PDA

View Full Version : Kara dla TVN24

gratka
11-12-2017, 19:16
Dzień jak dzień wstaje,
ale się może coś wydarzy takiego,
że wieczorem powiemy "Wow, ale było".
Czego Wam życzę.
No i wykrakała!
Przeczytałam dziś takiego "njusa":
Ogromna kara dla nadawcy tvn24!
- TVN zapłaci prawie 1,5 min zł za "sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu",
które to sprzyjanie odbyło się w dniach 16-18 grudnia 2016.

"Zagrażający bezpieczeństwu" był sposób relacjonowania w programie TVN 24
wydarzeń w Sejmie RP i pod Sejmem RP.:headbang:

Karę nałożyła Krajowa Rada Radia i Telewizji. :(

zula
11-12-2017, 19:26
No i wykrakała!
Przeczytałam dziś takiego "njusa":
Ogromna kara dla nadawcy tvn24!
- TVN zapłaci prawie 1,5 min zł za "sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu",

"Zagrażający bezpieczeństwu" był sposób relacjonowania w programie TVN 24
wydarzeń w Sejmie RP i pod Sejmem RP.:headbang:

Karę nałożyła Krajowa Rada Radia i Telewizji. :(

MATKO JEDYNA I JAK TU ŻYĆ!:icon_eek:

amiii
11-12-2017, 19:33
No i wykrakała!

Oj nie o takie "atrakcje" mi chodziło,
słowo żaby! :)
Ta o której mówisz to jest pod tytułem "Ło matko". :(

Pluto, to Ty jesteś bardziej do przodu z tym
kto, z kim i dlaczego.:)
Ja jestem od dawna "beztelewizyjna",
to i niedopoinformowana. :)
I nie emocjonuj się tak sytuacją obecną,
bo ona jutro już będzie historią.
To co kiedyś wydawało się niemożliwe,
jednak "się zadziało". :)
Czasu trzeba. I spokoju.
Coby się nerwowo nie wykończyć.

Może tak?

https://www.youtube.com/watch?v=4P2yn0mRqTI

bogda
11-12-2017, 19:34
No przecie wszystkie stacje to pokazywały, to dlaczego do ukarania tylko jedna.
MATKO JEDYNA I JAK TU ŻYĆ!
Zula tak jak dotychczas.

amiii
11-12-2017, 19:42
MATKO JEDYNA I JAK TU ŻYĆ!:icon_eek:
Zwariowaliście wszyscy razem i każde z osobna? :) :)
Przecież o to chodzi,
żeby normalni zwariowali
od tych absurdów.
Cały czas przesuwana jest granica.

Ja tam idę na bal:
https://www.youtube.com/watch?v=S7eSK4IF-EA

bogda
11-12-2017, 19:51
Ja tam idę na bal:
Idę z Tobą.:)

I pomyśl Akusiu, jak wleźć na ten wieżowiec, jak kręgol boli.
Nie warto się przemęczać.:)

elik13
11-12-2017, 19:57
Mam dwa wyjścia....jedno to czekać
.....a drugie to skoczyć z okna ale z jakiegoś
wieżowca.......
Akusiu ja też Tobie radzę poczekaj :)
Z tego co pamiętam to już wcześniej była mowa o operacji
i to chyba inny lekarz też tak gadał.
Styczeń zaraz będzie poczekaj :*

Karę nałożyła Krajowa Rada Radia i Telewizji
Szukali kasy to i znaleźli :mad:

Gratko chyba to Twoje bobry przy pracy ;)

https://www.facebook.com/Avantgardens.org/videos/2050775181602899/

zula
12-12-2017, 18:50
To jest po bożemu czy wręcz przeciwnie?:) :)
Wręcz przeciwpołożnie,no!:)
Bez ten halny to mi w mózgu się wszystko poprzemieszczało o jak tu żyć.
MNIE TEŻ BOGUSIA,A NAWET SPRAWDZIĆ NIE MOŻNA,BO JAK TAM ZAJRZEĆ?:)

Takie sobie życzenia świąteczne.

https://img15.hostingpics.net/pics/30415924993217102107250584273366054326796236085257 n.jpg (https://www.hostingpics.net/viewer.php?id=304159249932171021072505842733660543 26796236085257n.jpg)

gratka
13-12-2017, 14:22
Zulka jakie czasy takie życzenia :(
Dobrze, że się humor ostał w narodzie. :)

Alsko
13-12-2017, 17:33
Domyślam się, że to nie Gratka założyła wątek,
a moderator lub administracja przeniosła posty z działu do działu.
Jednak przenoszący nie zauważył, że niektóre wpisy są odpowiedzią na wpisy innych użytkowników (które zostały w innym dziale) - wobec czego tracą swój pierwotny sens, bo przenoszący nie pofatygował się, aby wyjaśnić niezorientowanym.

I co komu one przeszkadzały w dziale 'osobowy', który w założeniu jest przedziałem pociągu? A w pociągu, wiadomo, rozmawia się o wszystkim?
No, chyba, że ktoś ma miarkę i mierzy procenty zawartości pod kątem: do czego by tu to przypiąć?
Np. jeśli więcej niż 5 % słów dotyczy oceny rzeczywistości - to polityka. Albo 7 % słów dotyczy choroby użytkownika - to do działu zdrowie. Itd., itp.
Tyle tylko, że wtedy należałoby zlikwidować 'ciuchcię', a posty z kilku lat rozparcelować pomiędzy inne działy :alien:

Oświadczam, że gdyby przeniesiono tu mój post - natychmiast bym go wykasowała. Bo pisząc go, miałam zupełnie inny zamiar niż zakładanie wątku w dziale 'polityka'.

Doc
13-12-2017, 18:40
To jest polityka, ale Administracji. :rolleyes:

Np. na Podkarpaciu, jest wątek Witam, założyła go userka z woj.pomorskiego.
Ludzie tam wiersze i różne przypowieści wstawiają, ale ani słowa o Podkarpaciu.
Nie pomagają żadne monity i składanie reklamacji, wątek nadal zasłania Podkarpacie.

Alsko - skasować swój post można jedynie w ciągu 24 godz. Admin przezornie przeniosła je, później. :D

Lila
13-12-2017, 18:51
Kabarety nie pasują ?
Nie zapraszamy ...bez obrazy .

...chodziło o pogardliwe gumiaki
a zapraszać to se możesz do swojego pokoju.
Jak będę chciała, będę pisała wszędzie...:Do ile będzie mi się zechce

Może nie wierzysz?

ewikomega
13-12-2017, 18:52
Oświadczam,.....zakładanie wątku w dziale 'polityka'.
Bo - "osobowy" to teraz będzie "osobowy polityczny":D
Pozdrawiam Ewa

Lila
13-12-2017, 18:55
Z takim talentem to nie odpuszczaj i pisz ....gdzie chcesz
na Wyspie Wolności i Tolerancji .
Śpiewać też każdy może .

W talent nie wątpię.
Nie rewanżuję się, lubię prawdę.:D

PS daj jakiś kabaret jeszcze.

https://www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w

Alsko
13-12-2017, 19:07
To jest polityka, ale Administracji. :rolleyes:
Alsko - skasować swój post można jedynie w ciągu 24 godz. Admin przezornie przeniosła je, później. :DJakaś zmiana nastąpiła?
Drzewiej można było kasować własne wpisy po 3 dniach, potem ten czas się zawęził do 2 dni, a teraz ino doba? :icon_eek:

A wątki-efemerydy...
Nie przeszkadzają Administracji, a my... Jakoś sobie poradzimy.
Np. nie czytając tego, co nam nie leży.
I podpierając się subskrypcjami.
Ja tak robię, dlatego jeszcze tu jestem.

bachor
13-12-2017, 19:20
Ale chętnie byś się pokłócił
tylko ci nie wypada.:D
.

Dbam o swój poziom w każdych warunkach i nic mnie nie
,,powali na kolana,,....:D :* i na tym kończę ...

Doc
13-12-2017, 19:24
Jakaś zmiana nastąpiła?
Drzewiej można było kasować własne wpisy po 3 dniach, potem ten czas się zawęził do 2 dni, a teraz ino doba? :icon_eek:

Nie nastąpiła i pewnie mi posta usunie, za "Niezgodny z polityką, Administracji". :'(
A wątek Witam, nadal pozostanie. :headbang:

Lila
13-12-2017, 19:24
Dbam o swój poziom w każdych warunkach i nic mnie nie
,,powali na kolana,,.... I dobrze, dumna jestem że dane mi było zetknąć się z kimś takim na jednym wątku.:D

Uwielbiam tych z twardymi kolanami{}
o ile to nie jest wynik ischiasu.

Pozdr.i nie nerwuj się, bo nie ma o co.

Alsko
13-12-2017, 19:39
Nie nastąpiła i pewnie mi posta usunie, za "Niezgodny z polityką, Administracji". :'( W wątku nie założonym przez użytkowników, ale stworzonym sztucznie.
A nawiasem mówiąc, ile czasu można gadać na temat kary dla tvn?

A wątek Witam, nadal pozostanie. :headbang:Daj spokój, Doc!
Szkoda zdrowia! Tylko spokój i dobry humor dobrze mu robią!

Doc
13-12-2017, 20:15
Daj spokój, Doc!
Szkoda zdrowia! Tylko spokój i dobry humor dobrze mu robią!
Jasne, jak polityka !

http://www.iv.pl/images/83379599669113012379.jpg

Lila
13-12-2017, 21:00
A wiecie chłopaki, że ja mając satelitę nie oglądam NIC?:)
ale to kompletnie NIC?
ani TVN, ani Polsat, ani TVP i innych kanałów też nie?
Dyrektorem pilota jest kolega małżonek....Bóg z nim.

Tylko internet i książki.

To tak na marginesie tematu głównego.

Dobrej nocy..:)

Mariag2
14-12-2017, 12:55
Myślę ,ze powinnam napisać parę słów.Wątek WITAM nie ja przypisałam do Podkarpacia.Wręcz przeciwnie prosilam wiele razy o przeniesienie go do innego dzialu lub do Pomorzanek.Moje prosby pozostaly bez odpowiedzi.
Dziwi mnie jednak dlaczego przeszkadza komuś ten wątek. Nie poruszamy złosliwych,kontrowejsynych tematów.A pisać tam może kazdy.Pamiętam ,że DOC też nas zaszczycił swa obecnoscią./SIZE]
Życzę Wszystkim dobrych miłych Świąt.

pluto37
14-12-2017, 13:13
Niezależna expertka od Lichockiej i Czabańskiego:

Na jakiej podstawie KRRiT wydała decyzję o TVN24?

Rada oparła się na ekspertyzie wykonanej przez Hannę Karp, wykładowcę Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, oraz "dokonywała również analizy samodzielnej. (...) Prace analityczne były prowadzone przez wiele miesięcy".

– Autorka ekspertyzy, konserwatywna katoliczka Hanna Karp, jest tak silnie związana z mediami ojca Tadeusza Rydzyka, że można mówić o konflikcie interesów – zauważa Jan Dworak.

Na kiego grzyba im ta "ekspertyza" skoro mogliby przenieść ten cały TVN do Rydzyka i Kurskiego i byłby spokój.

A tak to muszą padać na pysk i z godnością tłumaczyć się przed jakimiś amerykańskimi ścierwami jak jakieś niewolniki czerwonego reżymu bossom z Kremla.

Czy po to KACZYŃSKI wstał z kolan???

Doc
14-12-2017, 14:35
Myślę ,ze powinnam napisać parę słów.Wątek WITAM nie ja przypisałam do Podkarpacia.Wręcz przeciwnie prosilam wiele razy o przeniesienie go do innego dzialu lub do Pomorzanek.Moje prosby pozostaly bez odpowiedzi.
Dziwi mnie jednak dlaczego przeszkadza komuś ten wątek. Nie poruszamy złosliwych,kontrowejsynych tematów.A pisać tam może kazdy.Pamiętam ,że DOC też nas zaszczycił swa obecnoscią./SIZE]
Życzę Wszystkim dobrych miłych Świąt.
Mariag2 - wątek Witam podałem jako przykład wybiórczego działania Administracji.
Podobno nie Ty go wstawiłaś na Podkarpacie, podobno prosiłaś o przeniesienie i wszystko pozostało bez echa.
Natomiast w "Ciuchci", jedna pani drugiej pani, na ucho w salonce i Administracja bidule przeniosła. :rolleyes:
Nie mam nic przeciw Twojemu wątkowi, podczytuję go regularnie i nawet jak napisałaś, zaszczyciłem Go. :D
Niestety jest usytuowany w niewłaściwym miejscu i tylko o to jest spór. Mam nadzieję, że Adm wreszcie przestanie myśleć własnymi kategoriami i wreszcie dostrzeże też potrzeby użytkowników forum.

Pozdrawiam i życzę, zdrowych i spokojnych Świąt. :)

pluto37
14-12-2017, 14:44
:) :) :) wstała rada polityczna z PiSu z kolan obróciła się i w półprzysiadzie zobaczyła co przy pomocy rydzykekspertki narobiła :) :)
rzeczniczka prasowa rady Teresa Brykczyńska mówiła, że karę... można znieść lub anulować. - Ale jedynie w drodze przewidzianej przepisami: po ewentualnym złożeniu przez TVN odwołania do KRRiT oraz po pozytywnym rozpatrzeniu tegoż odwołania - powiedziała i dodała, że "sam z siebie" Rada nie może jej anulować.

Serwis podaje, że na dzisiejszym posiedzeniu KRRiT rada zajmie się sprawą kary dla TVN, choć wcześniej zaplanowany był inny temat posiedzenia.

Lila
14-12-2017, 16:34
Jak to?
korzenie założycieli-ścierw z bezpieki-to brak związku?

No to chyba trzeba podeprzeć się linkami;

Mowa m.in. o pierwszych udziałowcach grupy TVN. Jan Wejchert zarejestrowany był jako "TW KONARSKI", zaś Mariusz Walter jako "TW MEWA". Redaktor naczelny tygodniaka "Polityka" figuruje w aktach jako TW BOGUSŁAW.

http://telewizjarepublika.pl/tajni-wspolpracownicy-sb-w-polskich-mediach-to-nic-nadzwyczajnego-agentura-istenieje-do-dzis,47382.html

Ja dostałem od służb specjalnych wojskowych zadanie po konsultacjach z Pospieszyńskim, aby znaleźć za granicą firmę, która mogłaby pełnić rolę "konia trojańskiego", to znaczy, która mogłaby służyć do wprowadzenia agentów na obszar na Zachodzie w dziedzinie mediów. Był to rok 1987. Jedyną firmą zagraniczną w dziedzinie mediów, którą znałem, była firma należąca do Jana Wejcherta, ulokowana w Irlandii (...). Firma ta nazywała się Cantal, a później zmieniono jej nazwę na ITI. Zapytałem służby wojskowe, czy mogę podjąć kontakt z Wejchertem. Otrzymałem wówczas informację, że on już współpracuje ze służbami wojskowymi, więc będzie to proste (...)
Spółka ITI (pełna nazwa brzmi: International Trading and Investments Holding S.A. Luxemburg) został

Może w końcu doczekamy się ujawnienia Aneksu WSI
i geneza fortun będzie jawna.

http://niewygodne.info.pl/wejchert_jan_01.htm

Lila
14-12-2017, 16:48
:) :) :) wstała rada polityczna z PiSu z kolan obróciła się i w półprzysiadzie zobaczyła co przy pomocy rydzykekspertki narobiła :) :)

Spoko, dadzą sobie radę.
Wszak wieloletnia radca prawna TVN to obecnie prezes Sądu Najwyższego
nie da krzywdy zrobić firmie macierzystej.

https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3900-tylko-u-nas-standardy-pani-prezes-pierwsza-prezes-sadu-najwyzszego-byla-prawnikiem-tvn

Mogą się wszyscy uspokoić, będzie dobrze.....dla TVN.

pluto37
15-12-2017, 12:07
Wredne media doniosły:

Jak donosi Wirtualna Polska sam prezes PiS Jarosław Kaczyński miał być „wściekły” na decyzję Rady.

– Banda idiotów. I jeszcze ta ekspert od szklanej kuli. Ale to wszystko na własne życzenie,
bo właśnie takich ludzi wybrali do Rady.

Morawiecki nie jest zadowolony, bo TVN to kapitał amerykański – mówi WP jeden ze współpracowników nowego premiera
i zdradza reakcję prezesa PiS: – Chciał natychmiast ich wszystkich odwołać.

:) :) :) Ta banda z PiSowskiego nadania to jakieś zdradzieckie mordy pozaklasowego sortu muszą być i ukryta opcja niemiecka, bo przecie wierne gwardiany myślące o godności suwerennego narodu co wstał z kolan takiego wrednego numeru gensekowi by nie wyklepały na same święta.

A przełożony Rydzyk co na to? W końcu ta specjalistka od szklanej kuli z jego stada:)