PDA

View Full Version : Modelki po 50 –tce - komentarze


Jagoda
12-02-2008, 22:59
Komentarz do artykułu: Modelki po 50 –tce (http://www.senior.pl/147,0,Modelki-po-50-8211-tce,3578.html)
--------------------
Do licha. Polki to nie tylko 20-letnie kościotrupy. Znawcy mody powinni wyjść na ulice i zobaczyć jak wyglądają prawdziwe kobiety. O ile się nie mylę Polki mają lat od 0 do 100. Tych 20-letnich chuderlaków jest niedużo. Naprawdę. Każda normalnie wyglądająca kobieta popatrzy na taki pokaz i machnie ręką stwierdzająć; " to nie dla mnie" biorąc pod uwagę wiek i tuszę. I po Wam się wysilać?
Bierzcie do pokazów mody kobiety w r óznym wieku, o różnej sylwetce. Takie ,żeby wszystkie kobiety mogły się z nimi identyfikować. Będzie to z korzyścią dla wszystkich.

Nika
13-02-2008, 09:35
Dobry pomysł-przecież my też chcemy się ładnie i modnie ubierać.

felicyta
14-02-2008, 09:37
Witam.
Pokazy mody dla seniorow to swietny pomysl!Moze w rozmiarze
XXL?
Juz sie wybieram, kiedy we Wroclawiu?
Pozdrawiam
Felicytahttp://www.klub.senior.pl/images/smilies/icon_smile.gif
:)

renata1955
10-03-2012, 12:13
Witam.Ja uważam ,że pokazy mody dla pań po 50-tce to niekonieczne.Jak jest Pani elegancka i wie co na siebie włożyć to i bez pokazu funkcjonuje i Ladnie wygląda.A na tych pokazach to są takie stroje,że chyba żadna Pani w nich nie czuje się dobrze.:)

Zdzisia
10-03-2012, 13:01
:) A ja bym chciała,aby było specjalne pismo (tygodnik lub dwutygodnik mógłby być) dla seniorów i seniorek. Aby w nim były różnego rodzaju porady,prezentowane ciekawe miejsca w Polsce,oraz właśnie moda dla nas i podpowiedzi,gdzie takie ubrania można kupić.:)

renata1955
11-03-2012, 18:57
Oczywiście Zdzisiu masz rację,takie czasopismo by nam się przydało..:cool:

rebelio
13-03-2012, 12:23
Komentarz do artykułu: Modelki po 50 –tce (http://www.senior.pl/147,0,Modelki-po-50-8211-tce,3578.html)
--------------------
Do licha. Polki to nie tylko 20-letnie kościotrupy. Znawcy mody powinni wyjść na ulice i zobaczyć jak wyglądają prawdziwe kobiety. O ile się nie mylę Polki mają lat od 0 do 100. Tych 20-letnich chuderlaków jest niedużo. Naprawdę. Każda normalnie wyglądająca kobieta popatrzy na taki pokaz i machnie ręką stwierdzająć; " to nie dla mnie" biorąc pod uwagę wiek i tuszę. I po Wam się wysilać?
Bierzcie do pokazów mody kobiety w r óznym wieku, o różnej sylwetce. Takie ,żeby wszystkie kobiety mogły się z nimi identyfikować. Będzie to z korzyścią dla wszystkich.Masz rację, tylko że pokaz mody to niekoniecznie propozycja ciuchów dla nas, to rodzaj dzieła sztuki, w formie ewentu który pokazuje wyobraźnię autora i trendy... większość tych rzeczy przecież jest nie do noszenia na co dzień :)

rebelio
13-03-2012, 12:26
Witam.Ja uważam ,że pokazy mody dla pań po 50-tce to niekonieczne.Jak jest Pani elegancka i wie co na siebie włożyć to i bez pokazu funkcjonuje i Ladnie wygląda.A na tych pokazach to są takie stroje,że chyba żadna Pani w nich nie czuje się dobrze.:)brałam kiedyś udział w castingu - chodziło o pokaz mody dla 50+.. i ja - chuderlak z figurą analogiczna do mojej dwudziesto-kilku letniej córki, miałam ich zdaniem za duży brzuch, kazali mi go wciągać, a jak odmówiłam, to się bardzo dziwili. Te panie chciały mieć po prostu modelki jak nastoletnie żylety, tyle że starawe, niech spadają, pojęcia nie mają, o co chodzi. Większość kobiet ma trochę ciała i tak powinny być pokazywane.

rebelio
13-03-2012, 12:27
:) A ja bym chciała,aby było specjalne pismo (tygodnik lub dwutygodnik mógłby być) dla seniorów i seniorek. Aby w nim były różnego rodzaju porady,prezentowane ciekawe miejsca w Polsce,oraz właśnie moda dla nas i podpowiedzi,gdzie takie ubrania można kupić.:)No tak, teraz jedyna oferta dla 50+ to oferta Ojca Rydzyka :tongue:

bodzio2
13-03-2012, 13:33
Macie Panie rację, te chude modelki na wybiegach, i w gazetach to chce się powiedzieć dość!. Dobrym pomysłem było by właśnie stworzyć takie czasopisma dla Pań, oraz Panów 50+, napewno by to było z korzyścią dla seniorów, dobre rady, co do ubrań, kuchni i szeroko pojętego życia osób w takim wieku, pozdrawiam.:)

Zdzisia
13-03-2012, 15:43
No tak, teraz jedyna oferta dla 50+ to oferta Ojca Rydzyka :tongue:
:tongue: Hi,hi to prawie prawda.Ale my się nie damy chociaż po rozmiarach i towarach w sklepach to widać,że mało kto o nas myśli.Ale jak się trochę wysili i pokombinuje to można strój skompletować. Byłam,kiedyś z ciekawości w sklepie dla pań o dużych rozmiarach.Można coś wybrać jak się dobrze poszuka.A i tak uważam,że czasopismo dla 50+ przy się przydało i to nie tylko ze względu na stroje.

rebelio
13-03-2012, 17:04
Zdzisia, byłam w zeszłym tygodniu na seminarium dotyczącym udziału ludzi 50+ w życiu społecznym, trochę się zrobiła burza mozgów w pewnym momencie.... i w trakcie podniosła sie z sali młodziuteńka dama i powiedziala że pracowała kiedyś w firmie badającej rynek konsumencki i NIGDY nie mieli projektu badań dotyczących konsumentów po 50, tj nie mieli, ale teraz czasem miewają. Podejrzewam po cichu, że chodzi o leki :cool:

pluto37
14-03-2012, 21:06
No tak, teraz jedyna oferta dla 50+ to oferta Ojca Rydzyka :tongue:

Skorzystałaś?
Z obserwacji moich znajomych dam z tej działki wynika, że wręcz przeciwnie. Ale może masz inne znajome:):)

rebelio
15-03-2012, 07:10
Skorzystałaś?
Z obserwacji moich znajomych dam z tej działki wynika, że wręcz przeciwnie. Ale może masz inne znajome:):)Przechodziłam Krakowskim Przedmieściem, kiedy toczyła się tam walka o Telewizje Trwam, widziałam skład osobowy. Starsi ludzie (chociaż nie tylko), w większości kobiety (co nie dziwi, w teatrach, kinach na dobrych filmach, na wystawach - też głownie kobiety).

Większość moich znajomych z uwagi na moje zainteresowania i pasje jest młodsza ode mnie i to sporo.

pluto37
15-03-2012, 07:51
[QUOTE]Przechodziłam Krakowskim Przedmieściem, kiedy toczyła się tam walka o Telewizje Trwam, widziałam skład osobowy. Starsi ludzie (chociaż nie tylko), w większości kobiety (co nie dziwi, w teatrach, kinach na dobrych filmach, na wystawach - też głownie kobiety).
Jak niedawno przechodziłem tym samym traktem, to pod wiadomym namiotem też trójca dam w wieku ZMP-owskiej młodzieży dzielnie trzymała straż:):) Widać, że część dam w miejsce teatrum, albo inszych rozrywek woli teatr uliczny:):)
I w roli głównej gładkolicego chłopa w spódnicy

Większość moich znajomych z uwagi na moje zainteresowania i pasje jest młodsza ode mnie i to sporo.
Bo do pewnych stanów emocjonalnych trza ....dorosnąć.
Zobacz ile dam w słusznym wieku uwielbia "bojowego" 63-latka co parademarsze warszawskie uprawia.. eskorta męska w/w to jednak mniej z uwielbienia, a bardziej z wyrachowania w/g mojej oceny:)
A sprawnego fizycznie 50-latka to nawet wręcz przeciwnie.:D :D
Cuś w tem musi być...

rebelio
15-03-2012, 10:10
(..)
A sprawnego fizycznie 50-latka to nawet wręcz przeciwnie.:D :D
Cuś w tem musi być...A są tacy? :D znowu coś przeoczylam





Żeby mi żaden moderatore nie wyciął posta dodam, że nigdy nie widziałam castingu na modeli po 50, może przeoczyłam, jak zwykle? A może nie ma rynku, nie zgłaszane potrzeby nie rodzą podaży? Albo noszą się jak dwudziestolatki i słusznie, taki np Skate Styl jest niezły ;)

Przecież wszyscy panowie nie siedzicie tu na tym pokazie u Felliniego? :D
Catholic Church Fashion Show - http://www.youtube.com/watch?v=CYzRL9YIswQ
Kocham Felliniego namiętnie, jest za co! :D

Ada 33
21-03-2012, 11:06
Fellini, Bergman i Antonioni to ci,dzięki którym
ponadprzeciętnie lubię film.;)
A co do tytułu wątku...na przeszkodzie stoją
nasze nawyki /zwyczaje/, ze osoby 50+ to:
Kinder, Küche, Kirche /dzieci-teraz wnuki,kuchnia,kościół-
nasze pole do popisu/.:rolleyes: :rolleyes:
Najwyższy czas zmienić tę mentalność i zmienić
własny styl życia na bardziej rozrywkowy i egoistyczny.:)

Samsara
28-08-2013, 06:57
Witam,
uważam, że świat mody i świat w ogóle jest dla wszystkich. Modelki po 50,60,70,80 bywają piękne i fascynujące. W ogóle uważam, że to nie wiek jest ograniczeniem spełnionego życia. O dojrzałych modelkach piszę na swoim blogu, który w całości poświęcony jest dojrzałym kobietom. Zapraszam:
http://zawszemodne.blogspot.com
A wszystkim Paniom i Panom życzę uśmiechu i życzliwości, bo to one czynią nas pięknymi.
Pozdrawiam
Samsara