PDA

View Full Version : Duchowość, sens życia, działanie


Justyna277
07-03-2018, 17:21
Witam serdecznie,
jestem studentką 5 roku psychologii i piszę pracę magisterską, do której potrzebuję Państwa pomocy. Ankieta jest anonimowa, więc proszę się nie martwić, że będę wszystkich prześwietlać :). Dzięki Państwa chęci pomocy i odpowiedziom przestanę tracić włosy z głowy (eh, co ten stres robi człowiekowi) :D. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi. Pozdrawiam!

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/aRzMqrg2JYvlTKdF3

waclaw46
08-03-2018, 16:30
Zastanawiałem się co można po pytaniach zawartych w ankiecie jakich możemy się spodziewać wniosków po odpowiedziach na pytania załączone w ankiecie przez SC.???
Bez poszerzenia badań o badania respondentów o pomiar aktywności mózgu badania te nic nie wniosą do psychologi jako nauki. Też trudno po ankiecie stwierdzić że pewne części mózgu seniora są nie aktywne bo wyniku zaawansowanej choroby czy udaru nie zostały wyłączone z użycia .
Justyno zamieściłaś osobny wpis na który zwróciłem uwagę Duchowość , Sens życia ,Działanie , oczekując wypowiedzi w tym temacie.
Wypełniłem ankietę , ale pozwoliłem sobie na kilka uwag , bo poza ankietą nic na temat swojej pracy nam nie napisałaś.

szerip
11-07-2018, 15:00
O ja nie rozumiem co tu trzeba w tej ankiecie, przepraszam bo ja bardoz bym chciała ale nie umie