PDA

View Full Version : wczasy lecznicze dla osob chorych na alzhaimera


szrajdeger
14-01-2008, 15:47
witam wszystkich!
czy ktos wie, gdzie moja mama moglaby wyjechac na odpoczynek z ojcem chorym na alzhaimera. Przegladam internet i nic nie moge znalezc.bardzo prosze o pomoc.Ania

babciela
14-01-2008, 17:14
przykro,ale nie ma takich wczasow

Sapir
14-01-2008, 17:18
Ja z tego nie korzystałem,ale mam koleżankę która rok w rok bywa z chorym mężem w Krynicy Górskiej.A przy okazji,to poszukaj tutaj:http://www.turnusy.rehabilitacyjne.pl/index.php/wg_profil

babciela
14-01-2008, 17:19
oczywiście,alemusi byc okreslony tzw stopie ń niepelnosprawności-innej mozliwości nie ma

szrajdeger
15-01-2008, 09:52
bede sprawdzala, czy jest mozliwy wyjazd rodzicow razem na jakis wypoczynek. Moze ktos wie, czy prywatnie istnieja takie formy wypoczynku, glownie chodzi mi o to, aby mama odpoczela, ale jej wyjazd bez taty nie jest mozliwy, poniewaz on wtedy bardzo sie boi i nie czuje sie nie najlepiej. swietnie by bylo, gdyby mozliwa byla opieka nad nim, gdzies w gorach, mieszkamy w krakowie, np.taka, aby mama nie musiala zajmowac sie nim na tych wczasach sama. moja sytuacja rodzinna nie pozwala na to. praktycznie jestesmy same z mama, a ja mieszkam w katowicach.jesli ktos ma jakies informacje, prosze, aby dal znac. ania