PDA

View Full Version : Vision


Jagoda
04-03-2008, 21:27
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z preparatów firmy Vision. Są one różnorodne i podobno na wiele dolegliwości. Nazywają się np Detox, Pax, Antiox. Ich wadą jest to,że są drogie. Jeżeli ktoś je stosował to bardzo proszę o uwagi. Ja dałam się namówic na ich zakup ale do końca nie mam przekonania. Jest to dla mnie ważne bo kupiłam je dla swojej matki. Pozdrawiam wszystkich.

en_vogue
05-03-2008, 16:20
Kilka lat temu też dałam namówić się na zakup preparatów o których mówisz,firmy Vision.
Mogę powiedzieć,ze nie zaszkodziły,niektóre pomogły.Detox i Antiox uważam za świetne.Moja córka chwali sobie Pax,inne też sa dobre.Są to preparaty ziołowe wiec na pewno nie szkodzą. Stosowałam je czas jakiś,chyba są pomocne,bo nic mi nie dolega :) Niestety cena ich jest wysoka,nie wiem jak obecnie,5 lat temu za jedno opakowanie trzeba było zapłacić 52 zł.Jeśli będziesz miała jeszcze pytania na ten temat pytaj.Opowiem o wszystkich które brałam.
Pozdrawiam.

Jagoda
05-03-2008, 22:35
Dla siebie kupiłam Detox i biorę po 1 kapsułce.Dla mamy kupiłam Antiox (na siatkówkę i zachwianie równowagi) i Mega(na wzmocnienie). Ona też bierze po 1 kapsułce każdego z 2 preparatów. Bierzemy je dopiero od kilku dni. Zauważyłam,że po Detoxie nie wypróżniam się już tak regularnie jak dotychczas (zawsze rano, przed wyjściem z domu). Teraz te sprawy trochę się rozregulowały. Czy to może być przejściowe?
Tak to prawda. Te preparaty są dość drogie i kosztują od 70 do 1oo zł w zależności od preparatu.A może ktoś wie gdzie przeszczepiają siatkówkę , może gdzieś za granicą? Bardzo proszę o informacje. Z winy siatkówki wzrok mojej matki pogarsza się. Nie mogę jej pomóc i cierpię z tego powodu.Jeżeli miałaby szansę wzięłabym kredyt na tę operację.Bardzo proszę o informacje w poruszonych przeze mnie kwestiach. Pozdrowienia dla wszystkich czytających.

weronika1
18-03-2008, 12:31
Wejdz na strone http://www.lexum.cz/index.php?p=pl2905 Tam dowiesz sie wszystkiego o siatowce i jej leczeniu, rowniez chirurgicznym. Na dole tej strony jest informacja kontaktu: lexum@lexum.cz Dobrze sie zastanow nim podejmiesz jakakolwiek decyzje, ale poinformowac sie warto. Pozdrawiam.