PDA

View Full Version : Pomysł na prezent dla kobiety w ciąży?


gertrude
31-08-2018, 17:44
Pytanie jak w temacie, co wypada kupić, lub co kupiliście na prezent ciężarnej?

Zasadniczo widzę, że są dwie kategorie tj. prezenty typowo dla przyszłej mamy oraz takie, które dedykowane są maluszkowi, który przyjdzie na świat. Niektórzy kupują też coś co przyda się i rodzicom i dziecku, czyli np. wyposażenie/dodatki do pokoiku. Na https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/prezent-dla-kobiety-w-ciazy.html są niezłe inspiracje, jednak szukam więcej pomysłów :)

Jakby tutaj najlepiej okazać swoją troskę świetnym upominkiem? Czy macie jakieś sprawdzone patenty? A może najlepiej będzie po prostu spytać, co jest potrzebne?

Marianna1954
19-09-2018, 09:21
hmm kobiecie przy nadziei najlepiej kupić coś dla maluszka :) Panie w ciazy bardzo ciesza się z kazdego drobiazgu związanego z oczekiwanym dzieckiem. Bardzo ładne akcesoria dziecięce robione ręcznie znajdziesz na stronie https://malafabryczka.pl/ . Jesli koleżanka spodziewa się dziecka na jesień czy na zimę to mozesz kupic np piękny kocyk czy milutki spiworek do wózka.

Strzycka
22-09-2018, 15:57
Ja też bym kupiła coś dla dziecka, chyba że okazją są np. imieniny przyszłej mamy, wtedy jakiś osobisty drobiazg:)

Marienna2
13-10-2018, 11:59
No może już warto powoli kompletować wyprawkę dla dziecka :) Na pewno każdej mamie przyda się wygodny wózek, fotelik samochodowy albo już od razu ubranka dla niemowlecia. Co do takich rzeczy możecie poszukać w sklepach stacjonarncy, też może zobacz tutaj (https://nodik.pl/wozki-parasolki-c-196.html) ofertę sklepu internetowego Nodik na tego typu akcesoria. Mają tam też sporo produktów dla świeżo upieczonych mam

pukla
29-05-2019, 09:36
Ja bym wykupiła kurs / lekcje w szkole rodzenia. Oczywiście jeśli ciąża przebiega prawidłowo, nie jest zagrożona to aktywność fizyczna jest jak najbardziej wskazana. Warto się udać do szkoły rodzenia i zorientować się jakie ćwiczenia są zalecane. Na pewno miednica i mięśnie ją okalające wymagają szczególnego zadbania o nie. Tutaj więcej szczegółów: https://www.zdrowyportal.org/10649/trening-w-ciazy-wybrane-cwiczenia-zasady-treningu-dla-przyszlej-mamy/