PDA

View Full Version : 5 błędów, które popełniają nawet najlepsi dziadkowie - komentarze


83.4.1.xxx
18-05-2017, 22:39
Komentarz do artykułu: 5 błędów, które popełniają nawet najlepsi dziadkowie (http://www.rodzina.senior.pl/88,0,5-bledow-ktore-popelniaja-nawet-najlepsi-dziadkowie,26317.html)
--------------------
15letnia wnuczka wpuszcza do domu chłopaka pod nieobecność rodziców. Nie pomagają tlumaczenia że tak nie można. Wnuczka twierdzi, że nic złego nie robią, że zna go od przedszkola. Wierzę jej, ale obawiam się, że w którymś momencie chłopak pozwoli sobie na więcej. Nawet jak ja jestem obecna to wnuczka przymyka drzwi do pokoju, a chlopak jest nawet 3 godz. Staram się jemu też tłumaczyć, że tak nie można, że wnuczka ma przez niego nirprzyjemności , kary od mamy. Nalegam żeby już poszedł do siebie. Co o tym sądzicie, jak dotrzeć do wnuczki. Wlaściwie to już jestem zrezygnowana. Babcia BK

159.205.189.xxx
01-06-2017, 18:38
Te spotkania mają być na Twoich zasadach! Wchodź do jej pokoju i jasno przy nim powiedz, że kiedy jest pod Twoją opieką, nie życzysz sobie zamkniętych drzwi. Co robią, kiedy Ciebie nie ma, to inna sprawa.

Gienia1962
21-08-2017, 00:54
Trudna sprawa , w tak młodym wieku to burza hormonów. Chciałabym powiedzieć że z wiekiem przejdzie ale 15 lat to dopiero początek takich problemów.