PDA

View Full Version : Mieszkanie za opiekę inaczej


Kamilll
12-09-2017, 22:37
Witam..


Jestem zwykła 30letnią osobą, mieszkającą w stolicy, jedną z wielu bez wielkich perspektyw życiowych.

Brak spadku, brak możliwości kredytowych a wielki zapał i chęci by w przyszłości móc mieć swój tzw. "kąt".

Wiele osób natomiast nie ma komu zostawić w spadku mieszkania czy domu..
Perspektywą lepszą wydaje mi się życie w świadomości, że komuś się pomoże / uszczęśliwi niż zasponsoruje kolejny bank.

Jestem osobą uczciwą i wiele potrafiącą wzamian zaoferować - Pomoc w codziennych obowiązakach, wspólnie spędzony czas czy również pomoc finansową..

Proszę nie odbierać tego zbyt negatywnie.. Innych perspektyw raczej nie będę miał a wiele już próbowałem..

opiekunkiodserca@o2.pl
19-10-2017, 05:09
sama jestem w podobnej sytuacji, muszę bardzo dużo pracować, nie urodziłam się w bogatej rodzinie, mam 30 lat i do wszystkiego muszę dążyć sama, więc doskonale Cię rozumiem,jeżeli Komuś pomożesz, będziesz uczciwa, cierpliwa i kochająca to czemu wszystko czego dorobił się Ktoś Starszy ma przepaść albo mają wykupić jacyś politycy...to był sarkazm obie wiemy do Kogo pije w tym momencie. trzymam kciuki, może znajdzie się Ktoś Kto zechce Ci pomóc.<3 <3 <3

ninia73
21-12-2017, 14:05
Witam. Jestem dojrzala 44 letnia osoba ktora za umozliwienie zamieszkania(wynajecie nieodplatnie pokoju) i zapewnienie wyzywienia nieodplatnie zaopiekuje sie osoba starsza pomagajac w calodobowej opiece i prowadzeniu domu .Nie pale. Jestem osoba sumienna i pracowita. tel. 663 141 599

Szymon42
18-03-2018, 14:31
To bardzo smutne, że trzeba ogłaszać się w ten sposób, bo nie można spobie samemu poradzić.

Marinata
09-08-2019, 20:02
wykładzina dywanowa (https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/produkty/wyk-adziny-dywanowe-w-p-ytkach-tessera-westbond/c38bd6)

Linoleum
Niemal całkowicie zostało w Polsce wyparte przez wykładziny PCV. Linoleum wciąż jednak można kupić. Przewaga nad PCV jest jedna. Prawdziwe linoleum wykonane jest z materiałów naturalnych – oleju lnianego, kalafonii i mączki drzewnej lub korkowej nałożonej na płótno jutowe.

Wykładziny kauczukowe
Nie przewodzą prądu i mają bardzo dobre właściwości antypoślizgowe, stąd głównie zastosowanie przemysłowe, np. w śluzach higienicznych, gdzie myte jest obuwie przed wejściem na halę produkcyjną.