PDA

View Full Version : 112 lat na niezdrowej diecie - komentarze


Mirosław
06-09-2006, 19:53
Komentarz do artykułu: 112 lat na niezdrowej diecie (http://www.senior.pl/147,0,112-lat-na-niezdrowej-diecie,1138.html)
--------------------
Czyli co - te wszystkie gadki o konieczności zdrowego odżywiania w gruncie rzeczy można o kant d... rozbić? Mam przykłady we własnej rodzinie podobne.
W ogóle jak sie czyta o tych wszystkich najstarszych to ani od alkoholu ani od smalcu ani od papierosów ani od słodyczy nie stronili.
Mirek

Basia.
04-01-2007, 23:56
Mam podobne zdanie.

zosinek
25-07-2009, 02:38
Komentarz do artykułu: 112 lat na niezdrowej diecie (http://www.senior.pl/147,0,112-lat-na-niezdrowej-diecie,1138.html)
--------------------
Czyli co - te wszystkie gadki o konieczności zdrowego odżywiania w gruncie rzeczy można o kant d... rozbić? Mam przykłady we własnej rodzinie podobne.
W ogóle jak sie czyta o tych wszystkich najstarszych to ani od alkoholu ani od smalcu ani od papierosów ani od słodyczy nie stronili.
Mirek
Ale większość tych na niezdrowej diecie już "wysiadła"nieprawdaż?

tadeusz50
25-07-2009, 07:23
Ale większość tych na niezdrowej diecie już "wysiadła"nieprawdaż?
Ja jakoś czegoś innego się doczytałem, że można być na "niezdrowej diecie" i przekroczyć "magiczne" 100 lat, kiedyś przecież trzeba wreszcie odejść z tego świata.
ps. przepastne są archiwa KSC

sarna2
25-07-2009, 10:19
Wyjątki potwierdzają regułę.
Spójrzmy wokół siebie. Na cmentarzu niewiele długowiecznych.
Doświadczyłam na sobie, że jeśli "poprawnie " się odżywiam lepiej się czuję, lepiej wyglądam. Przykład 112 -latka nie zachwyca mnie. Miał tyle ułomności,że tylko psychiki można zazdrościć, ale kto wie jaka ona była.
Jestem przekonana ,że zdrowe odżywianie podnosi komfort życia, we wszystkich dziedzinach. Nie przerzucę się na wafelki i kiełbaski. Zresztą kiełbaski mogą być zdrowe, jesli zrobione są bez konserwantów i tłustego mięsa.

Alladynka
25-07-2009, 12:22
112 lat na niezdrowej diecie jednym słowem mam sznse na długowieczność :)

Rayton
15-08-2009, 14:22
Ja jakoś czegoś innego się doczytałem, że można być na "niezdrowej diecie" i przekroczyć "magiczne" 100 lat...

Ssaki z gatunku kotow nawet sie nie zbizaja do tego wieku, a o futrzakach zamknietych w ogrodach zoologicznych wogole nie ma co mowic. Juz po kilkunastu latach spacerowania na wybiegu sciaga sie z nich skore.