PDA

View Full Version : Emerytalna dziura w ZUS - komentarze

Basia.
12-01-2008, 21:58
Komentarz do artykułu: Emerytalna dziura w ZUS (http://www.senior.pl/116,0,Emerytalna-dziura-w-ZUS,3440.html)
--------------------
Człowiek robi się chory po przeczytaniu tego artykułu.

martunia
12-01-2008, 22:05
Przeczytałam Basiu, jest to przygnębiające, poprostu będę pracować aż do śmierci.
Swoją drogą znałam sporo osób, a o innych słyszałam,które z tej swojej wypracowanej emerytury niestety niemogły skorzystać z powodu , że tuż przed odeszły.
Gdzie te pieniądze ze składek????????

babciela
13-01-2008, 10:56
Najpierw niech znajda nasze pieniadze.Gdzieś sa.A najnowszy news- kontrola w NFOZ gdzies na Pomorzu wykryla ,że w 2007 by ly trzy ogniska CHOLERY-ktorej wcale nie było,ale kolosalne pieniadze gdzies tam poszly.Zamiast olbrzymich9naszych pieniedzy na komisje sejmowe badajace urojone przestepstwa(np.Barbara Blida-jeżeli ważyla sie na samobojstwo -to musiala byc umaczana w jakis olbrzymi przekret-człowiek nie strzela do siebie dlatego że przychodzi po niego policja jaka by nie byla) zajełaby sie prawdziwymi przestepstwami

Malgorzata 50
13-01-2008, 11:08
Ekonomia niestety jest bezlitosna .Ale prawde mówiac ja tego pędu do wczesniejszego przechodzenia na emeryture plus oburzenia z powodu wydłuzania wieku emerytalnego -poza przypadkami chorobowymi oczywiscie za diabla pojac nie moge .Martusiu powiedz kochana -chcialabys nie pracowac -ja jeszcze nie.

martunia
13-01-2008, 11:12
Coś Ty , przecież ja bym od ciągłego braku poważnych obowiązków dostała "kocura".

hannabarbara
13-01-2008, 11:12
Komentarz do artykułu: Emerytalna dziura w ZUS (http://www.senior.pl/116,0,Emerytalna-dziura-w-ZUS,3440.html)
--------------------
Człowiek robi się chory po przeczytaniu tego artykułu.
A ja na wszelki wypadek tego artykułu nie przeczytam!

Malgorzata 50
13-01-2008, 11:28
Coś Ty , przecież ja bym od ciągłego braku poważnych obowiązków dostała "kocura".
Mialam próbke -"kocur" to łagodne okreslenie dostawalam p...ca i robilam się nie do wytrzymania dla siebie i otoczenia .....i chyba jeszcze jakis czas tak będzie bo mam cholera zdrowie ..rozumiem osoby ,ktore nie czuja sie z róznych powodów na silach zeby codziennie rano wstawac i isc do roboty,absolunie je rozumiem ...natomiast jak slyszałam jak mlode byki -moi zolnierze snuli plany emerytalne (tak mw.ok 40 przechodza na emeryture) to ...hmmmm.Moze tego typu emerytury nalezaloby zreformować????