PDA

View Full Version : Chopiec do zabawy dla dojrzaej pani pilnie poszukiwany - komentarze

wrocławianka
09-02-2008, 06:49
Komentarz do artykułu: Chłopiec do zabawy dla dojrzałej pani pilnie poszukiwany (http://www.senior.pl/92,0,Chlopiec-do-zabawy-dla-dojrzalej-pani-pilnie-poszukiwany,3556.html)
--------------------
Tego typu zachowania budzą mój niesmak, czy związek dwojga ludzi to tylko sex a gdzie
miejsce na uczucie?Wszak jesteśmy homo sapiens...

Ewita
09-02-2008, 07:15
"płatny". I z tego, co przeczytałam - nieźle płatny seks! Żigolak to przecież znane pojęcie, prawda? Nic nowego. Bogate starsze panie kupują sobie młodość i jurność za własne pieniądze nie od dziś! Jedyne novum to oficjalna firma, która się tym procederem zajęła, bo od lat wszystko załatwiane było we własnym zakresie zainteresowanych. Dziwny jest ten świat. Ale mój niesmak nie dotyczy pomysłu i firmy! Biznes jest biznes i widać popyt na takie usługi! Zniesmacza mnie zawsze i nie tylko w tym przypadku sprowadzanie bliskości dwojga ludzi do poziomu bazaru, na którym można wszystko kupić! Tyle, że - jak już pisałam - to nic nowego...

BUNIA
09-02-2008, 09:58
Ot takie zycie - ,to przeciez najstarszy zawod swiata
i jest rownouprawnienie .
Jedna z moich znajomych/wdowa/ jedzi na Slowacje .. dokladnie w takim samym celu .Jest zachwycoana wrazenia opowiada z wypiekami na twarzy a my sluchaczki mamy niezla zabawe haha ...
..

Nika
09-02-2008, 10:03
W końcu jest uprawnienie czy nie?aczkolwiek nie wybrałabym tego rodzaju rozrywki...

BUNIA
09-02-2008, 11:03
Niko ????? masz przeciez przeuroczego meza jak mozesz ??
no co innego ja wolna ptica .. wesola wdowka
Platna milosc mowiac delikatnie w ogoie nie
wchodzi w rachube .. a skad bym wziela pieniadze na takie drogie bara bara ??? hihihi

hannabarbara
09-02-2008, 13:01
Buniu! Pieniądź rzecz nabyta! Gorzej, bo sama myśl co czuje ten młody człowiek w trakcie takiego aktu, na pewno na mnie podziałałoby jak wiadro zimnej wody. Zatem wątpliwa uciecha!

Nika
09-02-2008, 16:02
Młody człowiek traktuje pracę jak należy zapewne..klient-ka płaci,więc wymaga..a on marzy młodym prężnym ,gładkim ciałku...

BUNIA
09-02-2008, 17:32
Dziewczynki Kochane moze byc tak tez :
Mlody chlopak- mezczyzna zapragnie zwiotczalego cialka , pomarszczonej szyjki i zimnych stopek Bedzie blagal o wymiane doswiadczeN ?? i krzyzowanie oddechow hiuhi
Napewno nie bedzie mial sumienia by od babcinki wyciagnac marne grosze tzw, renciny czy emeryturki
Napewno bedzie chcial pokazac swe umiejetnosci i pokazac sie od jak najlepszej strony ...
Dobrze wychowany chlopiec za pobrame nauki czyli edukacje ktora jest jak wiadomo platna bedzie babcii okazywal dozgonna wdziecznosc przysylajac co miesiac na konto okragla sumke ...
Babcia bedzie mogla sobie nareszcie zrobic prywatnie a nie na kase chorych zeby by moc usmiechac sie do losu ktory chociaz pod koniec zywota okazal sie laskawy rekompensujac dotychczasoiwe niedocenienie roli babc i na tym poletku ... hihi

http://www.vpx.pl/up/20080209/94498951859dbaeaaaf8253048785d4f110ab134871.gif (http://www.vpx.pl/)

A los lubi platac figle ....

hannabarbara
09-02-2008, 18:31
Jakby tak było jak piszesz Buniu, to babcia te okrągłą sumkę musiałaby wydać na leczenie chłopaka, by musiałby być psychiczny!

Pani Slowikowa
09-02-2008, 18:38
a to jest dobry pomysl:D
Niech te uslugi beda placone ..przez kase chorych kurcze!!

W koncu nalezy sie nam kobietom za tyle przepracowanych lat..:D

BUNIA
09-02-2008, 19:27
A czy to wiadomo kto psychiczny a kto nie ??
To by sie szukalo normalnego a zreszta to bylby jego problem a nasza kasa i nowe 'garnitur" i jeszcze na jakis implant w cyc by starczylo hoho .. moge tak snuc i snuc bajeczki o babci i chlopczyku tylko w czerwonym kapturku hihi

Magro
10-02-2008, 21:01
Zawsze w takich wypadkach przypomina mi sie powiedzenie Urszuli Dudziak "młodych sie wstydze,starych sie brzydze".
Uważam ,że jest wyjatkowo trafne.

BUNIA
11-02-2008, 10:35
Mrufko - swietnie pasujace powiedzenie ktore posumowuje temat.
Ot wszystko jasne .. i jakze prawdziwe i okrutne hihihi

largetto
11-02-2008, 16:09
A co powiecie na tego młodziana ?????
http://img82.imageshack.us/img82/2715/funerotik035qc7.gif (http://imageshack.us)

Jozef 125
12-02-2008, 22:34
Pani Słowikowa ! popieram, tylko kto ma wystawiać receptę- pierwszego kontaktu czy specjalista.

zochna
16-02-2008, 12:41
...a już myślałam, że jestem jakaś "nie taka...", bo jak pierwszy raz spotkałam się na czacie z lawiną propozycji na `numerek`, musiałam dłuższy czas odreagowywać to przeżycie.
Potem, już świadomie, kilkakrotnie zapuszczałam się w ten `kanał` bawiąc się i dowartościowując, a przy okazji podnosząc sobie dobre samopoczucie w trenowaniu zdecydowanego NIE!!!

I... za darmo, taka korzyść :D

zochna
16-02-2008, 12:47
... a czego to ja szukałam? aaa, baru czy kafe buni, na poranną, wirtualna kawę... no, no...

elusia
16-02-2008, 13:36
Haniu,bulwersuje Cie ,jak sie czuje mlody chlopak?Jest rownouprawnienie,a jak sie czuje mloda dziewczyna uprawiajaca seks z duzo starszym panem?Zawod jak kazdy inny, nie kazdy sie nadaje,a jak sa takie potrzeby...

babciela
16-02-2008, 14:29
Poczytajcie ostatnia Angore,tam jest troche wiecej na ten temat-no,coz ma babcia miec depresje ,to lepiej niech ma mlodego chlopca-chociaz oglaszają sie i panowie po 50-tce(ostatnia Angora)A mlodzi chlopcy wcale żle sie nie wyrażaja o tym sposobie zarabiania.W końcu najstarszy zawod świata.

pojedynka
16-02-2008, 19:02
A co...jeśli to młody chłopiec proponuje przygodę starszej pani bez żadnych zobowiązań?Chce się czegoś nauczyć....czy...????

bogda
16-02-2008, 19:04
Nooo...pojedynka, dałybyśmu mu szkołę...no nie...:)
Miałby co wspominać....:D :D

antosia
16-02-2008, 20:28
http://img292.imageshack.us/img292/8845/liliewodnedj1.jpg (http://imageshack.us)

hannabarbara
16-02-2008, 20:44
Haniu,bulwersuje Cie ,jak sie czuje mlody chlopak?Jest rownouprawnienie,a jak sie czuje mloda dziewczyna uprawiajaca seks z duzo starszym panem?Zawod jak kazdy inny, nie każdy sie nadaje,a jak sa takie potrzeby...
W obu wypadkach moje dywagacje nie dotyczą osoby czujacej obrzydzenie, ale tej, która musi sobie zdawać sprawę, że może wywierać reakcje obrzydzenia. Jeśli ma się ciało zadbane, bez defektów, to różnica wieku wynikajaca tylko z kalendarza nie jest ważna. Ponieważ uważa się, ze pieniądz nie śmierdzi, to dla kasy ponoć można wszystko. Dla żartu też można snuć sobie przeróżne scenariusze.

bogda
16-02-2008, 20:59
Witaj Guśka...widzę, że udało Ci się wkleić obrazek...;) jeszcze troche i nas zakasujesz, tylko coś mało się odzywasz...:D

baburka
17-02-2008, 08:51
Jeśli ma się ciało zadbane, bez defektów, to różnica wieku wynikajaca tylko z kalendarza nie jest ważna.
Przecież to nie chodzi o ciało. Gdyby tak było wystarczyłby wibrator.

baburka
17-02-2008, 08:53
Dla żartu też można snuć sobie przeróżne scenariusze.
Niezły środek nasenny. :D

zochna
17-02-2008, 14:16
...mówienie o innych bez innych??? :cool:
A może ktoś, coś z własnych doświadczeń?
Noo, wtedy to mogłoby być całkiem, całkiem interesujące... :D

alja9
26-02-2008, 23:51
Na emigracji /ta moja, to emigracja francuska/ tacy "chłopcy" nazywani są JEBAKAMI i może ich mieć każda pani, która w zamian za kąt, wikt i opierunek zechce sie nimi zaopiekować.
Chłopczyki nie muszą sie tłumaczyć ani ze stanu cywilnego ani z ze stanu konta. Liczy sie tylko ich uroda i oczywiście "przydatność" w domu. Znam kilka koleżanek, które nawet wymieniają sie ze sobą co ciekawszymi egzemplarzami, za jakieś inne przysługi.
Myślę, ze jeśli charakter związku jest z góry określony to nie ma problemu.

chickita
27-02-2008, 00:04
Przepraszam tych, których ewentualnie mialoby to tykać. Ja jestem po 30 i mówiąc prosto z mostu. Biust mi zrefundują. Korekty plastyczne, nie wszystkie ale zawsze coś, tyż. Młodzika z drgającymi posladami niech tez dopisza. Skoro teraz nie mam szans na plastyke nogi, (popażenie 3stopnia, stało sie to w szpitalu i z jego winy) i okaleczony brzuch to niech mi sie coś należy jak bede babcią. Zrobie sobie cycuś i podniose poślad a jak mnie stac na uzywanie młodego nie bedzie to chociaz popatrze. Warto życ i miec plany.

zochna
27-02-2008, 18:04
...być może "ględzę", jestem upierdliwa albo się czepiam ale...
boli mnie chickito to, w jaki sposób mówisz o sobie... :)

Mar-Basia
08-07-2008, 14:28
Czesc Alja9. Uwwww....opowiedz nam troche o swoich doswiadczeniach. Pamietam, kiedy jednego slonecznego poranka siedzialam na tarasie pieciogwiazdkowej kawiarni poderwal mnie super seksy mlody, taki do "ugryzienia" chlopak. Istne cudo. Mialam 35 lat a on 19-cie. Musze ci sie przyznac, ze w tym momencie doszlo mi do glowy, ze zaczynam sie starzec! Chlopak nie byl "zigolakiem", przeciwnie zamoznym mlodziencem z jachtem, i calym bazarem. W dniu dzisiejszym jest moim zieciem, zakochal sie z mojej corce. Mam dzisiaj 67 lat i nigdy nie zapomne tego podrywu - czulam sie naprawde stara babcia. Naturalnie natychmiast pogonilam do dobrej kosmetyczki.
Zapraszam cie na moja strone: www.marbella123.wordpress.com , o milosci, wiernosci i facetach. Moja dewiza: jestem niepoprawna optymistka, kocham facetow.
Buzka, Alexandra

wired25@wp.pl
17-12-2008, 14:59
A ja Was drogie panie wogóle nie rozumiem.Sam jestem facetem 27 letnim,który szuka dojrzałej pani.I nie chodzi mi o sponsoring.Liczy sie tylko dobra zabawa.A ciągle słyszę,że za młody itd. Czy panie w polsce nie dojrzały jeszcze do takich związków?Czego się boicie?

jip
20-12-2008, 18:03

Nie może tak być. Obawa, że zatrudniani przez kasę chorych domagali by się emerytury pomostowej za pracę w szczególnych warunkach.

Lila
20-12-2008, 18:40
A ja Was drogie panie wogóle nie rozumiem.Sam jestem facetem 27 letnim,który szuka dojrzałej pani.I nie chodzi mi o sponsoring.Liczy sie tylko dobra zabawa.A ciągle słyszę,że za młody itd. Czy panie w polsce nie dojrzały jeszcze do takich związków?Czego się boicie?

A ja też nie rozumiem.Czego szuka młody facet u starszych pań.Nie sponsoringu ?
A o czym ja miałabym z Tobą rozmawiać ,miły młody człowieku ? Młodszy znacznie od mego syna?
Zabawa się skończy ,i co ? Ponoć dziewczynka po zabawie ,to jak adwokat po sprawie.
No ...tyś nie dziewczynka.:)

jip
20-12-2008, 19:48
A o czym ja miałabym z Tobą rozmawiać ,miły młody człowieku ? Młodszy znacznie od mego syna?
Zabawa się skończy ,i co ? Ponoć dziewczynka po zabawie ,to jak adwokat po sprawie.
Słowikowa proponowała, żeby to było na kasę chorych ale wykasowała wpis, pewno zmieniła zdanie.

Pani Slowikowa
20-12-2008, 20:09
Słowikowa proponowała, żeby to było na kasę chorych ale wykasowała wpis, pewno zmieniła zdanie.

Ja nic nie kasowalam..:confused:
Jeszcze kwadrans temu byl.. Nie wiem co sie stalo??:confused:
Jakis dobry duch chyba tu grasuje i kasuje posty napisane rok temu :D

Ciekawe to .. jak sie troche zastanowic.. Komu ten post mogl przeszkadzac ??

emka46
20-12-2008, 23:42

Czy o tym poscie piszesz? Jest na pierwszej stronie #10.nigdzie go nie wcięło.

zochna
21-12-2008, 13:59

...a ja doskonale Cię rozumiem ;)
Już kiedyś pokusiłam się o znalezienie kilka znaczących 'punktów' (powodów), dla których tacy jak Ty, młodzi panowie, dajecie nam >>>dojrzałym paniom, takie propozycje :)
Może, dorzucisz do mojej listy jeszcze jakieś nowe, dotychczas nie odkryte 'punkty' (powody) >>> ZAPRASZAM!!! :D :D

wired25@wp.pl
22-12-2008, 00:49
...a ja doskonale Cię rozumiem ;)
Już kiedyś pokusiłam się o znalezienie kilka znaczących 'punktów' (powodów), dla których tacy jak Ty, młodzi panowie, dajecie nam >>>dojrzałym paniom, takie propozycje :)
Może, dorzucisz do mojej listy jeszcze jakieś nowe, dotychczas nie odkryte 'punkty' (powody) >>> ZAPRASZAM!!! :D :D
Hmmm....Wiesz.Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie.Bo niby dlaczego niektórzy mężczyżni preferują blondynki a inni brunetki?Bo tak.Poprostu.Denerwujące jest to,że dojrzały mężczyzna może szukać młodej panienki i jest dobrze.Młoda panienka szukającego dojrzałego też ok.No ale jak w grę wchodzi sex dojrzałej kobiety i młodszego mężczyzny to już coś nie tak.Pozdrawiam serdecznie-Maciej

wired25@wp.pl
22-12-2008, 00:54
A może należy wyjść od założenia,że to o zabawę i tylko zabawę chodzi.Wtedy jest zdrowy układ i nie trzeba się martwić,że nie bedzie wspólnych tematów itd.Oczywiście nie twierdzę,że ma to być tylko mechaniczny sex.Porozmawiać zawsze można.Wszak należymy do tego samego gatunku niezależnie od różnicy wieku i napewno znajdziemy wiele tematów do rozmów.Pozdrawiam serdecznie-Maciej

zochna
24-12-2008, 18:19
Hmmm....Wiesz.Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie.Bo niby dlaczego niektórzy mężczyżni preferują blondynki a inni brunetki?Bo tak.Poprostu.Denerwujące jest to,że dojrzały mężczyzna może szukać młodej panienki i jest dobrze.Młoda panienka szukającego dojrzałego też ok.No ale jak w grę wchodzi sex dojrzałej kobiety i młodszego mężczyzny to już coś nie tak.Pozdrawiam serdecznie-Maciej

Poza faktem, że dojrzałe panie również bywają blondynkami i brunetkami, myślę, że poruszyłeś szczyt góry lodowej 'stereotypów myślowych' :rolleyes:

Wydawało mi się to takie proste; "dlaczego młody mężczyzna ma ochotę 'bawić się' w sex z dojrzałą kobietą"? ;)
(powiadają, że aby potrafić obiektywnie spojrzeć na dane zagadnienie, warto pokusić się o znalezienie co najmniej 98 aspektów) :D

Pozdrawiam Cię Świątecznie Macieju :)

wired25@wp.pl
26-12-2008, 17:23
Poza faktem, że dojrzałe panie również bywają blondynkami i brunetkami, myślę, że poruszyłeś szczyt góry lodowej 'stereotypów myślowych' :rolleyes:

Wydawało mi się to takie proste; "dlaczego młody mężczyzna ma ochotę 'bawić się' w sex z dojrzałą kobietą"? ;)
(powiadają, że aby potrafić obiektywnie spojrzeć na dane zagadnienie, warto pokusić się o znalezienie co najmniej 98 aspektów) :D

Pozdrawiam Cię Świątecznie Macieju :)
Wiesz.Wydaje mi się,że nie powinniśmy doszukiwać się powodów takich związków.Jeśli dwojgu ludzi odpowiada taki układ to nie ma nad czym się zastanawiać.Kobiety powinny przyjąć do wiadomości,że dla takich mężczyzn jak ja są poprostu atrakcyjne i już:-) Pozdrawiam i ślę buziaczki:-*

zochna
27-12-2008, 13:58
Wiesz.Wydaje mi się,że nie powinniśmy doszukiwać się powodów takich związków.Jeśli dwojgu ludzi odpowiada taki układ to nie ma nad czym się zastanawiać.Kobiety powinny przyjąć do wiadomości,że dla takich mężczyzn jak ja są poprostu atrakcyjne i już:-) Pozdrawiam i ślę buziaczki:-*

Gratuluję. Całkiem nieżle próbujesz się 'wymknąć' z analizy tej sytuacji - generalizując ;)
A... jaki jest tytuł wątku, w którym prowadzimy tę dyskusję?
I... Powiedz; "dlaczego znowu kobiety coś powinny"? :)
Pozdrawiam, bez buziaczków :D

chickita
27-12-2008, 20:01
I sie urwało. Szkoda. Maciek sypnął paroma konkretami ale mnie jakoś mało. Byłam, jestem i pewnie będe osobą strasznie zakompleksioną i tym bardziej nie mieści mi się co młody człowiek widzi dużo starszej od siebie kobiecie. Ponieważ jestem ciekawa to uważam za uzasadnione reanimowanie owego wątku. Może to zakompleksienie mi przejdzie?

chickita
27-12-2008, 20:03
Gratuluję. Całkiem nieżle próbujesz się 'wymknąć' z analizy tej sytuacji - generalizując ;)
Zosiu kochana, to ja te buziaczki zabieram dla siebie lepiej ze mną nie będzie ale weselej owszem. Mogę???:D

wired25@wp.pl
28-12-2008, 00:01
Wcale nie próbuję uniknąć analizy.Twierdzę tylko,że tego zjawiska nie da się zanalizować,a jeśli by się dało to i tak nie ma takiej potrzeby.Kobiety "powinny" ponieważ to kobiety właśnie mają najwiekszy problem z akceptacją młodzych partnerów.Pozdrawiam.Tym razem też bez buziaka;-)

Lila
28-12-2008, 00:08
Wcale nie próbuję uniknąć analizy.Twierdzę tylko,że tego zjawiska nie da się zanalizować,a jeśli by się dało to i tak nie ma takiej potrzeby.Kobiety "powinny" ponieważ to kobiety właśnie mają najwiekszy problem z akceptacją młodzych partnerów.Pozdrawiam.Tym razem też bez buziaka;-)

Cóżeś się tak uparł na starsze babki ?
Miałeś problem z mamą ,czy jak ? Nie rozumiem ,za Boga,że młody facet nie może uprawiać seksu z młodą dziewczyną,a szuka starej baby ?
Chyba ,że chodzi o kasę...no,to rozumiem.Każdy orze ,czym może.

Kazik
28-12-2008, 00:14
Dawno zapomniany temat odswiezony. Szkoda tylko ze Ewity tu z nami juz nie ma.

wired25@wp.pl
28-12-2008, 00:28
Cóżeś się tak uparł na starsze babki ?
Miałeś problem z mamą ,czy jak ? Nie rozumiem ,za Boga,że młody facet nie może uprawiać seksu z młodą dziewczyną,a szuka starej baby ?
Chyba ,że chodzi o kasę...no,to rozumiem.Każdy orze ,czym może.
Mogę z młodą uprawiać i uprawiam:-)Chodzi tylko o to,że jak chcę starszą to okazuje się to nagle problemem nie do przebycia.Ludzie uprawiają sex w obrębie swojej płci,mają liczne perwersje i zboczenia i jest ok,ale jak już młodszy facet chciałby mieć starszą kobietę to następuje ogólne zdziwienie.I tego nie rozumiem.Pozdrawiam:-)

Lila
28-12-2008, 00:36
Mogę z młodą uprawiać i uprawiam:-)Chodzi tylko o to,że jak chcę starszą to okazuje się to nagle problemem nie do przebycia.Ludzie uprawiają sex w obrębie swojej płci,mają liczne perwersje i zboczenia i jest ok,ale jak już młodszy facet chciałby mieć starszą kobietę to następuje ogólne zdziwienie.I tego nie rozumiem.Pozdrawiam:-)

No to ,kurna,jak masz młodą ,to po co Ci stara ???
Za cholerę nie rozumiem.Może dlatego ,że ja zawsze ...z rówieśnikiem,prawie ..:D
Zresztą powtórzę za Urszulą Dudziak : starych się brzydzę,a młodych się wstydzę.Ooo !

leluri
28-12-2008, 00:39
wiesz ja także nie rozumiem Twojego zainteresowania starszymi kobietami i obarotno. pociąg starszego faceta do młodej dziewczyny i odwrotnie też mnie razi. seks hetero i w obrębie swojej grupy wiekowej to jest naturalne i dla właściwego rozwoju plemienia ludzkiego i dla przyjemności samego seksu, czyż nie tak?

wired25@wp.pl
28-12-2008, 00:57
wiesz ja także nie rozumiem Twojego zainteresowania starszymi kobietami i obarotno. pociąg starszego faceta do młodej dziewczyny i odwrotnie też mnie razi. seks hetero i w obrębie swojej grupy wiekowej to jest naturalne i dla właściwego rozwoju plemienia ludzkiego i dla przyjemności samego seksu, czyż nie tak?
Ja nie wiem jak mam to tłumaczyć.To nie chodzi o to,że pociąga mnie kobieta mająca 80 lat z sztucznymi zębami i cyckami do kolan.Ale jeśli widzę zadbaną,umalowaną kobietę w wieku ok 45 lat to dlaczego by nie?Pociąga mnie i już:-)

wired25@wp.pl
28-12-2008, 00:58
No to ,kurna,jak masz młodą ,to po co Ci stara ???
Za cholerę nie rozumiem.Może dlatego ,że ja zawsze ...z rówieśnikiem,prawie ..:D
Zresztą powtórzę za Urszulą Dudziak : starych się brzydzę,a młodych się wstydzę.Ooo !
No i widzisz.Tu jest główny problem.Dojrzałe kobiety wstydzą się swojego wyglądu,choć nas właśnie mogą pociągać.Czemu to takie trudne do zrozumienia jest??:-)

leluri
28-12-2008, 01:04
w nicku masz 25 domyślam się, że to twój wiek , a 45 latka to mógłby byc wiek Twojej mamy i nie głupio by Ci było?. seks z mamusią tylko czyjąs?

Lila
28-12-2008, 01:06
No i widzisz.Tu jest główny problem.Dojrzałe kobiety wstydzą się swojego wyglądu,choć nas właśnie mogą pociągać.Czemu to takie trudne do zrozumienia jest??:-)

Chłopaku,ja chyba padnę !!!
Bardzo trudne .Czy ja mogę się równać z moją piękną córka ? Czy z inną młodą dziewczyną ?
Co może młodego chłopca pociągać w starej babie ? No co ???

ps.Jeszcze raz stwierdzam poważnie,że zarobkowanie -rozumiem.W hotelach Tunezji ,nie można się opędzić od ofert młodych Arabów.Hmm...co kto lubi..

leluri
28-12-2008, 01:09
zadbane kobiety nie wstydzą sie swojego wieku. jeszcze nie tak dawno podrywał mnie duużo młodszy mężczyzna przekonany,że jestem równolatką. Starałam się go nie urazić i wybić z głowy niewczesne zaloty.
w Twojej grupie wiekowej są świetne dziewczyny,
rozejrzyj się:)
pozdrawiam. dobranoc

Anielka
28-12-2008, 01:11
A ja nie widze nic zlego w tym ,ze młody człowiek zainteresuje sie kobietą od niego straszą,zadbanaą.Jak go to"kręci" to jego sprawa i tej kobiety ,która godzi sie na bycie z młodszym od siebie.Chociaż zdarzyło mi sie spotkac taka parę i absolutnie nie było wiadomo,kto w tej parze jest starszy.A czy robi to chłopak za kasę,czy dla własnej przyjemnosci to jego sprawa.Nie rozumiem skąd to oburzenie.

wired25@wp.pl
28-12-2008, 01:12
w nicku masz 25 domyślam się, że to twój wiek , a 45 latka to mógłby byc wiek Twojej mamy i nie głupio by Ci było?. seks z mamusią tylko czyjąs?
Mam już prawie 28 lat.Poza tym 20 latka tez już może być mamusią czyjąś.Hehe.:-)Pewnie że nie jest mi głupio bo niby dlaczego?

wired25@wp.pl
28-12-2008, 01:13
Chłopaku,ja chyba padnę !!!
Bardzo trudne .Czy ja mogę się równać z moją piękną córka ? Czy z inną młodą dziewczyną ?
Co może młodego chłopca pociągać w starej babie ? No co ???

ps.Jeszcze raz stwierdzam poważnie,że zarobkowanie -rozumiem.W hotelach Tunezji ,nie można się opędzić od ofert młodych Arabów.Hmm...co kto lubi..
To samo co w młodej:-)

wired25@wp.pl
28-12-2008, 01:15
zadbane kobiety nie wstydzą sie swojego wieku. jeszcze nie tak dawno podrywał mnie duużo młodszy mężczyzna przekonany,że jestem równolatką. Starałam się go nie urazić i wybić z głowy niewczesne zaloty.
w Twojej grupie wiekowej są świetne dziewczyny,
rozejrzyj się:)
pozdrawiam. dobranoc
No widzisz.Czyli jesteś atrakcyjną kobietą.I powiedz mi,czemu niby taka kobieta nie mogła pobawić sie z młodszym facetem?No dlaczego?

wired25@wp.pl
28-12-2008, 01:16
A ja nie widze nic zlego w tym ,ze młody człowiek zainteresuje sie kobietą od niego straszą,zadbanaą.Jak go to"kręci" to jego sprawa i tej kobiety ,która godzi sie na bycie z młodszym od siebie.Chociaż zdarzyło mi sie spotkac taka parę i absolutnie nie było wiadomo,kto w tej parze jest starszy.A czy robi to chłopak za kasę,czy dla własnej przyjemnosci to jego sprawa.Nie rozumiem skąd to oburzenie.
Dziękuję za pomocną dłoń.To samo właśnie staram się wytłumaczyć.Pozdrawiam:-)

Lila
28-12-2008, 01:17

No chwileczkę .Z mojej strony nie ma oburzenia,no skąd.Wręcz przeciwnie.:D
Tylko staram się zrozumieć.
Są pary ,gdy on ma 50 ,a ona 20.I ja mając te 20 wiosen,też tego nie rozumiałam.
Pod tym względem ,jestem tępa wyjątkowo.
I proszę za tępotę umysłową mnie nie ganić,bo to nie moja wina ,tylko genów.

Ps.przypominam sobie ,jak piękna była miłość ...kiedyś.Gdy byliśmy tacy młodzi i mieliśmy takie ładne ciała.:)

leluri
28-12-2008, 01:17
to nie oburzenie tylko wymiana poglądów.
zauważ, dyskutanta wired25 kręci sama dyskusja.
znikam z wątku baj !

wired25@wp.pl
28-12-2008, 01:28
No chwileczkę .Z mojej strony nie ma oburzenia,no skąd.Wręcz przeciwnie.:D
Tylko staram się zrozumieć.
Są pary ,gdy on ma 50 ,a ona 20.I ja mając te 20 wiosen,też tego nie rozumiałam.
Pod tym względem ,jestem tępa wyjątkowo.
I proszę za tępotę umysłową mnie nie ganić,bo to nie moja wina ,tylko genów.

Ps.przypominam sobie ,jak piękna była miłość ...kiedyś.Gdy byliśmy tacy młodzi i mieliśmy takie ładne ciała.:)
Wiesz.Chodzi o to ,że nie trzeba zbytnio tego rozumieć.Ja poprostu mam takie upodobania.Powiedzmy,że poznaliśmy się tutaj,zainteresowałaś się mną,poznaliśmy się w realu i nagle stwierdzasz,że tak,kurde fajnie by było się z takim facetem przespać.Załóżmy,że tak robimy.Będziesz się na następny dzień zastanawiać co w Tobie widziałem?Będziesz analizować to co się stało?Myślę,że będziesz poprostu wspominać miłe chwile.No i o to chodzi:-)Nie ma potrzeby bawić się w analizę całego zajścia:-)

Karol X
28-12-2008, 01:34

W czym problem?
Jesli juz tak pociaga cie seks z kobieta powyzej 40-ki,to zdecyduj sie na ten krok.
Podejdz do niej(ogol sie uprzednio,bo one z reguly nie cierpia zarosnietych,wygladaj schludnie,czysto),czy to w autobusie,czy w tramwaju i powiedz,ze musisz porozmawiac.
Nie wiem czy sie nie wystraszy,ze chcesz jej moze wyrwac torebke i "dac w dluga"?
Zaproponuj jakis lokal i koniecznie zaplac za kawe,oczywiscie tej pani rowniez.
Moze cie wyslucha i przystanie na twoja propozycje,a jesli nie - to przyjdzie ci nadal sie masturbowac i wyobrazac sobie przy tym starsza kobiete,do momentu,az sie zadowolisz.
Coz mozna ci wiecej doradzic,nieboraku?
A tak miedzy nami mezczyznami,to rozumiem,ze kobiety dojrzewaja jak stare wino,ze lepiej smakuja te starsze ale zeby az tak cie one kusily?
Bo chyba nie robisz sobie z seniorek jaj?
Gdyby tak bylo,to wiesz,ze gwoli wyjasnienia,mozesz szybko stracic wlasne.
Seniorki sa pod tym wzgledem bezlitosne.

wired25@wp.pl
28-12-2008, 01:48
W czym problem?
Jesli juz tak pociaga cie seks z kobieta powyzej 40-ki,to zdecyduj sie na ten krok.
Podejdz do niej(ogol sie uprzednio,bo one z reguly nie cierpia zarosnietych,wygladaj schludnie,czysto),czy to w autobusie,czy w tramwaju i powiedz,ze musisz porozmawiac.
Nie wiem czy sie nie wystraszy,ze chcesz jej moze wyrwac torebke i "dac w dluga"?
Zaproponuj jakis lokal i koniecznie zaplac za kawe,oczywiscie tej pani rowniez.
Moze cie wyslucha i przystanie na twoja propozycje,a jesli nie - to przyjdzie ci nadal sie masturbowac i wyobrazac sobie przy tym starsza kobiete,do momentu,az sie zadowolisz.
Coz mozna ci wiecej doradzic,nieboraku?
A tak miedzy nami mezczyznami,to rozumiem,ze kobiety dojrzewaja jak stare wino,ze lepiej smakuja te starsze ale zeby az tak cie one kusily?
Bo chyba nie robisz sobie z seniorek jaj?
Gdyby tak bylo,to wiesz,ze gwoli wyjasnienia,mozesz szybko stracic wlasne.
Seniorki sa pod tym wzgledem bezlitosne.
A sam widzisz po wypowiedziach kobiet,że to raczej trudne zadanie.Jaj sobie nie robie.Jestem zbyt poważny na takie gierki.No ale dzięki za rady.

Malgorzata 50
28-12-2008, 06:56
Tez nie widzę problemu -sex to sex i ma być fajnie ,a czy młody ze starsza ,czy starszy z młodszą czy równolatki-co za różnica .I póki daje radość i obopólne zadowolenie ...to czemu nie!!!!
A z tej dyskusji wynika jedna obserwacja socjologiczno-psychologiczna jak bardzo jesteśmy niepewne siebie i jak bardzo mamy wmówione ,ze to już nie dla nas ...Karolu zgadzam sie z tobą również w druga stronę

Alsko
28-12-2008, 10:00
Ja - jak zwykle - nie rozumiem tej dyskusji.
40 lat temu też bym nie rozumiała. :confused: :D
Jeden lubi li tylko blondynki, drugiego kręci duży biust, trzeciego jeszcze tam coś. A czwartego czterdziestopięciolatki. Tak ma. Co w tym dziwnego?
Tylko dlaczego o tym gada i lata po portalach internetowych? W realu nagle znikły panie w tym wieku?
Jego kręci gadanie o tym! No to sobie pogadał :).

Lila
28-12-2008, 10:30
A pewnie.Jednego kiedyś kręciły własne jelita.
To już wolę pochylić się nad potrzebą przelecenia starszej pani ,niż nad ....defekacją.

ps.Coś w tym jest .Pamiętacie tego młodego Niemca na Mazurach ,co zgwałcił 3 razy 80-latkę ?Kobitka tak nie dowierzała własnemu szczęściu,że z miejsca poleciała na policję ,aby upewnić się czy jest normalna.
No i ? ...Aresztowali !!! Taki skarb !!!

hannabarbara
28-12-2008, 10:52
Z zainteresowaniem czytam ten "wygrzebany wątek". Za Kaziem powtórzę, szkoda, że Ewity nie ma już z nami. I nie mogę się oprzeć, bo własnych myśli nie dorzucić. Z nowych postów wynika, że uważacie 45 - latkę za starszą kobietę. Może 100 lat temu. Dziś nawet 50 latka wygląda atrakcyjnie. Niejedną taką znam i podziwiam. Wcale mnie nie zaskakuje, że pociąga chłopaka 20 lat młodszego. Wie co chce, potrafi umiejętnie zaprezentować własne walory, zadbać o detale. Jest po prostu bardziej wyrafinowana od młodych "kóz".No i odpada sprawa zobowiązań na całe życie.
Żeby nikt nie pomyślał, że pisze o sobie to na wszelki wypadek dodam, ze 45 - latką byłam lata świetne temu.

Alsko
28-12-2008, 10:58
Z zainteresowaniem czytam ten "wygrzebany wątek". Za Kaziem powtórzę, szkoda, że Ewity nie ma już z nami. I nie mogę się oprzeć, bo własnych myśli nie dorzucić. Z nowych postów wynika, że uważacie 45 - latkę za starszą kobietę. Może 100 lat temu. Dziś nawet 50 latka wygląda atrakcyjnie. Niejedną taką znam i podziwiam. Wcale mnie nie zaskakuje, że pociąga chłopaka 20 lat młodszego. Wie co chce, potrafi umiejętnie zaprezentować własne walory, zadbać o detale. Jest po prostu bardziej wyrafinowana od młodych "kóz".No i odpada sprawa zobowiązań na całe życie.
Żeby nikt nie pomyślał, że pisze o sobie to na wszelki wypadek dodam, ze 45 - latką byłam lata świetne temu.
Barhaniu, ja to odczytałam prosto: 45-latka jest starsza od 20-latka.
Więc się nie czepiaj :D

hannabarbara
28-12-2008, 11:19
Barhaniu, ja to odczytałam prosto: 45-latka jest starsza od 20-latka.
Więc się nie czepiaj :D
Alu! Ja się nie czepiam, ale uważam , że 45 letnia kobieta często jest bardziej atrakcyjna od młódki. Inna sprawa, to czy ona miałaby ochotę na romansik na boczku. Bo to okres w życiu, gdy się jest zapracowanym po uszy. Praca, dom, dzieci i jeszcze własny mąż ze swoimi potrzebami łóżkowymi.

Malgorzata 50
28-12-2008, 11:22
Alu! Ja się nie czepiam, ale uważam , że 45 letnia kobieta często jest bardziej atrakcyjna od młódki. Inna sprawa, to czy ona miałaby ochotę na romansik na boczku. Bo to okres w życiu, gdy się jest zapracowanym po uszy. Praca, dom, dzieci i jeszcze własny mąż ze swoimi potrzebami łóżkowymi.
No chyba ,że mąż potrzeby ma skromniejsze nisz rzeczona......a szczerze chyba bym umarła ze śmiechu w łóżku z przejętym:D 20-to paro latkiem ....

hannabarbara
28-12-2008, 11:29
No chyba ,że mąż potrzeby ma skromniejsze nisz rzeczona......a szczerze chyba bym umarła ze śmiechu w łóżku z przejętym:D 20-to paro latkiem ....
Małgorzato! Jesteś okrutna! A gdzie empatia dla przejętego.

Malgorzata 50
28-12-2008, 11:32
Małgorzato! Jesteś okrutna! A gdzie empatia dla przejętego.
No więc widzisz ...dlatego w moim wypadku nie wchodzi w grę:DA nasz erotoman gawędziarz sobie czyta i ma hmmmm"fun"

Babcia Iwa
28-12-2008, 12:02
Czytając te wywody na temat " układu " starszej pani i małolata, dochodzę do wniosku,że chłopak miał trudne dzieciństwo i brakowało mu matki. Nie wyobrażam siebie w objęciach młodego, wydawało by mi się że jestem z własnym synem. Fuj!!!

destiny
28-12-2008, 12:54
Jestem świeżo po lekturze papierowej zw. z tematem i tak sobie myślę, że jest wśród nas wiele kobiet, które oczekują satysfakcjonującego seksu, ale czy tędy droga ?
Nie, nie mogę zrozumieć, że seks młodego chłopaka ze starszą o wiele lat kobietą jest bezinteresowny.
Być może znajdą się chętne i naiwne kobiety, które nie wiedzą w co się "pakują".

Konto usunięte
28-12-2008, 13:42
Mnie przydałby się taki młodzian , robotny , posłuszny...nie liczący się z pieniędzmi(własnymi) ...taki, co to za ciepłą herbatę zrobi wszystko....
Przygarnęłabym go na wiosnę .... Szykuje mi się mały remoncik... wiecie jak to jest... tapety, drabina, przestawianie mebli... to już nie na moje siły.... i płacić nie mam czym...
Oj ! Przydałby się...

tadeusz50
28-12-2008, 14:39
Mnie przydałby się taki młodzian , robotny , posłuszny...nie liczący się z pieniędzmi(własnymi) ...taki, co to za ciepłą herbatę zrobi wszystko....
Przygarnęłabym go na wiosnę .... Szykuje mi się mały remoncik... wiecie jak to jest... tapety, drabina, przestawianie mebli... to już nie na moje siły.... i płacić nie mam czym...
Oj ! Przydałby się...
Oj bez urazy ale takiego "gieroja" to pewnie i ze świeczką nie znajdziesz.

araad
28-12-2008, 15:36
Bogda50 wyrazy podziwu Ty potrzebujesz całą brygadę remontową.No NO jak na seniorkę to niezle, a co niech się młodzi uczą "cholera ale jazda".

Konto usunięte
28-12-2008, 16:06
Bogda50 wyrazy podziwu Ty potrzebujesz całą brygadę remontową.No NO jak na seniorkę to niezle, a co niech się młodzi uczą "cholera ale jazda".
A po co mi cała brygada..? Mieszkanko mam niewielkie...

araad
28-12-2008, 16:19
Bogda przecież nie o remoncie mieszkania mówimy.Adresy ekip remontowych masz w każdej gazecie.Czemu nie piszesz o trollach?

tadeusz50
28-12-2008, 16:31
Czytając te wywody na temat " układu " starszej pani i małolata, dochodzę do wniosku,że chłopak miał trudne dzieciństwo i brakowało mu matki. Nie wyobrażam siebie w objęciach młodego, wydawało by mi się że jestem z własnym synem. Fuj!!!
Ale i odwrotna sytuacja -dziewczyna, starszy pan- do normalnych nie należy. W 99% łączy się ze sponsoringiem. Ten 1% pozostawiam dla tych wyjątków, którzy wszędzie się znajdą.

sToRcZyK
29-12-2008, 10:17
Oj bez urazy ale takiego "gieroja" to pewnie i ze świeczką nie znajdziesz.
święta racja nikt za piękne oczy nie podejmie się takiego trudu

Malgorzata 50
29-12-2008, 10:42
Byłam żona (nieslubna) takiego starszego pana przez x lat co zaowocowało 2-ką dzieci .O sponsoringu mowy nie bylo..hmmm raczej czasem na odwrót .Czyli ja jak zwykle w tym 1%? Czy Tadziu uogólniasz jednakowoz .Rozne są sytuacje ,znam małzeństwa i pary o dużej różnicy wieku w obie strony i czasem im dobrze czasem źle jak to w życiu. Co to znaczy "normalne" Ja tam tzw "normalnosci" boje się jak ognia bo to zaklada ,ze to co inne jest "nienormalne"

jip
29-12-2008, 13:50
A po co mi cała brygada..? Mieszkanko mam niewielkie...
Aaaaa, ale tu o czymś innym była mowa, myślałem , że o inny remont idzie ten co to Destiny napisała :"Nie, nie mogę zrozumieć, że seks młodego chłopaka ze starszą o wiele lat kobietą jest bezinteresowny."

hannabarbara
29-12-2008, 15:16
Aaaaa, ale tu o czymś innym była mowa, myślałem , że o inny remont idzie ten co to Destiny napisała :"Nie, nie mogę zrozumieć, że seks młodego chłopaka ze starszą o wiele lat kobietą jest bezinteresowny."
Bo głodnemu, to zawsze chleb na myśli!

chickita
29-12-2008, 20:31
Nie mogę się z tym nie zgodzic. Z przykrością stwierdzam, że nie mam w swoim otoczeniu kobiety, która byłaby zadowolona ze swojego wyglądu. zawsze się znajdzie jakiś defekt. Co gorsze, za każdym razem kiedy się nią interesuje młodszy facet, zamiast się cieszyc, wpada w panikę. Nie rozumiem. Kiedy pytam, okazuję się że problemem nie jest sex sam w sobie tylko "co ludzie powiedzą jak nas razem zobaczą"? Mnie sie zawsze wydawało, że to powinno czlowiekowi skrzydeł dodac. Życie jest krótkie i ma sie jedno to czas je brac garściami. :D

chickita
29-12-2008, 20:35
"Nie, nie mogę zrozumieć, że seks młodego chłopaka ze starszą o wiele lat kobietą jest bezinteresowny."
Bo nie jest. To sie nazywa kolekcjonerstwo ale obopólne czyli nikt nie ucierpiał a ma co wspominac albo i nie jak było do bani.:D

Pani Slowikowa
29-12-2008, 20:50
ale kolekcjonerstwo czego?? Orgazmow??

Ps. fajnie ze juz jestes:)

Pani Slowikowa
29-12-2008, 20:52
Pani Słowikowa ! popieram, tylko kto ma wystawiać receptę- pierwszego kontaktu czy specjalista.

Oczywiscie ze specjalista:D A kto inny???

chickita
29-12-2008, 21:03
ale kolekcjonerstwo czego?? Orgazmow??

Ps. fajnie ze juz jestes:)
Nie orgazmów a przeżyc, doznań, doświadczeń. Tak mi się wydaje? Ludzie są różni i mają różne doświadczenia. Kiedy coś Ci w życiu nie wyjdzie to wpadasz w dół a kiedy sie wygramolisz dajesz sobie szanse i nie chcesz zeby znowu Cie to spotkało. Co wtedy robisz? Eksperymentujesz. Próbujesz od nowa. Może ten? Różnie bywa. Kiedy sie jednak umówisz z kilkoma(w jakimś tam okresie czasu) to robi sie mini kolekcja i doświadczeń i doznań. To miałam właśnie na myśli. Oczywiście może sie okazac, że to strata czasu ale sie nie dowiesz jak nie spróbujesz.

P.S. Dzięki. Też się cieszę.:)

Janczar
29-12-2008, 23:26
Witam!
Zaintrygował mnie tytuł tego wątku ;)
Aby nie zaczynać nowego tematu tu przedstawię:
Matematyczny model małżeństwa.
Są trzy etapy po około 20 lat:

1. Kobieta 20-letnia ma partnera (męża) 40-letniego. Taki partner już dojrzały wprowadza młodą dziewczynę w arkana miłosne. Znany jest fakt, iż wiele młodych dziewcząt marzy o starszym dojrzałym mężczyźnie (nie o starcu). W tym czasie rodzą się dzieci.

2. Kobieta osiąga wiek 40 lat i rozstaje się ze swym dotychczasowym partnerem zamieniając go na młodego, ok. 20-letniego mężczyznę. Ona już doświadczona i rozbudzona, ma często większe potrzeby niż 20-letnia młódka. On aż piszczy na widok takiej pełnej sexapilu dojrzałej kobiety. Przykład takiego młodzieńca mamy w tym wątku. ;)

3. Kobieta osiąga wiek ok. 60 lat i łączy się z kolei z następnym, ostatnim już partnerem który jest w jej wieku.

Myślę, że ten model nie jest taki zły.:D

zochna
30-12-2008, 13:48
... a to z obszaru 'filozofii pępka' czy może w oparciu o jakąś bibliografię? :D

3. Kobieta osiąga wiek ok. 60 lat i łączy się z kolei z następnym, ostatnim już partnerem który jest w jej wieku.

Proszę o prezentację choćby jednego, 'na chodzie', 60-latka mającego ochotę na 'równolatkę' :cool: :rolleyes: :D

Mar-Basia
30-12-2008, 14:54
... a to z obszaru 'filozofii pępka' czy może w oparciu o jakąś bibliografię?

Proszę o prezentację choćby jednego, 'na chodzie', 60-latka mającego ochotę na 'równolatkę'
Zochna, gdzies tu na forum czytalam, ze jeden przychodzi do swojej dulcinelli zamiast HAAARP i uszczesliwia swoja slicznotke. Wniosek - nie jest tragicznie z tymi 60+ majacymi ochote na 'rownolatke'. Hihihi ;)

Janczar
02-01-2009, 11:47
Zosiu, taki model małżeństwa przedstawił mi ponad 30 lat temu mój znajomy. Nie mam pojęcia czy on to wymyślił, czy też gdzieś wyczytał. Ale myślę, że jest coś na rzeczy. ;)
Odnośnie prezentacji 60-latka to poproszę Cię o Twój adres zamieszkania, oczywiście na Priwa :D ;)
Dobrze, ale teraz już zupełnie poważnie.
Jest taki dowcip : co myśli stary kogut goniąc młodą kurę. ;)
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Czarek

laura52
02-01-2009, 14:03
nie o to chodzi by zlapac kroliczka, ale by gonic go, go, go

i goni .
Biada, jesli mloda kura da sie złapac: biada dla koguta.

Baśka13
29-01-2009, 11:24
Szkoda,że temat stanął na rozbiegu:mad: .Bardzo pasjonujący;) !Proszę jeszcze.Puenty mi brak!!:mad: !!!

granny
29-01-2009, 12:12
Temat świetny, młodzian nam umknął, może myślał, że te zadbane, śliczne 40 + rzucą się na niego z głośnym piskiem. Nie wywarzajmy już otwartych drzwi, nie od dziś wiadomo, że kobieta ok, 40 jest w szczycie swoich możliwości seksualnych, a jej mąż z reguły w tym wieku kupuje w księgarni poradniki pt, "mężczyzna po 40" lub rzuca się w zajęcia sportowe aby zrekompensowac sobie powolną utratę wiary
w swoją męskośc, lub kupuje nowszy model samochodu jako przedłużenie swojego ego.
Maciejowi nie chodziło o sex ze starszą panią, Jemu chodziło o sex z panią starszą od niego, a to jest różnica i nie ma co się dziwic takiemu układowi. Powiedział już Czarek jak to bywa w życiu, o naszych ludzkich potrzebach w tym zakresie. Ze chodzi o sponsoring, a czemu nie jeśli młody mógłby połączyc przyjemne z pożytecznym, dlaczego nie?
Oglądacie w kablowej Zone Club, takich przypadków jest tam mnóstwo, czasami budzą śmiech widowni, ale są, sama widziałam jak zachowują się panie w wieku ok, 50 w sanatorium, jak widzą młodego rehabilitanta, zaczyna się prawie od matczynych uczuc, a kończy no chyba różnie. Pani wraca do domu wypoczęta, pewna siebie, bo poprawiła swoje samopoczucie, chłopak czeka na następny turnus i nowe chętne do podziwiania jego uroków. Samo życie moje panie.

granny
29-01-2009, 13:14
Basiu 1353 można to spuentowac kawałem znanym jeszcze w pokoleniu mojej mamy:

Dwie seniorki na spacerze w parku:
Wiesz Agato, teraz nie gwałcą, ale wyrywają torebki.
Agata na to, oj tak, tak nie gwałcą.

Baśka13
29-01-2009, 13:28
I rzeczywiście, to jest chyba świetna puenta!Ale lekturka też była świetna!

emka46
29-01-2009, 14:29
[quote=JanczarJest taki dowcip : co myśli stary kogut goniąc młodą kurę. ;)
Czarek[/quote]

Refleks szachisty:D /mój/

Odpowiedź na zagadkę: dogonić jej nie dogonię, ale pobiegam sobie.

A co myśli młoda kura kiedy ją goni stary kogut?

monia
03-03-2009, 19:54
Zosiu, taki model małżeństwa przedstawił mi ponad 30 lat temu mój znajomy. Nie mam pojęcia czy on to wymyślił, czy też gdzieś wyczytał. Ale myślę, że jest coś na rzeczy. ;)
Odnośnie prezentacji 60-latka to poproszę Cię o Twój adres zamieszkania, oczywiście na Priwa :D ;)
Dobrze, ale teraz już zupełnie poważnie.
Jest taki dowcip : co myśli stary kogut goniąc młodą kurę. ;)
Czarek
kogut mysli dogonić pewnie zdolam ale co potem...

naan321
03-03-2009, 21:15
Młodzian ? niczego sobie........!!!!!!

Mateusz22_wrocek
18-03-2009, 03:37
Witam wszystkich jako nowy na forum:)
w sumie tak z nudow i z bezsennosci zaczalem sie zastanawiac, gdzie we Wroclawiu mozna znalezc klub, o ktorym tyle slyszalem (ale zawsze zapominam jego nazwy), ze wlasnie tam przesiaduja dojrzale kobiety chcace poznac mlodzikow, a ci przychodza tam "coby nazbierac na nowego laptopa"... a mnie tak najbardziej zastanawia czy wlasnie w tym, czy w innych miastach sa miejsca gdzie mozna spotkac rozne pokolenia:)- ktore bawia sie razem. Bo co jak co, ale przynajmniej z mojego doswiadczenia wynika, ze knajpki dziela sie na te do 30 i od 40. Powiedzcie mi drogie Panie i Panowie- gdzie sie bawicie- czy macie na to czas? czy lubicie sie zabawic niezwazajac na wiek, ale na to jaka osoba ktos jest?

Lila
18-03-2009, 10:55
Mateusz ,ja nie z Wrocławia ,ale Ci odpowiem .
Zależy co rozumiesz przez wspólną zabawę .Jeśli ''figo fago '' to odpada . Także spnsoring laptopa ( swoją drogą mało się cenią chłopcy z Wrocławia ) .
Ale pogadać zawsze można .

BUNIA
18-03-2009, 11:54
Dwóch panow w slusznym wieku poikolacjii zakrapianej postanowili odwiedzic panią co to dla kzażdego otworem stoi - mieszkala na 15 piętrze - niestety winda nie dzialala ale rozochoceni postanowili pójśc na piechotę . Idą idą i co ktores piętro pytaja "ale chyba da " co ?? da da opowiada to jeden to drugi i tak parę razy - wreszcie zdyszani , spoceni sa na 15 pietrze i jeden mowi z przerazeniem w głosie "a co zrobimy jak da ""??????????????????

jip
18-03-2009, 12:08
"Seks? 500 złotych. Ale nie jestem prostytutką!"
http://www.pardon.pl/artykul/8048/seks_500_zlotych_ale_nie_jestem_prostytutka
Może się przyda....

przem261981
18-04-2009, 15:54
witam mam 28 lat i jestem zainteresowany pani apelem

Babcia Iwa
18-04-2009, 16:02
Nie podszywaj się po kobitki. A młodemu mogę przybliżyć wyobrażenie o starej kokocie:http://img2.vpx.pl/up/20090418/935734862.gif (http://www.vpx.pl/foto,_9357348624.html)

jolita
18-04-2009, 16:04
No właśnie... chciałam te dwa wątki skojarzyć http://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-p-4502.html

jip
18-04-2009, 16:49
Nie podszywaj się po kobitki. A młodemu mogę przybliżyć wyobrażenie o starej kokocie:http://img2.vpx.pl/up/20090418/935734862.gif (http://www.vpx.pl/foto,_9357348624.html)
A może to?
http://images36.fotosik.pl/102/6f7523ac3d2698c7.jpg
albo to?:
http://images43.fotosik.pl/106/ab29ecdbcf97ccdb.jpg

przem261981
18-04-2009, 16:56
wiem jak wygladaja starsze kobiety nago bo ogladam w internecie dlatego jestem pewien czego chce

hannabarbara
18-04-2009, 19:09
Ho, ho, jip, dopiero Ci się gratka trafiła. Niedwuznaczna propozycja od 28 lata. Pokaż żonie, niech wie jaki skarb ma w domu.

krystynacz46
18-04-2009, 20:03
Radzę dobrze poszukaj a znajdziesz ,piszesz że się nudzisz ,to pobiegaj po Wrocławiu i potem nam napisz ,będzie ciekawie poczytać.

wierna Eliza
18-04-2009, 20:16
Jestem na utrzymaniu
Zakładu Utylizacji Staruszek
i nie stać mnie na żigolaka.

ansty
23-04-2009, 16:37
Chłopca to bym już nie chciała, ale chciałabym żeby czas mógł się cofnąć i zwrócił mi mojego Edzia!!!http://www.iv.pl/images/y0b937nkg8bkokxgggrr.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=y0b937nkg8bkokxgggrr.gif)http://www.iv.pl/images/pigh3d7ncnrs118xdewm.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=pigh3d7ncnrs118xdewm.gif)

monia
23-04-2009, 19:54
Chłopca to bym już nie chciała, ale chciałabym żeby czas mógł się cofnąć i zwrócił mi mojego Edzia!!!http://www.iv.pl/images/y0b937nkg8bkokxgggrr.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=y0b937nkg8bkokxgggrr.gif)http://www.iv.pl/images/pigh3d7ncnrs118xdewm.gif (http://www.iv.pl/viewer.php?file=pigh3d7ncnrs118xdewm.gif)
Aniu to jest swietne ,potrafisz czlowieka rozbawić do lez .

RadzioKRK
23-01-2010, 04:57
ze starsza trzeba pomarzyc, czy tez ktoras Pani na głodzie młodego lecz...

jasinek123
23-01-2010, 09:27
och Panie ale jesteście wstrętne
jeszcze nakręcacie tych młodych szczyli
a oni się wyżywają aż slina im cieknie
po tych pryszczatych pyskach
nie smaczne to!!!!!

Mlodzik_sl
18-03-2010, 01:12
Mlody chlopak dla dojrzalej pani :) kontakt najlepiej przez e-mail ejnoooo@o2.pl zapraszam Mile panie :)

ciapek33
27-04-2010, 12:24
ja myślę, że wszystko jets dla ludzi.
Ważne że oboje czegoś chcą i nikogo tym nie krzywdzą,.
Sam mając 30 lat zacząłem znajomość z panią o 60 i bardzo miło wspominam ten czas :)
POzdrawiam wszystkie seniorki którym jest zimno w łóżku:)

martunia
27-04-2010, 12:27
Te ciapek wiosna idzie, damy se radę.:D :D

Arti
27-04-2010, 22:42
Sam mając 30 lat zacząłem znajomość z panią o 60 i bardzo miło wspominam ten czas :)

Po menopałzie :rolleyes: to niektórym cóś w główce też się zmienia.

eledand
27-04-2010, 22:54
Czary mary boom i sex.Heeeeeeee.
Najważniejsza jest w tej grze Kasa.

Karol X
27-04-2010, 22:59

Ciapek
Zadna rewelacja.Gdybys napisal,ze miales 60 lat,a ona 30 i byla w tym zwiazku nalezycie "obsluzona" to co innego.
A tak?
Moze to byla Twoja pierwsza kobieta i nie miales porownania?
Na pewno lepiej "smakowaly" by te mlodsze.

Scarlett
28-04-2010, 07:45
Jak to trzeba szukać w postach prawie nieczynnych,
żeby natrafić wreszcie na ten wątek:D
Kto szuka ten znajdzie:D

ciapek33
03-05-2010, 14:47
tak jak myślałem, typowa reakcja, a to że komuś się pomieszało w główce, a to że kasa jest motorem takich zachowań.
NIkomu w jego główce nie zmieściło się, że to może obie strony chciały aby tak się stało.
No ale w końcu żyjemy w POlsce, gdzie na wszystko mamy szufladki.
NO i mamy pewnie takich seniorów na jakich zasługujemy ...:)

Pozdrawiam

Arti
03-05-2010, 15:09
tak jak myślałem, typowa reakcja, a to że komuś się pomieszało w główce, a to że kasa jest motorem takich zachowań.
NIkomu w jego główce nie zmieściło się, że to może obie strony chciały aby tak się stało.

Pozdrawiam

proponuję głową myśleć cipek :D

gagunia
03-05-2010, 15:18

Pozdrawiam

Ciapek no chyba przeginasz.......wszelkie uogólnienia niczemu nie służą,a to że dojrzałe panie na seniorku nie padły w Twoje objęcia,w niczym im nie umniejsza.Na tym polega wolność że możemy wybierać a nie łapać co nam w garść wpadnie.

Arti
03-05-2010, 15:27
http://44c.utnij.net

ciapek33
03-05-2010, 16:07
no chyba znowu komu się pomyliło coś, a w szczególności artfilce, to taki typowy wytrych, ze jak się czegoś nie rozumie, albo obawia lub wychodzą jakies kompleksy to te "moralne" panie każą facetowi myślęć głową. Jak by same jej używały....
Ja opisałem coś od siebie, a dostałem jakieś histeryczne reakcje niespełnionych i sfrustrowanych chyba kobiet.
A odnośnie ostatniego watku - nie szukam i nie domagam sięaby każda kobieta wpadła mi w ramiona jak to któraś z Was pisała, ale domagam się żeby uznano prawo do własnych zachowań i nie oceniano ich w kategoriach - dobre - złe.
Rakcje na moje wypowiedzi świadczą w dużej mierze o niepiśmienności jakiegoś odsetka społeczeństwa, a już na pewno zabierających głos forumowiczów, bo zamiast odnieść sie do wątku i podzielenia się swoimi uwagami - dostaję takie "kwiatki"
Wiem, że internet daje poczucie anonimowości, ale takie forum to chyba nie miejsce na leczenie swoich kompleksów, lub - nie daj BOże - odreagowywanie nałogów lub przypadłości psychicznych.

Arti
03-05-2010, 16:14
Wiem, że internet daje poczucie anonimowości, ale takie forum to chyba nie miejsce na leczenie swoich kompleksów, lub - nie daj BOże - odreagowywanie nałogów lub przypadłości psychicznych.

:D no tak.
czy chcesz się o czymś upewnić i czego tu szukasz na tym forum.

dla mnie jesteś z dewiacją.

gagunia
03-05-2010, 16:29
no chyba znowu komu się pomyliło coś, a w szczególności artfilce, to taki typowy wytrych, ze jak się czegoś nie rozumie, albo obawia lub wychodzą jakies kompleksy to te "moralne" panie każą facetowi myślęć głową. Jak by same jej używały....
Ja opisałem coś od siebie, a dostałem jakieś histeryczne reakcje niespełnionych i sfrustrowanych chyba kobiet.
A odnośnie ostatniego watku - nie szukam i nie domagam sięaby każda kobieta wpadła mi w ramiona jak to któraś z Was pisała, ale domagam się żeby uznano prawo do własnych zachowań i nie oceniano ich w kategoriach - dobre - złe.
Rakcje na moje wypowiedzi świadczą w dużej mierze o niepiśmienności jakiegoś odsetka społeczeństwa, a już na pewno zabierających głos forumowiczów, bo zamiast odnieść sie do wątku i podzielenia się swoimi uwagami - dostaję takie "kwiatki"
co chcesz osiągnąć?? na podstawie wypowiedzi kilku forumowiczek forujesz wyroki że niepiśmienne ,że mają kompleksy? A TY?? kim Ty jesteś aby tu mieszać?Na co liczyłeś ? na pikanterię? na zachwyt że jakiś młodzian miałby ochotę?Zresztą kto Cię tam wie czy Ty jesteś faktycznie młodzian,i co Ty możesz?Może tylko prowokujesz i może to Ty masz przypadłości psychiczne....a może Ty cierpisz na Zespół braku matki,czyli niezaspokojenie potrzeby miłości oraz bezpieczeństwa.

ciapek33
03-05-2010, 18:09
podtrzymują swoje wypowiedzi, ale po coś to forum jest. Na nic nie liczyłem i nie liczę. Jest temat i po prostu coś od siebie dodałem. I tyle.
No a widzę że trafiłem do magla, wiecie, co innego pisać na temat, a co innego czepiać się osoby.
Oczekiwałem że ktoś na temat napisze - a tu takie "DULSKie" widać znudzone i dawno nie ruszane czepiają sie - nie wszystkie, ale taka - GAGUNiA, artfilka no czegoś Wam brak i całą energię kierujecie na agresję na forum.
Na tyle Was stać - a może napiszecie coś o własnych odczuciach w przedmiotowym temacie, a nie będziecie plesć i lać swoje żale i frustracje. Panie drogie- odrobina klasy.
Najgorsze jest to, że to kobiety traktują inne kobiety jak szmaty, co to się im w pewnym wieku nic nie należy, skoro same czegoś tam nie mają. MIałem okazję dowodzić penym zespołem ludzi - najgorsze dla siebie były zawsze kobiety, taka zawiść i bezinteresowna złośliwość.
Zatem Panie Drogie, a szczególnie dwie namaszczone - kończymy magiel i zaczynamy dyskusję, ok? Bo jak się nie ma nic do powiedzenia, to chyba lepiej nic nie mówić, nie pisać.

Arti
03-05-2010, 20:53
:D no to powiem krótko i na temat:
Mnie tego typu gimnastyka nie interesuje :D cipku.
Nie jestem pedofilką.
To że masz organ nie oznacza dla mnie, że jesteś mężczyzną.

eledand
03-05-2010, 21:20
:rolleyes: Wibratory też są dostępne.;)

ciapek33
03-05-2010, 21:30
:D no to powiem krótko i na temat:
Mnie tego typu gimnastyka nie interesuje :D cipku.
Nie jestem pedofilką.
To że masz organ nie oznacza dla mnie, że jesteś mężczyzną.

Artfilko, artfilko.
NO trudno, jak była prawdziwą kobietą, to może i byś coś miała do powiedzenia...
A tak, zostały wspomnienia, nadzieją że ktoś się zlituje i złość wyładowywana na forum.
Szczerze współczuje, zaczęłaś dobrze, coś na temat powiedziałaś, ale wyszły daej frustracje, czy naprawdę nie możesz dyskutować bez wyceiczek personalnych.
Popatrz jak twoja przypadłość sie rozwija - coś tam na forum powiedziałem, TY zaczęłaś agresywnie i coraz bardziej się rozkręcasz.
WIdać jakie masz pojęcie o miłośći i seksie.Skoro dla ciebie miłość to tylko organ męski.
Wdac całe zycie posłusznie rozkładałaś nogi i tylko z tym ,to kojarzysz, a szkoda, to sex to jednak wielkie bogactwo przeżyć.
Teraz to pewnie nie masz komu tych nóg rozkładać....
i dlatego wyżywasz się na forum, rozumiem, żałuję i bardzo współczuję.
NO i ostatnie - nie będę odpowiadał więcej na Twoje tanie prowokacje - wszedłem na forum, żeby opowiedzieć coś na jego temat i nie będę się znizał do poziomu artfilki.

ciapek33
03-05-2010, 21:33
:rolleyes: Wibratory też są dostępne.;)

eladland....
no ale nie chodzi o samą czynność, ale o całą otoczkę dla kobiety. Ten nastrój, stopniowanie napięcia....
a TY o wibratorze... no rozpłakałem się :)

ciapek33
03-05-2010, 21:42
Ciapek
Zadna rewelacja.Gdybys napisal,ze miales 60 lat,a ona 30 i byla w tym zwiazku nalezycie "obsluzona" to co innego.
A tak?
Moze to byla Twoja pierwsza kobieta i nie miales porownania?
Na pewno lepiej "smakowaly" by te mlodsze.

Karol X, no właśnie że nie. Dopiero jak posmakowałem tego z dojrzałą kobietą, zmieniłem swoje wyobrażenia o pewnych sferach życia...
Do tej pory uważałem, że związki i sex to tylko z kobietami w swoim wieku lub z niewielką różnicą w wieku.
Teraz wiem, że najbardziej pociągają mnie i fascynują dojrzałe i sporo starsze ode mnie kobiety.
MOże i jest coś ze mną nie tak, ale skoro nikomu nie robi to krzywdy, a co najwyżej oburza 2 kury z tego forum, to chyba nie jest najgorsze upodobanie erotyczne. NO tak myślę.
POzdrawiam i dziękuję za wypowiedź.

gagunia
03-05-2010, 22:12
Karol X, no właśnie że nie. Dopiero jak posmakowałem tego z dojrzałą kobietą, zmieniłem swoje wyobrażenia o pewnych sferach życia...
Do tej pory uważałem, że związki i sex to tylko z kobietami w swoim wieku lub z niewielką różnicą w wieku.
Teraz wiem, że najbardziej pociągają mnie i fascynują dojrzałe i sporo starsze ode mnie kobiety.
MOże i jest coś ze mną nie tak, ale skoro nikomu nie robi to krzywdy, a co najwyżej oburza 2 kury z tego forum, to chyba nie jest najgorsze upodobanie erotyczne. NO tak myślę.
POzdrawiam i dziękuję za wypowiedź.
Ciapek spełniaj się w swoim upodobaniu erotycznym,nie krzywdzisz nikogo(mam nadzieję),i nie oczekuj że userki bedą Ci przyklaskiwać i wdzięczyć się do Ciebie.Nic o nich nie wiesz i o ich intymnym życiu również nie masz bladego pojęcia ,a obrażasz i oceniasz. Czujesz chyba jakiś niedosyt w temacie który drążysz,ale to nie znaczy że musisz TU swój niedosyt zaspokoić.I chyba nie bierzesz pod uwagę ,że sporo piszących tu Pań ,nie jest skazanych na poszukiwanie takich litościwych gości jak Ty,tylko ma swoich życiowych partnerów,i do sexu i do życia.Tak trudno to zrozumieć? To że jakaś 60 wolała iść z Tobą do pościeli,mając stałego partnera,nie przysparza splendoru ani jej ani Tobie.Bo czym było to czym tak się szczycisz?.....związkiem? uczuciem? czy ????....no czym???

Arti
03-05-2010, 22:14
cipek roztaczaj uroki, wabiki i co chcesz :D
mnie po prostu śmieszysz :D
stopniowanie napięcia ha ha hi hi otoczka
no cóż chłopcze rozbawiłeś mnie :D
nie będę się znizał do poziomu artfilki.
a bądź sobie na wysokim poziomie tylko weź spadochron.:D

ciapek33
03-05-2010, 22:22
Ciapek spełniaj się w swoim upodobaniu erotycznym,nie krzywdzisz nikogo(mam nadzieję),i nie oczekuj że userki bedą Ci przyklaskiwać i wdzięczyć się do Ciebie.Nic o nich nie wiesz i o ich intymnym życiu również nie masz bladego pojęcia ,a obrażasz i oceniasz. Czujesz chyba jakiś niedosyt w temacie który drążysz,ale to nie znaczy że musisz TU swój niedosyt zaspokoić.I chyba nie bierzesz pod uwagę ,że sporo piszących tu Pań ,nie jest skazanych na poszukiwanie takich litościwych gości jak Ty,tylko ma swoich życiowych partnerów,i do sexu i do życia.Tak trudno to zrozumieć? To że jakaś 60 wolała iść z Tobą do pościeli,mając stałego partnera,nie przysparza splendoru ani jej ani Tobie.Bo czym było to czym tak się szczycisz?.....związkiem? uczuciem? czy ????....no czym???
:)
dziękuję za wiadomość:)

ciapek33
03-05-2010, 22:23
cipek roztaczaj uroki, wabiki i co chcesz :D
mnie po prostu śmieszysz :D
stopniowanie napięcia ha ha hi hi otoczka
no cóż chłopcze rozbawiłeś mnie :D

wzruszające, ale to nie było do Ciebie, tobie ktoś na forum polecał wibrator. Jak Cię na niego nie stać - dam na to pieniądze.

Arti
03-05-2010, 22:25
kierunek :D seksuologia zaoczna.
Chłopak może pracę pisze :rolleyes: :D

Arti
03-05-2010, 22:28
wzruszające, ale to nie było do Ciebie, tobie ktoś na forum polecał wibrator. Jak Cię na niego nie stać - dam na to pieniądze.

przedmiot zbędny ;)

eledand
03-05-2010, 22:29
:mad: Pociągnąć nas za języki nas nie pociągnie,najwyżej siebie za ucho.

ciapek33
03-05-2010, 22:30

Gaguniu Droga, a o czym TY w ogóle piszesz?
Idź spać, śnij o robótkach na drutach i o pierogach które zrobisz wnuczętom jak przyjadą na obiad niedzielny.
A swoja drogą, co TY możesz wiedzieć o seksie i o zyciu erotycznym człowieka. Z Twoich wypowiedzi wynika, ze za wiele nie masz w tym temacie do powiedzenia, a temat wywołuje tylko Twoją wściekłość.
Czyżby jakieś niespełnienie... trochę mi też wstyd że ludzie z Warszawy mają taką sieczkę w głowie, wstyd dla Warszawiaków... wstydzę się za Ciebie...

Arti
03-05-2010, 22:32
:mad: Pociągnąć nas za języki nas nie pociągnie,najwyżej siebie za ucho.

No jak pracę pisze to trzeba pomóc :D

eledand
03-05-2010, 22:34
No to niech melduje pierwsze 10 pytań.Uśmiejemy się przy okazjii.

Arti
03-05-2010, 22:39
podpowiem: seks rozładowuje agresję, praca fizyczna też i siłownia też.
Jak chętnej nie znajdziesz to może w tym kierunku? ;)

ciapek33
03-05-2010, 22:39
widać że większość odpowiadających tutaj to kobiety, zerowa dyscyplina intelektualna i rozmowa o pobocznych wątkach.
Swoim studentom tak puentuję tego typu "dyskusje" - przyjechali cowboye, każdy gada co swoje.
Szkoda że z tematem nie ma to za wiele wspólnego....

Arti
03-05-2010, 22:49
widać że większość odpowiadających tutaj to kobiety, zerowa dyscyplina intelektualna i rozmowa o pobocznych wątkach.
Swoim studentom tak puentuję tego typu "dyskusje" - przyjechali cowboye, każdy gada co swoje.
Szkoda że z tematem nie ma to za wiele wspólnego....

nooooo:D lotna ta "puenta"
a została pointa :D przez studentów?

Arti
03-05-2010, 22:54
No to niech melduje pierwsze 10 pytań.Uśmiejemy się przy okazjii.

:D ;) silne hobby, przymus,
oryginalne zainteresowanie.:rolleyes:
a być może habilitacja.:D

ciapek33
03-05-2010, 22:56
nooooo:D lotna ta "puenta"
a została pointa :D przez studentów?

Jak byś trochę znała jakie zasady rządzą naszym ojczystym językiem to być wiedziała że obie formy są poprawne, a puenta jest polską wersją Twojej POINTY, idź spać i nie kompromituj się na forum. Zarzucam Ci na razie tylko mówienie nie na temat, a teraz chyba trzeba napisać ze jesteś pełną gębą "ynteligent" po kilku akademiach....pewnie pierwszomajowych :)
PIsałem już, że jak się nie ma nic do powiedzenia, to lepiej nie zabierać głosu. TY się nic nie uczysz.....

eledand
03-05-2010, 22:57
Sexhobby i tak bywa,.:mad:

ciapek33
03-05-2010, 22:59
Sexhobby i tak bywa,.:mad:

A nawet jeżeli to co? Zazdrość, to bardzo brzydka cecha....

eledand
03-05-2010, 23:01
Uważaj bo do starości daleko i Tobie się szybko ten zegarek wycyka.
A potem czym nadsztukujesz.He.:mad:

Arti
03-05-2010, 23:03
Jak byś trochę znała jakie zasady rządzą naszym ojczystym językiem to być wiedziała że obie formy są poprawne, a puenta jest polską wersją Twojej POINTY, idź spać i nie kompromituj się na forum. Zarzucam Ci na razie tylko mówienie nie na temat, a teraz chyba trzeba napisać ze jesteś pełną gębą "ynteligent" po kilku akademiach....pewnie pierwszomajowych
PIsałem już, że jak się nie ma nic do powiedzenia, to lepiej nie zabierać głosu. TY się nic nie uczysz.....

to to spać czas ;) :D to fakt.
Obie formy są poprawne ale czy pointa została pointa przez studentów :rolleyes:
bo czasami pointa nie jest pointa :D

ciapek33
03-05-2010, 23:05

NO o tym to nie pomyślałem... pomyślę i napiszę, ok?
nie bądź dla mnie okrutna...:)

ciapek33
03-05-2010, 23:07
to to spać czas ;) :D to fakt.
Obie formy są poprawne ale czy pointa została pointa przez studentów :rolleyes:
bo czasami pointa nie jest pointa :D

Wiesz co, oni - podobnie jak obecne pokolenie nastolatków i 20 latków - pamięć mają krótką.
Może i rozumieją, ale krótko pamiętają....
NO a przy okazji wyszło na to że ja trep jestem.... przepraszam

Arti
03-05-2010, 23:09

no przy prowadzeniu intensywnych doświadczeń to myślisz, że doczeka?:D

ciapek33
03-05-2010, 23:10
no przy prowadzeniu intensywnych doświadczeń to myślisz, że doczeka?:D

doczeka, doczeka;)

Arti
03-05-2010, 23:14
doczeka, doczeka;)
Jeśli doczekasz
jak nie zapomnisz...to będzie co wspominać ;)
Tylko komu to będziesz opowiadał?

gagunia
03-05-2010, 23:31
Gaguniu Droga, a o czym TY w ogóle piszesz?
Idź spać, śnij o robótkach na drutach i o pierogach które zrobisz wnuczętom jak przyjadą na obiad niedzielny.
A swoja drogą, co TY możesz wiedzieć o seksie i o zyciu erotycznym człowieka. Z Twoich wypowiedzi wynika, ze za wiele nie masz w tym temacie do powiedzenia, a temat wywołuje tylko Twoją wściekłość.
Czyżby jakieś niespełnienie... trochę mi też wstyd że ludzie z Warszawy mają taką sieczkę w głowie, wstyd dla Warszawiaków... wstydzę się za Ciebie...

zacznij się wstydzić za siebie,to będzie lepsza kolejność,a "moja głowa z sieczką" nie jest tak pusta jak Twoja.Ja z Tobą wymianę zdań skończyłam bo nie zasługujesz na mój czas chłopczyku.Chciałam grzecznie ale Ty nie rozumiesz ,szkoda wysiłku na Ciebie prowokatorze.Jedno jest pewne na pewno jutro nie piszesz matury!!! Jutro po tych postach śladu nie będzie,admin zrobi porządekhttp://e.pardon.pl/pa425/a6e4a0cd00114c3247f60c2e

ciapek33
03-05-2010, 23:41
zacznij się wstydzić za siebie,to będzie lepsza kolejność,a "moja głowa z sieczką" nie jest tak pusta jak Twoja.Ja z Tobą wymianę zdań skończyłam bo nie zasługujesz na mój czas chłopczyku.Chciałam grzecznie ale Ty nie rozumiesz ,szkoda wysiłku na Ciebie prowokatorze.Jedno jest pewne na pewno jutro nie piszesz matury!!! Jutro po tych postach śladu nie będzie,admin zrobi porządekhttp://e.pardon.pl/pa425/a6e4a0cd00114c3247f60c2e

ble, ble, ble
A porządek to zrobi chyba z Tobą, a przynajmniej powinien za Twoją agresję i brak kultury na forum.

ciapek33
03-05-2010, 23:42

A ty piszesz jutro maturę? ZAwsze to lepiej późno niż wcale...

gagunia
03-05-2010, 23:52
ble, ble, ble
A porządek to zrobi chyba z Tobą, a przynajmniej powinien za Twoją agresję i brak kultury na forum.
http://www.fantasygif.it/Fiori%20e%20Piante/Fiori/F-risus_11.gif

ciapek33
04-05-2010, 00:02
http://www.fantasygif.it/Fiori%20e%20Piante/Fiori/F-risus_11.gif

wiem, wiem, prawda zawsze boli, a maską tego strachu jest pusty śmiech:(

gagunia
04-05-2010, 00:11
wiem, wiem, prawda zawsze boli, a maską tego strachu jest pusty śmiech:(
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/acne_apteczka_files/skora_krem.gif

a przed snem ....krem na trądzik:)chłopczyku

ciapek33
04-05-2010, 00:21
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/acne_apteczka_files/skora_krem.gif

a przed snem ....krem na trądzik:)chłopczyku

nie smaruj się kremem na trądzik, zbyt mocno chcesz udawac młodą osobę, Tobie to raczej wypada krem typu ANTI-AGE, a nie krem na trądzik.
Ale się popisałaś...nie ma co. Ja to bym się wstydził na Twoim miejscu :(

gagunia
04-05-2010, 00:28
Ale się popisałaś...nie ma co. Ja to bym się wstydził na Twoim miejscu :(

http://bosoalewostrogachdwa.blox.pl/resource/zbok.gif

ciapek33
04-05-2010, 00:33
http://bosoalewostrogachdwa.blox.pl/resource/zbok.gif

No teraz to mogę tylko Tobie współczuć.
A swoją drogą - kiedy ostatni raz byłaś "ruszana" - biorąc pod uwagę poziom frustracji i agresji - optuje tak na przełom - Jaruzelski/Wałęsa.
CZyli dawno, no współczuję Ci mocno, myślę że wiele forumowiczek też. Co zrobić takie życie - ale zawsze tak będzie jak zamiast kremu przeciwzmarszczkowego używasz przeciw trądzikowi...

jossen
16-11-2010, 03:51
szkoda tylko ze sa tacy jak ja na przyklad co faktycznie maja mega ochote sie spotkac z DOJRZALA kobieta uprawiac sexs,dobrze sie bawic i sprawiac tym kobietom przyjemnosc.ja to robie calkowicie za darmo z czystej przyjemnosci.ale w wiekszosci przypadkach nie idzie uzyskac konkretnych kontaktow,znajomosci bo jakie poyeby i cwaniaki pusza wyskakiwac ze swoimi madrosciami..ehh mimo wszystko zainteresowane PANIE takimi spotkaniami prosze o kontakt mail jossen@wp.pl jestem w 100% konkretny i dyskretny co do pozniejszych relaci.

mam 19lat pozdrawiam:)
katowice a na imie MArcin

titonsa
16-12-2010, 22:58
Okropny!!!

toy_
17-12-2010, 16:21
Okropny!!!
to tak jakby komentarz co do marcina po sprawdzeniu go w realu:rolleyes:

tomeh
27-12-2010, 23:31
Ogólnie jestem przeciwko prostytucji czy męskiej czy żeńskiej, to takie nie szanowanie siebie.

slava
27-12-2010, 23:39
41135 ale jaja

eledand
27-12-2010, 23:55
Bierzem go na ten sex.
Na próbę.
Wiking.
http://i51.tinypic.com/2uhwspu.jpg

leszekj
11-03-2011, 16:37
ja polecam randkidojrzalych.pl

91.192.165.xxx
28-03-2011, 20:36
hej czekam na kontakt z chętną panią

elza1302
29-03-2011, 09:27
Mają kobiety kasę to niech sobie wybierają kogo chcą...
Nie szokują już nas związki starszych mężczyzn z dużo młodszymi kobietami ,a dlaczego dojrzałe kobiety będące w związku z dużo młodszymi mężczyznami mają być inaczej postrzegane i ma to szokować społeczeństwo? Jestem za takimi związkami...:)

paloma
14-05-2011, 02:09
Drogie Panie i Panowie... ale przede wszystkim Panie. Trafiłam na wątek zupełnie przypadkiem i zaintrygowana zajrzałam i .... jestem muszę przyznać, przerażona brakiem szacunku kobiet do samych siebie (jako do płci).
Zacznijmy od tego, że poziom dyskusji okazał się żenujący - kompletne rozczarowanie. Zamiast rzeczowej dyskusji, a przynajmniej na temat, z przerażeniem czytam same prawie inwektywy, zarzucacie się wyzwiskami nawzajem, zupełnie nawet nie próbując zrozumieć drugiej strony. Gdzie tu szacunek do samej siebie?? Wstyd. I myślę, że obie strony powinny się zastanowić nad egoistycznym postrzeganiem przez siebie innych.

A jeśli chodzi o temat wątku - strasznie trudno jest wyplenić z narodu zacietrzewienie i brak tolerancji. Wszyscy mnóstwo na ten temat potrafią rozprawiać, ale gdy przychodzi co do czego, to mało kto potrafi faktycznie stanąć po stronie tolerancji, czy prawdy. Łatwiej jest iść za masą. Niestety są to podwaliny wszelkiej dyskryminacji, rasizmu itd.

Osobiście mam swoje prywatne życie, które jest tylko moje - normalne w kryteriach dyktującej normy większości - to tak gwoli wyjaśnienia, żeby nie było prywatnych wycieczek.

Moje zdanie w tym temacie jest zupełnie proste - każdy jest odpowiedzialny za siebie, każdy żyje dla siebie, a nie dla opinii publicznej. W związku z tym - to co robi w "czterech ścianach" jest jego prywatną sprawą i prawem, które uważam każdy powinien uszanować. Oczywiście dopóki dzieje się to za obopólną zgodą - nikomu nie dzieje się krzywda. I jest to dla mnie obojętne, czy jest to pan 50 i pani 20, czy może odwrotnie, albo pary homoseksualne. Jest to zupełnie prywatna sprawa zainteresowanych, dopóki nie wykracza to na tereny publiczne - w tym wypadku niestety ale zainteresowani muszą się liczyć z nieprzychylną opinią, czy wręcz niesmacznymi komentarzami.
Osobiście znam takie "nietypowe" pary - w każdym wydaniu - i muszę stwierdzić, że jako ludzie często są lepszym przykładem niż ci "normalni".
Tylko jest jedna kwestia, chyba nie do przeskoczenia w naszym społeczeństwie (tym starszym) - najpierw trzeba sobie uzmysłowić różnice, a później dać prawo inności.... właśnie innym. Bo każdy z nas jest inny i każdy inaczej odczuwa - trzeba tylko mieć tą odwagę cywilną, by potrafić to przyznać i dać innym prawa.

Z dyskusji przebija jeszcze inna kwestia - choć szczycimy się rozwojem, postępem cywilizacyjnym itd. , jednak jesteśmy zacofani w stosunku do starych cywilizacji, a z pewnością mniej tolerancyjni. Już np. w starożytnym Rzymie np. homoseksualizm nie był niczym dziwnym, nadzwyczajnym czy napiętnowanym. Ba - wówczas pojęcie moralności miało zupełnie inne znaczenie.
Trzeba sobie uzmysłowić, co to jest norma - to nie jest "przepis" do którego mają się wszyscy stosować, jedynie pewne zasady większości. To jak np. z językiem - wszyscy (?) posługujemy się j. polskim, ale niektórzy z nas również taką, bądź inną gwarą. To się nazywa mniejszość i ma swoje prawa. Ja optuję za tym, by ta zasada obowiązywała w każdej dziedzinie życia.

A swoją drogą panie podchodząc w ten sposób do sprawy same się uprzedmiotowiają - sprowadzają sprawę jedynie do seksu, zapominając o tym co wewnątrz i o więzi, jaka może łączyć dwoje ludzi.

Więcej tolerancji życzę wszystkim. :)
Pozdrawiam.

79.189.182.xxx
23-05-2011, 21:58
Nie wiem czy sie załapie , mam 30 lat i szukam Pani dojrzałej
adam30.1979@o2.pl

jasinek123
23-05-2011, 22:15
Jednak to mówi o wszystkim liczba odwiedzających
ten wątek-45015
Tym bardziej że forum jest bardzo zfeminizowane!
Kobiety to ciągnie!
Ciekawa powinna rozwinąć się dyskusja-no to zobaczymy?

elza1302
24-05-2011, 12:39
Paloma, zgadzam się z Tobą, z tolerancją u nas kiepsko, potrafimy tylko krytykować, bo to najłatwiej, łatwiej niż zastanowić się i zrozumieć, dlaczego ktoś jest "inny"...

79.189.182.xxx
24-05-2011, 18:11
czekam, czekam i sie chyba nie doczekam

alladynek
25-06-2011, 12:39
Kolego ~gość - nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jest to temat o ogłoszeniach młodych mężczyzn szukających dojrzałych pań. Takim spamem ogłoszeń tylko pokazujesz swój niski poziom kultury i dodatkowo zniechęcasz ewentualne kandydatki. Bo wygląda to bardziej na akt Twojej desperacji (przelecieć wszystko co na drzewo nie ucieka).

A wracając do tematu.
Wiele razy padło tutaj pytanie co młody mężczyzna widzi w dużo starszej od siebie kobiecie. Odpowiedź jest beznadziejnie prosta. To samo co w innych kobietach. Jedni lubią kolor czerwony inni niebieski. Jedni wolą równolatki, młodsze, a jest grupa mężczyzn, którzy wolą starsze. Wiele z tutaj wypowiadających się Pań musi mieć spore kompleksy na punkcie swojego wyglądu, skoro ciągle pada pytanie: co widzą? I częsta odpowiedź to taka, że 40+ latka też może ładnie wyglądać. Pomijam tutaj sprawę żigolaków (bo szukają kasy) i takich co szukają przygody - bo wtedy wyznacznikiem jest uroda, lub sam wiek który może być fetyszem, ale o fetyszach to inny temat. A może by tak coś więcej? Może młodsi chłopacy szukają tego czego nie mogą dostać wśród rówieśniczek?

Ja właśnie do takich się zaliczam. Osobiście mam 30 lat. Jestem żonaty z 13 lat starszą ode mnie kobietą. Poznaliśmy się prawie 10 lat temu. Od 5 jesteśmy małżeństwem (i posiadamy 2 dzieci). To tak woli wyjaśnienia, że nie chodzi o sponsoring, ani o jednorazowy sex.
Na początku tak było. Przed pierwszym spotkaniem, już podczas rozmowy na czacie, odczuwałem coś w rodzaju satysfakcji i mocno podbudowanego własnego ego, że takim oto młodzikiem (wtedy 20 lat) zainteresowała się kobieta po 30. Więc na pewno jest to jeden z elementów tego zjawiska. Drugą siłą jaka mnie pchnęła do takiej partnerki to taka, że wśród swoich rówieśniczek nie mogłem znaleźć nikogo kto by odzwierciedlał tego co gra mi w środku. Moje 20-latki miały w głowie imprezy, moda lub flirtowanie. I przede wszystkim brak zrozumienia dla facetów. Wiele moich zachowań było "dziwnych" dla moich byłych. Ja szukałem ciepła, miłości, czułości i zrozumienia. I to właśnie dostałem od mojej teraźniejszej żony. Nawet teraz widzę co się dzieje wśród moich rówieśniczek - co jest teraz dla nich ważne? Kariera. Kilka moich znajomych jest do tej pory singielkami, a jak chcę się z nimi spotkać to albo są na zajęciach, kursach, albo właśnie walczą o awans. A potem płaczą bo nie mają faceta. Społeczeństwo samo sobie stworzyło teraz obraz faceta - metroseksualnego. Tyle kobiety mówiły o tym, że facetów nie obchodzą uczucia. Jak zaczęli być uczuciowi i szukać czegoś takiego jak potrzeba przebywania z partnerką i dzielenia z nią swojego czasu i hobby, to te wzięły się za równouprawnienia: władza, kariera i większa swoboda. Przepraszam, że generalizuję i uogólniam. Ale popatrzcie na to co się dzieje w mediach. Facetów zakuliście w szaliczki z jedwabiu, wymagacie uczuć i więcej empatii od nich, a same idziecie w przeciwnym kierunku. Świat wywraca się do góry rolami (nogami). I stąd biorą się właśnie takie zjawiska, że równouprawniona kobieta szuka sobie młodszego czułego, empatycznego i wrażliwego kochanka.

Konto usunięte
26-06-2011, 09:12
Długo czekasz ... może w międzyczasie sam naucz się prać, prasować, gotować i sprzątać... A jak to nie wystarczy, to skok do SexShopu po gumową lalę albo owieczkę i masz problem z głowy.
Tu znajdziesz co nieco....
http://www.youtube.com/watch?v=6AKudaF6l9w&has_verified=1

baburka
26-06-2011, 13:25
Kto szuka, ten znajdzie:)))

młody19lWroclaw
04-07-2011, 18:38
Witajcie drogie kobiety
jestem młodym 19 letnim chłopakiem z okolic wrocławia
chetnie spędze z wami wolny czas w zamian za pieniązki jestem otwarty na wszelkie propozycje prosze pisac majkel.nowicki@interia.pl reszta do uzgodnienia prywatnie
brak własnego lokum dyskrecja i higiena to podstawa
do usłyszenia

Konto usunięte
04-07-2011, 19:29
Witajcie drogie kobiety
jestem młodym 19 letnim chłopakiem z okolic wrocławia
chetnie spędze z wami wolny czas w zamian za pieniązki jestem otwarty na wszelkie propozycje prosze pisac majkel.nowicki@interia.pl reszta do uzgodnienia prywatnie
brak własnego lokum dyskrecja i higiena to podstawa
do usłyszenia
Chłopcze w wieku mojego wnuka..!!! W zamian za pieniążki...?? A czy ty wiesz ile emeryt może wyłuskać zaskórniaków ze swojej emerytury ... pewnie starczyło by na dwie kawusie i po pączku na łebka.... A jak emerytka bogatsza, to i na tramwaj wystarczy, co by starowinka nie musiała popylać na piechtę... Domyślam się, że nie piszesz tego poważnie, a tylko tak dla jaj... co by było weselej na forum....:D

ewikomega
04-07-2011, 22:26
ale tutaj kabaretowo?:D

shaman_84
24-11-2011, 21:23
witam,

Chciałbym spróbować swoich sił na łożu:)

czy któraś z Pań jest zainteresowana ?

shaman_84
24-11-2011, 21:24
ja szukam:)

shaman_84
24-11-2011, 21:26
hej czekam na kontakt z chętną panią

ja również czekam na kontakt:

sha_84@wp.pl

województwo łódzkie i śląskie:)

pełna dyskrecja i higiena

Scarlett
24-11-2011, 21:27
hi hi, wątek ma wzięcie, bo jest 56 166 wejść.
Chłopaki, powodzenia:D ;)

eledand
24-11-2011, 21:35
Młódki nie pasują,albo kasiory nie mają.
Powodzenia i z dyskrecją uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shaman_84
25-11-2011, 08:29
Powodzenia i z dyskrecją uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a kto powiedział ze chce za to pieniądze.

baburka
25-11-2011, 10:31
Starszawe mają kasiorę, ale rozsadek, godność i ambicję także. Jeśli chodzi o mnie, synów już mam. Ze względu na wiek adopcji nie przewiduję. :D

baburka
25-11-2011, 10:33
ja również czekam na kontakt:
pełna dyskrecja i higiena

Co ponad to? Skoczymy razem na dyskotekę? :rolleyes:

baburka
25-11-2011, 10:36
Kobiety to ciągnie!
Ciekawa powinna rozwinąć się dyskusja-no to zobaczymy?
... bo ciekawe zjawisko. Dyskutować raczej nie ma o czym. Każdy dokonuje wyborów, które są dla niego najlepsze.

baburka
25-11-2011, 10:38
Doczekasz się. Sama znam parę pań, które powinny być zainteresowane Twoją ofertą. Problem jest jeden: nie mają kasy. Może być? :D

baburka
25-11-2011, 10:41
a kto powiedział ze chce za to pieniądze.
Czego zatem oczekujesz? Jeśli jesteś uwikłany w trudne relacje z matką, to sensowniej byłoby szukać psychologa.

shaman_84
26-11-2011, 03:48
Doczekasz się. Sama znam parę pań, które powinny być zainteresowane Twoją ofertą. Problem jest jeden: nie mają kasy. Może być? :D

kasa nie jest najważniejsza, ja się pisze

Lusia
12-12-2011, 21:05
Ciekawe co Ty masz w głowie zamiast rozumu, chyba siano????

dzierzon
27-12-2011, 01:11
Ciekawe co Ty masz w głowie zamiast rozumu, chyba siano????
nie ladnie ciagle atakowac..

tomek1223
01-01-2012, 02:27
mogę zapytać, dlaczego mój post został usunięty?

Stasienko
01-01-2012, 08:47
mogę zapytać, dlaczego mój post został usunięty?
Możesz, na priv.

toy_
07-03-2014, 17:54
Znam dokladnie przypadek kiedy 13 lat roznicy ( 42 i 29) spowodowalo rozpad dobrze rokujacego zwiazku

krissi
30-01-2017, 15:56
piszcie sobie co chcecie, jakby co ja czekam na Panie warszawa kryskros@wp.pl
nie pożałujecie :)

frasag
31-01-2017, 11:59
A w klasy umiesz grać, albo w berka???:rolleyes:

Matekx
03-02-2017, 01:53
ciekawe że czy kiedyś temat wróci do.. tematu :)

frasag
03-02-2017, 11:22
Pewnie "temat wróci do tematu"- gdy niektórzy goście przeniosą się pod inny adres- do Agencji Towarzyskiej.

zxcv123
13-04-2017, 08:04
Hejka :) Patryk 23 lata zadbany :) może się poznamy ?

Dancia54
14-04-2017, 23:10
To już moim zdaniem zakrawa na parodię ! Mój młodszy syn ma 27 lat...... :D :D :D
Nic dodać , nic ująć...... :'(

Alek999
24-05-2019, 08:17
Czesc, jestem Lukasz 29 lat chetnie spelnie erotyczne marzenia starszej pani za darmo. Spotkam sie na seks lub rozbiore sie przy starszej pani. Starsze kobiety mnie zawsze pociagaly.

Alek999
24-05-2019, 10:32
Ktoras chetna?;)