PDA

View Full Version : Dom jednorodzinny - alarm


brotet
06-08-2017, 10:39
Dom stoi w słabo zurbanizowanej okolicy, przedmieścia większego miasta. Od czasu do czasu słyszy się o włamaniach, czyta się o tym w prasie lokalnej. A że wyjeżdża się od czasu do czasu na różne wakacje, sanatoria, to chciałoby się mieć jako taką pewność. Jakie mogą być koszta związane z alarmem i czy jest to skuteczna forma zabezpieczenia?

monkz
07-08-2017, 11:21
System alarmowy - ok, ale przydałoby się jeszcze nawiązać współpracę z jakąś firmą zajmującą się ochroną. Bo co z tego, że alarm zostanie uruchomiony jeżeli nikt tego nie zweryfikuje. Firmy ochroniarskie zwykle mają w umowie, że do 2-3 wezwań w miesiącu (tych fałszywych) nie pobierają dodatkowych opłat. Każda kolejna jest dodatkowo płatna.
Na http://www.ctr.pl/produkty/wszystkie-systemy-alarmowe/index.html masz przykładowe ceny poszczególnych elementów. Możesz wysłać do nich zapytanie, lub zadzwonić aby wyliczyli wstępnie ile coś takiego może kosztować.

Marinata
28-03-2018, 12:20
Systemy alarmowe to osobny i długi te,may, możnaby dyskutować miesiącami, ale jedna opcja ode mnie to by konslutować to z profesjonalistami. Przykładowo klik tutaj: systemy alarmowe warszawa (http://awsb-hektor.pl/zabezpieczenie-techniczne/) powinien wiele wyjaśnić w temacie, a może nawet doprowadzić do współpracy zainteresowanych stron. Co do skuteczności to na pewno lepsza niż żadna. Wiele też zależy od naszego konkretnego zamówienia.

mariu
23-04-2018, 21:49
Jaki wybrać?

mariu
23-04-2018, 21:50
Żeby był dobry?