PDA

View Full Version : Firma transportowa


iwaniuk82
24-01-2017, 00:09
Dzień dobry wszystkim,

mój brat zaczyna swoją przygodę z pracą w logistyce i zastanawia się nad zakupem jakiejś floty. W ogóle nie wiem czy to dobry pomysł, ale rzucam tutaj hasło, bo może ktoś będzie w stanie powiedzieć czy to w ogóle opłacalne, jakie wiąża się z tym koszta, co trzeba umieć, żeby taką firmę prowadzić, itp.? Szczerze mówiąc, nie wiem jak to się skończy. Przeglądając aktualne ceny transportu kurierów - https://przesylarka.pl/ można spokojnie stwierdzić, że ceny różnicują się znacząco, nawet na zwykłej 1 kg paczce, więc nie wiem czy jest sens odpalać kolejną firemkę do transportu. Może przy okazji wysyłki zagranicznej by się to opłacało, ale tak to nie wiem.

mitkag
26-01-2017, 17:35
Spoko, dobrze wiedzieć

oliku
08-04-2017, 13:55
Proszę, porady dla początkujących w branży: http://www.praca-biznes.pl/jak-zalozyc-firme-transportowa-poradnik-krok-po-kroku/, przydadzą się każdemu, kto na poważnie rozważa taki biznes. Macie tu przystępnie opisane, jak podjąć pierwsze kroki, no i w ogóle jakie warunki trzeba spełniać, by móc myśleć o założeniu takiej firmy.

Romy
21-07-2017, 13:55
Na temat transportu najwięcej informacji zdobywa się na profesjonalnych konferencjach i targach transportowych poradnikowy.net/targi-spotkania-i-konferencje-transportu-w-polsce/ (http://poradnikowy.net/targi-spotkania-i-konferencje-transportu-w-polsce/). Jako początkujący w branży musisz być na bieżąco. Imprezy ściągają też potencjalnych klientów, którzy szukają ofert dla swoich przedsiębiorstw.

Basia_1955
24-02-2019, 21:13
Jeśli otwiera firmę niech najpierw zadba o księgowość, dla mnie była to najważniejsza rzecz w firmie, bo jest jednym z ważniejszych jej elementów. Korzystam z usług https://www.ifirma.pl/lp/rachunek-uproszczony przy prowadzeniu swojej księgowości i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa

omel33
27-02-2019, 20:09
Gdyby ktoś zastanawiał się nad prawdziwą reklamą dla firmy to ja polecam serdecznie firmę reklamową http://taniareklama.pl mają oni bardzo ciekawe oferty i do tego niskie ceny. Warto się zainteresować. Reklama pełni ważną rolę w firmie. Pamiętajcie.

pukla
27-06-2019, 02:23
Podczas tworzenia własnego biznesu polecam zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami i koncepcjami. Polecam zajrzeć na stronę http://lean-cart.pl/ Ich rozwiązania (np wózki mobilne (https://lean-cart.pl/) ) stanowi nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów. Ogólnie rzecz ujmując to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora.

Romy
06-07-2019, 15:02
Dobrą firmę transportową znajdzie się bez większych problemów. Parę zasad, aby sprawnie to poszło http://cafeteria.pl/jak-wybrac-przewoznika-do-transportu-drogowego/ i klient będzie zadowolony :)