PDA

View Full Version : Korespondencyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku

ja2977
18-08-2006, 12:07
Korespondencyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku "Kutwiek" jest przeznaczony głównie dla osób zamieszkałych w niewielkich miejscowościach, gdzie trudno jest o dostęp do takiej placówki i dla niepdełnosprawnych ze zrozumiałych powodów.
Praca w Kutwiek oparta jest na samodzielnym opracowaniu wybranych tematów, czyli metodą seminaryjną. Wynik pracy odnotowany będzie w formie publikacji. Uczestnicy, którzy zechcą swoją pracę zamieścić w wydawnictwie książkowym, opłacą koszt publikacji w stosunku do objętości zamieszczonego tekstu (np. 10 stron w publikacji 120- stronicowej) i zamówionych egzemplarzy. Seminaria organizowane są pod opieką pracowników naukowych co najmniej dra hab. a prowadzone przez co najmniej doktora.
Obecnie uruchomione są trzy seminaria: Godność i honor, II Rzeczpospolita, Bajeczny świat antyku. Osoby zgłaszające się powinny podać wiek, płeć (MK), poziom wykształcenia, wybrać temat. Wyłącznie na życzenie można podać dane do korespondencji tradycyjnej. Adres mailowy: wadwicz@wp.pl

Balladynia
08-01-2007, 19:53
KUTWIEK - rozumiem, ze tak wyszlo, ale jaka to fatalna nazwa! I kojarzy sie z kutwa... malo przyjemnie w obliczu wolania o pieniadze od progu poniekad.
Kto konkretnie to organizuje i dlaczego tak dziwnie? Na jakiej podstawie tematy????

Benia
15-08-2009, 11:49
Witam...hmmm może też byłabym zainteresowana aby się nieco podszkolić...co by szare komórki nie zardzewiały ale za mało informacji widzę...pozdrawiam serdecznie.:)

tadeusz50
15-08-2009, 11:56
Witam...hmmm może też byłabym zainteresowana aby się nieco podszkolić...co by szare komórki nie zardzewiały ale za mało informacji widzę...pozdrawiam serdecznie.:)
Beniu z przykrością chcę Cię poinformować ale wiadomości te pewnie straciły aktualność. Są one sprzed trzech i dwóch lat. Data i godzina po lewej stronie postu u góry. Pozdrawiam.

Benia
16-08-2009, 14:01
Tadeusz_50 bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie sprawy...co prawda jak ktoś chce się uczyć to jest tyyyyyle innych możliwości, z motywacjami nieco gorzej u mnie. Pozdrawiam...