PDA

View Full Version : Po pierwsze przebacz - komentarze

boleslaw_p
04-02-2008, 22:33
Komentarz do artykułu: Po pierwsze przebacz (http://www.senior.pl/147,0,Po-pierwsze-przebacz,3541.html)
--------------------
Ciekawe jak mogę wybaczyć ZUS-owi i zatrudnionym tam urzędnikom, przez których od półtora roku nie mam emerytury. W życiu sam krzywdziłem, ale też byłem krzywdzony. Wszystkim już przebaczyłem oprócz ZUSu. Zyczę im wszystkiego najgorszego, a tak dokładnie to nie mogę wyrazić, bo użył bym dużo niecenzuralnych słów.

weronika1
14-02-2008, 13:46
W moim rozumieniu przebaczanie, to nie przypisywanie sobie winy, lecz pozbycie sie problemu. Z chwila, kiedy po wybuchu gniewu, opanowuje sie, przemyslam na spokojnie sprawe i oddaje problem Bogu. Napewno nie jestem w stanie zapomniec, lecz patrze na to, jak na cos, co przeminelo z wiatrem.Do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic,do przebaczania rowniez. Zycie jest ciaglym doswiadczaniem, ktore uczy nas, jak postepowac w przyszlosci. Jezeli uwazamy, ze mamy racje, to walczmy. Nie ma ludzi nieomylnych, wszyscy sie uczymy. Pozdrawiam.

Szczescie, to jedyna rzecz, ktora sie mnozy, jezeli sie ja dzieli.

Mariusz51
14-02-2008, 17:35
Mam mame w Radziądzu która jako dziecko mnie zostawiła,ale jedno słowo i wszystko jej wybacze.Mam
taka nadzieje że do tego dojdzie, przed naszym odejściem.Zawsze pragnołem spotkać się z nia ,i
pokazać jej ile miłosici mogłem jej dać.

Basia.
14-02-2008, 18:58
Mam mame w Radziądzu która jako dziecko mnie zostawiła,ale jedno słowo i wszystko jej wybacze.Mam
taka nadzieje że do tego dojdzie, przed naszym odejściem.Zawsze pragnołem spotkać się z nia ,i
pokazać jej ile miłosici mogłem jej dać.
chylę przed Tobą czoło, nie potrafię i nie chcę przebaczać.

weronika1
14-02-2008, 19:20
Mariuszu 51 przebaczajac, zyskujesz o wiele wiecej, a czym sie w swoim czasie przekonasz. Zycze Ci z calego serca spotkania z Mama, zaslugujesz na to. Jezeli to nastapi powiadom nas, bedziemy sie razem radowac. Pozdrawiam.

lucyna
28-02-2008, 17:55
Mariuszu51 trzymam za Ciebie
ja wiem ile trzeba czasami czekać i zaciskać zęby
ale warto

Karo1949
28-02-2008, 18:58
Nie warto zapiekać się w złośći, bo szkodzi na zdrowie, lepiej działać, to moja skromna rada, pozdrawiam serdecznie i usmiech dla Ciebie Z :)

wuere'le
28-02-2008, 21:29
Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale leniwym i niekompetentnym urzędasom, często bezdusznym, niczego bym nie darował i o swoje walczył do końca.

chickita
28-02-2008, 22:28
Przepraszam ale ja nie jestem zdolna do takiego wyczynu. To mnie przerasta. Nie wybaczę.

Basia.
28-02-2008, 23:35
Przepraszam ale ja nie jestem zdolna do takiego wyczynu. To mnie przerasta. Nie wybaczę.
nie obrażam się z powodu dupereli ale jeżeli do kogoś się zrażę to nie ma przebacz.