PDA

View Full Version : Wiosna w sercach.......


zdzislaw.bedrylo
09-03-2008, 11:34
Wiosna w sercach...Czekamy na święta..Może doczekamy się czasów,kiedy
skruszeją lody niechęci wzajemnej i złości...
Swiat taki piękny...budzi śię przyroda..a tu zamiast cieszenia się z życia,walka
bezpardonowa...w Sejmie...w mediach.. w podzielonych ludziach...zgroza..
Nie mogę pojąć niektórych zasad polityki PIS-u....Krytykują wszystko i wszystkich...nie dając w zamian konstruktywnych przykładów jak wspólnie
zmienić to co jest złe....Nie taka droga mili panowie z PIS-u....
Ja powiedziałem sobie,że wszystkich trzeba kochać jak braci..nie znam slowa
nienawiść....tylko stwierdzam,że można kogoś np.nie aprobować..nie lubić.
To jest moja dewiza......
Jest tyle spraw do zrobienia...żeby wzajemnie sobie pomagać...a tu zdaża się,że są sytuacje,które wołają o pomstę do nieba...np.odprawa pani dyrektor
z TV1 gdzi ta pani dostanie 450.000.- zł z rekomendacji PIS-u {Kaczyńskiego}...czy to jest normalne....!!
Takich przykładów jest wiele...i to jest cząstka naszych pieniędzy z podatków...Czy oni nie mają sumienia...Brak na zdrowie..lekarstwa....
a panowie z PIS-u hojną rączką (naszę podatki) przez 2 lata dzielili się naszą ciężką pracą...Pytam gdzie godność...prawo i sprawiedliwość....
Paranoja i tyle......
Czasami zastanawiam się czy jesteśmy już tak zmanipulowani,że wmawiało
się nam wszystko.....jest to do przemyślenia.....
Marzy nam się normalność...brak afer...Macierewicza...i innych...wodzirejów
losu...Mamy ku temu wspaniałą okazję...tylko na Miłośc Boską nie przyszkadzajcie...nie trujcie ludzi jadem nienawiści...nie stwarzajcie
podziałów w śród ludzi....Koniec z mściwością ..
Ostatni przykład to uroczystość Marca...gdzie pan Prezydent nie zaprosił
A.Michnika,ikony owych czasów...Wstyd .... Można kogoś nie aprobować.
ale kultura polityczna obowiązuje pana Prezydenta..a tu taki lapsus..
Komentaż zbyteczny....i jak my prości ludzie mamy kochać Prezydenta
i jego braciszka z PIS-u.....Też warto pomyśleć.....
Z wiosennym pozdrowieniem..Zdzisław

Lila
09-03-2008, 11:48
Mój komentarz ..

Twoja wypowiedź jest pełna mściwości,niezależnie od nawoływania do miłości.Takie to PeŁowskie...typowe.

Ikona p.Michnika...Ja się grzecznie pytam,czemu to A.Kwaśniewski ,przez 10 lat prezydentury skutecznie omijał Michnika w nadawaniu mu orderów,mimo niewątpliwie obopólnej sympatii obu panów..Coś jednak było na rzeczy..
Osobiście radzę Ci zapoznać się dogłębnie z działalnością mistrza Adama po roku 1989..A także prześledzić jego wypowiedzi publiczne,które spowodawały ,że prezydent zapraszając go do tej uroczystości musiałby się narazić wielu osobom z dawnego KOR-u i Solidarności..Zwyczajnie..
I nie chciał się narażać prezydent Kwaśniewski..

ps .I koniec z narzucaniem mi miłości do Tuska ,OK ?

Lila
09-03-2008, 11:53
Acha ..i Zdzisławie,dobrze byłoby jakbyś odpowiedział,bo inaczej Twój post będzie odebrany przeze mnie jako kazanie niedzielne..

zdzislaw.bedrylo
09-03-2008, 12:32
Droga Lila!! Nastąpiło pomieszanie pojęć....głupotą jest podejżewać mnie o mściwość...pytam o kogo chodzi...czy Ty jesteś zajadłą zwolenniczką PIS-u..Gratuluję trafności..a co do Michnika to elementarna grzeczność nakazuje itp.
Ja nikogo nie wzywam do walki o.... coś Ci się pomyliło miła Pani..

Ewita
09-03-2008, 12:36
a jest judzenie polityczne... I nieistotne w tym momencie, czy lubię PiS, PO czy SLD!!! Zastanawiam się, jaki sens jest nawoływać do likwidacji podziałów między ludźmi, jednocześnie wyciągając sprawy, które z założenia tych ludzi dzielą? No i jeśli polityka, to czemu w "Różnościach", a nie w "Społeczeństwie"???

Lila
09-03-2008, 19:13
Droga Lila!! Nastąpiło pomieszanie pojęć....głupotą jest podejżewać mnie o mściwość...pytam o kogo chodzi...czy Ty jesteś zajadłą zwolenniczką PIS-u..Gratuluję trafności..a co do Michnika to elementarna grzeczność nakazuje itp.
Ja nikogo nie wzywam do walki o.... coś Ci się pomyliło miła Pani..

Drogi Zdzisławie...głupotą jest pdejrzewać mnie o głupotę.Czytać umiem...

Ciekawe,jak zwolenniczka PiS,to obowiązkowo ''zajadła''.
Jak miłośniczka PLatformy ,to ''miłosierna'' chyba ?:D
Co do Michnika ? Problem bardzo złożony,co podkreślają jego przyjaciele z tamtych czasów.
Bez przesady z tym orderem.Mógł nie jazgotać na Polskę w Izraelu i ( sic ! ) w Niemczech..

Pani Slowikowa
09-03-2008, 20:14
Wiosna w sercach...Czekamy na święta..Może doczekamy się czasów,kiedy
skruszeją lody niechęci wzajemnej i złości...
Swiat taki piękny...budzi śię przyroda..a tu zamiast cieszenia się z życia,walka
bezpardonowa...w Sejmie...w mediach.. w podzielonych ludziach...zgroza..
Nie mogę pojąć niektórych zasad polityki PIS-u....Krytykują wszystko i wszystkich...nie dając w zamian konstruktywnych przykładów jak wspólnie
zmienić to co jest złe....Nie taka droga mili panowie z PIS-u....
Ja powiedziałem sobie,że wszystkich trzeba kochać jak braci..nie znam slowa
nienawiść....tylko stwierdzam,że można kogoś np.nie aprobować..nie lubić.
To jest moja dewiza......
Jest tyle spraw do zrobienia...żeby wzajemnie sobie pomagać...a tu zdaża się,że są sytuacje,które wołają o pomstę do nieba...np.odprawa pani dyrektor
z TV1 gdzi ta pani dostanie 450.000.- zł z rekomendacji PIS-u {Kaczyńskiego}...czy to jest normalne....!!
Takich przykładów jest wiele...i to jest cząstka naszych pieniędzy z podatków...Czy oni nie mają sumienia...Brak na zdrowie..lekarstwa....
a panowie z PIS-u hojną rączką (naszę podatki) przez 2 lata dzielili się naszą ciężką pracą...Pytam gdzie godność...prawo i sprawiedliwość....
Paranoja i tyle......
Czasami zastanawiam się czy jesteśmy już tak zmanipulowani,że wmawiało
się nam wszystko.....jest to do przemyślenia.....
Marzy nam się normalność...brak afer...Macierewicza...i innych...wodzirejów
losu...Mamy ku temu wspaniałą okazję...tylko na Miłośc Boską nie przyszkadzajcie...nie trujcie ludzi jadem nienawiści...nie stwarzajcie
podziałów w śród ludzi....Koniec z mściwością ..
Ostatni przykład to uroczystość Marca...gdzie pan Prezydent nie zaprosił
A.Michnika,ikony owych czasów...Wstyd .... Można kogoś nie aprobować.
ale kultura polityczna obowiązuje pana Prezydenta..a tu taki lapsus..
Komentaż zbyteczny....i jak my prości ludzie mamy kochać Prezydenta
i jego braciszka z PIS-u.....Też warto pomyśleć.....
Z wiosennym pozdrowieniem..Zdzisław


Zdzislawie :D Twoja wypowiedz to typowe odwracanie kota ogonem!! To tak jak bys powiedzial : " Bracia laczmy sie w milosci do nienawisci naszych wrogow i braci"" hi hi hi !!!..