi ale sily juz ulatuja.
WAZNE,ZE JEST WE MNIE POLSKA !

Anna_Maria_57
13-01-2008, 15:53
Oj, chciałoby się czasem popisać, chciałoby...
/..../
3.Nie mogę za dużo pisać, gdyż moja prawa ręka jest zagipsowana :D (mimo tego, staram się uczestniczyć na FS)
Pozdrawiam cieplutko :)

Destiny,
prawa ręka w gipsie to klęska, jak sobie dajesz radę???
Mam nadzieję, że masz kogoś, kto Ci tę rękę zastępuje...

Życzę Ci szybkiego zdjęcia gipsu i zdrowia!

POLA
13-01-2008, 16:05
Polska dla Polaków?
A dla innych nacji to już nie?

Pani Slowikowa
13-01-2008, 16:34
moze to nie jest o klamstwach..ale o bledach.
Wczoraj widzialam w Rai niesamowity program o Monte Cassino.. i o strasznych bledach strategicznych popelnionych przez aliantow, szczegolnie Amerykanow.
Wlaciwie tam zginelo 350 000 tys zolnierzy plus 300 cywilow..za nic.. Nie wspominajac zniszczenia antycznej budowli... Szok !!

senior A.P.
14-01-2008, 15:01
Bledy w praktyce,klamastwa w teorii.