PDA

View Full Version : Nowe czasopismo dla seniorów - komentarze

Danka
15-02-2008, 11:10
Komentarz do artykułu: Nowe czasopismo dla seniorów (http://www.senior.pl/147,0,Nowe-czasopismo-dla-seniorow,3599.html)
--------------------
Myślę, że, przede wszystkim takie, bardzo zresztą potrzebne na polskim rynku wydawniczym pismo-powinno postarać się o...zmienienie postrzegania dojrzłości, czy starszego wieku wśród samych zainteresowanych. Zwłaszcza w Polsce senior , nawet w oczach tychże -to człowiek odchodzący "w cień", chory, niesprawny fizycznie i intelektualnie - słowem ktoś "drugiej kategorii"!!
To działa jak "samospełniająca się przepowiednia"- czas zmienić "punkt widzenia".
Bardzo ambitne, ale i niezwykle potrzebne zadanie do wykonania Życzę powodzenia, z całą pewnością się zainteresuję, zobaczę, czy jest w nim (piśmie dla seniorów) coś dla mnie!

Alsko
15-02-2008, 13:08
Oby tylko nie okazało się jeszcze jednym niewiele wartym kolorowym pisemkiem!
Nazwa wydawcy nic mi nie mówi.

hannabarbara
15-02-2008, 13:29
Jak ktoś przeczyta i stwierdzi, ze warto, proszę o sygnał w klubie.

Sanna
15-02-2008, 16:34
Mam skromne pytanie a skąd taka cena?????????????????? to cena dla emeryta,kupuję Komputer Świat z płytą kosztował 5,70 ale wyszli naprzeciw czytelnikom i obniżyli cenę i teraz kosztuje 3,90.Podaję to jako przykład do stosowania.

enia60
16-02-2008, 11:27
mam pytanie czy ktoś już widział?przeczytał to czasopismo

bajka
17-02-2008, 15:11
Gdzie będzie można ten pierwszy nuner ortzynać/

jakempa
27-02-2008, 22:32
Gdzie będzie można ten pierwszy nuner ortzynać/
bede zainteresowana oby tylko bylo ciekawe i dostepne w kioskach

Sunshine
27-02-2008, 22:40
Czy zerowy numer o którym mowa w artykule bedzie dodatkiem do jakiegoś innego pisma?

Pytałam już w kioskach ale kioskarze nic nie wiedzą na ten temat.

e-bietka
01-03-2008, 20:13
Byłam w empiku i też nie słyszeli o takim czasopiśmie.

ata
30-06-2008, 10:54
znam dobre czasopismo dla seniorów - Miesiecznik Czas, kosztuje 4 zl i jest co poczytac. tego o którym byl artykul niestety nie znam..

Rayton
22-08-2009, 15:42
Bardzo ambitne, ale i niezwykle potrzebne zadanie do wykonania

"Pomożemy zachować sprawność intelektualną i fizyczną do późnej starości” informuje Sewerexpo.

No, no takiego zobowiazania nie podejmowala sie nawet "Trybuna Ludu" choc dzieki tej gazecie wielu z Seniorow poszerzylo swoje horyzonty, a jeszcze inni mieli tak potrzebny w tamtych czasach papier. Interesuje mnie w jaki sposob firma Sewerexpo zamierza usprawnic nas fizycznie? Nie chodzi tu chyba o slynny "rowerek", gdzie wkladalo sie zapalona gazete miedzy palce nog spiacego.

Mar-Basia
08-03-2017, 09:13
Mysle, ze na rynku jest sporo platnej pisaniny, ktora ewentualnie moglaby zainteresowac polskiego Seniora. Zastanawiam sie ilu z "seniorow" z nich korzysta?:P