PDA

View Full Version : Na pomoc!


ymca
06-02-2008, 18:40
dostałam takie piękne wiadomości-chciałam odpisać a tu mi wyskoczyło takie o to cuś

Funkcja prywatnych wiadomości jest wyłączona w Twoim profilu, nie możesz więc ani otrzymywać ani wysyłać prywatnych wiadomości do innych użytkowników Klub Senior Cafe. Możesz włączyć tę funkcję w ustawieniach swojego profilu :confused:

Alsko
06-02-2008, 18:47
Kliknij "Ustawienia" na czerwonym pasku. Potem klik "Edycja opcji". Otworzy się kwestionariusz. Wypełnij go.
A na koniec nie zapomnij zatwierdzić :D
To powinno pomóc.
Powodzenia :)

ymca
06-02-2008, 21:30
dziękuję

pozdrawiam:)

jolita
12-03-2008, 15:01
13183 od pewnego czasu nie mogę odczytać przysłanych linku zarówno przez violę jak i w inny sposób, bo pojawiają mi się teksty:
Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwijący...itd Skojarz odpowiedni program w Panelu Sterowania
lub
Znajdź program w trybie one line do jego otwarcia
lub
Znajdź (vide wpis Gabrysi w komentarzach mojego profilu)

Chętnym pomocy mi podrzucam ten oto przyrząd 13182 bo tylko jego użycie w tłumaczeniu da oczekiwany skutek...
Z góry dziękuję. J

jolita
26-04-2008, 11:06
pragnących informacji o kijowej nowomodzie informuję o założonych w tym temacie wątkach - wszak szkoda byłoby coś przegapić...A oto lista na obecną godzinę:
1.Wrocławska szkółka Nordic Walking - autorstwa Aleksandra
2.Nordic Walking - autorstwa Kazia
3.Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz N.W. - autorstwa Aleksandra
4.Aktywność pod hasłem N.W. - autorstwa Mieszka
5.N.W. Wrocław i okolice - autorstwa ulsta 45

kto następny?

Kundzia
26-04-2008, 12:15
pragnących informacji o kijowej nowomodzie informuję o założonych w tym temacie wątkach - wszak szkoda byłoby coś przegapić...A oto lista na obecną godzinę:
1.Wrocławska szkółka Nordic Walking - autorstwa Aleksandra
2.Nordic Walking - autorstwa Kazia
3.Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz N.W. - autorstwa Aleksandra
4.Aktywność pod hasłem N.W. - autorstwa Mieszka
5.N.W. Wrocław i okolice - autorstwa ulsta 45

kto następny?

Jolitko,zostały już tylko 3 ,4 ,i 5.Wrocławiakom rzeba było zostawić ich wątek na regionalnym,3-to komentarze ,też muszą zostać jak są,a Kazia wątek poszedł do 4,mam tylko nadzieję,że się nie obrazi i znów nie będzie się "chował i kasował"