PDA

View Full Version : Czy to prawda ,ze w Polsce prezydenci gwalca ?


senior A.P.
23-01-2008, 17:15
Rozdmuchana sprawa w mediach ,prezydent miasta to gwalciciel nawet ciezarnych.
Ludzie ! Co to sie wyrabia,kto takich prezydentow wybiera.To ze jakis tam partyjniak zapladnial lub nie inne czlonkinie to juz czytalismy ale prezydenci ? Oby tylko nie przyszedl czas na burmistrzow i wojtow,to dopiero by sie dzialo.
Co za jurny narod ci............ - ludzie oczywiscie.

Nika
23-01-2008, 18:13
Szanowny Seniorze,wątroba /Ci się zapiecze od ciągłego zamartwiania o losy naszego nieszczęsnego narodu..

kufa86
23-01-2008, 18:14
Oczywiście
Jaruzelski - zgwałcił konstytucję
Wałęsa - styropian
Kwaśniewski - przemysł spirytusowy
Kaczyński - ??? wszystko jeszcze przed nim.

Lila
23-01-2008, 18:22
Kaczyński ? Może Piterę,ze szczególnym udręczeniem ,jak to się mówi ?

Senior,owa zgwałcona zaciężyła pewnie od gwałtu.
A poza tym prezydent to brzmi dumnie.Dawniej to był przewodniczący miejskiej rady narodowej.

Malgorzata 50
23-01-2008, 19:17
Otoz to kumo otoz to ,a jak gwalcil przewodniczacy to larum nie bylo bo i wladza bardziej pod kołderka siedziala .
A Julcia nie ma certyfikatu bezpiecznego seksu -ze wzfgledu na wiek????

kufa86
23-01-2008, 19:21
Kaczyński ? Może Piterę,ze szczególnym udręczeniem ,jak to się mówi


Ze szczególnym uwzględnieniem -
unego ili unej, zapytowywuję się.

Lila
23-01-2008, 19:22
Certyfikat ma na bank..

Ale udręczona i tak może być,bo sama pomyśl..
Jesteś gwiazdą Platformy,delikatną,wykształconą ...normalną w końcu,a tu Cię dopada prostak z PiS-u ( chociaż doktor prawa ),zrzuca moher i...i ...??
Dalej moja wyobraźnia nie sięga..

Malgorzata 50
23-01-2008, 19:25
julcia gwiazda mimo mojego ulubienia formacji jej fanow -jakos mnie dziwnie drzaźni...bo wiecej w niej slusznego zapalu niż kompetencji...no i istotnie moherowata jakaś -chociaż kowboj...Jest ona dowodem na szowinistyczną tezę iz kobiety i polityka to jednak nie jest udane małżeństwo ...zresztą wzwspól z kolezanką z partii przeciwnej czyli Nelly Kapeluszniczką to udowadnia .Takie porozumienie ponad podzialami...

Lila
23-01-2008, 19:32
Ooo to byłaby para do gwałtu...:)

Nelly Melonik z germańską brutalnością gwałci Żulię Sombrerro- przeczystą Słowiankę.

kufa86
23-01-2008, 20:57
Certyfikat ma na bank..

Ale udręczona i tak może być,bo sama pomyśl..
Jesteś gwiazdą Platformy,delikatną,wykształconą ...normalną w końcu,a tu Cię dopada prostak z PiS-u ( chociaż doktor prawa ),zrzuca moher i...i ...??
.
No i co dalej?
Gdzie ona ten mocher nosi?
Jakich argumentów on używa ku udręczeniu, kogo, i skąd je bierze?

Lila
23-01-2008, 21:08
No i co dalej?
Gdzie ona ten mocher nosi?
Jakich argumentów on używa ku udręczeniu, kogo, i skąd je bierze?


Jessu..on nosi,jako PiS-owiec.
A argument ma jeden,bardzo oklepany i mało oryginalny.Ale należący jak i jego właściciel do PiS ..:D
Wystarczy ,aby wystąpił tu przypadek szczególnego okrucieństwa ..

kufa86
23-01-2008, 21:52
Jessu..on nosi,jako PiS-owiec.
A argument ma jeden,bardzo oklepany ..
Jako sPISkowiec?
Jak można mieć obklepany argument i przez kogo?
Zauważyłem, że twój lew erudycji z rana
budzi się i przypomina warana.
W południe dojrzewa na słońcu,
by stać się pegazem
i w końcu,
w nocy rozwija swe skrzydła,
gdy nuda wszechmocna, obrzydła.
Napisz, plis, wypracowanie na temat.
Jak można zgwałcić prezydenta?

Lila
23-01-2008, 22:12
Prezydenta się nie gwałci !!

W kwesti ożywczej odmienności medialnej prezencji, śmiałej skłonności do dawania forów przeciwnikom oraz chwalebnego konserwatyzmu w prezentowaniu naburmuszonego oblicza Pan Prezydent wypełnia 120% normy. I nie potrzebuje żadnego wsparcia....w gwałceniu ,bardzo zresztą subtelnym..:D
Które już zaowocowało..nie ..nie dziecięciem,lecz spadkiem poparcia dla PO..sorry,przykro mi ...:D

senior A.P.
24-01-2008, 08:47
Co Wy tak "walczycie na partie" ?
Szable w dlon i obcych gon !

kufa86
24-01-2008, 17:48
Prezydenta się nie gwałci !!

No niby tak, ale....
Weźmy pod uwagę np Fidela.
- jakiś mały przepis??

wuere'le
24-01-2008, 19:59
Co tam ten nasz drobny prezydencik.
W ulubionej przez Endriu USA to nawet ten najważniejszy prezio przy pomocy cygara, ten to miał fantazję!

bogda
24-01-2008, 21:38
Może to nie fantazja....tylko tzw. niemoc....:)

Lila
24-01-2008, 21:56
Co tam ten nasz drobny prezydencik.
W ulubionej przez Endriu USA to nawet ten najważniejszy prezio przy pomocy cygara, ten to miał fantazję!

Oooo drogi kolego.Zaraz narazisz się na zarzut antysemityzmu,wszak Lewińsky to córa narodu wybranego..

A cygarem została potraktowana,bo prezio był wzrokowcem i mimo wszystko chciał być wierny ( w swoim przekonaniu )..
Tylko nie zapanował nad naturą :D ,a Lewińsky ,cwaniutka kobitka ,sukienkę z plamą schowała..
I to nie na pamiątkę,lecz dla geszeftu.No i sprawa się rypła..

kufa86
24-01-2008, 22:21
Czyli - to biedny prezio został zgwałcony przez żydokomunę.

Lila
24-01-2008, 22:25
Bez komuny...:) To kapitalizm jest..

hannabarbara
24-01-2008, 22:35
KurczęI Nie dość, ze w każdym sklepie i na ulicy mojego miasta sprawa jest wałkowana, to jeszcze polonus z Florydy wyciąga ją na seniorka. Słowo daję nie zdzierżę! Paniusi przed wyborami zapłacono, by temat molestowania wymysliła. Nie wypalił. Prezdent został wybrany na drugą kadencję, bo gospodarz dobry i daleki od politykowania. I znowu temat ożywa. Może pismakom brak newsów, może młody wilczek już mu za plecami zije, a może tak bezinteresownie z czystej zawiści. Wszystko możliwe.

Lila
24-01-2008, 22:42
Aaaaaa...Haniu ,ty o Olsztynie ?

Bo ja o Białym Domu..

hannabarbara
25-01-2008, 00:12
Lilu! Taka niegramotna to już nie jestem, by pannę Lewinsky przypisywać do mego miasta. Odpowiedziałam seniorowi , wszak to on z Florydy. A z drugiej strony patrząc, to może nie ma o co się złościć, skoro moje miasto opisują w światowej poniekąd prasie.

Lila
25-01-2008, 08:33
Haniu,ja muszę z dumą powiedzieć iż w Częstochowie był podobny wypadek ,szeroko opisany i nagłośniony..

Tym razem starosta.Molestował.Mniejsza o to kogo,został ukarany .Ciekawe ,czy mu żonka wystawiła walizki za drzwi ?

hannabarbara
25-01-2008, 08:52
A żonka mojego to się dopiero popisała. Zgłosiła na policji zaginięcie męża. Ten tymczasem zjawił się w pracy.Nie kupuję lokalnej prasy, bo nie chcę niemieckim koncernom nabijać kasy, ale dziś kupię. Ciekawam bardzo, co dziś napiszą gazeciarze. Wczoraj obdzwaniali mieszkańców tytułem zbierania opinii.Moim osobistym zdaniem aferka ma raczej charakter medialny.

babciela
25-01-2008, 10:32
Lilu,starosta ukarany,a dziewcze sie ostalo bez pracy,z opinia lubiacej być gwalcona-i jakos żaden szef nie skusil sie te jej opinie.

babciela
25-01-2008, 10:35
A żonka miala za dużo raju tzw materialnego(moj Boże-o tempora o mores)i walizek nie wystawila ,tylko przytulila do przepastnej kieszeni swoje tluściutkie cialko.

babciela
25-01-2008, 10:39
Cholera,ale temat-jak moZna dac cie zgwalcic ktoremus z naszych bylych i terazniejszego -prezydentow.Brzydkie toto,bez seksapilu.Amerykanin nawet niechby i cygarem....przystojny jucha...

senior A.P.
25-01-2008, 11:19
Polonus z Florydy tylko zapytal czy to prawda i prawda wychodzi nie tylko z olsztynskiego worka ale i z wora tych,ktorzy sa dla nas cialem rzadzacym,nawet i ustawodawczym ,bo taka dla przykladu Palikotowa chce podzalu zakupionych przez meza (podobno) wysp .
Jedna pani drugiej pani daje przyklad i co sie dzieje ?
Ano to,ze i nawet Prezydent Francji zglupial na tle kobiet i mysli za mlodsza to aniol,wychodzi na to,ze to "diablice",ktore wszystko moga.
Ach ten swiat ludzi,wprawdzie rozni sie od planety malp ale upada moralnie.

Lila
25-01-2008, 13:15
Elu,nie wiedziałam ,że ten nasz -po takiej aferze - ma jeszcze schronienie w domu.
To wstyd z takim mężem u boku pokazać się na ulicy,przecież.A oskubać go mogła swoją drogą dosyć łatwo ,w świetle takiej afery..
Widocznie co Bóg złączył ...i takie tam takie...:)

Więc Senior,Palikotowa ma rację ,tylko nie chce wysp.Na wyspach jest ulokowany majątek Palikota,gdzie się pierze..To znaczy nie Palikot ,tylko jego kasa.Na Palikocie pierze się już pali...uuuups,chyba futro ?
Na miejscu Palikotowej zrobiłabym to samo..

A prezydent Francji ?
No cóż.Został zdradzony i porzucony przez Cecille.Tylko na czas kampanii ,żona zgodziła się mu towarzyszyć..
A Carla Bruni ,kobieta po wielu przejściach i wielu mężczyznach,do młódek wcale nie należy..Prezydentowi Francji też się należy trochę uczucia,bo inaczej niczym upiór Luwru będzie latał,w długiej koszuli nocnej i szlafmycy,stając się pośmiewiskiem Francji..

Sam weź Senior sobie przypomnij ,jak byłeś w wieku Sarkozy'go.Jak najdzie ochota ,to pies kota -wyłomota,a nawet posła Palikota.. też można ,od biedy..

senior A.P.
25-01-2008, 18:27
A co ty mnie masz za takiego starca co juz nie moze..... , no mniejsza o to co.
Mnie dziwi to,ze to jak wiesniacy mawiali dluzej dolka niz kolka i moze to tak dlatego sie dzieje z prezydentami.
Taka np. nasza Pani Clintonowa ,bierze ze soba Bila na te wyborcze plejady a on zamiast jej pomagac to drzemke sobie ucina ,ze az wstyd patrzec.Jakby tak z przodu niego jakas inna "lwica" stala to on by nie drzemal tylko mialby psie mysli.
I co Ty na to ?

Lila
25-01-2008, 18:46
Co ja na to ?
Nic.Ha...proszę,otóż wychodzi cała podłość męskiego gatunku.To Hilary wybaczyła i cygaro i Lewinsky,a on śpi .Bo się nudzi..
A pies go drapał.Czym byłby bez niej ? Paliwo nalewałby na stacji benzynowej.
A ile kobieta się napracowała ? A ile razy łeb mu rozcięła ? Przecież sami ochroniarze udawali ,że nie widzą,jak w samochodzie mu nos rozkwasiła..

Ble...ale prezydenta mieli ..:)
To już wolę naszego Leszka ,gdy mu Marysia krawat poprawia.

ps.Ten wasz Krzak też nielepszy..:)
To znaczy można na niego patrzeć,ale słuchać się nie da .I Anonimowym Alkoholikiem ponoć jest,tylko nie ma czasu na mityngi latać..
Wiesz co Senior ?
Ja na Twoim miejscu to wstydziłabym się przyznać do takiej władzy.Obudźcie się Amerykanie !! Wieszczę wam koniec rychły.Wam i waszej walucie..!!!

wuere'le
25-01-2008, 20:18
I masz rację Lila i większość tutaj innych z jednym wyjątkiem. Imienia onego nie wymienię aby nie kalać oczu Waszych. Tak przy okazji Owemu wyjaśniam, że Plejady, to zespół gwiazd w ilości 7. Używając tego określenia mówimy o (plejadach gwiazd, np) w przybliżeniu określonej liczbie osób, gwiazd, czyli około 7. Często stosowane przez tabloidy w/w określenie w odniesieniu do dużego zgromadzenia gwiazd i gwiazdek różnego autoramentu, jest po prostu nieporozumieniem.
Proponuję więc, nie po raz pierwszy, aby ów On nie używał słów, których znaczenia nie zna.

babciela
25-01-2008, 21:47
Lila trzy razy przez lewe ramie wypluj to co napisalas o gieldzie amerykanskiej.Ja przez nich strace wszystko com uskladala na dom POGODNEJ STAROSCI.

Lila
25-01-2008, 22:30
Lila trzy razy przez lewe ramie wypluj to co napisalas o gieldzie amerykanskiej.Ja przez nich strace wszystko com uskladala na dom POGODNEJ STAROSCI.

Splunęłam.Ja też stracę i pójdę żebrać pod Jasną Górę.:D

Anielka
25-01-2008, 22:43
No to zamieńcie na inną i to szybciutko ,póki czas,pozdrawiam cieplutko i spokojnej nocy zyczę.

senior A.P.
26-01-2008, 08:25
Pani od "gwiazdozbiorow" i "onych" Zycze zdrowia a wycieczki indywidalne prowadzic z tymi co pod reka .
Ja kochanie za daleko od Ciebie mieszkam i nie po drodze mnie z Toba.
O pluciu przez ramie lub w twarz tez warto wiedziec,ze wszelkie gusla pochodza od narodu "przebranego".
Co do prezydentow to ostatnio zaczynaja im jeszcze oprocz prowadzenia na smyczy przypisywanie do masoneri lub innej diabelskiej "plejady gwiazd" - niech to bedzie i SIEDEM ale jak swiecacym na firmamencie nieba globalnego !

Lila
26-01-2008, 09:55
Senior,a kto jest od gwiazdozbiorów ?
Bo nie wiem..

senior A.P.
26-01-2008, 10:44
Dzisiaj cyganka wrozyla mi z fusow od kawy,ze nadchodzi siedem chudych lat i abym sie ewakuowal z USA jak Obama zostanie Prezydentem tej amerykanskiej demokracji.
Cos w tym musi byc ,bo kiedys mialem dom w dzielnicy zamieszkalej przez kolorowych i bylem zmuszony sprzedac go przy pierwszej okazji za pol ceny ( to tak z serca). Afroamerykanie kochaja bialych my ich tez ,jak widac zasluzyli nawet na swego Prezydenta i wszystko wskazuje na to,ze go beda mieli,no bo kto ochroni "gwiazdzistych".
Nie wiem tylko jak to bedzie z ta planeta ....... ?
Znaczy sie, wszystkich ludzi.

Lila
26-01-2008, 11:08
Senior,szkoda fusów..
Ja Ci powiem to samo,obejrzwszy sobie wyniki giełdy..

senior A.P.
26-01-2008, 11:47
W Polsce tez sa naiwni ?

wuere'le
26-01-2008, 13:55
Senior Ajpi nie wyjeżdżaj mi tu z jakimś tam "kochanie" bo mnie obrazasz. To czy jesteś daleko czy blisko od mnie to mi totalnie .... wiesz co. Z kim zaś mam robić wycieczki, to pozwól, że sam będę decydował, ok?

Lila, nie zadawaj mu pytań, bo on i tak na nic nie odpowiada, pisze dla siebie, sobie tylko zrozumiałym jezykiem.

senior A.P.
28-01-2008, 12:25
Masz babo placek - piszac do kogos "kochany/kochanie" w Polsce - budzisz w nim odruch bezwarunkowy !
".... trzeba z zywymi naprzod isc...." - to prawda - z martwymi mi nie po drodze.
Nie ucz Lili co robic lub czynic ,jest seniorka i daje sobie rade.
FORUMOWICZKO !
To jest klub Seniora a nie ............. !
Gdy sie do mnie zwrocisz dostaniesz odpowiedz - obiecuje,staram sie pisac przy uzyciu jezyka polskiego,bo przeciez to polski portal.
Pozdrawiam i Zycze milego popoludnia !