PDA

View Full Version : Biorę udział w konkursie


Dreamka
08-02-2008, 05:58
Witam wszystkich
Biorę udział w konkursie na Bloga Roku 2007.
Jestem jedyną seniorką wśród blogów podróżniczych. I bez owijania w bawełnę powiem, że zależy mi na dobrej lokacie.
Czy tylko młodzi podróżują? Czy nas chcą widziec tylko w kapciach i przy wnukach?
Chcę udowodnic, ze tak nie jest.
Proszę was, wejdźcie na stronę www.dreamka-w-ameryce.blog.onet.pl
i jeżeli uważacie, że blog zasługuje na wasz głos wyślijcie SMS-a pod numer 71222 w treści wpisując D00048 (d-zero-zero-zero-czterdzieci-osiem)
Koszt SMS-a 1,22 z Vat. Dochód z SMS-ow przeznaczony na Szkołe Dzieci Głuchych w Krakowie.
Dziękuję

Dzidka
08-02-2008, 06:57
Dreamko, możesz na mnie liczyć. Często bywam na Twojej stronie i bardzo mi się podoba. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam.

Anielka
08-02-2008, 08:53
Już na Ciebie zagłosowalam.Szkoda ,ze tylko raz mozna głosować na jeden blog.Pozdrawiam i powodzenia zyczę.

Kryśka
08-02-2008, 09:39
Jestem zauroczona Twoją wędrówką przez Stany, śledzę Twoje wpisy, podziwiam styl i warsztat/ dokumentacja super/ Zagłosowałam. Zyczę należnego I miejsca. Pozdrawiam .Krysia

BUNIA
08-02-2008, 09:41
Ja rowniez zaglosowalam - wiem ze warto nie tylko dlatego ze jestes "swojaK z forum seniorow.

urszula-kol
08-02-2008, 11:01
Nie ma co , wpuściłaś nas w maliny z tym PhotoFiltre Studio, nie podając nawet przyczyny, a teraz przychodzisz w łaskę. To się nazywa bezczelność.

Bajadera07
08-02-2008, 11:26
Byłam na Twoim Blogu Dreamko !!!! Ale jazda ... Jeszcze tam wrócę !!! Sms wysłany, bo ci się należy... a tych , którzy lubią czytać blogi, zapraszam na mój blog na interii... bodzia15.blog.interia.pl (http://bodzia15.blog.interia.pl)

Dreamka
08-02-2008, 15:20
Nie ma co , wpuściłaś nas w maliny z tym PhotoFiltre Studio, nie podając nawet przyczyny, a teraz przychodzisz w łaskę. To się nazywa bezczelność.
I'm sorry...
Powiem ci tak:
Lubisz atakowac? Zapisz sie na karate. Jak nic zdobedziesz czarny pas.

Dziekuje wam dziewczyny:)

jolita
08-02-2008, 15:26
czy w kraju gdzie jesteś nie istnieje słowo "przepraszam"?

Dreamka
08-02-2008, 15:59
czy w kraju gdzie jesteś nie istnieje słowo "przepraszam"?
Przeprosilam, w poscie powyzej dolozylam przeprosiny. Czasami cos tak na leb ci spadnie, ze nie masz glowy do niczego. Jedni krzycza o tym glosno, inni sie zamykaja w sobie.
Nie zycze zadnej z was tego, co mnie spotkalo... coz ucieklam w swiat mojego bloga, przestalam bywac gdziekolwiek, nawet w realu.

Anna_Maria_57
08-02-2008, 16:45
zagłosowałam na Twój blog oczywiście! lubię go od dawna, lubię bardzo Twój styl pisania. ;) :)

Chociaż wolałam, jak zamieszczałaś zdjęcia, nie filmiki... nie lubię tego "buforowania" co chwilę i przerw w odtwarzaniu. Pewnie to sprawa mojego łącza, a może Onet ma słabe serwery.

Ale przemogłam się ;) i obejrzałam cały filmik z tego "wymarłego miasta" z tym, jak tam ktoś mieszka - dla mnie to nie jest zupełna nowość, moja przyjaciółka mieszka w USA od 1978 roku, nieraz mi pisała, że tam zamożność sąsiaduje ze skrajną nędzą - no a do tego ta słynna amerykańska "wolność" - każdy może żyć jak chce, czyli na ulicy także...

bogda
08-02-2008, 16:55
Dreamko...zawsze z przyjemnością oglądam Twój blog....jest w nim tyle rzeczy, których nigdy nie uda mi się zobaczyć w rzeczywistości....sms...poszedł...:)

ymca
08-02-2008, 18:27
Ja również z przyjemnością zagłosowałam na Twój blog.

anga
08-02-2008, 18:57
Dreamko .. bardzo podoba mi się Twój blog i oczywiście zagłosowałam.

jolita
08-02-2008, 19:00
Przeprosilam, w poscie powyzej dolozylam przeprosiny. Czasami cos tak na leb ci spadnie, ze nie masz glowy do niczego. Jedni krzycza o tym glosno, inni sie zamykaja w sobie.
Nie zycze zadnej z was tego, co mnie spotkalo... coz ucieklam w swiat mojego bloga, przestalam bywac gdziekolwiek, nawet w realu.
Ale nadszedł czas, żeby kontynuować rozpoczęty wcześniej temat - chyba, że to on był powodem lub dowodem frustracji...

mamuk
09-02-2008, 09:03
Przeczytałam....Zobaczyłam...no i wysłałam.cudowne i piękne ze mozna tak spełniać marzenia........

qrystyna216
09-02-2008, 22:04
A ja popieram Urszulę, nie lubię ludzi niesłownych.
Piszesz,że uciekłaś w swego bloga, więc mogłaś również na tutejszym formu napisać, że nie jesteś w stanie wywiązać się ze swojej obietnicy.
Obiecanki cacanki a ..... my czekałyśmy.