PDA

View Full Version : Prawo jazdy na kat. B po 50tce - trudno zdać?

brotet
25-07-2017, 14:23
Przydałoby się prawo jazdy, bo jednak czasami trzeba gdzieś podjechać i człowiek jest uzależniony od innych. Trudno jest zdać prawko na kat. B?

rusto
26-07-2017, 08:43
Z pewnością łatwo nie jest. Szczególnie teraz, gdy egzamin jest rejestrowany. Teoria też do najłatwiejszych nie należy bo jednak składa się z ponad 2 tys pytań których trzeba się nauczyć, a z tej puli losowanych jest 32 pytania. Pytania są wielokrotnego wyboru więc nie da się pójść i zdać nieprzygotowanym. Ale są one ogólnodostępne na https://www.ltesty.pl/ - więc luz.
Praktyka - myślę, że 30h spokojnie wystarczy.

Staszek5858
31-07-2017, 20:38
Nie ma się co stresować na zapas, tylko trzeba próbować :) Jeszcze się taki nie urodził, co od razu wszystko umiał. Po tych 30 godzinach, które trzeba wyjeździć, nie trzeba od razu się egzaminować, można dokupić kilka dodatkowych godzin jazd i poćwiczyć. Ja akurat zdawałem prawo jazdy dawno temu, ale potem długo nie było mnie stać na samochód i jak go w końcu kupiłem, to musiałem się uczyć praktycznie od nowa. Powodzenia {}

oliku
21-08-2017, 14:26
Nawet za młodu trudno zdać.

Faldony
21-08-2018, 15:45
ja co prawda miałem prawko ale nie jeździłem 20 lat i postanowiłem zrobić kurs jeszcze raz. Samochód mój też sie zastał przez ten czas więc odwiedziłem wulkanizacjalegnica.pl (http://wulkanizacjalegnica.pl/) żeby wszystko posprawdzali co moim zdaniem nie grało za dobrze . Jak dla kogoś kto dawno nie jeździł auto musi być w wyjątkowo dobrym stanie

Malina14
31-10-2018, 14:34
Zależy na jaki kurs na prawo jazdy się trafi. Dobrzy instruktorzy szybko potrafią przekazać wiedzę i to w sposób bardzo dosadny. Sama ostatnio robiłam taki kurs no i chyba trafiłam dobrze. Zajęcia ze znaków były takie interaktywne, że każdy brał udział, a więc lepiej się zapamiętywało. A na praktyce instruktor swój chłop i miał dobre podejście, dobrze wspominam szkolenie.

Grażka53
08-11-2018, 13:42
Młodzi też mają problemy ze zdawaniem tego egzaminu. Chyba po prostu trzeba mieć szczęście.

oliku
23-12-2018, 19:18
Albo być naprawdę uzdolnionym. Po prostu nie każdy się na kierowcę nadaje, a każdy by chciał być.

Meddeline
23-12-2018, 21:22
Na pewno trudniej niż za młodu. Ale jak się bardzo chce... to wszystko da się zrobić :)