PDA

View Full Version : Wolna Polska - brak opozycji !


senior A.P.
11-01-2008, 15:02
Tym tematem chce Seniorow wprowadzic w "polityczna drzemke".
Swiat mediow przesciguje sie dzisiaj we wszelkich doniesieniach. W Polsce czolowe dzienniki (wszystkie oczywiscie zalezne,myslalem ze chociaz "Nasz Dziennik" ma szczatkowa niezaleznosc ale po otwarciu mi oczu.......darowalem sobie) pasjonuja sie walka PO z PiS-em ,ktoremu to sprytnie utarto nos i braci blizniakow rozdzielono w poczynaniach.
Zastanawia mnie fakt ciszy w LPR i SO. Wprawdzie sa tam odruchy walki z moznymi tego swiata,jak dla przykladu Pan Orzechowski, w parti "bronowej" jak zangazowano wodza do spotkan w prokuraturach inni boja sie wychylic nosa i jest martwota nawet na ich stronach internetowych - duch bojowy usiadl.
Zyjemy w wolnej Polsce opozycjonisci zaniemowili,KK sie broni jak moze przed zaglada ,w Toruniu szykuja sie do bitwy tylko brak zolnierzy z naboru.
Jezeli juz PO-PiS sie dogada w sprawach "ostatecznych" i ostatnie prywatyzacje zakoncza sie pomyslnie,my wolni wsrod wolnych i bez opozycji podamy sobie rece .
Ja juz osiagnalem zwyciestwo, "wrogow" na forum nie mam ,wystarczy na tabelke spojrzec - cos w tym jest,chyba ....
Dokoncze jutro.
Do zobaczenia !