PDA

View Full Version : Żyć nie umierać! Baby boomers zaszaleją na późnej emeryturze - komentarze

Basia.
12-02-2008, 17:01
Komentarz do artykułu: Żyć nie umierać! Baby boomers zaszaleją na późnej emeryturze (http://www.senior.pl/147,0,Zyc-nie-umierac-Baby-boomers-zaszaleja-na-poznej-emeryturze,3594.html)
--------------------
Faktycznie żyć nie umierać.

largetto
12-02-2008, 17:52
Basieńko kudy nam do nich!!!!
Nam po przejściu na emeryturę zostają niespłacone kredyty, marna emerytura i pomoc swoim starym rodzicom.
A na wycieczki możemy wyruszyć palcem po mapie lub klawiaturze - dobrze, że tu jest taki wątek :D

bogda
12-02-2008, 18:19
Oj...dobrze jest tak pomarzyć, u nas niestety inna rzeczywistość...co prawda nie dla wszystkich, ale większość tak ma, że tylko marzenia zostają, no i jeszcze nadzieja na wygraną w totolotka...:)

Danka
15-02-2008, 11:59
Mnie też się tak marzyło, kiedy szłam na emeryturę (wczesną) w wieku 55 lat. Potem były już tylko "schody" Konieczność zaciągnięcia kredytu Hipotecznego na remont domku, w którym mieszkam od 30 lat, konieczność zaopiekowania się starą Matką, liczne oczekiwania dziecka doroslego (skoro jestem na emeryturze...) Słowem -proza życia ! A przecież jest tyle marzeń, dobrej woli, niespełnionych nadziei...Szkoda..

Agatka
04-03-2009, 17:55
Oj...dobrze jest tak pomarzyć, u nas niestety inna rzeczywistość...co prawda nie dla wszystkich, ale większość tak ma, że tylko marzenia zostają, no i jeszcze nadzieja na wygraną w totolotka...:)
Ja też żyje nadzieją że wygram w totka i pomogę dziecią!:)

tadeusz50
04-03-2009, 18:09
Witaj Agatko. Większość z grających chce wygrać bo inaczej traci sens. Powodzenia w klubie seniora.

bronczyk
04-03-2009, 19:39
Majątku nie posiadam, prognozy finansowe złe ( coś za dużo leków i drożyzna), ale staram się nie załamywać. Zawsze można damą być i przyjemnie czas spędzić. Co z tego, że nie w Acapulco tylko czytając posty na seniorku. Pewnie w Acapulco nie znają tego forum. Mam coś co inni nie mają mimo pieniędzy.