PDA

View Full Version : Matka Boska


teraska
05-08-2018, 11:56
Mam takie zapytanie, jak myslicie do której Matki Boskiej najlepiej się modlić. Czy to ma jakies znaczenie czy modlimy się do Matki Boskiej z Czestochowy, Fatimy, Saletyńskiej , z Lourdes, czy np z Ostrej Bramy ?

waclaw46
06-08-2018, 11:59
Najlepiej do Własnej Matki ,skuteczność modłów większa bo rodzina to rzecz najważniejsza , spróbuj i się przekonaj .

bliżniaczka49
06-08-2018, 12:51
teraska, z jakiego Ty jesteś świata? Na pewno nie jesteś z wiary katolickiej, skoro wiesz lub nie wiesz że istnieje Bóg. Wytłumaczę Ci jednym zdaniem. Matka Boska jest jedna. W Częstochowie nazywa się Częstochowska, w Licheniu Licheńska ,W Ostrej Bramie, Ostrobramska, w Fatimie Fatimska itd.

bliżniaczka49
06-08-2018, 13:00
Wacław46, Jestem tego samego zdania co Ty że rodzina najważniejsza i trzeba robić wszystko aby w niej była zgoda i harmonia.Jednak nie wszyscy mają takie podejście do własnej rodziny i twierdzą że cyt:" z rodziną wychodzi się najlepiej na obrazku."

Baisa
09-08-2018, 12:41
Nie ma znaczenia do jakiej matki boskiej sie modlisz. Nie jest tak, ze jedna matka boska ma o wiele wieksza moc od drugiej ;)

Jeśli chcesz sobie kupić figurkę Matki Boskiej to sobie kup:
https://www.meritohurt.pl/figurki/figurki-matki-boskiej.html

Ale naprawdę to jaka to będzie figurka nie będzie robiło dużej różnicy. Liczy się sama moc modlitwy.

Kaima
15-08-2018, 12:07
Figurki, święte obrazy to są tylko symbole, czyjeś wyobrażenia, i modlitwa do figurki to jest bałwochwalstwo. Jedynym znakiem chrześcijaństwa jest krzyż. Duchowieństwo nie zajmuje się tymi sprawami, bo wiadomo, ze sprzedaży dewocjonaliów jest duża kasa.

wankabor
15-08-2018, 12:49
Jedyną logiczną odpowiedzią na pytanie "do kogo się modlić" jest odpowiedź Wacława - do swojej matki. Jezus nie był Bogiem, był takim samym człowiekiem jak każdy z nas, a więc Maryja nie była matką Boga.

Jeżeli jesteś Polką -Słowianką, módl się do swoich przodków. Żydzi też modlą się do swoich przodków.

Psi56
04-10-2018, 18:05
Jedyną logiczną odpowiedzią na pytanie "do kogo się modlić" jest odpowiedź Wacława - do swojej matki. Jezus nie był Bogiem, był takim samym człowiekiem jak każdy z nas, a więc Maryja nie była matką Boga.

Jeżeli jesteś Polką -Słowianką, módl się do swoich przodków. Żydzi też modlą się do swoich przodków.
Czyli do swojej prababci?

Lila
04-10-2018, 19:07
Czyli do swojej prababci?


Chyba, że prababcia Rozencwajg
zostawiła dużo geldów.


Rózia, jak Cię doskonale pamiętam.
Dawałaś ciekawe przepisy na żarełko.:) Chyba jeszcze za czasów Kufy.

Psi56
04-10-2018, 19:20
Lila, skąd wiesz, że to ja?
Czy przez "zaproś do znajomych?" Bo ja jeszcze nie mogę pisać na PW. Jesteś pierwszą osobą, która zareagowała. Ja już napisałam do Admiralicji o sobie. Chciałabym wrócić na forum jako Rózia, ale zapomniałam swoje hasło, więc wymyśliłam ',że się zarejestruję jako nowa. Pozdrawiam serdecznie!

Bogda501
05-10-2018, 10:14
Nie ma znaczenia do jakiej matki boskiej sie modlisz. Nie jest tak, ze jedna matka boska ma o wiele wieksza moc od drugiej ;)

Jeśli chcesz sobie kupić figurkę Matki Boskiej to sobie kup:
https://www.meritohurt.pl/figurki/figurki-matki-boskiej.html

Ale naprawdę to jaka to będzie figurka nie będzie robiło dużej różnicy. Liczy się sama moc modlitwy.

https://images92.fotosik.pl/50/ae723c1cfdbfacb5med.jpg (https://images92.fotosik.pl/50/ae723c1cfdbfacb5.jpg)

Lila
05-10-2018, 11:58
Lila, skąd wiesz, że to ja?
Czy przez "zaproś do znajomych?" Bo ja jeszcze nie mogę pisać na PW. Jesteś pierwszą osobą, która zareagowała. Ja już napisałam do Admiralicji o sobie. Chciałabym wrócić na forum jako Rózia, ale zapomniałam swoje hasło, więc wymyśliłam ',że się zarejestruję jako nowa. Pozdrawiam serdecznie!


Rózia, niech Adminka przywróci Ci hasło.
Szkoda tego profilu z takimi fajnymi zdjęciami.

http://www.klub.senior.pl/moje/Rozia/

Miło, że jesteś.{}

Psi56
05-10-2018, 20:01
Ciągle czekam na odpowiedź Administracji na moją prośbę przywrócenia mnie jako Rózia-

Alsko
05-10-2018, 20:22
Ciągle czekam na odpowiedź Administracji Róźka! Tu się nie doczekasz!
Zjedź na dół strony, kliknij 'kontakt'.
Otworzy Ci się blankiet, na którym możesz napisać do Adminki.

Fajnie, że jesteś. :)

waclaw46
05-10-2018, 22:38
Basia napisała -Nie ma znaczenia do jakiej matki boskiej sie modlisz. Nie jest tak, ze jedna matka boska ma o wiele wieksza moc od drugiej
Nie jest to prawda co pisze Basia bo nikt tego nie sprawdził, stąd nie wierz temu Psi56 , co wypisują ci koleżanki. Też stwierdzenie Basi że liczy się moc modlitwy to niech napisze treść modlitwy byście panie mogły przetestować na najbliższych.

Psi masz ładny awatar, nikt takiego na tym forum nie ma takiego, psi to 23 litera alfabetu greckiego ładnie się ją pisze ,oznacza też liczbę 700.
Oznacza też :
- w mechanice kwantowej Ψ oznacza funkcję falową
-w mechanice Ψ oznacza współczynnik wyboczenia pręta ściskanego
-w psychologii Ψ oznacza psychikę
-w parapsychologii psi jest wspólnym określeniem na wszystkie zjawiska paranormalne
Używaj Psi56 i się nie przejmuj .Nie wchodzi się nigdy do tej samej rzeki .pamiętaj i zacznij nowe życie na tym forum.

maja59.
06-10-2018, 00:16
Rózia, a pamiętasz jak nas strofowałaś z Kufa za dywagacje na temat ogórów w Twoim ogródku, bośmy Ci się zalegli? Witaj znowu.