PDA

View Full Version : To Europa !


Mar-Basia
02-09-2018, 19:40
Lewak i pedofil ma zostac francuskim ministrem! Daniel Cohn-Bendit ma objąć resort ochrony środowiska.
Według doniesień lewak pedofil miałby objąć stanowisko ministra ochrony środowiska.

73-letni lewacki działacz nigdy nie pracował w instytucjach władzy wykonawczej poza krótkim incydentem w merostwie Francfort. Na giełdzie nazwisk do objęcia teki ministra środowiska pojawia się praktycznie tylko jedno nazwisko – właśnie Cohn-Bendita.

Lewacki działacz jest znany nie tylko z tego, że był przywódcą rebelii francuskich studentów w 1968 roku i ma skrajne poglądy, ale też ze swych pedofilskich ekscesów za które nigdy nie poniósł kary.

Cohn_Bendit nie tylko nigdy nie wstydził się swych kontaktów seksualnych nawet z kilkuletnimi dziećmi, ale nawet się nimi przechwalał. W wywiadzie udzielonym w 1982 roku otwarcie mówił o „pracy” z dziećmi, które maja 4-6 lat i o tym jak „fantastyczną grą erotyczną” było to, że rozbierała go 5-letnia dziewczynka.
https://nczas.com/2018/09/02/czy-lewak-i-pedofil-zostanie-francuskim-ministrem-daniel-cohn-bendit-ma-objac-resort-ochrony-srodowiska-video/

Mar-Basia
03-09-2018, 14:01
Szwajcarski Uniwersytet: Imigranci wykańczają gospodarkę. Korzyści z ich przyjmowania sa bardzo krótkie i złudne.


Analizy przeprowadzone przez naukowców Uniwersytetu Bazylei wskazują, iż imigracja ma zgubny wpływ na gospodarkę. Krótkookresowe korzyści są złudne i nie rekompensują późniejszych strat.
Szwajcarski dziennik „Kronen Zeitung” opublikował wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Bazylei. Wynika z nich jednoznacznienie, że masowa imigracja będzie miała w dłuższym okresie złe skutki dla gospodarki kraju.
Według analiz, w krótkim okresie gospodarstwo domowe imigrantów płaci średnio o 729 franków podatku więcej, niż otrzymuje w formie różnego rodzaju pomocy społeczne.

Jednak w dłuższej perspektywie te proporcje całkowicie się odwracają i rodziny imigrantów przechodzą na utrzymanie podatników. Otrzymują one miesięcznie o 405 franków pomocy społecznej więcej, niż płacą podatków.

Głównym czynnikiem, który to powoduje jest bardzo wysokie bezrobocie wśród imigrantów – dwa razy wyższe niż wśród rdzennych Szwajcarów. Szwajcarzy „zrzucają” się w 70% na cały fundusz zasiłków dla bezrobotnych, ale tylko 55% z tego wraca do rdzennych mieszkańców Helwecji. Resztę pobierają nie zatrudnieni imigranci.

Sytuacja w innych krajach europejskich wygląda jeszcze gorzej. W Szwecji średni poziom bezrobocia wynosi 3,6%, ale wśród imigrantów sięga 22%. Szwecję czeka też spowolnienie rozwoju gospodarczego. Przewidywany w 2018 roku wzrost PKB 1,7% spadnie w kolejnych latach do zaledwie 0,3%.

W Niemczech zasiłki dla bezrobotnych pobiera aż ponad 2 miliony imigrantów. Okazuje się, że tylko 500 tysięcy z nich jest niezdolnych do pracy. Co najmniej 1,5 miliona przybyszy wybiera więc życie na koszt podatników. Tylko do 2017 roku imigranci kosztowali Niemcy aż 340 miliardów euro, co w stanowi 10% rocznego niemieckiego PKB.

Źródło: swiss.org


Warte zastanowienia!

Lila
03-09-2018, 18:11
Lewak i pedofil ma zostac francuskim ministrem! Daniel Cohn-Bendit ma objąć resort ochrony środowiska.
Według doniesień lewak pedofil miałby objąć stanowisko ministra ochrony środowiska.


https://nczas.com/2018/09/02/czy-lewak-i-pedofil-zostanie-francuskim-ministrem-daniel-cohn-bendit-ma-objac-resort-ochrony-srodowiska-video/


Oni są już skazani.
Francji nie ma.

Mar-Basia
04-09-2018, 19:14
Aż 2/3 Niemców uważa, że kraj zmierza w złym kierunku. Zaledwie 4 procent chce dalszego przyjmowania imigrantów
66% Niemców, uważa że sytuacja w kraju znacznie się pogorszyła, odkąd w 2015 roku zaczęto masowo przyjmować imigrantów. Przeciwnego zdania jest 17%. Zaledwie 4% uważa, że poziom imigracji jest zbyt niski.
Sondaż na zlecenie „Bild” przeprowadziła firma badawcza Enmid. Ponad 4/5 Niemców uważa, że atmosfera polityczna „znacznie” pogorszyła się odkąd Angela Merkel otworzyła granice Niemiec dla imigrantów. Przeciwnego zdania jest tylko 11%.

Mar-Basia
04-09-2018, 19:21
Ruszyła giełda nazwisk kandydatów na następcę Junkcera. Wśród faworytów sami Niemcy.

Już teraz mówi się o potencjalnych kandydatach na stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej. Najczęściej pada nazwisko Angeli Merkel.
Za kanclerz Niemiec już mają lobbować brytyjscy laburzyści, chociaż 29 marca 2019 Zjednoczone Królestwo ma ostatecznie opuścić struktury Unii. Były minister ds. europejskich Denis MacShane w oświadczeniu opublikowanym przez dziennik „Independent” wezwał do wybrania Angeli Merkel.
„Ma powagę. autorytet doświadczenie w rządzeniu, międzynarodowe uznanie status i doświadczenie większe niż wszyscy dzisiejsi zdolni politycy europejscy razem wzięci” – oświadczył MacShane,
Merkel ma nie tylko zdolniości polityczne, ale też wizję reformowania Unii, którą dzieli z prezydentem Francji Macronem. Takie bliskie relacje z Paryżem miałyby być dodatkowym atutem. Merkel i Macron mieliby zainstalować francuskiego kandydata na czele Europejskiego Banku Centralnego, by zreformować gospodarkę strefy euro.
Według brytyjskiego polityka sama Merkel, mimo, iż nadal stoi na czele niemieckiego rządu już myśli o objęciu przywództwa w Unii.

„Jest jedyną Niemka która może poprowadzić Unię w epoce po Brexicie i uświadomić Trumpowi, Putinowi i prezydentowi Chin Xi, że Unia staje się ważnym graczem” – uzasadnia były brytyjski minister.


Kolejnym kandydatem ma być Manfred Weber przewodniczący frakcji Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim. O stanowisko miałby też starać się wieloletni współpracownik Merkel Peter Altmaier, który obecnie jest ministrem ds. gospodarki i energii w Niemczech.


https://nczas.com/2018/09/04/ruszyla-gielda-nazwisk-kandydatow-na-nastepce-junkcera-wsrod-faworytow-sami-niemcy/

Mar-Basia
04-09-2018, 22:37
Andrij Parubij, przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy – ukraińskiego parlamentu będąc gościem telewizji ICTV nazwał we wtorek kanclerza III Rzeszy „największym człowiekiem, który praktykował demokrację bezpośrednią”.


Sam jestem wielkim zwolennikiem demokracji bezpośredniej. Zajmowałem się tym nawet naukowo i powiem panu głupio, że największym człowiekiem, który praktykował demokrację bezpośrednią był Adolf Alojzowicz [Hitler – red.] w latach 30. i powinniśmy o tym pamiętać.

Mar-Basia
04-09-2018, 22:40
Premier Czech Andrej Babiš w niedzielnym wywiadzie telewizyjnym zdecydowanie przeciwstawił się przyzwalaniu na masową imigrację.

W wywiadzie dla czeskiego kanału telewizyjnego Prima Babiš odniósł się do manifestacji przeciwników imigracji w niemieckim Chemnitz, którzy wyszli na ulice po zabójstwie obywatela Niemiec, którego dokonali prawdopodobnie uchodźcy z Iraku i Syrii. Premier Czech uznał, że ich przyczyną jest polityka otwartych granic wobec migracyjnego zalewu z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Podkreślił przy tym swój sprzeciw wobec programu relokacji forsowanego przez Komisję Europejską, która chce przesiedlać do państw Europy Środkowej nielegalnych imigrantów z tych krajów zachodu i południa Europy, które nie potrafiły lub nie chciały zapobiec ich przybyciu.

„Tłumaczyłem dokładnie, że jest to walka o zachowanie naszej europejskiej cywilizacji i kultury. Nie chcemy tutaj żyć jak w Afryce albo na Bliskim Wschodzie. Musimy walczyć o swoje wartości” – powiedział Babiš. „Czy widzieliście zdjęcia łodzi migrantów zmierzających na turystyczne plaże?” – pytał w czasie wywiadu czeskie premier. Uznał wystąpienia w Chemnitz za wystąpienie ludzi za odpowiedź na realne zagrożenie przestępczością ze strony imigrantów.
Czechy podobnie jak Polska i Węgry stanowczo sprzeciwiły się opracowanemu przez Komisję Europejską planowi przymusowego przesiedlania imigrantów. W 2016 roku deportowały imigrantów z Syrii, którzy przyjęci przez czeską organizację pozarządową próbowali wyjechać do Niemiec.

https://kresy.pl/wydarzenia/premier-czech-nie-chcemy-zyc-jak-w-afryce/?utm_source=notification&utm_medium=browser

Mar-Basia
05-09-2018, 21:11
Włochy: Imigranci z Afryki oskarżyli policjantów o rasizm bo… zatrzymali ich do kontroli.

Do zdarzenia doszło na stacji Mestre w Wenecji. 22 i 25-letni Nigeryjczycy zostali poproszeni przez policjantów o okazanie dokumentów tożsamości. Okazało się, że to bardzo rozwścieczyło imigrantów, którzy zaczęli wyzywać funkcjonariuszy od rasistów.
„Jesteście rasiści!” – krzyczał jeden z Nigeryjczyków. Twierdził, że nie mieli prawa ich zatrzymać do kontroli, po czym w końcu pokazał dokument tożsamości i kserokopię wniosku o azyl, który już wygasł.
Wywiązała się szarpanina, mężczyźni pobili jednego z policjantów, który w wyniku poniesionych obrażeń przez 10 dni był zwolniony ze służby. Imigranci zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. Rozprawa sądowa zaplanowana na 14 września.

źródło: veneziatoday.it

Mar-Basia
06-09-2018, 19:27
W odmętach lewackiego szaleństwa. Brytyjska parlamentarzystka chce, żeby niechęć do kobiet była przestępstwem.

Stella Creasy, to posłanka z ramienia Partii Pracy, która wpadła teraz na pomysł, aby niechęć do kobiet była uznawana za przestępstwo z nienawiści. Oznacza to m.in., że wolność słowa byłaby radykalnie ograniczona, a czyny motywowane takimi pobudkami spotykałoby się z surowszymi karami.
W brytyjskim parlamencie Creasy złożyła projekt, który ma sprawić, by niechęć do kobiet była uznawana za przestępstwo, co uniemożliwi np. negatywne komentowanie roli kobiet w polityce, czego przykładem mogłaby być p. Creasy. Drugą kwestią będzie zwiększanie kar, jeżeli sąd uzna, że przestępstwo było spowodowane nienawiścią wobec kobiet.
Poprawka złożona przez posłankę Partii Pracy zyskała poparcie wielu jej parlamentarnych kolegów, w tym byłego ministra Nicky’ego Morgana. Co ciekawe podobne prawo obowiązuje już w Szkocji, ale nie ma go w Walii i Anglii, w której pilotażowy program w tym zakresie prowadziła policja z Nottinghamshire.
Zdaniem Creasy przestępstwa motywowane nienawiścią do kobiet są poważnym problemem, a dzieje się tak dlatego że „przemoc wobec kobiet nie jest uważana za priorytet działania służb”. Wprowadzone nowe prawo pozwoli więc sędziemu zwiększyć karę, jeżeli uzna, że przestępca cechuje się nienawiścią do kobiet ze względu na ich płeć.

Źródło: BBC

Mar-Basia
06-09-2018, 19:30
W przyszłym tygodniu, na kilka dni przed szczytem UE w Salzburgu, obędzie się bardzo ważne głosowanie. Kluczowe nie tylko dla Unii Europejskiej, ale i naszych bratanków.

Węgry oczekują w napięciu na to, co zadecyduje Parlament Europejski podczas sesji, na której głosowana będzie rezolucja dotycząca uruchomienia art. 7 przeciwko Budapesztowi. Przypomnijmy, że Unia Europejska zagroziła Węgrom uruchomieniem art. 7 traktatu unijnego w związku z tym, że Budapeszt ma łamać praworządność. Tak przynajmniej twierdzą zwolennicy uruchomienia artykułu i ukarania Węgrów.

Autorką jej jest holenderska polityk należąca do Partii Zielonych, Judith Sargentini. Jak twierdzi jednak, nie jest pewna, czy rezolucja zostanie przyjęta przez Parlament Europejski. Wynika to z faktu, że partia Viktora Orbana, Fidesz, należy do Europejskiej Partii Ludowej, która jest najsilniejszą z formacji w Parlamencie Europejskim. Wysoce prawdopodobne, że wielu europarlamentarzystów z tejże stanie po stronie Węgier. Dlatego też wszystko jest jak na razie wielką niewiadomą.

Więcej informacji: https://raportdnia.pl/wegry-unia-europejska/

Mar-Basia
06-09-2018, 19:34
Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere chce, aby świadczenia socjalne dla uchodźców były takie same w całej Unii Europejskiej, ponieważ wysokie zasiłki w Niemczech przyciągają do jego kraju zbyt wielu tzw. uchodźców czy migrantów.


Obcokrajowiec mieszkający w ośrodku dla uchodźców w Niemczech dostaje miesięcznie zasiłek w wysokości 143 euro, gdy mieszka poza ośrodkiem otrzymuje 216 euro. Po upływie 15 miesięcy azylant ma prawo do zasiłku w wysokości 392 euro.

money.pl/PAP

Mar-Basia
06-09-2018, 19:35
Komisarz UE teraz twierdzi, że Włochy próbują „zniszczyć Europę”.

Europejski komisarz odpowiedzialny za budżet, Günther Oettinger, zaatakował rząd włoski, oskarżając o chęć „zniszczenia Europy”. Przy okazji dostało się również Węgrom i Polsce.
https://ndie.pl/komisarz-ue-teraz-twierdzi-ze-wlochy-probuja-zniszczyc-europe/

Mar-Basia
06-09-2018, 19:39
Szok! Islamscy terroryści chcieli wysadzić w powietrze bazylikę Sagrada Familia.

Pewnie byloby to na reke hiszpanskim lewakom, ktorzy nie chca kosciolow, religijnych procesji ....i wszystkiego co jest tzw tradycja burzuazji.

Mar-Basia
06-09-2018, 21:16
Andaluzja mówi dość. Chce odsyłać nieletnich imigrantów do Maroko.

Leżący na południu Hiszpanii autonomiczny region chce, by rząd w Madrycie wynegocjował z Maroko możliwość odsyłania nieletnich imigrantów. Andaluzja nie ma już miejsca w przeznaczonych dla nich ośrodkach.
Na spotkaniu z hiszpańskim rządem władze Andaluzji będą domagać się, aby inne regiony przyjęły 2500 młodocianych migrantów do swoich ośrodków. Będą też naciskać na Madryt, aby wymógł on na władzach w Rabacie możliwość odsyłania ich do Maroko. Prawie 70% z ponad 7000 nieletnich imigrantów stanowią Marokańczycy.

Andaluzja chce reaktywacji porozumienia dwustronnego z roku 2007 zawartego między Hiszpanią i Maroko, na mocy którego władze w Rabacie zobowiązały się do pomocy w identyfikacji małoletnich migrantów i ich rodzin co umożliwi ich odsyłanie.

Rządzący od czterech miesiecy hiszpańscy socjaliści z PSOE do tej pory łaskawym okiem patrzyli na imigrantów.

Co sie stalo, wyglada, ze to koniec milosci do sasiadow z Maroka?:D

Mar-Basia
10-09-2018, 18:08
Trzy „incydenty” we Francji w ciągu ostatnich 12 godzin. Ubogacenie kulturowe nabiera tępa.
https://ndie.pl/trzy-incydenty-we-francji-ciagu-ostatnich-12-godzin-ubogacenie-kulturowe-nabiera-tepa/

Mar-Basia
10-09-2018, 20:41
Wicepremier Włoch Matteo Salvini szydzi z ONZ. Nie potrzebujemy lekcji od tych niedouków.
https://nczas.com/2018/09/10/wicepremier-wloch-matteo-salvini-szydzi-z-onz-nie-potrzebujemy-lekcji-od-tych-niedoukow/

Mar-Basia
10-09-2018, 20:45
Rzecznik rządu Węgier ostro w Brukseli. “To polowanie na czarownice!”

Węgry na dobre wkraczają na wojenną ścieżkę z Unią Europejską. W środę w Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyć się ma głosowanie dotyczące uruchomienia art. 7 traktatu o Unii Europejskiej przeciwko Węgrom.

W poniedziałek w Brukseli obecny był rzecznik rządu Węgier, Zoltan Kovacs. Ten zorganizował konferencję prasową, podczas której nie zostawił suchej nitki na idei uruchomienia przeciwko Węgrom procedury praworządności. Jak podkreślił ostro, to wielka polityczna farsa, która ma na celu uderzenie w Węgrów, którzy są po prostu przeciwni przyjmowaniu imigrantów.

Zoltan Kovacs nie szczędził słów na temat oceny samego głosowania, które ma albo nałożyć na Węgry procedurę praworządności albo od niej uchronić. Jak stwierdził, cała akcja to farsa i “polowanie na czarownice”. Co więcej, skrytykował “tego typu inicjatywy”, bo te “dzielą Europę”. Zaznaczył też, że większość zarzutów to już zamknięte sprawy, a samo podejmowanie tego typu działań przeciw Węgrom to “obraza dla jego kraju”.

Takie inicjatywy są niebezpieczne, bo dzielą Europę. Większość zarzutów zawartych w raporcie to już zamknięte sprawy. Podejmowanie takich działań to w ogóle obraza dla Węgier – podkreślił Kovacs.

Musimy wrócić do równego traktowania wszystkich krajów w polityce, wtedy debata będzie oparta na zdrowym rozsądku i będzie dążyła do znalezienia rozwiązań, teraz jest ideologiczna.

Mar-Basia
11-09-2018, 20:10
Kontrowersyjna decyzja rządu Francji. Muzułmanie świętują.

Francja: Zaskakująca decyzja władz wywołała skrajne nastroje w kraju. Z jednej strony słychać radość, zwłaszcza wśród imigrantów, którzy mówią, że czują się docenieni. Z drugiej jednak padają głosy o zaprzepaszczaniu francuskiej kultury i islamskiej indoktrynacji. Sprawa bez wątpienia jest kontrowersyjna i komentowana szeroko nie tylko we Francji.
Wszystko przez zapowiedź Jean-Michela Blanquera, francuskiego ministra edukacji. Ten w wywiadzie dla informacyjnej telewizji BFMTV powiedział, że do szkół w kraju wprowadzony zostanie język arabski. Informacja ta podzieliła Francję.
Słowa ministra wywołały zaskoczenie, złość i euforię – wszystko w zależności od tego, do kogo te informacje dotarły. Oczywiście najbardziej z tej wieści cieszą się muzułmanie, którzy mówią, że będą mogli zachować swoją kulturę w nowym miejscu życia, a ich dzieci uczyć się będą języka ojców.

Język Arabów winien być nauczany powszechnie, a jego znajomość ma być wyznacznikiem prestiżu i pozycji.

– Język arabski jest wielkim językiem literatury, który powinni studiować nie tylko ludzie z Maghrebu lub uchodźcy z krajów arabskich. Jest to strategia jakościowa, którą będziemy stosować wobec języka arabskiego. Oczywistym jest, że język ten powinien być promowany. Musi stać się prestiżowy – podkreślił francuski minister edukacji Jean-Michel Blanquer.

https://raportdnia.pl/francja-muzulmanie-islam/

sylwika
04-10-2018, 16:03
tak sie stacza europa