PDA

View Full Version : Czarne płytki do łazienki


dorian
28-02-2018, 14:19
No właśnie, z marnym skutkiem szukam płytek do łazienki, wszystko co mi oferują w sklepach podchodzi pod grafit, a ja potzrebuje czystej czerni.
Czy ktoś takie ma bądź widział?

Baisa
01-03-2018, 07:23
No właśnie, z marnym skutkiem szukam płytek do łazienki, wszystko co mi oferują w sklepach podchodzi pod grafit, a ja potzrebuje czystej czerni.
Czy ktoś takie ma bądź widział?

Z tego co wiem to Tubądzin ma takie płytki:
http://www.tubadzin.pl/
Zreszta mają tego bardzo dużo. W różnych kolorach. wzorach i odcieniach.

Jednak czy naprawdę jesteś pewien,że chcesz sobie łazienkę robić na czarno? Nie piszę tutaj o względach estetycznych ponieważ o gustach sie nie dyskutuje, jednak o względach praktycznych. Na czarnych płytkach widać wszystko. Każdą najmniejszą kropelkę wody.

oliku
18-10-2019, 14:14
E, czarne to jakieś takie żałobne. Tutaj http://alces.pl/jak-wybrac-plytki-do-lazienki-aby-dlugo-byly-modne/ znajdziecie porady, jak wybrać płytki, żeby długo pozostały modne. A czerń na pewno nie będzie w modzie, jeśli chodzi o aranżację łazienki ;)

kalina3
05-02-2020, 06:51
Mi się zawsze podobały płytki, które przypominają drewno, ale są niestety drogie. Tutaj (http://sztukateria-haga.pl/podstawowe-i-ekskluzywne-wyposazenie-lazienek-co-trzeba-a-co-warto-miec-w-lazience/) jest trochę o ekskluzywnym wyposażeniu łazienki, możecie sobie zobaczyć, co jest modne i znajduje się w klasie "premium".

krejzol
14-02-2020, 12:33
Nie powiem bo sama rozglądam się za jakimiś czarnymi płytkami do łazienki. Jednak zastanawiam się także nad prysznicem, czy lepiej jest wstawić taki tradycyjny czy bez brodzika. Nie do końca wiem jak to wychodzi cenowo dlatego też szukam jakieś podpowiedzi w internecie. I w ten sposób trafiłam na ten artykuł https://wnetrza-ze-smakiem.pl/prysznic-bez-brodzika gdzie przedstawiają jaki brodzik wybrać i jak to jest cenowo

Strzycka
15-02-2020, 13:49
Prysznic z brodzikiem, najlepiej takim głębokim wydaje mi się najpraktyczniejszy. Co do czarnych płytek, podobają mi się ale jak są jeszcze zdobione jakimś dyskretnym, kontrastującym motywem.

Meddeline
15-02-2020, 21:32
Poszukaj w sieci, tam najszybciej kupisz takie płytki. Nawet na allegro chyba widziałam.