PDA

View Full Version : Sympatycy Roberta Biedronia


Strony : [1] 2 3

waclaw46
07-09-2018, 19:03
https://www.facebook.com/RobertBiedron/videos/325988674629997/

Robert Biedroń zdecydował się ze nie będzie kandydował na Prezydenta Słupska , a będzie tworzył ruch obywatelski którym ostatecznym celem jest powołanie partii politycznej .Robert Biedroń pod obstrzałem. Komu podpadł prezydent Słupska? możecie przeczytać w mediach przychylnych prawicy jak i lewicy.
Według mnie ponad 50% Polaków aktywnie nie jest zainteresowana wyborami , bo twierdzi że nie ma na kogo głosować a wybór pomiędzy "dżumą a cholerą " ich nie interesuje .Jest grupa wyborców nie uczestniczących w życiu społecznym to skąd tyle obaw w partiach istniejących już na scenie politycznej i tych posiadających już swoich posłów w Sejmie.?????????????.

waclaw46
07-09-2018, 19:18
https://www.facebook.com/RobertBiedron/videos/1899704230075314/?notif_id=1536336854867610&notif_t=live_video
Robert Biedroń na żywo

wankabor
07-09-2018, 19:52
Wacławie! wiesz , że p.Biedroń jest moją sympatią polityczną, ale obawiam się, że nowa partia rozbije "na drobne" lewicę.

waclaw46
07-09-2018, 20:33
Burza mózgów z Robertem Biedroniem w Gdańsku. Oglądajcie! Udostępniajcie!Z tego co po pasku widzę to było 36 017 wyświetleń ,jutro Wrocław .

Rozpoczął działalność ma trzy punkty przed sobą do realizacji.
1 .- W lutym kongres programowy nowego ugrupowania
2 .- Program budowany z Polkami i Polakami na spotkaniach w kilkudziesięciu miastach.
3 .- Pierwsze filary programowe Równość,Solidarność,Zasada Państwa Prawa i sprawne zarządzanie Państwem

To co Biedroń mówi może się nie podobać tym co są u szczytach władzy.Niech będzie konsekwentny w programie który tworzy z społeczeństwem.

waclaw46
08-09-2018, 00:19
Dzisiaj czas na Biedronia i jego projekt społeczno polityczny była Wizja czas na Wartości.Na pewno projekt ten może spowodować agresje tych co w starych układach funkcjonują i żyją relacjami z piaskownic Prawo i Sprawiedliwość czy Platforma Obywatelska kto kogo zagryza czy z kim przebywa w łóżku.
Analizując to od strony socjologicznej , pomału społeczeństwo Polskie zaczyna się budzić z letargu.Zawsze mamy wybór chcemy coś zmienić i iść do przodu lub tkwimy w tym co jest bo boimy się zmian i dalej narzekamy.

Biedroń i jego projekt:

Równość

Podstawą szczęśliwego społeczeństwa jest równość obywatelek i obywateli. Równość to takie same szanse dla każdego na starcie i takie same prawo dla wszystkich, kobiet i mężczyzn, niezależnie od zamożności i wpływów. To również przeciwdziałanie dzieleniu społeczeństwa na wrogie sobie obozy.

Demokratyczne państwo prawa

Bez jasnych reguł państwo staje się opresyjne. Nasza Konstytucja, obowiązujące nas prawo międzynarodowe, ustawy i prawo zwyczajowe muszą być silniejsze i nadrzędne wobec polityków i instytucji. Musimy uczyć się zaufania do zasad, bo tylko dzięki ich przestrzeganiu prawa i swobody obywatelskie będą zachowane.

Jawność

Uważamy, że wszystkie działania polityczne, biznesowe, administracji państwowej i każde inne przejawy życia społecznego powinny być transparentne.

Odpowiedzialność

Każdy musi ponosić konsekwencje swoich działań, jednakże w szczególny sposób musi dotyczyć to sfery publicznej. Nadużycia i korupcja, nadwyrężając zaufanie obywatelek i obywateli do państwowych instytucji, niszczą państwo i całą wspólnotę.

Uczestnictwo

Aby podejmować działania sprawiedliwe i efektywne potrzebne jest ciągłe wsłuchiwanie w głos wspólnoty. W naszych projektach będziemy rozmawiać i słuchać wszystkich, którym na sercu leży dobro Polski i Polaków.

Skuteczność

Jesteśmy przekonani, że dzięki efektywnemu działaniu można osiągnąć to, co wydaje się nierealne lub za trudne. Stosując w praktyce zasady i idee, w które wierzymy, jesteśmy w stanie skutecznie zmienić Polskę.

Na pewno stwierdzicie nam to już Platforma obiecała , a potem PiS ale czy to co obiecali wyborcom zrealizowali.??? Biedroń obiecał wyborcom Słupska że ich wyciągnie z tego gnoju który poprzednicy mu zostawili .Jemu się to udało teraz stoi nie przed miastem ale przed Polską , na pewno jemu się uda.

Hypatia
08-09-2018, 14:16
Oj, czarno widzę dalszą karierę polityczną Biedronia.
Kiedy zacząłeś w podobnie nachalny sposób agitować za Palikotem, to widzisz jak skończył.
Ty się już lepiej dalej baw w krzewienie religii ateistycznej. Nikomu nie zaszkodzi, a niektórych ubawi.:D

waclaw46
08-09-2018, 15:32
"Chcę, żeby ludzie poczuli, że nie jesteśmy już na zawsze skazani na tę alternatywę, którą znamy. Czyli że albo będzie tak, jak dotąd mówiła opozycja: będziecie mieli wolność, ale jesteście zdani tylko na siebie. Albo jak to, co proponuje obecna władza: damy wam wsparcie materialne, ale odbierzemy wam wolność i wszystko w państwie będzie tak, jak my chcemy. W 2018 roku Polki i Polacy zasługują na jedno i drugie – godne warunki materialne i osobistą wolność. I że nie musimy ciągle patrzeć na tę polityczną jatkę, lecz możemy się zająć wprowadzaniem nowych pomysłów i rozwiązań, które poprawią nasze życie." rozmowa ze Stasiek Skarżyński dla Gazeta Wyborcza

http://wyborcza.pl/…/7,124059,23881629,robert-biedron-nie-b…

Zapraszam na www.robertbiedron.pl. Policzmy się!

waclaw46
09-09-2018, 17:13
Anita Sowińska -Pierwsze wrażenia po powrocie z Wrocławia? Pozytywna energia, wartości, partycypacja społeczna, odwaga...
Trzeba mieć odwagę, aby wyjść do ludzi i odpowiadać na pytania bez wcześniejszego przygotowania. Politycy najczęściej unikają spotkań z ludźmi, bo boją się trudnych pytań (po co się narażać?). Ale to nie tędy droga i Robert Biedron udowadnia, że można inaczej

https://gazetawroclawska.pl/tlumy-na-spotkaniu-z-biedroniem-we-wroclawiu-chcialbym-zeby-w-polsce-nie-rzadzil-ksiadz-zdjecia/ar/13477869

Co ludzie piszą w postach do Biedronia:
Katarzyna Potocka ........................Oglądałam wczoraj Pana spotkanie. Bardzo zrywało relację więc nie wiem, czy mój postulat ktos podniósł. Chciałabym instytucji odwołania posła/senatora w trakcie kadencji. Na wniosek jakies określonej liczby obywateli. Teraz tego nie ma. Chciałabym kadencyjności , żeby np. nie mogli zasiadac w sejmie dłużej niz 3 kadencje. Teraz siedzą tam gęby jakie jeszcze pamiętam z dzieciństwa i to w każdej partii. I ostatnie z tych moich parlamentarnych życzeń. Chciałabym, żeby w trakcie kadencji sejmu posłowie/senatorowie nie mogli zmieniać partii. Kandydowałeś z PiS/PO/Nowoczesnej.. to jeśli nie zgadzasz się z tym gdzie podąża, oddajesz mandat a nie zmieniasz barwy w trakcie, jak wiewiórka dziuplę. Wystartuj w następnej kadencji z nowej listy a nie skacz jak konik polny. Przeciez to naplucie w twarz wyborcom, którzy na danego posła/senatora głosowali zgodnie z tym co gadał. Dziekuję i pozdrawiam. Liczę na Pana Panie Robercie :-)

Pani_Szefowa
10-09-2018, 12:26
Ja zagłosuję na Biedronia tylko jeśli będzie współpracował z partią Razem - SLD to nie lewica tylko stare komuchy, prawdziwą lewicą był związek zawodowy Solidarność

Hypatia
10-09-2018, 15:12
Ja zagłosuję na Biedronia tylko jeśli będzie współpracował z partią Razem - SLD to nie lewica tylko stare komuchy, prawdziwą lewicą był związek zawodowy Solidarność
Ciekawe czy ktokolwiek z pierwszej Solidarności czyli 1980-1989 lub też tej drugiej po 1989, by się z Tobą zgodził ?
Od powstania w roku 80 poprzez lata stanu wojennego i później oraz po roku 89, Solidarność jako zwiazek zawodowy miała szeroki nurt, jednak na pewno nie była związkiem lewicowym. Na przykład, żywo współpracowała oraz otrzymywała wsparcie finansowe oraz co bardzo ważne merytoryczne, od zachodnich central związkowych, jednak nigdy nie były to centrale powiązane z lewicą.
Jeśli dysponujesz inną wiedzą, to przedstaw fakty.

waclaw46
10-09-2018, 15:30
Hypatia napisała-Ciekawe czy ktokolwiek z pierwszej Solidarności czyli 1980-1989 lub też tej drugiej po 1989, by się z Tobą zgodził ?
Od powstania w roku 80 poprzez lata stanu wojennego i później oraz po roku 89, Solidarność jako zwiazek zawodowy miała szeroki nurt, jednak na pewno nie była związkiem lewicowym.Postulaty Solidarności świadczą o tym jakim związkiem była.Postulowali zwiększenie wsparcia dla osób wychowujących dzieci. Za ważne uznali też skrócenie wieku emerytalnego i reformę służby zdrowia. W ostatnim postulacie domagali się wolnych sobót.

waclaw46
12-09-2018, 13:18
Nowy sondaż. Nieistniejąca partia Roberta Biedronia trzecią siłą w Sejmie

Ciekawie robi się w drugim wariancie, gdy do gry wkracza partia Roberta Biedronia. Ugrupowanie co prawda jeszcze nie istnieje, ale zostało szumnie przez prezydenta Słupska zapowiedziane. Gdyby wystartowało w wyborach parlamentarnych, według badania mogłoby liczyć na 8 proc. głosów.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23905785,nieistniejaca-partia-roberta-biedronia-trzecia-sila-w-sejmie.html

Zobaczymy co dalej a jak do tej inicjatywy podejdą wyborcy zobaczymy kiedy w lutym Biedroń przedstawi program wyborczy tej partii.Na razie to tylko spekulacje dziennikarzy i sondaże biur badających opinię publiczną ,8% poparcia na start.

Według NIK, na jedną wiejską poradnię ginekologiczną przypada nawet 28 tys. pacjentek. Efektem jest kilka razy wyższa śmiertelność okołoporodowa.

Robert Biedroń powiedział-Dostęp do ginekologa nie może być luksusem. Obowiązkiem państwa w XXI wieku jest zapewnienie opieki ginekologicznej wszystkim Polkom. Tak nakazuje Konstytucja! Mówić można ale jak to zrobić by było realne spytaj swego Posła na którego głosowałeś do naszego Parlamentu lub Biedronia. Raporty NIK przez posłów powinny być czytane ,to ich obowiązek bo są naszymi przedstawicielami w Sejmie.

waclaw46
13-09-2018, 18:27
Andrzej Duda mówi o UE jako o "wyimaginowanej Wspólnocie, z której niewiele dla Polski wynika". Słowa te wypowiedział w Leżajsku naprzeciwko dworku wyremontowanego za pieniądze UE.
Polska, odkąd przystąpiła do UE, otrzymała ze środków unijnych ponad 150 miliardów euro. Były to dotacje m.in. na szpitale, szkoły, drogi, kulturę.
Słowa PAD są bardzo niebezpieczne. Silna Polska w silnej Europie powinna być priorytetem naszej dyplomacji. Nie ma innej drogi.- Robert Biedroń.

pluto37
15-09-2018, 13:23
[ Gdyby wystartowało w wyborach parlamentarnych, według badania mogłoby liczyć na 8 proc. głosów.[/B][/B]
Więcej: [url]]

:) :) :) :) :)
Biedroń był w SLD i u Palikota i co zrobił z resztą twarzyszy w sejmie???
A palikociarze millerowcami mieli razem więcej niż 8%
w sejmowej układance.

ustawy gejowskie wprowadził? in vitro ? a może jakieś antyklerykalne przepisy? Spowodował że religia zniknęła ze szkół .....itd.
Wygląda na to, że już Słupska odmienianie mu się znudziło i szuka chłop nowych podniet życiowych.
na razie ćwiczy za ciekawostkę przyrodniczą bo .... ćwiczyć każdy może:D :D

waclaw46
16-09-2018, 11:32
Pluto napisał-A palikociarze millerowcami mieli razem więcej niż 8%w sejmowej układance.ustawy gejowskie wprowadził? in vitro ? a może jakieś antyklerykalne przepisy? Spowodował że religia zniknęła ze szkół .....itd.Piszesz jakby ten wątek polityczny czytali seniorzy , nie orientujący się jak działa parlament , atakujesz Palikota zarzucając mu rzeczy niemożliwe do zrobienia.Nikt poza Ruchem Palikota w tamtym okresie czasu nie był zainteresowany ograniczeniem roli kościoła czy finansowaniem in vitro.

Większość parlamentarna uchwala ustawy a nie mniejszość powinieneś o tym wiedzieć .
Co w tej kadencji w sejmie zrobiło PO mając 138 posłów poza gadaniem , możesz nas wszystkich oświecić. ???Prawo i Sprawiedliwość nie liczy się z opiniami PO i uchwala bo ma większość ,opozycja jest tłem .
Liroy z Kielc razem z PiS wprowadził marihuanę medyczną a wcześniej nie mogła tego zrobić Platforma mająca większość.????

Obecnie VIII kadencji Sejmu tylko .Nowoczesna jest za ograniczeniem roli kościoła w Państwie a jest tych posłów 22 pozostali posłowie 438 przeciw .

pluto37
16-09-2018, 12:39
Większość parlamentarna uchwala ustawy a nie mniejszość powinieneś o tym wiedzieć .
[B]Co w tej kadencji w sejmie zrobiło PO mając 138 posłów poza gadaniem , możesz nas wszystkich oświecić. ???

my nie mówimy o tej kadencji tylko FANTAZJACH związanych z BIEDRONIEM.
Co jest to widzimy i widzimy że 8% dla fikcji z Biedroniem
będzie mieć taki sam śmiszny skutek jak wytrysk Palikota poprzednio.
O też składał mgliste zaklęcia o powszechną szczęśliwość ludzkości.
I co się z nim stało? [B]przyszedł ZANDBERG i wydudlił go bez mydła.

a dziś BIEDROŃ chce tą samą metodą wydudlić Zandberga, Czarzastego i jeszcze Ikonowicza na dodatek:) :)
Bo Nowacka przezornie na biedroniowe barabara nie wyraziła ochoty:)

pluto37
16-09-2018, 12:56
[][QUOTE]Nikt poza Ruchem Palikota w tamtym okresie czasu nie był zainteresowany ograniczeniem roli kościoła czy finansowaniem in vitro.[/B][/B]
A to krasnoludki zablokowały Rydzykowi dziesiątki milionów z kasy państwa? To nie z kasy państwa finansowano in vitro i czy dziś Warszawa i Częstochowa -choćby - finansują in vitro?
Liroy z Kielc razem z PiS wprowadził marihuanę medyczną a wcześniej nie mogła tego zrobić Platforma mająca większość.????
I co? To duperela jest i idź do apteki i kup.

[B][B]Obecnie VIII kadencji Sejmu tylko .Nowoczesna jest za ograniczeniem roli kościoła w Państwie
A z kim jest N. w spółce? Gdyby było jeszcze minimum 20 posłów to może premier z prezydentem nie odprawialiby kościelnych jasełek i nie ganiali w dyrdy do biskupów.

Jak wielbiony przez ciebie Biedroń będzie awansem obgryzał głupio skarpetki tym z którymi kiedyś i ewentualnie będzie musiał się dogadywać, to skończy z ręką w nocniku jak ......Palikot

Hypatia
16-09-2018, 13:40
Wacław musi, inaczej się udusi.:D

https://m.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko

waclaw46
16-09-2018, 13:56
Pluto napisał-A to krasnoludki zablokowały Tak , mRydzykowi dziesiątki milionów z kasy państwa? To nie z kasy państwa finansowano in vitro i czy dziś Warszawa i Częstochowa -choćby - finansują in vitro? ]Ja pisałem o Sejmie i Senacie a nie o Samorządach .Nic Platformersi nie zrobili w VIII kadencji Sejmu , bo nie mają większości w Sejmie i Senacie - są tłem i mogą popiskiwać po kątach.Taka prawda , bo jest system demokratyczny i obowiązują pewne reguły. Jak nie wierzysz to spytaj się Lilii jaską siłą opozycyjną jest Platforma Obywatelska i .Nowoczesna. :) :) :) kiedy obowiązują reguły demokratyczne. I co? To duperela jest i idź do apteki i kup.Może i duperala dla mnie , dla ludzi chorych na raka nie.Jak ktoś z twoich bliskich zachoruje na raka nie będziesz mówił że to duperela.Przez 8 lat Platforma z koalicjantami nic nie zrobiła , empatyczne towarzystwo PO-PiS-PSL -SLD.A z kim jest N. w spółce? Gdyby było jeszcze minimum 20 posłów to może premier z prezydentem nie odprawialiby kościelnych jasełek i nie ganiali w dyrdy do biskupów. Obecnie w wyborach samorządowych jest koalicja i w nich jest .Nowoczesna. Ja wsparłem tą koalicję głosując na zebraniu za koalicją z PO ,bo oto mnie pytano, wychodząc z założenia że razem w samorządach opozycja powinna działać wspólnie. Ja jestem w partii, ty nie i ja decyduję jak partia ma postąpić, taka jest prawda ,ty możesz sobie popiskiwać na forum.
Co tu Pluto możesz zrobić ??? podpalić się, nagłośnić swoją decyzję i zaprotestować.Ale na to cię nie stać , nawet do partii żadnej nie należysz , ty wszystkiego się boisz , mocny jesteś w mordzie i na mało znaczącym forum podobnych jak to na którym piszemy.Jak wielbiony przez ciebie Biedroń będzie awansem obgryzał głupio skarpetki Nie będę znowu tłumaczył co znaczy słowo sympatyk a co zwolennik. Pluto37 jest wikipedia zawsze możesz dowiedzieć się co słowa polskie znaczą.Nie wiem jaki program ma inicjatywa Biedronia próbującego zaistnieć na scenie politycznej . Program jest tworzony oddolnie i na razie jest to wróżenie z fusów

waclaw46
16-09-2018, 14:34
Hypatia napisała -Wacław musi, inaczej się udus Hypatio każdy może tak samo ty Pluto czy Lila robić co uważa za słuszne . Zobaczymy za kilka miesięcy co udało się Biedroniowi ??? Może są ludzie tacy którzy uważają że po sobie coś należy zostawić społeczności niż kupę pierwiastków o których za 2-3 pokolenia wszyscy zapomną ,ciągłe narzekania i życie nostalgią za czasami minionymi .Jacek Kaczmarski - Nasza klasa https://www.youtube.com/watch?v=NTNcxGVgn9I

Hypatio Róbmy swoje- Wojciech Młynarski - https://www.youtube.com/watch?v=2WrL1l_gABI
On i My.

pluto37
16-09-2018, 17:26
Co tu Pluto możesz zrobić ??? podpalić się, nagłośnić swoją decyzję i zaprotestować.Ale na to cię nie stać , nawet do partii żadnej nie należysz , ty wszystkiego się boisz , mocny jesteś w mordzie i na mało znaczącym forum podobnych jak to na którym piszemy.

]

Nie denerwuj się. Przecież wszyscy wiemy, że Biedroń będzie władcą świata. Zerwie konkordat, każdego geja ożeni i lesbijkę umęży, marycha będzie wszędzie darmo, a każdą zakonnicę i zakonnika zapłodni in vitro. I biskupa z ministrantem też. Kościoły zlikwiduje, kler powsadza do więźnia, a ty zostanisz Naczelnym Ateistem Kraju w krypcie na Wawelu.

Wacek!
przecież ty od czasów zamierzchłej komuny do partii mordę wsadzasz jak rasowy aktywista,
co to mu czasy się zmieniają, partie się zmieniają, a ty wciąż niezłomnie partyjny:) :) :)


A jak to forum jest mało znaczące to co tu robisz z Biedroniem?:D :D
Nie szkoda ci zapału propagandysty?
Nie lepiej byś stanął na Krakowskim Rynku i pełną mordą głosił odważnie hymny ku czci Biedronia?

waclaw46
16-09-2018, 19:35
Ja się nie denerwuję może ty :) :) to nie wiem o czym piszesz.Jak sam zauważyłeś potrzeba coś dobrze sprawdzić by o czymś mówić.
Ty pleciesz jak częstochowski palant nakręcony przez braci zakonnych sympatyków PO , by za kilka groszy pisać na forach. Zawsze mnie bawili kretyni których zatykały argumenty strony przeciwnej , jesteś jednym z tych.

Chcesz zaistnieć zrób coś albo czekaj na innych jak wyssałeś z mlekiem matki swoje jestestwo .A przynajmniej wiesz jakiej ty jesteś wyznawcą religii , w tym żydo-chrześcijańskim grajdole jakim jest twoje miasto Częstochowa????

pluto37
16-09-2018, 21:38
Ja się nie denerwuję może ty :) :) to nie wiem o czym piszesz.Jak sam zauważyłeś potrzeba coś dobrze sprawdzić by o czymś mówić.
Ty pleciesz jak częstochowski palant nakręcony przez braci zakonnych sympatyków PO , by za kilka groszy pisać na forach. Zawsze mnie bawili kretyni których zatykały argumenty strony przeciwnej , jesteś jednym z tych.

Chcesz zaistnieć zrób coś albo czekaj na innych jak wyssałeś z mlekiem matki swoje jestestwo .A przynajmniej wiesz jakiej ty jesteś wyznawcą religii , w tym żydo-chrześcijańskim grajdole jakim jest twoje miasto Częstochowa????

jesusiemaryjo!!!Waciu! Co ty ssałaś???

ty serio jesteś od Biedronia?
On wie, że ma takiego inteligentnego aktywistę w zespole
agitatorów?

Kraków plus była wieś Mogiła to oczywiście NIE JEST grajdół żydo-chrześcijański:) :) :)


a ty kiedyś byłaś w KRAKOWIE??? czy tylko tak nas dumnie oszukujesz?
najlepiej sprawdź na jutubie, żebyś miała jakąś wiedzę o szyldzie pod który się podszywasz. I sprawdź kto urzęduje
na SKAŁCE w KRAKOWIE i u DOMINIKANÓW :) :)
I nie zapomnij o Kleparzu i synagodze w centrum:)

no i ty chyba antysemit jesteś skoro żydochrześcijany powodują u ciebie takie drygawice emocjonalne.... może ktoś z rodziny cię uspokoi, albo jakaś cierpliwa siostra miłosierdzia? A może egzorcysta coś poradzi?
Jakiś szatan w cię wstąpił i myśl ci bełta bełtem okrutnie...
Dać ci plan KRAKOWA czy sam znajdziesz?

pluto37
16-09-2018, 23:02
No właśnie Plucio problem , czy członek wielebnego czy tatusia albo wagina mamusi to należy lizać , czy ssać. Myślę że ci o to chodziło.Może twoja mamusia dostawała orgazmów po twoim języczku .Potrafię tak samo jak ty pleść głupoty.Mogę ci napisać więcej o twoich podświadomych ciągotach które ci się tworzą w twoim chorym umyśle..Jak byś znał język niemiecki to byś więcej wiedział co wypisywał Froid.

Pluto37 czy ty jesteś normalny czy zboczony??? Idz do lekarza i daj mi spokój , czy ci nie wystarcza kilku zboków z naszego forum masz koleżanki i kolegów rób co chcesz mnie to nie interesuje.
Znowu ci odbiło i piszesz : NIE JEST grajdół żydo-chrześcijański . Znowu ci odbiło psycholu bo nie zażyłeś lekarstw. W każdym mieście jest pielęgniarka środowiskowa skorzystaj z jej pomocy Napisz nam ssałeś członek wielebnego i jego spermę połykałeś czy nie .??? Masz z dzieciństwa fobie i nie katuj nas swoimi problemami..

Jezusiemaryjo i wszyscyświęci!!!
Coś ty żarła???
Nigdy bym nie przypuszczał, że ateista wielbiący Biedronia może być aż tak kulturalny i taką elegancją tryskać.
Biedroń i jego aktyw musi być dumny z takiego współpracownika.

Waciu! Nie możesz oglądać przyzwoitych filmów jak kulturalnym staruszkom przystoi?
Czy twoje dzieci i wnuki wiedzą że nurzasz się w pornobagnie?
To waciu droga..... normalne zachowanie nawet dla zaprzysięgłego BIEDRONIOWCA nie jest.
Biedroń o własnych sexwyczynach wyraża się delikatnie a ty dajesz popisy tyleż barwne, co ekstrawaganckie.
I oryginalne trzeba przyznać.

pluto37
17-09-2018, 00:28
waciu!
ssij spokojnie co chcesz i w jakiej postaci.
A nagroda cie nie minie.

Właśnie Biedroń ogłosił że chce być premierem, ty jak nikt inny kwalifikujesz się na ministra, a nawet na wicepremiera od kultury filmowej i literatury faktu.
W końcu tak barwnych opisów zjawisk nadprzyrodzonych
nawet Biedroń dotąd nie wyprodukował.

A ateista zdeformowany przy paniach starszych dał czadu

Tego sam Nienacki w Skiroławkach by się nie powstydził.
a może nawet by z zazdrości pękł:)

waclaw46
17-09-2018, 09:15
Pluto twoje fobie do ludzi LGBT są mi znane bo z nimi od lat produkujesz się na Forum Cafe i tylko ty te sprawy poruszasz.Napisałem ci skąd ty możesz te fobie mieć , znajdziesz opisy w książkach z psychologi na temat fobii. Fundnij sobie wizytę u psychologa otwórz się przed nim i znormalniejesz.To na temat wczorajszego występu przed "młodymi paniami". :)

A żeby tworzyć rząd należy wygrać wybory i o tym wie na pewno Biedroń. Media różne głupoty piszą interpretując według własnego widzimisię wypowiedzi polityków.W lutym 2019 ma powstać nowe ugrupowanie i poznamy program tej nowej partii i ich liderów ,ważne by nowa partia nie była wodzowska.

pluto37
17-09-2018, 10:10
[QUOTE]Pluto twoje fobie do ludzi LGBT są mi znane bo z nimi od lat produkujesz się na Forum Cafe i tylko ty te sprawy poruszasz.
waciu droga!
Ależ ty figlara jesteś!!! I nie da się ukryć, że masz pauer!

ssij może sobie spokojnie co chcesz i z kim chcesz i o dowolnej porze. Dziś też jest dzień.
I nie musisz się wstydzić. A gdyby co to pójdziesz do biskupa i dostaniesz rozgrzeszenie.
Napisałem ci skąd ty możesz te fobie mieć , znajdziesz opisy w książkach z psychologi na temat fobii.
waciu droga!
Uspokój się! Idź na spacerek. Jakąś gimnastykę może? Wzorem Biedronia, bo on zdrowy tryb prowadzi kiedy nie jest premierem.
To robi dobrze na wyobraźnie.

Ale do rzeczy!
Czy to ja dałem sugestywny literacko niezrównany opis przygód godny markiza De Sade?
I to ja go pod szyldem Wacław nr46 go skasowałem?
Ileż się trzeba nassać i czego, żeby mieć takie wizje.
I taką czuć chuć!
Teraz już nawet Biedroń wie, że
w tobie jest sex gorący jak samum!

waclaw46
18-09-2018, 14:09
Jeszcze przed oficjalnym startem kampanii obozu prezydenckiego do Biedronia zwrócili się słupscy działacze Platformy Obywatelskiej, którzy uważają, że powinien on powalczyć jednak o urząd prezydenta miasta.

W poniedziałek kampanię wyborczą rozpoczęli w Słupsku obecny prezydent Robert Biedroń i jego zastępczyni Krystyna Danilecka-Wojewódzka. Na jednej z głównych ulic w sercu miasta zaprezentowali mieszkańcom swój program i kandydatów na radnych.

Ciekawi mnie jedno jakie Krystyna Danilecka-Wojewódzka uzyska poparcie. ??? i czy zakwalifikuje się do II tury wyborów na urząd Prezydenta Miasta.

pluto37
18-09-2018, 15:55
[[QUOTE]SIZE="3"]Jeszcze przed oficjalnym startem kampanii obozu prezydenckiego do Biedronia zwrócili się słupscy działacze Platformy Obywatelskiej, którzy uważają, że powinien on powalczyć jednak o urząd prezydenta miasta.

a potem ich czyli PO i ich szefa obryzgał. Wprawdzie nie tak malowniczo jak jego samozwańczy wyznawca potrafi po spotkaniu z biskupem, ale też niezbyt miło.

A to jedynie świadczy o małej stabilności emocjonalnej delikwenta
i braku politycznych kwalifikacji, bo nie kąsa się dłoni co pomogła. Szczególnie bez powodu.

Histeryków w sejmie było i jest dostatek. To po co komu kolejny? Chyba że jeden pajacyk więcej to większe widowisko dla ludu:) :) :)

waclaw46
18-09-2018, 20:13
Kalendarz spotkań i lista miast, które Robert Biedroń odwiedzi do końca roku. Polecam i zapraszam!

- 28.09 Szczecinek
- 29.09 Puck
- 30.09 Czersk
- 12.10 Radomsko
- 13.10 Sieradz
- 13.10 Skierniewice
- 14.10 Zielona Góra
- 26.10 Radom
- 27.10 Sosnowiec
- 10.11 Płock
- 11.11 Włocławek
- 17.11 Ostrów Wielkopolski
- 18.11 Tarnowskie Góry
- 19.11 Gliwice
- 20.11 Kraków
- 21.11 Warszawa
- 23.11 Kutno
- 24.11 Pabianice
- 25.11 Leszno
- 27.11 Gorzów
- 28.11 Stargard
- 1.12 Żyrardów
- 2.12 Inowrocław
- 3.12 Grudziądz
- 7.12 Wałbrzych
- 8.12 Jelenia Góra
- 9.12 Głogów
- 14.12 Biała Podlaska
- 16.12 Białystok
- 17.12 Łomża
Robert Biedroń.

waclaw46
21-09-2018, 12:41
Najczęściej przywoływanym przez Was postulatem na naszych spotkaniach w całej Polsce jest rozdział państwa od kościoła.

Tymczasem, kolejne polskie rządy od lat zacieśniają więź łączącą te dwie sfery. Przykładem jest Fundusz Kościelny - miliony złotych, które kolejne rządy przekazują kościelnym hierarchom z naszych pieniędzy. Od 2011 r. PO i PiS stopniowo go powiększały.

Kościół katolicki w Polsce jest dość bogaty, by utrzymać się samemu!
Robert Biedroń

2011 89 MLN ZL
2015 118 MLN ZL
2016 126 MLN ZL
2017 133 MLN ZL
2018 157 MLN ZL
Wielu was seniorów uczestniczy w spotkaniach organizowanych przez Partie Polityczne na których są obecni politycy i posłowie a związane z nadchodzącymi wyborami spytajcie : kiedy wreszcie zlikwidują Fundusz Kościelny ,niech się określą.

pluto37
21-09-2018, 13:37
Kościół katolicki w Polsce jest dość bogaty, by utrzymać się samemu!
Robert Biedroń

2011 89 MLN ZL
2015 118 MLN ZL
2016 126 MLN ZL
2017 133 MLN ZL
2018 157 MLN ZL


Fundusz jest faktem i powinien zniknąć. a każda dotacja powinna być rozliczana do ostatniej złotówki.
To jest oczywista oczywistść.

Ale Biedroń nie jest dziewiczy panienek w polityce i podstawowe pytanie brzmi:
Co Biedroń w sejmie zrobił żeby go znieść?
I jak chce zlikwidować ten fundusz jak znowu znajdzie się w sejmie.

Wyliczanie że coś jest be jest dobre dla bojowców z piaskownicy a nie dla polityka co ma być PREMIEREM

waclaw46
21-09-2018, 22:07
Fundusz jest faktem i powinien zniknąć. a każda dotacja powinna być rozliczana do ostatniej złotówki.
To jest oczywista oczywistść.Ja też też uważam że powinien być dawno zlikwidowany ale Platforma Obywatelska gdy miała większość w Parlamencie tego nie zrobiła pomimo uzgodnień z Ruchem Palikota który ten temat popierał.A w VIII kadencji Sejmu Platforma jest w opozycji i nawet na ten temat rozdziału Państwa i Kościoła nawet nie zapiszczy. :) :)

A co Platforma Obywatelska w VIII Kadencji Sejmu jakąś Ustawę którą sami przygotowali udało im się uchwalić.?? :) :) Są tłem Sejmu bo PiS się z nimi nie liczy.Powinni się cieszyć że otrzymują diety . :) :) :)Zwykłe cieniasy :)https://www.youtube.com/watch?v=KZEZJO0JkeYPalikot przewidział Biedroń też. https://www.youtube.com/watch?v=Hg5CMK3kxCA

Hypatia
21-09-2018, 23:52
Ja też też uważam że powinien być dawno zlikwidowany ale Platforma Obywatelska gdy miała większość w Parlamencie tego nie zrobiła pomimo uzgodnień z Ruchem Palikota który ten temat popierał.A w VIII kadencji Sejmu Platforma jest w opozycji i nawet na ten temat rozdziału Państwa i Kościoła nawet nie zapiszczy. :) :)

A co Platforma Obywatelska w VIII Kadencji Sejmu jakąś Ustawę którą sami przygotowali udało im się uchwalić.?? :) :) Są tłem Sejmu bo PiS się z nimi nie liczy.Powinni się cieszyć że otrzymują diety . :) :) :)Zwykłe cieniasy :)https://www.youtube.com/watch?v=KZEZJO0JkeYPalikot przewidział Biedroń też. https://www.youtube.com/watch?v=Hg5CMK3kxCA
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Platforma nigdy nie miała wiekszości sejmowej.
Ani w pierwszej, ani w drugiej kadencji.
Platforma przez dwie kadencje, była w koalicji z PSL.
Większość sejmową miała koalicja PO PSL.
Z tej wydawać by się mogło oczywistej przyczyny, PO niezrealizowała kilka istotnych obietnic programowych.
Niezrealizowała,bo nie zgadzał się na to koalicjant, znacznie bardziej konserwatywny PSL.
Najlepiej pisać rzetelnie i o czymś o czym się ma pojęcie.

A Fundusz Kościelny oczywiście powinien zostać zlikwidowany.

waclaw46
22-09-2018, 15:00
Niezrealizowała,bo nie zgadzał się na to koalicjant, znacznie bardziej konserwatywny PSL.
Najlepiej pisać rzetelnie i o czymś o czym się ma pojęcie.A Fundusz Kościelny oczywiście powinien zostać zlikwidowany. Hypatio piszesz o rzetelności i pojęciu o polityce jakbyś Ty siedziała na Wiejskiej albo była działaczką jakiejś partii Rządzącej w czasie VI -VII kadencji Sejmu i temat " Fundusz Kościelny" by cię interesował .Platforma miała większość parlamentarną będąc w koalicji a Premierem był posłem PO i jemu powierzył Prezydent sformowanie Rządu.Ruch Palikota był w konstruktywnej opozycji i propozycje Rządu PO , które były zasadne , wspierał , bo były uzgodnienia pomiędzy liderami partii a nie ze wszystkich uzgodnień PO się wywiązało , tyle w tej sprawie.

Jest to już historia Palikot obecnie zajmuje się biznesem i do polityki nie chce wracać ,może napisze książkę wtedy sobie poczytamy jak to się wszystko kręci.Podałem link w wcześniejszym poście byście sobie tego polityka przypomnieli co mówił z trybuny Sejmowej jako Poseł i co obecnie mówi jako biznesmen który jest obserwatorem sceny politycznej.

Czepiacie się Biedronia że nic nie zrobił będąc w opozycyjnym ugrupowaniu Ruch Palikota. Wcześniej też go nie darzyliście sympatią bo wywlekał na wierzch naszą kołtuńską drobnomieszczańską mentalność. I dopiero dzisiaj media mówią o pedofili w Kościele Katolickim o aferach w ich gronie.Obecnie Platforma Obywatelska wraz z całą opozycją jest cieniem a w Sejmie , nie ma dyskusji z tymi co są w mniejszości , można to nazwać farsą z demokracji.

Palikot mówi że Kaczyńskiemu udało się więcej niz jemu rozbił KK w Polsce na trzy frakcje żrą się między sobą umiejętnie podsypuje groszem i jedzą mu z ręki. Taka prawda bo skąd by się mogli znależć Lemańscy itd. niezadowoleni księża krytykujący swoich hierarchów .To wszystko gra dla gawiedzi by mogła sobie pisać posty i by nastroje trochę opadały lub się podniosły bo w tym momencie są takie potrzebne.

pluto37
22-09-2018, 17:13
A co Platforma Obywatelska w VIII Kadencji Sejmu jakąś Ustawę którą sami przygotowali udało im się uchwalić.?? :) :) ]

Dla przypomnienia!
BIEDROŃ jest politykiem co podobno miał chęć na aborcje na życzenie jednopłciowe małżeństwa, adopcje dostępne dla małżeństw homo ..... to z tych ciekawszych rzeczy. O klerze już było.
Jest taki jeden " Biedroń" w sejmie co się KUKIZ nazywa i też wieszczył że zrobi JOWy i napłodzi sędziów pokoju i jeszcze zlikwiduje partie. I jest śliczny w tv.

Ględzenie pt ja pojeżdżę a wy napiszecie mi program to dobre dla paskuda maruda i histeryka, a nie dla poważnego polityka co chce być premierem.
Wyborczo mydlić oczy i klepać .... bierz mnie bo jestem śliczny to każdy potrafi.

No i skoro pojawiły się pieniądze, to może dowiemy kto płaci za te wycieczki Biedronia po kraju i dalej?

waclaw46
22-09-2018, 19:25
Pluto napisał -Ględzenie pt ja pojeżdżę a wy napiszecie mi program to dobre dla paskuda maruda i histeryka, a nie dla poważnego polityka co chce być premierem.
Wyborczo mydlić oczy i klepać .... bierz mnie bo jestem śliczny to każdy potrafi.Potrzeba wiedzieć co tak naprawdę ludzie chcą bo parta jest po to by reprezentować ludzi a nie tych którzy chcą mieć władzę i profity.Ty myślisz kategoriami PRL kiedy sekretarza przywożono w teczce a on przedstawiał program a obecni na tym spotkaniu w Spodku klaskali.Potem wręczanie tony odznaczeń i tysięcy asygnat do sklepów górniczych , ale ten czas już nie wróci .Poważny polityk siedzący przez 30 lat w Sejmie zaliczający różnego rodzaju partie bo jest sprawny w podnoszeniu ręki. :) :)

Polskie pytanie kto za to płaci ? z podtekstem że nic nie może być w Polsce normalne tylko afera za aferą . Przecież nie Budżet bo by dawno Lila by o tym napisała. Biedroń niepochlebnie wypowiada się o PiS Platformie Obywatelskiej czy .Nowoczesnej i z tego powodu mam go tępić kiedy nie wiem jaki ta partia ma program i co naprawdę chce zrobić .
Mam krytykować ale co , czy rzucać "gu....w w wentylator " by go oczernić bo chce w naszym grajdołku coś zrobić. https://robertbiedron.pl/ i zakładka Wesprzyj nas! a jak otworzysz zobaczysz :Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy w stanie budować lepszą Polskę .Ja wpłaciłem dostałem osobiste podziękowanie . Ja nie pierwszy rok jestem na https://patronite.pl/ i wspieram ludzi którzy coś chcą zrobić i nic od nich nie oczekuję i wraz z nimi cieszę się że osiągają sukces.

Można pisać każdy potrafi , to sam spróbuj z przyjaciółmi na SC założyć partię napisz program uzyskaj poparcie 8 milionów seniorów zostaniesz Premierem i pokażesz nam co ty potrafisz i twoi koledzy /koleżanki . Jesteś mądry ,wiesz dużo to startuj do Sejmu czy Senatu lub załóż Partię miejsca na scenie politycznej dużo .

pluto37
22-09-2018, 21:40
[

[QUOTE]Polskie pytanie kto za to płaci ? z podtekstem że nic nie może być w Polsce normalne tylko afera za aferą .

zamiast ględzić byle co to - jak już robisz za papuga od Biedronia- to śpiewaj. Przecie ma być TRASPARENTNIE przejrzyście i do wglądu. I będzie normalnie.


Platformie Obywatelskiej czy .Nowoczesnej i z tego powodu mam go tępić kiedy nie wiem jaki ta partia ma program i co naprawdę chce zrobić .
ich program wisi w necie, ale my o Biedroniu nie PO nie zauważyłeś??

Jesteś mądry ,wiesz dużo to startuj do Sejmu czy Senatu lub załóż Partię miejsca na scenie politycznej dużo .
Na razie to ty handele tandetą robisz i ty chcesz nam tandetę wcisnąć. I to głupio.
Tak jak wciskałeś Grodzką, Palikota i podobnych.

waclaw46
22-09-2018, 23:51
zamiast ględzić byle co to - jak już robisz za papuga od Biedronia- to śpiewaj. Przecie ma być TRASPARENTNIE przejrzyście i do wglądu. I będzie normalnie. Mówisz Pluto o transparentności , Podaj stronę autoryzowaną przez PO gdzie możemy zobaczyć kto wpłacał na tą partię darowiznę i ile.
Napisałeś pod publiczkę. Pluto chce wiedzieć ile pieniędzy z darowizn otrzymuje PiS na swoją działalności listę osób wpłacających może jeszcze adresy zamieszkania.:) :) Widziałeś sprawozdanie finansowe z działalności jakiej Fundacji?? i potrafisz go zinterpretować.??ich program wisi w necie, ale my o Biedroniu nie PO nie zauważyłeś?? Partii Biedronia jeszcze nie ma nawet nie ma nazwy .Jak będzie zarejestrowana Partia będzie program. Możesz iść na spotkanie z Biedroniem i powiedzieć możesz co myślisz , wszystko jest rejestrowane cyfrowo.To ludzie tworzą program ci co uczestniczą w spotkaniach ,może twój postulat znajdzie się w programie.:)

Możesz powołać swoją partię Pluto, przedstawić swój program w internecie i na forum Senior Cafe , nikt tobie tego nie broni, i szukać swoich zwolenników z świeczką. Przeczytaj sobie jak rejestruje się partię w Sądzie i co jest wymagane byś nie zrobił błędu Petru. :) :)Spytaj Lili ona w rodzinie ma dobrych prawników może po koleżeńsku cię oświeci.. Na razie to ty handele tandetą robisz i ty chcesz nam tandetę wcisnąć. I to głupio.
Tak jak wciskałeś Grodzką, Palikota i podobnych.Ty naprawdę nie masz o wielu sprawach pojęcia pomimo wieku. Są w supermarketach prawnicy którzy udzielą ci porady za 50 zł i wyjaśnią gdzie możesz szukać informacji o tym co chcesz nam napisać, robiąc z tego sensację.
Ja nikogo nie wciskam ,popieram tych co coś chcą zrobić dla innych, a nie narzekać przez całe życie , nie da się ,nie da się ,................ i nic dalej nie robić.Ty spory z zwolennikami PiS prowadzisz na temat demokracji a o niej pojęcia nie masz.W demokracji szanuje się też mniejszość i ją się wysłuchuje , nie wiesz o tym .?????

pluto37
23-09-2018, 16:12
[SIZE="3"][QUOTE] Mówisz Pluto o transparentności , Podaj stronę autoryzowaną przez PO gdzie możemy zobaczyć kto wpłacał na tą partię darowiznę i ile.
a co nas obchodzi PO? czy inna partia?
założyłeś wątek BIEDROŃ jak złożysz PO, PiS czy KUKIZ to będziemy się nimi zajmować.
Napisałeś pod publiczkę. Pluto chce wiedzieć ile pieniędzy z darowizn otrzymuje PiS na swoją działalności listę osób wpłacających może jeszcze adresy zamieszkania.:) :)
Byłoby transparentnie i jasno. a wręcz uczciwie.
Partii Biedronia jeszcze nie ma nawet nie ma nazwy .Jak będzie zarejestrowana Partia będzie program.
To po co nam głowę niebytem zawracasz? na razie to mamy drobnego kombinatorka co zamiast robić do czego się zobowiązał to olewa robotę i dorabia za turystę i cudotwórcę. Czyli OSZUKUJE.
I PARTIA? a mówił że partii nie lubi?:) :) To KTOŚ tu kłamie:D

Możesz powołać swoją partię Pluto, przedstawić swój program w internecie i na forum Senior Cafe ,

MOGĘ!!!Jak się zdecyduję dam ci znać.
.
Ja nikogo nie wciskam ,popieram tych co coś chcą zrobić dla innych,
To Biedroń sam się tu wpisał???
.W demokracji szanuje się też mniejszość i ją się wysłuchuje , nie wiesz o tym .?????
Mnie jego mniejszość zupełnie nie przeszkadza więc nie wciskaj kitu. Sam masz dziwne skłonności coś tak plastycznie wyartykułował.
Mnie Biedroń interesuje jako polityk co chce być premierem. A tu tandeta zalatuje i lewizna.
Kiedy BIEDROŃ ma czas na urzędowanie w Słupsku kiedy przez 2 miesiące objeżdża 30 miast wzdłuż i w szerz kraju?

waclaw46
23-09-2018, 18:27
a co nas obchodzi PO? czy inna partia?
założyłeś wątek BIEDROŃ jak złożysz PO, PiS czy KUKIZ to będziemy się nimi zajmować.U nas w Polsce obowiązuje jeszcze prawo i ustawa http://www.sejm.gov.pl/prawo/partiepol/kon12.htm .Przeczytaj sobie to będziesz wiedział o co chodzi i twoje posty będą merytoryczne a nie pobożne życzenia co się w główce przyśniło .Przypominam że Biedroń chce stworzyć partię , a nie jest żadnej partii liderem. Piszesz My się będziemy zajmować .??? :) Dobierz sobie bardziej zorientowanych w temacie " partia polityczna "Byłoby transparentnie i jasno. a wręcz uczciwie.To co tobie się przyśniło w nocy co by było transparentne jasne a wręcz uczciwe . Napisz nowe ustawy o partiach politycznych zbierz podpisy i jako projekt społeczny złóż w Lasce Marszałkowskiej Sejmu . PiS, PO , .Nowoczesna Kukiz15 rozpatrzy i podejmie stosowną decyzję.To po co nam głowę niebytem zawracasz? na razie to mamy drobnego kombinatorka co zamiast robić do czego się zobowiązał to olewa robotę i dorabia za turystę i cudotwórcę. Czyli OSZUKUJE.
I PARTIA? a mówił że partii nie lubi? To KTOŚ tu kłamieNapisz jaśniej mniej metafor i konkretne zarzuty.MOGĘ!!!Jak się zdecyduję dam ci znać. Spokojnie czekamy na twoją decyzję ,masz w prezencie tekst na baner : Partia Pluto37 transparentna i uczciwa.:)To Biedroń sam się tu wpisał??? Co ty nie dowidzisz ? Ja ten wątek założyłem i napisałem ci w tekście poprzedniego postu popieram tych co coś chcą zrobić dla innych, a nie narzekać przez całe życie , nie da się ,nie da się ,.Mnie Biedroń interesuje jako polityk co chce być premierem. A tu tandeta zalatuje i lewizna.Oceny są subiektywne a twoje stwierdzenia nie poparte niczym.Ja też negatywnie ocenia ekipę PO Schetyna Kopacz i resztę towarzystwa wzajemnej adoracji wmieszanych w aferę podsłuchową a przede wszystkim winnych obecnej sytuacji spowodowania kryzysu politycznego w Polsce .Przypominam wystąpienie Palikota https://www.youtube.com/watch?v=KZEZJO0JkeYPalikot Kiedy BIEDROŃ ma czas na urzędowanie w Słupsku kiedy przez 2 miesiące objeżdża 30 miast wzdłuż i w szerz kraju? Ma urlop to go wykorzystuje a co robi w sobotę i w niedzielę z czasem to jego sprawa.Jak pracownik zachoruje i go nie ma przez dwa miesiące czy trzy to przedsiębiorstwo pada? To nie jednoosobowy kiosk Ruchu.:)

pluto37
23-09-2018, 19:45
:) :) :) :)
po doradcach go poznacie.Jedną z najważniejszych postaci w nowym projekcie Roberta Biedronia jest dr hab. Maciej Gdula z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Szerszej opinii publicznej jest on znany przede wszystkim z łamów "Krytyki Politycznej". Jednak naprawdę głośno zrobi się o nim zapewne dopiero teraz, po udzieleniu wywiadu "Gazecie Wyborczej".

– Można na przykład przemyśleć limit na podróże lotnicze – stwierdza człowiek Biedronia. – Żeby nie było tak, że każdy lata tyle, ile ma pieniędzy, tylko każdy ma ileś tam kilometrów do wylatania w roku – dodaje.

Zdaniem Macieja Gduli, koniecznie jest bowiem zbudowanie poczucia, że "wszyscy mamy to samo, wszyscy mamy ograniczenia". – Musimy poszukiwać doświadczenia równości. Ktoś może dostawać 20 kafli za jajecznicę, ale sobie nie poleci – kontynuuje doradca Roberta Biedronia.

Jestem nie do zatrzymania, jestem cholernie skuteczny. To ogromna odwaga stanąć naprzeciw gigantów, którzy chcą nas wykosić, ale my się nie damy – stwierdził Robert Biedroń

https://natemat.pl/249905,program-partii-biedronia-jego-doradca-gdula--reglamentowac-podroze-lotnicze

waclaw46
23-09-2018, 21:35
Platformę Obywatelską poznacie po tym co Pluto37 pisze na tym portalu.Jak bym się miał tym kierować to nigdy bym nie głosował jako członek partii Nowoczesna za koalicją z Platformą przeciw PiS w wyborach samorządowych w Krakowie.

Za duże poparcie zyskuje Biedroń i trzeba jakoś to utemperować , by za bardzo nie urósł .Mamy Agnieszkę Gozdyrę i celebrytę Romana Giertycha i atak na współpracownika Macieja Gdulę .Z czegoś trzeba żyć i też na zamówienie pisać.Papier cierpliwy można wylać morze liter i nie wiemy kiedy te pomysły Gdula upublicznił i o co w tym wszystkim chodziło.

Jak większość z was czekam na program który przedstawi Robert Biedroń a ma być to na przełomie stycznia i lutego i wtedy napiszę co o tym wszystkim myślę.Czy wy wszyscy myślicie że R.Biedroń to głupek który nie potrafi pomyśleć że coś jest mało realne i wręcz głupie mające go ośmieszyć na coś takiego się zgodzi ??Program to nie jedna osoba ale produkt zespołowej pracy którą lider/liderzy muszą zaakceptować.Ja mam tylko jedne obawy by program nie był za bardzo socjalny bo nas nie stać na dalsze eksperymenty. Eksperci oczekują powrotu kryzysu i wtedy możemy sobie z nieefektywnym socjalem , nie dać sobie rady.Inwestycje leżą nic się nie dzieje ,w dłuższym okresie odbije się to nam czkawką w gospodarce.

pluto37
23-09-2018, 22:22
[.[QUOTE]Jak bym się miał tym kierować to nigdy bym nie głosował jako członek partii Nowoczesna za koalicją z Platformą przeciw PiS w wyborach samorządowych w Krakowie.
JEZUSMARIA!!! że tak powiem
jako co???????? CZŁONEK partii NOWOCZESNA????
kurde!!! Jak to mówił jeden Franz?
czasy się zmieniają a pan zawsze ....CZŁONEK

PZPR, SLD, SD, PALIKOT, BIEDROŃ i .....NOWOCZESNA:D :D bidna LUBNAUER uj bidna:D

nie wiemy kiedy te pomysły Gdula upublicznił i o co w tym wszystkim chodziło.
wystarczy przejrzeć co napisano.
.Czy wy wszyscy myślicie że R.Biedroń to głupek który nie potrafi pomyśleć że coś jest mało realne i wręcz głupie mające go ośmieszyć na coś takiego się zgodzi ??
to jest właściwe podejście do zjawiska Biedroń.
W końcu mówi, że będzie premier, a nie że KRÓL.

Tylko że my wszyscy go od głupków nie wyzywamy.

waclaw46
23-09-2018, 23:54
Pluto napisał-JEZUSMARIA!!! że tak powiemjako co???????? CZŁONEK partii NOWOCZESNA????kurde!!! Jak to mówił jeden Franz?czasy się zmieniają a pan zawsze ..CZŁONEK Czy to uważasz że mądre ,Jesteś forumowym niedouczonym głupkiem pisząc takie brednie. Dla mnie nie nowość.
wystarczy przejrzeć co napisano. Mnie interesuje gdzie to napisano i w czym.Może być zwykły fejk a ty się w tym specjalizujesz.Ty wszystko przyjmujesz jako prawdę bo nie potrafisz samodzielnie myśleć.Ty Pluto jak Prezydent Duda , który wszystko podpisuje jak leci ty Pluto37 wklejasz i umieszczasz w sieci , bez zastanowienia co ci pod rękę podleci .:) :) to jest właściwe podejście do zjawiska Biedroń.
W końcu mówi, że będzie premier, a nie że KRÓL.
Tylko że my wszyscy go od głupków nie wyzywamy.Czy ja o Schetynie i Kopacz z partii Platforma Obywatelska która jest obecnie z Nowoczesna w Koalicji Obywatelskiej piszę że są głupkami?? Nie To określenie dotyczy tylko ciebie .Bo posty twoje o tym świadczą. Masz głosować na Koalicję Obywatelską i rób to co mądrzejsi którzy są członkami partii Platforma Obywatelska Nowoczesna ci każą. Ty jesteś od wrzucenia głosu i na nic więcej nie będziesz miał wpływu , bo nie jesteś od myślenia.

pluto37
24-09-2018, 10:32
[SIZE="3"] [QUOTE]Czy to uważasz że mądre ,Jesteś forumowym niedouczonym głupkiem pisząc takie brednie. Dla mnie nie nowość.

Ja mogę być co sobie wykopulujesz. :)
Tylko ...uważam że normalny dorosły człowiek nie powinien ganiać po partiach jak zawodowa panienka za klientem w godzinach szczytu.
Mnie interesuje gdzie to napisano i w czym.Może być zwykły fejk a ty się w tym specjalizujesz.
ile razy ateiście specjalnej w troski trzeba tłumaczyć że jak w tekście jest, że w GAZECIE WYBORCZEJ to znaczy, że nie były to świerszczyki dla zdegenerowanej populacji ateistów
.Ty Pluto jak Prezydent Duda , który wszystko podpisuje jak leci ty Pluto37 wklejasz i umieszczasz w sieci , bez zastanowienia co ci pod rękę podleci .:) :)

być może, ale to nie ja jestem CZŁONKIEM u pani LUBNAUER w partii:D :D
I nie ja ślinię się na widok BIEDRONIA.:)
Czy ja o Schetynie i Kopacz z partii Platforma Obywatelska która jest obecnie z Nowoczesna w Koalicji Obywatelskiej piszę że są głupkami??
Pytałeś czy BIEDROŃ jest GŁUPEK? To dostałeś odpowiedź.
No i nie o Kopacz i PO założyłeś wątek. Już zapomniałeś?
Nie To określenie dotyczy tylko ciebie .
Jeśli taki intelektualista jak ty to mówi, to ....muszę to odnotować. Mam jedynie problem z określeniem do jakiej grupy zaliczyć konsumenta co z członkiem gania za każdą partią co mu się nawinie:D
Masz głosować na Koalicję Obywatelską i rób to co mądrzejsi którzy są członkami partii Platforma Obywatelska Nowoczesna ci każą.

a mogę na BIEDRONIA?:D

waclaw46
24-09-2018, 15:36
Członek – część grupy, osoba lub jednostka prawna należące do jakiejś grupy.

- członek, kończyna – w biologii część ciała wyodrębniona od tułowia
- członek męski – określenie penisa
- sztuczny członek – akcesorium imitujące część ciała, najczęściej prącie
- członek – podmiot prawa należący do organizacji
- członek – osoba należąca do stowarzyszenia, organizacji
- członek rodziny – osoba należąca do rodziny

Pluto37 pisząc o tobie ze jesteś forumowy głupek . Swoje stwierdzenie poprę tylko jednym przykładem z wczorajszych twoich postów. Wieloznaczność słowa członek chcesz na siłę swój swój zawężony tok rozumowania skierować na jedno znaczenie członek męski – określenie penisa , które tkwi w twoim umyśle. Chcesz by inni to też tak odczytali a marzysz by do tego mieli skojarzenia z wulgarną wersją tego słowa. Pisząc zdania ,wytłuszczając , silisz się jak możesz by błysnąć na forum , tak samo jak błyszczysz wśród znajomych w "maglu" lub pod "budką z piwem". Ja Polak z dziada pradziada potrafię być mocny w gębie niech sąsiad z prawa i lewa wie potrafię ubliżać , bo z chamem każdy się liczy.:) :)

Zapominasz że jesteś członkiem swojej rodziny , społeczności kościoła rzymskokatolickiego .cha cha cha .Mam zawsze w zanadrzu do wykorzystania słowo parafianin
rzeczownik, rodzaj męskoosobowy-
(1.1) kośc. członek wspólnoty parafialnej
(1.2) przest. przen. mężczyzna ze wsi, bez ogłady, wykształcenia, zacofany
:) :) :) Na razie nie wyraziłem akcesu do żadnego kościoła bo jestem nie wierzący , to mnie to nie dotyczy, prędzej ciebie.Erystyczne chwyty znam i potrafię zniżyć się do poziomu atakującego i kogoś obrazić.

Powtarzam , zapamiętajcie , Biedroń rozpoczął działalność ma trzy punkty przed sobą do realizacji , które systematycznie na razie realizuje.
1 .- W lutym kongres programowy nowego ugrupowania
2 .- Program budowany z Polkami i Polakami na spotkaniach w kilkudziesięciu miastach.
3 .- Pierwsze filary programowe Równość,Solidarność,Zasada Państwa Prawa i sprawne zarządzanie Państwem


Nie ma partii stąd tworzone przez Biedronia ugrupowanie nie uczestniczy w Wyborach samorządowych 2018 odbędą się 21 października i 4 listopada.
Przywykłeś do dyskusji jak dziecko w piaskownicy kto co powiedział /nie powiedział i ciągniesz te dyskusje w nieskończoność .Należy kiedyś skupić się i porozmawiać o konkretach .

Będę dalej informował co z tym projektem się dzieje a dla tych czytający ten wątek , informacja : nie zamierzam się wdawał w ciągłe dyskusje z Pluto37 o "duperelach" .

pluto37
24-09-2018, 17:32
[SIZE="3"][QUOTE]Członek – część grupy, osoba lub jednostka prawna należące do jakiejś grupy.

- członek, kończyna – w biologii część ciała wyodrębniona od tułowia
- członek męski – określenie penisa
- sztuczny członek – akcesorium imitujące część ciała, najczęściej prącie
- członek – podmiot prawa należący do organizacji
- członek – osoba należąca do stowarzyszenia, organizacji
- członek rodziny – osoba należąca do rodziny
uspokój się. odpocznij. Jakiś lek weź i possij.
my wiemy co to członek. a szczególnie z takim stażem.
Chociaż w twoim przypadku chyba sztuczny jest właściwy,
bo osobnik z takim członkowskim stażem wielopartyjnym
nie jest chyba eksponatem naturalnym:) :) już bardziej imitacją.
Tak jak BIEDROŃ POLITYKA:) :)

: nie zamierzam się wdawał w ciągłe dyskusje z Pluto37 o "duperelach" .
już mówiłem, że jak skończysz duperele żeś członek NOWOCZESNEJ to odpoczniesz.
.... no i z kim się będziesz wdawał:) :) :)

waclaw46
24-09-2018, 18:47
Pluto37 napisał-uspokój się. odpocznij. Jakiś lek weź i possij.my wiemy co to członek. a szczególnie z takim stażem.
Chociaż w twoim przypadku chyba sztuczny jest właściwy,
bo osobnik z takim członkowskim stażem wielopartyjnym
nie jest chyba eksponatem naturalnym już bardziej imitacją.
Tak jak BIEDROŃ POLITYKA Czy Pluto37 jest forumowym głupkiem sami możecie się przekonać macie jego nastopny post do kolekcji.

Czekamy na następny post co jego móżdżek jeszcze wymyśli w temacie politycznym Sympatycy Roberta Biedronia.

pluto37
24-09-2018, 20:49
a ja tylko zapytałem nieśmiało
Czemu NOWOCZESNY członek stał się członkiem BIEDRONIA???
Bo to jakaś dziwna jest i nietypowa przemiana.

Chociaż mówią że pokorne ciele dwa cycki ssie:) :) :)

waclaw46
24-09-2018, 23:53
Jak czytam wszystkowiedzących komentatorów senioralnej naszej sceny politycznej komentujących podrzucone im fejk newsy by mieli paliwo na codzienną porcję fekaliów by od czasu do czasu rzucić w wentylator. Projekt który realizuje Biedroń ma być oddolny a nie tak jak jesteśmy przyzwyczajeni :lider nazwa partii program .:)
Marcin Anaszewicz nazywany najbliższym współpracownikiem Roberta Biedronia // prawnik, dr nauk społecznych, na razie jest naczelnym strategiem projektu z partią polityczną gdzie centrum jest człowiek a nie struktury i instytucje //

....Czym polityczny projekt Roberta Biedronia będzie się różnić od innych partii? Co może dziś zaproponować wyborcy? Czy Biedroń nie popełni błędów Palikota i Petru? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedział Marcin Anaszewicz, strateg Roberta Biedronia. W rozmowie z czasopismem "Liberte!" Anaszewicz przedstawił plan budowania nowej partii, która, jego zdaniem, może zmienić sposób uprawiania polityki w Polsce.

Nie znamy programu partii, jej najważniejszych członków, ani nawet nazwy. Marcin Anaszewicz uważa jednak, że właśnie te czynniki mogą zadecydować o końcowym sukcesie prezydenta Słupska, gdyż, w jego ocenie, Polacy czekają na partię prawdziwie prospołeczną, której program będzie prawdziwym głosem obywateli. - W Polsce zazwyczaj działo się to tak, że programy polityczne były przywożone w teczce albo zlecane firmom konsultingowym. Nam marzy się projekt stworzony z ludźmi, stawiający w centrum ich sprawy i problemy - powiedział strateg Roberta Biedronia.

- Zdaniem Marcina Anaszewicza, partie opozycyjne od dawna nie potrafią wsłuchać się w oczekiwania obywateli. Partia Roberta Biedronia zamierza zbudować swój program po przeprowadzeniu szerokich konsultacji społecznych w całej Polsce
- Doradca prezydenta Słupska uważa, że powodem rozbicia zarówno .Ruchu Palikota, jak i .Nowoczesnej, była zbyt duża rozbieżność światopoglądowa członków tych partii. Zapowiada, że projekt Biedronia będzie skupiał działaczy o podobnym spojrzeniu na świat
- Anaszewicz deklaruje, że pomimo wycofania się z wyborów samorządowych, Robert Biedroń może udzielić poparcia kandydatom, którzy wpisują się w obywatelską wizję nowej partii. Wyklucza także sojusz z SLD i partią Razem.....

Tak to na dzień dzisiejszy wygląda spotkania z ludźmi bezpośrednie rozmowy mogą wpłynąć na zmianę ale na razie przed Biedroniem dwa miesiące wytężonej pracy i multum spotkań. Zobaczymy czy jest to czas na nowe otwarcie i przetasowanie sceny politycznej wszyscy zobaczymy bo w tym projekcie czy chcemy czy nie będziemy uczestniczyć w ostateczności przy urnie w wyborach do Sejmu i Senatu.Tak jak pisałem wypowiem się na temat nowej inicjatywy Biedronia jak poznam program.Na razie z swoim ugrupowaniem .Nowoczesna uczestniczy w Wyborach samorządowych 2018 odbędą się 21 października i 4 listopada w koalicji z PO . Jest to też dla mnie sprawdzenie wiarygodności PO po nie miłych wspomnieniach z czasów Palikota. Polityka to wzajemne ustępstwa potrzebne dla realizacji celu/celów i nie ma miejsca na dąsy.

pluto37
25-09-2018, 10:08
Jak czytam wszystkowiedzących komentatorów senioralnej naszej sceny politycznej komentujących podrzucone im fejk newsy by mieli paliwo na codzienną porcję fekaliów by od czasu do czasu rzucić w wentylator.
wygląda na to, żeś Zosiek-Samosiek bo nikt tak artystycznie tego dzieła ćwiczy. Nie masz prysznica?

[B][QUOTE]Nie znamy programu partii, jej najważniejszych członków, ani nawet nazwy.

WSZYSTKO już było ......rzekł Ben Akiba.
Poprzednik nazywał się KONONOWICZ.:) :) :)
jest taka bajka o grajku co pokazał fujarkę a stado bezmózgów szło zanim bezwolnie.

- Doradca prezydenta Słupska uważa, że powodem rozbicia zarówno .Ruchu Palikota, jak i .Nowoczesnej, była zbyt duża rozbieżność światopoglądowa członków tych partii.[B] Zapowiada, że projekt Biedronia będzie skupiał działaczy o podobnym spojrzeniu na świat
czyli ... ni pies ni wydra ... albo zez rozbieżny:)
Inaczej mówiąc od PZPR, SD, SLD, Palikot, Grodzka, [SIZE="3"]Lubnauer

I kiedy rano nie chce ci się podnieść .upska.........
pamiętaj, że istnieje PERŁA SŁUPSKA

:) :) :) :) :)

waclaw46
25-09-2018, 12:04
Wczorajsza gala festiwalu filmowego w Gdyni była transmitowana w TVP Kultura. Dla przypomnienia - to kanał telewizji publicznej.

Wypowiedź Wojtka Smarzowskiego, który odbierał nagrodę publiczności za film "Kler", została wycięta. Wszyscy wiemy, że w mediach publicznych nie dzieje się najlepiej, ale otwarta cenzura to już nowy poziom degeneracji..

Robert Biedroń 23 września

Nie ma demokracji bez wolnej kultury. Dlatego zawsze, w każdej sytuacji, będę bronił prawa do swobody ekspresji artystycznej. Niezależnie od tego, co osobiście o danym dziele sztuki uważam, lub co uważa o nim skrajna prawica.

Robert Biedroń
https://robertbiedron.pl/

waclaw46
25-09-2018, 13:12
Można mieć wrażenie, że wyłącznie na autostradach i stadionach skupił się Donald Tusk zamiast na wyrównywaniu szans i dobrym rządzeniu, i w ten sposób otworzył szeroko drzwi dla populistów. W centrum filozofii Roberta Biedronia jest człowiek, a nie struktury i instytucje ; Marcin Anaszewicz

29 września odbędzie się I Regionalny Kongres Kobiet w Bydgoszczy. Przyjadą m.in. prof. Magdalena Środa i prof. Małgorzata Fuszara. Udział jest bezpłatny, rejestracja już wystartowała.

Już za kilka dni, w Genewie, w imieniu #RPO @Adbodnar wezmę udział w posiedzeniu Komitetu #ONZ, który oceni wdrażanie przez PL postanowień Konwencji o prawach OzN. A lista spraw do załatwienia jest długa... Sylwia Spurek

Policzmy się!
Wspólnie zmienimy Polskę
Jest nas 767 496 Ty też możesz być w tym gronie chcących zmienić naszą rzeczywistość https://robertbiedron.pl/,a nie ciągle narzekać i obrzucać się błotem .
Nie stój z boku bądź aktywny.Przyjdź na spotkanie powiedz co byś chciał zmienić i czym nowa partia powinna się zająć ,program tworzymy My , Obywatele III RP.

waclaw46
26-09-2018, 16:28
Zapraszam mieszkańców Ostrołęki, Ełku i wszystkich innych miast, w których cenzorzy polityczni zakazują pokazu filmu 'Kler' do Słupska. Nasze kino miejskie Rejs jest wolne od cenzury i ten film będzie wyświetlany" – napisał na Twitterze Robert Biedroń.

Co za ciemnogród ,a następny film dokumentalny o pedofili w Polskim Kościele Katolickim Sekielskiego w marcu 2019 roku .Myślę że w Krakowie wygra Majchrowski to film dokumentalny Tomasza Sekielskiego krakowianie będą mogli oglądnąć .Dzisiaj odebrali znajomi bilety na premierę 28 września , to 29 na temat tego filmu napiszę..

waclaw46
30-09-2018, 13:22
Nic nie stał pod kinem by blokować wejście do kina a 200 m od Kina Archidiecezja na Franciszkańskiej .Duża większość widzów to seniorzy "gieriatria" :) .Czy to dla nas ten film nakręcono ? :) "Kler" nie ma ataku na wiarę , jak wielu ortodoksów na ten temat się wypowiadało.

Można partię budować na nazwiskach, pieniądzach, etatach, stanowiskach, rozdawnictwie przywilejów. To typowy sposób na budowanie partii w Polsce. A my chcemy zbudować ten ruch całkowicie odwrotnie: oddolnie. Bazując na ideałach, zapale i chęci do działania ludzi......
"Nie ma powrotu do tego, co było przed 2015 r. Jest wybór między państwem na wzór białoruski albo państwem na wzór Danii. I my chcemy być Danią"...Robert Biedroń

Polecam stronę na Facebooku https://www.facebook.com/bierzynskiPL/ to ten który współpracuje z Biedroniem i jest specjalistą od marketingu politycznego

waclaw46
30-09-2018, 16:41
Na razie wątek związany z inicjatywą polityczną Biedronia który chce zrobić wyłom w zabetonowanej scenie politycznej i chce dać możliwość ludziom wybór pomiędzy "dżumą a cholerą" /PO-PiS/.
Nie można się dziwić że te dwie siły prawicowe nie za bardzo darzą Biedronia sympatią , pomimo że nie wiemy co on chce dla ludzi Powinniśmy wiedzieć że bardziej opiekuńczy system to wyższe podatki a mniej opiekuńczy to niższe.

Uważam że scena polityczna powinna być przejrzysta i partie polityczne powinny odzwierciedlać bardziej nasze poglądy na systemy polityczne których jesteśmy zwolennikami bardziej lub mniej opiekuńczymi. O tym na forach powinniśmy rozmawiać a na wstępie takiej rozmowy nie powinniśmy obrzucać się epitetami.

Przyszłość Europy nam się nie widzi świetlane kiedy populizm w kręgach liberalnych stał się tematem numer jeden i liberalni publicyści nie zastanawiają się nad tym że neoliberalizm też doprowadził do zmiany nastrojów ludzi wyznających idei głoszonej przez Thatcher :Państwo niczego nie daje , bo niczego nie ma,Jeśli Rząd twierdzi ,że daje komuś ,to znaczy że zabiera Tobie.Rząd nie ma własnych pieniędzy. To jest prawda i o tym pamiętamy zabierając głos w sprawach socjalnych.Pamiętajmy że społeczeństwo jest zróżnicowane i mamy wśród nich także głupków do których racjonalna argumentacja nie trafia .

Okazuje się jednak że prywatne to nie panaceum na rozpasaną przez polityków rozrzutność w firmach co korzystają z środków budżetowych .To przykład domy opieki społecznej : https://www.arte.tv/pl/videos/084556-002-A/domy-opieki-bankrutuja/ Należy się nad tym zastanowić by się nie obudzić w ręką w nocniku.Błędów nie powinno się powielać .
Problem powstał bo ludzie dłużej żyją przez dostępność do nowoczesnej farmakologi i nie na czas zareagowania na przeżycie i skorygowanie stawek ubezpieczeniowych przez firmy zajmujące się emeryturami i rentami by te stawki skorygować.

Jak można sobie z tym problemem radzić ??? Jeżeli nie chcemy za dużo za te usługi płacić bo to koszt dla pracujących można to zrobić jak to się obecnie robi :https://promedica24.com.pl/lp-opiekunki6-uk/?cid=11-5-2-1-7&gclid=EAIaIQobChMIl-P3mPja3QIVkdCaCh0C_gZsEAEYASAAEgLsi_D_BwE .
Takie ogłoszenia będziemy musieli dawać w prasie Afrykańskiej albo będziecie zapieprzać... sami albo godzić się będziemy na wyższe podatki.

pluto37
30-09-2018, 18:56
[ A my chcemy zbudować ten ruch całkowicie odwrotnie: oddolnie. Bazując na ideałach, zapale i chęci do działania ludzi......]

jak ....LENIN :) :) :) i aktywiści komuniści co bazując na ideałach wznosili mury na polach wsi MOGIŁA:) :)

sylwika
04-10-2018, 15:59
nowa partia, może być świetna

pluto37
05-10-2018, 12:32
nowa partia, może być świetna
Pewnie że może.
a nawet jeszcze bardziej.
Szczególnie jeśli wódz chce być premierem i odmienić oblicze tej ziemi jak Lenin, albo inny KACZYNSKI.

Sądząc po pierwszym wyznawcy Biedronia i masowym nawiedzeniu wątku jest taka możliwość, bo jak mawiał klasyk "grunt to prund i ideowe kadry"

waclaw46
06-10-2018, 13:55
Sylwia napisała -nowa partia, może być świetna Myślę że brakuje partu na naszej zabetonowanej scenie politycznej która da wyborcom wreszcie zagłosować na program który ta partia będzie starała się zrealizować.Partia której zasadą będzie budowanie wspólnoty a nie jej dzielenie na różne frakcje wzajemnie się zwalczające .Wyborcy nie mają możliwości normalnego wyboru , politycy z PO-PiS stawiają wyborcę przed wyborem : głosuj za dżumą albo cholerą. Takie od lat żebractwo polityków przyrośniętych do foteli o głosy wyborców.

W sumie PO i PIS są zadowolone tym że mało ludzi uczestniczy w wyborach bo dzieląc równo stały elektorat można rządzić wieczność raz jedni potem drudzy i powtórka z rozrywki.Dwadzieścia procent stałego elektoratu umożliwia bycie przy korycie.Ustawy związane z wyborami preferują duże partie ,drobna manipulacja i mamy to co widzimy gdzie ustawy przegłosowywane są bez konsultacji społecznych.
Czy się te dwie partie czymś różnią ??? Ostatnie głosowanie w sejmie.89 posłów z PO głosowało za Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych , zaledwie 11 było przeciw , a 36 wstrzymało się od głosu lub wysunęło kartę z czytników .

Nowa partia na scenie politycznej wywołuje agresję wśród otumanionych i zwaśnionych elektoratów nie potrafiących samodzielnie myśleć .Oni zakochani w swoich wodzach grających przed społeczeństwem rolę GURU.Będą wszystko krytykować insynuując rzecz które są nie prawdziwe plotąc nie na temat "Trzy po trzy".
Proboszcz średniej wielkości parafii w Polsce płaci miesięcznie tylko 115 złotych podatku. Czy to jest sprawiedliwe?
Czas na zmianę! Robert Biedroń To pytanie do elektoratu jeżeli twoje poglądy są zbieżne z tym co mówi Biedroń Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas 759 680

pluto37
07-10-2018, 12:02
[

Nowa partia na scenie politycznej wywołuje agresję wśród otumanionych i zwaśnionych elektoratów nie potrafiących samodzielnie myśleć .

Oni zakochani w swoich wodzach grających przed społeczeństwem rolę GURU.
Będą wszystko krytykować insynuując rzecz które są nie prawdziwe plotąc nie na temat "Trzy po trzy".]

miłość niejedno ma imię:)
PZPR,SD,Palikot,Grodzka i to wszystko prezentowane przez CZŁONKA czego? Jakiej PARTII? No? ZGADZA się! NOWOCZESNA!!!!!!!!!!:D :D

INNYMI słowy członek ten sam, tylko obiekty miłości/guru się zmieniają:)

waclaw46
07-10-2018, 16:45
..........."Za co poseł Kaczyński bierze pieniądze ⁉️" Arkadiusz Myrcha . Kiedy od maja nie bierze udziału w pracach Sejmu .????

BEZ ŻADNEGO TRYBU, ponad jakimkolwiek prawem absolutny władca i dojarz pieniędzy z budżetu państwa, a więc z naszych kieszeni jako polskich podatników.

Jesteśmy wszyscy, nie tylko pisowski Lud, współwinni, bo ten stan rzeczy tolerujemy.
Jest to ewenement na skalę cywilizowanego Świata, no, chyba że my, jako państwo i jako społeczeństwo, przestaliśmy być państwem cywilizowanym, a staliśmy się jakąś republiką bananową, w której prawem jest prawo dżungli dla wybranych i surowe, jeszcze cywilizowane dla zwykłych śmiertelników nie zwolenników tego nieformalnego absolutnego władcy i jego miłośników także dojących nasze, publiczne pieniądze, na masową skalę 👺👮*♂️💂*♀️👺

LUDZIE !!!
Kiedy wybudzicie się z letargu ? Kiedy weźmiecie w swoje ręce dobro państwa i narodu ?
Kiedy uświadomicie sobie, że nie sondaże przestaną być dla Was miernikiem i katalizatorem do podejmowania działań lecz realne siły tkwiące w nas samych, także siły tkwiącej w nas, pod względem liczbowym ???..........

Dziwicie się że Biedroń na forum publicznym mówi że należałoby wszystkich Posłów w Sejmie i Senacie podmienić.Dobrze że PO 2 tygodnie przed wyborami o tej sprawie sobie przypomniało . :)Czas na zmianę! Robert Biedroń To pytanie do elektoratu jeżeli twoje poglądy są zbieżne z tym co mówi Biedroń Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 110

pluto37
07-10-2018, 18:04
[SIZE="3"]..........."Za co poseł Kaczyński bierze pieniądze ⁉️" Arkadiusz Myrcha . Kiedy od maja nie bierze udziału w pracach Sejmu .????

:D :D :D
ale to nie BIEDROŃ odważył się zapytać...
Niestety...

Albo brakło mu refleksu, albo taka gapcia z niego.

waclaw46
07-10-2018, 20:31
..........."Za co poseł Kaczyński bierze pieniądze ⁉️" Arkadiusz Myrcha . Kiedy od maja nie bierze udziału w pracach Sejmu .????

BEZ ŻADNEGO TRYBU, ponad jakimkolwiek prawem absolutny władca i dojarz pieniędzy z budżetu państwa, a więc z naszych kieszeni jako polskich podatników.

Jesteśmy wszyscy, nie tylko pisowski Lud, współwinni, bo ten stan rzeczy tolerujemy.

Jeżeli Kaczyński pobierał pieniądze nie słusznie to Poseł A.Myrcha z Platfprmy Obywatelskiej powinien złożyć zawiadomienie do Prokuratury bo jest odważny i wie o co chodzi. A w swoim newsie do prasy zapomniał podać czy Kaczyński w miesiącu czerwcu lipcu sierpniu i wrześniu pobierał diety sejmowe.??? czy też nie . ??? Myślę że wie że nie przebywał też na urlopie .??? Panisko z Platformy Obywatelskiej też nas powinien oświecić :) dlaczego nasz strażnik pieniędzy budżetowych wcześniej sprawy nie nagłośnił i czekał do października. :) :)

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 166 Oni wszyscy w sejmie nadają się do podmienienia

pluto37
07-10-2018, 21:01
[ Oni wszyscy w sejmie nadają się do podmienienia[/B][/B] [/SIZE]

w czasie ostatnich wyborów 2015 dokonał lud podmiany.
spuścił w kanał BIEDRONIA, GRODZKĄ, PALIKOTA oraz resztę rozedrganych emocjonalnie w/w tzw lewicowych.

to po co ludowi powroty do skompromitowanych "polityków" po których zostały obiecanki-cacanki?

No i dalej pozostaje ciekawostką przyrodniczą ten drobiazg
jakim jest chęć dekapitacji parlamentarnej własnych towarzyszy partyjnych przez CZŁONKA Nowoczesnej:) :) :)

To coś w stylu Morawieckiego, Czarneckiego i Gowina tu cacy-cacy a kapowały do konkurencji.
Takie sparszywiałe członki były:) :)

waclaw46
08-10-2018, 13:23
Pluto piszesz o 2015 roku niedługo napiszesz o 1989 tylko nie na temat który poruszyłem newsa polityka Platformy w roku 2018 , który w swoim oświadczeniu odwoływał się do emocji , nasze Panisko z PO ledwo liznęło i chce błysnąć przed gawiedzią która nie myśli.
Powtarzam ,jestem członkiem partii .Nowoczesna i tego nie ukrywam , koalicję z PO poparłem i występujemy razem w wyborach samorządowych. Ale nie znaczy to że nie mam zwracać uwagi na wszelką głupotę robioną przez koalicjanta .Ci co nie zgadzali się z koalicją z partii odeszli bo tak funkcjonuje partia .Nowoczesna. Czasy klakierstwa znane z manifestacji górniczych w spodku to już historia.Uważam że w Sejmie powinno być więcej partii stąd inicjatywę Biedronia popieram.

Pluto stosujesz zwykły chwyt erystyczny pisząc o wszystkim a nie o tym co nas może zainteresować w tej sprawie.
-Czy Poseł Kaczyński pobierał diety poselskie w okresie kiedy nie uczestniczył w pracach Sejmu.??
- Czy obecność ma usprawiedliwioną czy też nie.?? i czego dotyczyła. ???
- Czy są jakieś przesłanki by nastąpiło złamanie prawa.???
Masz wiedzę ?? A jak jej nie masz to "spadaj" większość na forum nie jest zainteresowana twoimi odczuciami.

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 383 Większość w sejmie nadają się do podmienienia

pluto37
08-10-2018, 14:14
[
[QUOTE]Powtarzam ,jestem członkiem partii .Nowoczesna i tego nie ukrywam , koalicję z PO poparłem i występujemy razem w wyborach samorządowych.
Znowu kumbinujesz jak lejkonik na wybiegu, bo poprzednio
dorabiałeś za aktywistę w SD pod dyrekcją PISKORSKIEGO
też w charakterze CZŁONKA i u PALIKOTA i reszty też:)
czyli nic się nie zmieniło ...powtórzę ku pamięci.
CZŁONEK ten sam, tylko obiekty miłości [partyjnej] się zmieniają:) :)
Pluto stosujesz zwykły chwyt erystyczny pisząc o wszystkim a nie o tym co nas może zainteresować w tej sprawie.
Erystyka w służbie NARODU!
No i ty chwytasz BIEDRONIA, a mnie bronisz chwytać się erystyki? NIEŁADNIE oj! nie ładnie! Ja ci w co chwytasz nie zaglądam.
I nie wiem co was..... ale mnie i nas interesuje przypadek
rozpusty erotycznej w wyborach politycznych.
Rozumiemy bowiem, że można raz zmienić obiekt miłosnych zalotów, ale co chwilę ganiać jak "panienka za dolarem" to nie uchodzi. Naszym zdaniem.

-Czy Poseł Kaczyński pobierał diety poselskie w okresie kiedy nie uczestniczył w pracach Sejmu.??
- Czy obecność ma usprawiedliwioną czy też nie.?? i czego dotyczyła. ???
- Czy są jakieś przesłanki by nastąpiło złamanie prawa.???
to już ustaliliśmy, że NIE BIEDROŃ o to pytał i nie jego sympatyk i nikt z nich donosu do prokuratora nie złożył.
chyba że Biedroń tym dziełem się nie pochwalił.
Masz wiedzę ?? A jak jej nie masz to "spadaj" większość na forum nie jest zainteresowana twoimi odczuciami.
nie licz na to i zachowuj się! My ci nie każemy spadać mimo że twoimi stosunkami z BIEDRONIEM wielu zainteresowanych nie widać.
My zaś traktujemy je jako ciekawostkę przyrodniczą i rozrywkową.

Większość w sejmie nadają się do podmienienia
To już NIE WSZYSCY??????

waclaw46
08-10-2018, 16:07
Wątek ten to nie budka z piwem i bełkotanie nie na temat i nie zamierzam się zniżać do waszego poziomu ,obowiązującego na wątkach politycznych.Co zrobił Biedroń widzimy , bo Słupsk był w ogonie miast Polskich a obecnie w rankingu jest po środku.Zrobił to za cztery lata swojej kadencji.
Czy ty konkretnym możesz się pochwalić zarządzałeś koncernem zakładem państwowym który nie splajtował a może byłeś Prezydentem miasta Pluto37 ??? , bo dzieci każdy spłodzić może czy je zaadoptować. Poglądy twoje są jak za "Króla Ćwieczka" .Na marginesie przypominam "matołkom" że to metafora ,należy sobie odświeżyć też pojęcie co to jest erystyka bo jesteście nudni od ciągłego wam tego mojego przypominania.

O waszej Pluto " Debacie oksfordzkiej" na forum SC świadczą interwencje administracji , to nie pisz Pluto że jesteście święci jak JPII. :) :) Ja jestem w koalicji jako członek .Nowoczesnej z Platformą Obywatelską , a ty Pluto deklarujesz się jej zwolennikiem PO , to wiesz na kogo masz zagłosować. W niedziele zapychaj 21 na wybory i na naszą koalicję masz zagłosować i nie marudź . Ty jesteś od głosowania i uskuteczniania sporów z Lilą , nie od myślenia , są inni którzy za ciebie myślą, już ci to nie raz pisałem.

Większość w sejmie nadają się do podmienieniaPo polemice posła Platformy Obywatelskiej B.A.Arłukowicza z Jakubiakiem zmieniłem zdanie.Możesz sobie go zdjęcie powiesić koło Schetyny Tuska i Kopacz.

Jakubiak - po co szczepionki skoro w Polsce nie ma epidemii
B.Arłukowicz :po to , żeby jej nie było .
Jakubiak- do Polski przyjeżdżają miliony nie zaszczepionych Ukraińców i nikt z nich nie choruje.
Arłukowicz:bo jesteśmy zaszczepieni
Ha , Ha , Ha możemy ustawić skalę gdzie Jakubiak z prawicy katolickiej można przyjąć "0 " :) :) i ty też będziesz się mieścił w nowe skali. :)

pluto37
08-10-2018, 16:55
[QUOTE]Wątek ten to nie budka z piwem i bełkotanie nie na temat i nie zamierzam się zniżać do waszego poziomu ,obowiązującego na wątkach politycznych.
ciiiicho!Waciu!!! Cicho. Bo ci przypomnę coś na konto wywijała na tym wątku do czegoś się zniżała:) :)
a na dodatek się nie musisz .... zniżać.
Wystarczy, że ja się poświęcam
bo dzieci każdy spłodzić może czy je zaadoptować.
a BIEDROŃ, a KACZYŃSKI, a PAWŁOWICZ????
widzisz jakie byle co klepiesz?
nie pisz Pluto że jesteście święci jak JPII. :) :)
masz chyba znowu jakiś zwidy, jak BIEDROŃ, że premierem zostanie. Gdzieśmy tak pisali?

Ja jestem w koalicji jako członek
No! Przecie mówię, żeś członek a ty się pultasz.:) :)

a ty Pluto deklarujesz się jej zwolennikiem PO , to wiesz na kogo masz zagłosować.
Wiem! Fajna kobitka jest i sąsiadka.
I nie jest podobna do Biedronia.
Czyli ma same plusy dodatnie i duuuuże niebieskie oczy:) :)

W niedziele zapychaj 21 na wybory i na naszą koalicję masz zagłosować i nie marudź . Ty jesteś od głosowania i uskuteczniania sporów z Lilą , nie od myślenia , są inni którzy za ciebie myślą, już ci to nie raz pisałem.

waciu! a ty szczepiona jesteś? jakieś klaszcze, czy cuś?:D :D

waclaw46
08-10-2018, 18:01
Samorząd został już ustalony przez partie obecne w parlamencie . Trwa walka o wyborców Biedroń w tym nie uczestniczy .

Zmobilizujcie się Platformersi bo możecie przegrać z PiS-em pomimo że opozycja was wsparła , bo na wejściu możecie dać "dupy" ,przez głupie wypowiedzi waszych członków.

Możesz na dziś "spadać Pluto37 " bo się napracowałeś by wylać morze liter.
Do jutra nie zapomnij zjeść miskę ryżu jak w Sowa i Przyjaciele wspomniał Mateusz Morawiecki sympatyk Platformy Obywatelskiej :) :) :) Ja zadowolę się suszi.:) Najlepsze suszi w Krakowie! znajdziesz w internecie. :)

pluto37
08-10-2018, 21:05
[
Zmobilizujcie się Platformersi bo możecie przegrać z PiS-em pomimo że opozycja was wsparła , bo na wejściu możecie dać "dupy" ,przez głupie wypowiedzi waszych członków.

]

na tym wątku dedykowanym takiemu patronowi powinieneś być ostrożniejszy przy używaniu terminu
"dać d...y".:) :) :)

chociaż przy twoim stażu partyjnym to nikt nie powinien być zdziwiony.
Bidny Biedroń.... z takim wielbicielem:D

waclaw46
09-10-2018, 08:29
Polski dziennikarz i publicysta Tomasz Piątek otrzymał tegoroczną Lipską Nagrodę na Rzecz Wolności i Przyszłości Mediów

Lipska Nagroda Mediów przyznawana jest od 2001 r. dziennikarzom, którzy w szczególny sposób walczą o wolność mediów i niezależne dziennikarstwo.

Gratuluję w imieniu tych co odwiedzają ten wątek na SC :)

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 613 Większość w sejmie nadają się do podmienienia

waclaw46
10-10-2018, 12:30
Chciałbym podzielić się z Tobą dotychczas niepublikowanym fragmentem mojej najnowszej książki. To dla mnie bardzo ważna publikacja. Opisałem w niej moją wizję Polski. Potencjał, który w niej widzę i sposoby, jak go najlepiej wykorzystać.

"Do tej pory politykę mylono z ideologią. Zamiast rozwiązywać realne problemy zwykłych ludzi, politycy prowadzili albo osobiste wojny, albo spory ideologiczne, które dla większości były kompletnie obojętne. Z kolei dzisiejsza polityka sprowadza się do kultu, pomników, haseł, wyznań wiary, sloganów i propagandy. Trzeba przywrócić polityce sens. Poprzez zbiorową organizację musimy usprawnić państwo, ułatwić życie ludziom, podnieść jakość usług publicznych, poprawić poziom życia, zadbać o zdrowie, zapewnić bezpieczeństwo, w tym bezpieczną starość, po prostu dać ludziom to, co dla nich najważniejsze – szczęśliwe i radosne życie. Taką polityką chcę się zajmować."

Polska potrzebuje zmiany. Żeby ją sensownie przeprowadzić potrzebujemy konkretnej wizji. Starałem się ją zawrzeć w mojej książce i mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie do tej zmiany inspiracją.

Nowy rozdział -Robert Biedroń

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 761 025 Większość w sejmie nadają się do podmienienia

pluto37
10-10-2018, 13:27
Trzeba przywrócić polityce sens. Poprzez zbiorową organizację musimy usprawnić państwo, ułatwić życie ludziom, podnieść jakość usług publicznych, poprawić poziom życia, zadbać o zdrowie, zapewnić bezpieczeństwo, w tym bezpieczną starość, po prostu dać ludziom to, co dla nich najważniejsze – szczęśliwe i radosne życie. Taką polityką chcę się zajmować."
[/B][/B]]
:) :) :) :)
I ŻEBY POLSKA ROSŁA w SIŁĘ, a LUDZIE ŻYLI DOSTATNIEJ !!!!!!!!!!

To zrobię JA Miś Uszatek ....łubu dubu prezes klubu.:D

W imię ojca i syna i tak mi dopomóż:) :)
Bosom NAS miliony .... trzy, a będzie jeszcze więcej.
Dziś inny BIEDROŃ się produkował i w tym samym stylu:D

waclaw46
11-10-2018, 10:44
Przemysław Staroń został uhonorowany nagrodą Nauczyciela Roku 2018. Po odebraniu statuetki powiedział, że był nominowany wcześniej, ale dopiero dziś "zrzucił pelerynę niewidkę" i jest człowiekiem kompletnym i wiarygodnym. Po chwili zaprosił na scenę swojego partnera.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24026928,dostal-nagrode-nauczyciela-roku-i-zaprosil-na-scene-ukochanego.html

W naszym cudnym kraju trzeba dużej odwagi by tak postapić , ciemnogród i ksenofobiczne poglądy są dalej widoczne, bo na zmianę mentalności fornalskich , najmniej potrzeba dwóch pokoleń u bogobojnych ludzi.

pluto37
11-10-2018, 11:59
[
W naszym cudnym kraju trzeba dużej odwagi by tak postapić , ciemnogród i ksenofobiczne poglądy są dalej widoczne, bo na zmianę mentalności fornalskich , najmniej potrzeba dwóch pokoleń u bogobojnych ludzi.[/SIZE]

W naszym cudnym kraju trzeba być zboczonym degeneratem na równi z Mają Godek, żeby się podniecać na widok geja.
Tak robili fornale podglądający panienki za stodołą.

ale skoro taki element pofornalski miewa wizje z ssającym biskupem to nie ma się czym dziwić.

pluto37
11-10-2018, 12:53
I ten śliczny Biedroń o bliskiej towarzyszce z lewicy:

– Tresowaliście przez kilka miesięcy Barbarę Nowacką, żeby dołączyła do Koalicji Obywatelskiej. Jest dzisiaj w niej. KO ma takie same notowania albo mniejsze o 6 proc. w niektórych sondażach niż wcześniej. Barbara Nowacka przyłączyła się tego, zrobiła to do czego pani też apeluje. Bez sensu – powiedział w rozmowie z Dominiką Wielowieyską na antenie TOK FM prezydent Słupska, Robert Biedroń.

feminofob? czy co? A jak mu wisiały braki w miejskim budżecie to ganiał w dyrdy do innej wytresowanej koalicjantki obywatelskiej na żebry.

Nieźle zaczyna... premierowanie.:)

pluto37
11-10-2018, 16:14
[
W naszym cudnym kraju trzeba dużej odwagi by tak postapić , ciemnogród i ksenofobiczne poglądy są dalej widoczne, bo na zmianę mentalności fornalskich , najmniej potrzeba dwóch pokoleń u bogobojnych ludzi.[/SIZE]

jakim trza być fornalem umysłowym, żeby podniecając się gejostwem nauczyciela roku pominąć, że studiował .....
na KULu..

Po ogłoszeniu werdyktu Staroń podziękował m.in. innej tegorocznej nominowanej do tytułu nauczycielce - Barbarze Ostrowskiej z Prywatnego Gimnazjum i Liceum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie, z którą miał zajęcia z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie ona - powiedział.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nauczyciel-roku-wybrany-jestesmy-przerazeni-tym-co-sie-dziej,nId,2642386#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Czyżby gej KATOLIK???
I nie mieścił się w gardzieli ateisty zdeformowanego?
Nam się mieści:) :)

waclaw46
11-10-2018, 21:42
"Morawiecki zajmuje się luką VAT-owską i dobrze. Ale czas zająć się także luką kościelną, bo te środki potrzebne są wszystkim obywatelom, a nie tylko uprzywilejowanym księżom" - mówi dziennikowi Biedroń.

Zręby programowe w ramach "Świeckiego państwa" mają kilka punktów. Pierwsza propozycja to likwidacja Funduszu Kościelnego. Druga to likwidacja finansowania religii w szkołach. Trzeci punkt to opodatkowanie Kościoła.

Biedroń chce też renegocjacji art. 21 Konkordatu. "Zbiórki publiczne organizowane przez Kościół nie są poddane kontroli. Tak naprawdę nie wiemy, ile trafia na tzw. tacę" - mówi.

Słusznie temat obecnie dojrzał i stał się medialnym newsem ,dziennikarze przestali się bać i coraz trudniej zamieść nieprawidłowości i nepotyzm Biskupów pod dywan.
http://sejm.pl/Sejm8.nsf/transmisje....31A002E7C BA# Sejm Transmisje
Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Mowie Nienawiści i Ochrony Praw Człowieka poświęcone problemowi kościelnej pedofilii.Stańmy po stronie dzieci .

Jeszcze Platforma Obywatelska musi uwierzyć że można coś zmienić w układach Poseł -Kościół a nie tylko prześcigać się z PiS -em w froterowaniu posadzki w kościele.Prymitywizm jaki widzicie w postach ksenofobicznych seniorów to relikt PRL-u i zindoktrynowanego przez rodzinę i kościół społeczeństwa .Industrializacja i likwidacja analfabetyzmu w latach 40-50 ubiegłego wieku za mało przeorała folwarczną mentalność i dlatego są u nas w Polsce łatwo o podziały .

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 761 591 Większość w sejmie nadają się do podmiany.Tworzymy program ,ty też możesz mieć w tym udział.

waclaw46
11-10-2018, 21:46
"Morawiecki zajmuje się luką VAT-owską i dobrze. Ale czas zająć się także luką kościelną, bo te środki potrzebne są wszystkim obywatelom, a nie tylko uprzywilejowanym księżom" - mówi dziennikowi Biedroń.

Zręby programowe w ramach "Świeckiego państwa" mają kilka punktów. Pierwsza propozycja to likwidacja Funduszu Kościelnego. Druga to likwidacja finansowania religii w szkołach. Trzeci punkt to opodatkowanie Kościoła.

Biedroń chce też renegocjacji art. 21 Konkordatu. "Zbiórki publiczne organizowane przez Kościół nie są poddane kontroli. Tak naprawdę nie wiemy, ile trafia na tzw. tacę" - mówi.

Słusznie temat obecnie dojrzał i stał się medialnym newsem ,dziennikarze przestali się bać i coraz trudniej zamieść nieprawidłowości i nepotyzm Biskupów pod dywan.
http://sejm.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=D88234BEE3DD2463C125831A002E7C BA#
Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Mowie Nienawiści i Ochrony Praw Człowieka poświęcone problemowi kościelnej pedofilii.Stańmy po stronie dzieci .

Jeszcze Platforma Obywatelska musi uwierzyć że można coś zmienić w układach Poseł -Kościół a nie tylko prześcigać się z PiS -em w froterowaniu posadzki w kościele.Prymitywizm jaki widzicie w postach ksenofobicznych seniorów to relikt PRL-u i zindoktrynowanego przez rodzinę i kościół społeczeństwa .Industrializacja i likwidacja analfabetyzmu w latach 40-50 ubiegłego wieku za mało przeorała folwarczną mentalność i dlatego są u nas w Polsce łatwo o podziały i wszechobecny katolicki skansen.

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 761 591 Większość w sejmie nadają się do podmienienia

pluto37
12-10-2018, 14:33
I BIEDROŃ:

"Jeżeli ona w jakikolwiek sposób poczuła się urażona, to ją przepraszam serdecznie" - zwrócił się do Barbary Nowackiej Robert Biedroń na antenie TVN24. Prezydent Słupska powiedział wcześniej w rozmowie w TOK FM, że polityk była "tresowana".

wyłazi z niego zwykły PiSowski seksistowski czynownik na takim samym mentalnym poziomie.

Jeżeli ona w jakikolwiek sposób poczuła się urażona

z tego co sama mówiła to ...... się poczuła serio, a nie JEŻELI.

Jak już mu bije soda w dekel w ten sposób to co będzie jak ogłosi się premierem? Przerośnie MORAWIECKIEGO w publikowaniu bredni?

no i taki drobiazg. Ględzenie antyklerykalnych sloganów i przeliczanie ich na żłobki i miski ryżu jest łatwe i nic nie kosztuje.
Biedroń był w sejmie i nie zasłynął z oratorskich wystąpień
antyklerykalnych i wezwań do opodatkowania kleru i zerwania konkordatu.
W tym dziele nie był odważniejszy od URBANA.

waclaw46
12-10-2018, 16:49
Wielu z was uważa że PiS a potem PO i powtórka z rozrywki tylko odwrotnie coś zmienia w uprawnianiu polityki w Polsce. ???? Wszystko zależy od przemodelowania sceny politycznej i dopuszczenia do władzy młodego pokolenia polityków patrzących w przyszłość i odesłanie na emeryturę kombatantów ględzących o pomnikach i przeszłości.

Ważne są wybory do parlamentu bo mamy przykład że w demokracji mniejszość może rządzić większością i mamy obecnie oszołomów prawicowych przy rządzie , kiedy obywatele uprawnieni do głosowania nie wzięli udziału w wyborach i głosowaniu.Wystarczy kupić jakąś grupę społeczną obiecankami i omamić by osiągnąć sukces . Towarzystwo roszczeniowe wzięło władzę i dalej by chciało by pozostali ich dalej utrzymywali.

Dawniej Król w Europie był pomazańcem bożym i władza jego była od Boga.W krajach w których dominuje jedno wyznanie jest możliwość wykorzystania wierzeń prostych ludzi do sterowania politycznego.Tym języczkiem uwagi poza PSL /koalicjant wszystkich partii/ jest kościół katolicki który może wpływać na wiernych wierzących w nieomylność kapłanów jak jest w Polsce.

Należy patrzeć na programy a nie na idoli jak Kaczyński Schetyna itd..... , ale na to co chce zrobić musi być to realistycznie .Co nam Partie proponują należy odnieść się krytycznie i to powinno być tematem dyskusji na forum .
To co Biedroń proponuje jest otwarte i każdy może wnieść swój wkład.Jednemu może się podobać innemu nie , ważne jest by negatywna ocena była umotywowana a nie stwierdzenie , NIE .
+18: To jest #LiveFb na Kuba Wątły TV3 w czwartek, 11 października. https://www.facebook.com/KubaWatlyTV3/

A co do Barbary Nowackiej to nie przesadzajmy jak się poczuła obrażona zawsze może napisać i nie wszystko musi się kończyć w sądzie.

pluto37
12-10-2018, 17:44
[SIZE="3"][QUOTE]Wielu z was uważa jakoś tych wielu nie widać. Widać wielbiciel Biedronia sam doznał zwielokrotnienia jaźni:) :)

A co do Barbary Nowackiej to nie przesadzajmy jak się poczuła obrażona zawsze może napisać i nie wszystko musi się kończyć w sądzie.

Nowacka - co by o niej nie rzec - to rozsądna kobita jest i ładniejsza od Biedronia:) :) :)

i napisała wyraźnie co o geju antyfeminiście sądzi:

Samej Nowackiej te słowa nie zaskoczyły, bo „świat polityki bombarduje kobiety seksizmem".

Ale zmartwiła się, że „te słowa padają z ust osoby, która odwołuje się do wartości feminizmu i równości. Gdybym usłyszała je z ust poseł Pawłowicz czy posła Tarczyńskiego, to bym się nie zdziwiła. Ale Biedroń?” – mówiła Nowacka.

Też - jako obserwator scenki politycznej - byłem zdziwiony, że z Biedronia wylazła zwykła szowinistyczna szuja.
I żeby jeszcze wyżył się na posłance Pawłowicz, ale że na lwicy lewicy, to w życiu bym nie przypuszczał, że gej kobiecie zgotuje ten los:)

waclaw46
13-10-2018, 13:01
Wielu jest czytających mniej piszących tak to wygląda na forach niszowych i nie wiem czy też SC jest monitorowane przez głównych graczy politycznych bo to "geriatria" do tego kościelna ,dulszczyzna i fobie drobnomieszczańskie z kraju i z zagranicy.

Nowacka mądra ha,ha,ha udało się ją otumanić przez wszystkowiedzących komentatorów dziennikarskich jak /Wielowiejska , Moniśia ,Michnik ,TVN itd/ i przystąpiła do koalicji nie wiem po co ? pewnie liczy na jakąś jedynkę w przyszłych wyborach. Traci członków partia którą reprezentuje bo nie leży im ta koalicja , zostanie jej kanapa.:) Notowania nie drgnęły , zobaczymy za tydzień i posłuchamy peany roztaczane przez dziennikarzy nad tym co wcześniej pisali i mówili .

A tak co ten Biedroń obrażającego Nowacką powiedział ??? a wszyscy jak małpy powtarzają dziennikarek truizmy.
A na marginesie ilość epitetów w tekście nie świadczy o tym że to co się mówi i pisze ma jakąś wartość merytoryczną .

Biedroń nie jest w Sejmie posłem, to nie piszcie bredni , stworzy nową partię , jak stwierdzi że to ma sens , bo nie będzie z siebie robił idioty .Czas jaki sobie założył na zrealizowanie swojego pomysłu , początek miesiąca Lutego 2019 Na razie tworzony jest program z tymi co chcą w tym projekcie uczestniczyć.
Nie wracajmy do waszych bredzeń coście pisali i mówili cztery lata temu bo to nie ma sensu ,zajmujmy się dniem dzisiejszym i jutrem , dotyczy wszystkich.

Nowoczesna jest też zainteresowana powstaniem lewicowej centrowej partii bo rozszerza jej pole manewru i koalicji do realizacji swojego programu wyborczego.
Antyklerykalizm który wśród elektoratu prawicowego występuje ,możemy znależć w programie .Nowoczesna.

Kuba Wątły reprezentuje skrzydło rewolucyjne ale mało realistyczne by to się wszystko udało się zrobić . Tak naprawdę nikt nie badał preferencji na większej próbie Polaków. Do tego trzeba mieć większość parlamentarną dotyczy to prawa a zmiana konstytucji to już inna śpiewka i wymaga większej ilości posłów.Nie bujajmy w obłokach.

pluto37
13-10-2018, 17:57
[[SIZE="3"]SIZE="3"]Wielu jest czytających mniej piszących tak to wygląda na forach niszowych i nie wiem czy też SC jest monitorowane przez głównych graczy politycznych bo to "geriatria" do tego kościelna ,dulszczyzna i fobie drobnomieszczańskie z kraju i z zagranicy.
]

jak 80 - lenia staruszka płci nieznanej marudzi o geriatrii i poniewiera heteroseksulną kobitą w rytmie błazna feminofoba,
to jest jak by klient spoczywający na katafalku marudził że mu się kwiecie okolicznościowe z zapachu nie podoba.

a Biedroń klepie że ta głupia Nowacka to jego przyjaciół...ka
jest:D :D

waclaw46
13-10-2018, 21:17
"Psy szczekają karawana idzie dalej" spokojnie Biedroń realizuje swoje i nie zamierza wdawać się z prymitywami w utarczki słowne.
Nikt nikomu nie broni zapisać się do partii Nowackiej i działać a sensacje Pudelkowe o przyjaźniach ,o niczym nie świadczą. Słowni frazeologiczny wyjaśnia znaczenie słowa przyjaźń należy sobie przeczytać i nie imputować nie wiadomo co.Gieriatria ma zawsze kłopoty z pamięcią. :) :)Ranking: najlepsze pamięć i koncentracja październik 2018 - skapiec.pl‎ , polecam.
Jutro też dzień.

pluto37
13-10-2018, 21:49
[SI[QUOTE]ZE="3"]"Psy szczekają karawana idzie dalej" spokojnie Biedroń realizuje swoje i nie zamierza wdawać się z prymitywami w utarczki słowne.
karawana karawanów...Nie wiemy z kim Biedroń i w co zamierza się wdawać. My tylko pokazaliśmy że Biedroń jest zwykłym prostakiem i szowinistą antyfeministycznym. I że wylazło to spod maski chłopczusia-milusia, któremu zachciało się być OSTRY
Nikt nikomu nie broni zapisać się do partii Nowackiej
Nikt też nie kazał pomagierowi Biedronia twierdzić, że jest
głupia.

.Gieriatria ma zawsze kłopoty z pamięcią. :)
faktycznie! od lat wiemy że dziś już nie pamiętacie coście wczoraj naględzili.
A jak już coś wam się ze słownikiem zajarzyło, to sprawdźcie to słowo na gie
I pamiętajcie, że z pustego i Salomon nie naleje. I Biedroń też.

pluto37
14-10-2018, 12:37
i taka charakterystyka histeryka
https://natemat.pl/251659,po-i-pis-kontra-robert-biedron-kto-z-kim-trzyma-w-slupsku-i-przeciwko-komu

Zaskoczenie jego wizytą w TVP było duże nawet po stronie lokalnego PiS, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Ale nie tym, o czym mówił.

– Pamiętam, gdy Robert Biedroń był jeszcze posłem i w jednej sprawie potrafił dwóm różnym stacjom dać tego samego dnia dwie skrajne opinie na ten sam temat.

Prezydent mówi różne rzeczy w różnych miejscach i takie, które akurat są dla niego wygodne. Dziś może narzekać na PiS, jutro na PO, a pojutrze na SLD. Często opowiadając o czymś koloryzował i mijał się ze stanem faktycznym. On mówi rzeczy, które pasują mu w danym momencie – wylicza w rozmowie z naTemat szef klubu radnych PiS Robert Kujawski.
a gość z tamtejszego PO:

– Jestem zbulwersowany, bo on widzi dziś głównego wroga w PO. A kiedyś uważał, że PiS. Nasza współpraca na początku układała się dobrze. My w ponad 99 procentach popieraliśmy projekty jego uchwał – reaguje radny Bogusław Dobkowski.

To toczka w toczkę jak jedna...."wacia nasza kochana" z cyklu "nie wie potwora co ględziła wczoraj"

Czyli doskonały materiał na MORAWIECKIEGO -BIS :) :) :)

waclaw46
14-10-2018, 13:41
Głupota na niedzielę: Korwina smog urojony
https://www.kwantowo.pl/2018/10/14/korwina-smog-urojony/
Nie tylko bzdury piszą bezkrytyczni internauci.Nasi geriatryczni eurodeputowani rocznik 1942 nie lepsi . Gdyby był z 1937 rocznika to byśmy więcej różnych głupot słyszeli .:)

Nie musi tak nasza scena polityczna tak wyglądać , chce to zmienić Biedroń z swoim ugrupowaniem i to zrobi .Beton można skruszyć. Będą inne ugrupowania poza PO=PiS i będzie w czym wreszcie wybierać.

Krótkie Re:
Pluto geriatryczna spółka akcyjna -My tylko pokazaliśmy że Biedroń jest zwykłym prostakiem i szowinistą antyfeministycznym. Napisałeś ,możesz już spadać , widzisz podwójnie bo ci się w siwym łbie plącze . :) :) Polecam spacerek , kościółek ,różaniec , dotleń się .

pluto37
14-10-2018, 14:07
[QUOTE]E="3"]Głupota na niedzielę: Korwina smog urojony
https://www.kwantowo.pl/2018/10/14/korwina-smog-urojony/

a co na to Biedroń?

Nie tylko bzdury piszą bezkrytyczni internauci.Nasi geriatryczni eurodeputowani rocznik 1942 nie lepsi . Gdyby był z 1937 rocznika to byśmy więcej różnych głupot słyszeli .:)

Wasi tzn jedna piewica Biedronia napisali że widzą podwójnie, bo im się w siwym łbie plącze.
i uratować ich jedynie może
spacerek , kościółek ,różaniec , plus .....dotleń się :) :)

waclaw46
14-10-2018, 18:32
..Robert Biedroń chce zlikwidować Fundusz Kościelny, opodatkować „tacę”, zerwać z finansowaniem lekcji religii w szkołach i renegocjować konkordat z Watykanem. W wywiadzie dla „Newsweeka” wyjaśnia, dlaczego większym autorytetem religijnym jest dla niego papież Franciszek i Dalajlama niż Jan Paweł II. Barbarę Nowacką nazywa „neofitką”, ale ma nadzieję, że do niego wróci. W Warszawie chce zatrzymać PiS....

Najwyższy czas aby wszyscy byli równi wobec prawa ! Kościół też

waclaw46
15-10-2018, 12:04
https://oko.press/lata-na-niego-i-caly-czas-non-stop-czyli-oblawa-na-obywateli-ujawniamy-nagrania-z-policyjnych-radiostacji/

Wróg społeczny Nr1 Łata na niego i cały czas, non stop”, czyli obława na obywateli. Ujawniamy nagrania z policyjnych radiostacji. :) :) George Orwell : Rok1984,Folwark zwierzęcy,socjalizm demokratyczny w Polskim wydaniu.:)

Możesz to zmienić .Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej

pluto37
15-10-2018, 12:18
[SIZE="3"]https://oko.press/lata-na-niego-i-caly-czas-non-stop-czyli-oblawa-na-obywateli-ujawniamy-nagrania-z-policyjnych-radiostacji/

Wróg społeczny Nr1 Łata na niego i cały czas, non stop”, czyli obława na obywateli. Ujawniamy nagrania z policyjnych radiostacji. :) :) George Orwell : Rok1984,Folwark zwierzęcy,socjalizm demokratyczny w Polskim wydaniu.:)

[]

A Biedronia bojownika o wolność i demokrację NIE ŚLEDZILI.
A powinni bo podobno chce ustrój obalać.:) :)

I jeszcze cuś:) W Lublinie się działo a Biedroń .....GDZIE?

pluto37
15-10-2018, 12:34
[ [QUOTE]W wywiadzie dla „Newsweeka” wyjaśnia, dlaczego większym autorytetem religijnym jest dla niego papież Franciszek i Dalajlama niż Jan Paweł II.
COOOO? Religijni przywódcy AUTORYTETAMI dla wzorca ateistów ? Jednak zdeformowanie sięgnęło dna.
No i jak POLAK Biedroń może czcić obce wzorce i krzywić się na PAPIEŻA dzięki któremu może chodzić luzem i być...

Barbarę Nowacką nazywa „neofitką”, ale ma nadzieję, że do niego wróci.
I to kolejny dowód na to, że Biedroń jest fałszywym, męskim szowinistą traktującym kobitę jak towar na murzyńskim rynku w Mombasa.
I wyzywać "przyjaciółkę" od neofitek? Przecie Nowacka nie zapisała się do PO/N nie głosi tego co CZŁONEK Nowoczesnej jeśli nie jest fałszywcem powinien.
W Warszawie chce zatrzymać PiS....
to niech się położy plackiem przed wyjazdem z Nowogrodzkiej i zatrzyma .....na początek KACZYŃSKIEGO:)

waclaw46
15-10-2018, 14:14
Pluto głosuj w Niedzielę Na Koalicję Platforma Obywatelska Nowoczesna i lewicę z Nowacką .Zobaczymy czy to ma sens taka szeroka koalicja w ramach testu ,w tych wyborach samorządowych.Wyniki wyborów i notowania pokażą czy ta koncepcja jest realistyczna i znajdzie zwolenników wśród elektoratu w momencie głosowania .Oceny specjalistów są różne i trudno to ocenić.
Ty możesz protestować i pisać na tym niszowym wątku ile chcesz do znudzenia. Ha , Ha , Ha .

Będzie jeszcze trzecia duża partia czy tobie się to podoba czy też nie . Stworzenie partii politycznej to nie zasianie hektara ziemi burakami .Pluto nie masz pojęcia co znaczy słowo autorytet a twoje zacietrzewienie w wojnie polsko-polskiej mąci ci w głowie i nie potrafisz rozmawiać i ocenić normalnie ludzi za ich wiedzę , podejmowane decyzje , rozsądek , empatię do innych ludzi.

Ci co nie należą do niczego /do takiego elektoratu ty się zaliczasz/ , nie mający swojego zdania , to stado owiec i baranów do zagospodarowania . Specjaliści od marketingu politycznego wymyślają tematy by to stado miało zajęcie rozmawiając o mało istotnych problemach i być spolaryzowanym i tworzyć dla partii żelazny elektorat który nie myśli samodzielnie , którym się manipuluje a oni "pieprzą jak potłuczeni " na swoich niszowych forach. O tym się nie mówi ale tak to wszystko wygląda od kuchni strony.

pluto37
15-10-2018, 15:17
[QUOTE]Pluto głosuj w Niedzielę Na Koalicję Platforma Obywatelska Nowoczesna i lewicę z Nowacką .
będę głosował na kogo zechcę. Chciałem na Biedronia, ale
się nosi jak pularda z urojonym jajcem na twardo i mam kłopotek

Ty możesz protestować i pisać na tym niszowym wątku ile chcesz do znudzenia. Ha , Ha , Ha .
skoro ty się tu Biedroniem podniecasz to nie może być niszowy:) :)
. Stworzenie partii politycznej to nie zasianie hektara ziemi burakami
wierzę bo staż partyjny masz jak NIKT na całym seniorku i w coś wepnął to padło jak te twoje buraki w czasie suszy.
.Pluto nie masz pojęcia co znaczy słowo autorytet
Oczywiście że nie mam. Chciałem uznać Biedronia za autorytet, ale on histeryk, antyfeminista-szwinista i takie ni to ni sio, ani kukuryku. I jeszcze ludzi obraża do których na kolanach na żebry pielgrzymował.
I drobny odpustowy szulerek jest, bo gentelman bliskich koleżanek damskich chamsko się nie traktuje.
a twoje zacietrzewienie w wojnie polsko-polskiej mąci ci w głowie i nie potrafisz rozmawiać i ocenić normalnie ludzi za ich wiedzę , podejmowane decyzje , rozsądek , empatię do innych ludzi.
a kto staje w obronie sponiewieranej bezbożnie NOWACKIEJ? Ty? A gdzie ten rozsądek u Biedronia? Jakie te decyzje i gdzie? ON jest kolejny dywersant KACZYNSKIEGO jak ZANDBERG rozwalający antypisowski elektorat i spuszczający w kanał takie chwiejne CZŁONKI partyjne jak ty.

Ci co nie należą do niczego /do takiego elektoratu ty się zaliczasz/ , nie mający swojego zdania , to stado owiec i baranów do zagospodarowania .
Wlaśnie na takie stado baranów jak ty dybie Biedroń. Takie ćmy co lecą tam gdzie im byle kto byle czym zaświeci i już orgazmu dostają.

Specjaliści od marketingu politycznego wymyślają tematy by to stado miało zajęcie rozmawiając o mało istotnych problemach i być spolaryzowanym i tworzyć dla partii żelazny elektorat który nie myśli samodzielnie , którym się manipuluje a oni "pieprzą jak potłuczeni " na swoich niszowych forach. O tym się nie mówi ale tak to wszystko wygląda od kuchni strony.

aleś się namęczył jak Biedroń na kazaniu u Rydzyka:) :)
Jeszcze raz powtórzę wolno,
jak ci to niszowe forum nie odpowiada to:

[SIZE="4"]spacerek , kościółek ,różaniec , plus .....dotleń się

po co tu wodę mącisz?
jak ci akwarium nie pasuje?

W końcu Biedroniem możesz się podniecać na szerokich i nie niszowych polach buraczanych u Wątłego:) :)

waclaw46
15-10-2018, 16:26
Pluto37 wypłakałeś się ,ulżyło ci
spacerek , kościółek ,różaniec , plus .....dotleń się
Pamiętaj że mas zagłosować na koalicję w niedzielę , Platforma .Nowoczesna i Lewica mój miły baranku.:) :) Twoja rola to szczekanie , widzę że się starasz.Pamiętaj gdzie stoisz ,od myślenia są inni.

pluto37
15-10-2018, 17:00
[QUOTE=waclaw46

pytanie było:
Co robisz w niszowym forum.
Biedroniowi i tak w ciszy niszy podlizu nie zrobisz.:D :D :D

został ci tylko
stary wikary
:) :)

waclaw46
15-10-2018, 18:03
Pluto37 mnie bawią ludzie prawicy którzy dla zdobycia władzy i pieniędzy zmieniają swoje poglądy i stają się lewicowymi wchodzą w różne ciekawe koalicje.
Teraz ty dasz się zabić za Nowacką , bo ciebie z PO można kupić za świecidełka. Takich jak ty stojących na uboczu cwaniaczków jest multum podpierających ścianę. Ja piszę to co myślę ty piszesz co ci każą i udajesz patriotę w tej polsko-polskiej przepychance PO-PiS.

Ty mnie pytasz co tu robię ? piszę jak widzisz przedstawiam swój punkt widzenia .
Byłeś kiedyś na zebraniu wyborczym i coś wydukałeś z siebie ?? Przejdź się na zebranie wyborcze z politykiem PiS i przedstaw swój punkt widzenia przekonaj ich bo masz argumenty i wiedzę.
Piszesz o mało znaczących sprawach i wylewasz morze liter i czekasz by ktoś to skomentował ,może części geriatrii się to podoba ,ja nie przepadam za ludźmi ględzącymi do tego nie na temat.Teraz są wybory samorządowe i o co innego chodzi niż w wyborach parlamentarnych .

pluto37
15-10-2018, 18:44
[
[QUOTE]Teraz ty dasz się zabić za Nowacką ,
ależ ci ten Biedroń napaprał pod sufitem..

Ty mnie pytasz co tu robię ? piszę jak widzisz przedstawiam swój punkt widzenia .
to jak ci pani od forum pozwoliła, to pocałuj ją w dłoń, przeproś i nie psuj powietrza, ze nisza

Byłeś kiedyś na zebraniu wyborczym i coś wydukałeś z siebie ?? Przejdź się na zebranie wyborcze z politykiem PiS i przedstaw swój punkt widzenia przekonaj ich bo masz argumenty i wiedzę.
kurde! takim CZŁONKIEM wyborczym jak ty już nie mam szans być. I pełen żalu nie chcem ale muszem z tem żyć.
a chciałem do Biedronia, ale nie dał mi szansy.:( :( :(

Teraz są wybory samorządowe i o co innego chodzi niż w wyborach parlamentarnych .
NAPRAWDĘ????

To po co latasz jak kot z pampersem z tym Biedroniem?
Podlizać mu się chcesz i normę wyrabiasz? czy znowu na fuchę liczysz?

waclaw46
15-10-2018, 20:05
Pluto37-kurde! takim CZŁONKIEM wyborczym jak ty już nie mam szans być. Bo jesteś po prostu głupi Pluto , przeczytaj sobie czym się zajmują samorządy jakie mają problemy Samorząd -Wojewoda ,systemy finansowania itd. Wybory są do Samorządu , nie do Parlamentu . Obecnie w Sejmikach rządzi w większości PO-PSL .Prezydent miasta realizuje polecenia Rady Miasta.Ważne są koalicje w Radach Miasta .
Tobie brakuje wiedzy i to podstawowej możesz tylko błyszczeć wśród mało zorientowanych w temacie geriatrycznych baranach i owcach bełkoczących w kółko o tym samym.

Nie dorosłeś do Biedronia , intelektualnie cię przerasta i mu zazdrościsz sukcesu jak podobni do ciebie Polacy .Nic w życiu nie osiągnąłeś i masz z tym problem jako osoba , reprezentujesz elektorat spod budki z piwem . Takim obecnie , może być zainteresowana Platforma bo dołuje. Napylaj na PiS to robisz w miarę dobrze.
Szkoda mi tracić czasu na twoją edukację, zrobiłeś swoje ,poszczekałeś trochę dzisiaj,teraz możesz spadać .

pluto37
16-10-2018, 09:44
[QUOTE]Bo jesteś po prostu głupi Pluto ,

Waciu! Przy twoim geniuszu sam Bramaputra Bandaranaike
wysiada.

Tobie brakuje wiedzy i to podstawowej możesz tylko błyszczeć wśród mało zorientowanych w temacie geriatrycznych baranach i owcach bełkoczących w kółko o tym samym.
waciu! gdybyś mogła..umyć ręce zęby wypłukać gardziel odpowiednim płynem, bo capisz inwektywą, co jak na domokrążcę wciskającego tandetę na forum dla ludzi 50+
jest ciekawą ale marna formą handlowania.


Nie dorosłeś do Biedronia , intelektualnie cię przerasta i mu zazdrościsz sukcesu jak podobni do ciebie Polacy .Nic w życiu nie osiągnąłeś i masz z tym problem jako osoba , reprezentujesz elektorat spod budki z piwem . Takim obecnie , może być zainteresowana Platforma bo dołuje. Napylaj na PiS to robisz w miarę dobrze.
Szkoda mi tracić czasu na twoją edukację, zrobiłeś swoje ,poszczekałeś trochę dzisiaj,teraz możesz spadać .
waciu! ty tak na trzeźwo? bez dopalaczy lecisz?
I nic nie mów o tych spod budki piwnej, bo to przy tobie intelektualiści na miarę Biedronia:)
Mógłbyś się przy nich edukować salonowo. I pamiętaj o higienie jamy ustnej też.:)


Biedny Biedroń.
Chciał być śliczny, miły i sympatyczny a kupił na komiwojażera TARCZYŃSKIEGO zmiksowanego z PAWŁOWICZ:) :)

waclaw46
16-10-2018, 10:52
„Wszyscy musimy być tak samo ważni,wszyscy musimy mieć dostęp do wspólnie wypracowanych zdobyczy i osiągnięć gospodarki, nauki i kultury.
W nowoczesnym, demokratycznym kraju nie ma miejsca na niszczące podziały.
Wszystkich rodaków określamy mianem MY."
Robert Biedroń
Pomyśl nad tym.

pluto37
16-10-2018, 12:06
„Wszyscy musimy być tak samo ważni,wszyscy musimy mieć dostęp do wspólnie wypracowanych zdobyczy i osiągnięć gospodarki, nauki i kultury.
W nowoczesnym, demokratycznym kraju nie ma miejsca na niszczące podziały.
Wszystkich rodaków określamy mianem MY."
Robert Biedroń
Pomyśl nad tym.

widzisz!
Jak ci przypomnieć o higienie jamy ustnej to inwektywą nie chlustasz.

a Biedroń!
Jak go sponiewierano, że puścił brzydkie bąki, to się teraz przymila do nowoczesnego elektoratu.
To jak się to ma, do wyzywania "przyjaciółki' Nowackiej od NEOFITKI i do tego WYTRESOWANEJ???

To jest droga wytyczona przez KACZYŃSKIGO.

A ty ślizgasz się po tym co wydalili Tarczyński z Pawłowicz wyzywając elektorat 50+ od głupków, baranów i geriatryków.

To jakim cudem chcesz, żebyśmy MY razem z tobą i Biedroniem byli MY???
No!!! Nie da się!

waclaw46
16-10-2018, 12:47
🔹Kościół jest największym, po Skarbie Państwa, posiadaczem ziemskim w Polsce.

🔹Ma jej co najmniej 160 tys. ha - to tyle, co pięć największych polskich miast razem wziętych.

🔹Czy musimy zatem dopłacać mu z naszych kieszeni jeszcze 2,5 miliarda złotych rocznie?

🔹Koniec z finansowaniem Kościoła z publicznych pieniędzy!


🔴 Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl 🔴

pluto37
16-10-2018, 13:12
🔹Kościół jest największym, po Skarbie Państwa, posiadaczem ziemskim w Polsce.

🔹Ma jej co najmniej 160 tys. ha - to tyle, co pięć największych polskich miast razem wziętych.

🔹Czy musimy zatem dopłacać mu z naszych kieszeni jeszcze 2,5 miliarda złotych rocznie?

🔹Koniec z finansowaniem Kościoła z publicznych pieniędzy!


🔴 Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl 🔴


My niczego nie musimy, ale BIEDROŃ zamiast mamrotać to co wszyscy wiedzą, to powinien pokazać
JAK TO ZROBI żeby nie dopłacać, nie finansować, jak chce odebrać te hektary?

Bo ględzić każdy może.... a BIEDROŃ ma być PREMIEREM.

waclaw46
16-10-2018, 14:12
Jeśli ktoś myśli, że instytucja KK za czasów PRL była tylko gnębiona, to jest w błędzie. Od drugiej połowy lat 40 istniały uzgodnienia pomiędzy politykami a klerem., OD Lat 70 instytucja KK sukcesywnie powiększa swój stan posiadania.

Biedroń ogłosił program "Świeckie Państwo" . Pierwsza propozycja to likwidacja Funduszu Kościelnego, ponieważ „Obecnie nie znajduje się uzasadnienia do dalszego funkcjonowania tej instytucji z czasów komunistycznych, w innym otoczeniu gospodarczym i po zakończeniu prac Komisji Majątkowej”. Drugi postulat to likwidacja finansowania religii w szkołach. W planie Biedronia czytamy bowiem, że „Wycofanie się z finansowania przez państwo przyniesie oszczędności rzędu 1,8 mld zł rocznie”. Trzeci punkt idzie jeszcze dalej, ponieważ zakłada opodatkowanie Kościoła: „Obecny model ryczałtu jest przestarzały i nie odpowiada warunkom polityki podatkowej państwa. Dostosowanie opodatkowania księży do normalnego wymiaru zwiększy wpływy do budżetu państwa przynajmniej o 150 mln zł” .

Polityk proponuje prostą wymianę, z uszczelniania kościoła ma przybyć w budżecie 2,5 mld zł, które miałyby trafić na fundusz alimentacyjny, który jak wskazuje Biedroń, pokrywa obecnie zaledwie jedną trzecią potrzeb.Myślę że ten temat od 1989 nie był rozwiązany w sposób systemowy i powinniśmy to kiedyś zrobić a nie zamiatać pod dywan.Jest to propozycja Biedronia ale o wydatkach budżetowych decydujemy my poprzez swoich przedstawicieli.

By to wdrożyć musi wygrać wybory znależć się w sejmie a o tym decydujemy my wyborcy. Obecnie na spotkaniach z przyszłymi jego wyborcami mówi o tym , bo jeżeli jego propozycje nie znajdą poparcia społecznego w elektoracie , to nic na siłę nie będzie robił.Może też ulec zmianom na plus lub minus , bo wyborcy decydują co ostatecznie znajdzie się w programie Siweckie Państwo który to chce zrealizować.

waclaw46
16-10-2018, 16:16
W czym jest problem że my wierzymy populistom z prawa i lewa bo nie znamy ekonomi jak to się wszystko kręci.Nie chodzi mi o to by wykazać że jesteśmy głupi tylko wskazać jak możemy stać się bogaci inwestując wiedzę w siebie i swoje dzieci.
Dzisiaj dwa filmiki
Bogactwo - jak je zdobyć? | Oszczędności i inwestycje ( 8:22 min )Musisz wiedzieć jak się je zdobywa a pozostała sprawa zależy od ciebie. Szkoła jest od tego by cię o tym poinformować. :)
https://www.youtube.com/watch?v=nBId5_KGfZs
i dla tych co już są na emeryturze i co oszczędzali efektywnie lub nie efektywnie ale chcą przekazać wnukom swoje doświadczenia.
Jak inwestować w złoto i srebro | Praktyczny poradnik ( 8:22 min ) https://www.youtube.com/watch?v=nBId5_KGfZs

pluto37
16-10-2018, 17:03
[[QUOTE]W czym jest problem że my wierzymy populistom z prawa i lewa bo nie znamy ekonomi jak to się wszystko kręci.

waciu! a jak samopoczucie?
Bo chyba przy całym swoim rozedrganiu emocjonalnym
nie zauważyłeś że nam wciskasz jakiegoś populistę
co chce zbawić świat, tylko nie wie jak i się miota, a ty na jego widok doznajesz orgazmu:) :) :)

A to, że nie znacie ekonomii to wasza wina.
TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ.. czytanki były, książki były, tylko, żeście lenie były. I dlatego nie znacie.

Nie chodzi mi o to by wykazać że jesteśmy głupi .....
uj wacek wacek ty jak handele z tandetą a tu PRAWDY
nie da się zakrzyczeć. Jesteście....co może nie jest powodem
do radości, ale ludzie mówią że lepsza gorzka prawda niż najsłodsze kłamstwa.

waclaw46
16-10-2018, 18:51
Czytając różnego rodzaju bzdury i tracąc czas można zainteresować się czym innym niż co jakiś geriatryk PO-PiS plecie.
Rozdział 12. Inflacja | Wolna przedsiębiorczość - dr Mateusz Machaj ( 8:59 min. )
https://www.youtube.com/watch?v=G7Nyg0e3rKg

Bawimy się coraz lepiej durniami chccymi błysnąć bo wiemy więcej. :) :)

pluto37
16-10-2018, 20:12
Czytając różnego rodzaju bzdury i tracąc czas można zainteresować się czym innym niż co jakiś geriatryk PO-PiS plecie

Bawimy się coraz lepiej durniami chccymi błysnąć bo wiemy więcej. :) :)

waciek!
Ty się uspokój i powiedz nam czy za te wrzuty z yutuba to Biedroń płaci, czy ty to snujesz w czynie społecznym?

Pamiętaj że mówiliśmy ci że jesteście tym co podejrzewałeś.

no i nie zapomnij higienie wieczornej!
Rano znów będziesz rześki i wizje miną.
A paciorek to jak już jak tam chcesz....

waclaw46
17-10-2018, 10:06
Narodowy Bank Polski dofinansuje podyplomowe studia ekonomiczne. Odbędą się na uczelni ojca Rydzyka, a warunkiem przyjęcia jest dostarczenie przez kandydata pozytywnej opinii od księdza proboszcza. :) :) http://wyborcza.pl/7,155287,24048303,dyplom-studiow-ekonomicznych-nbp-i-szkoly-ojca-rydzyka-tylko.html#nowaZajawkaGlownaMT

Świeckie Państwo znamy propozycje Biedronia które poprze też .Nowoczesna .Pozostałe partie milczą ,temat tabu.Katolicy niech utrzymują katolickie uczelnie .Autentyczny rozdział Państwo-Kościół a nie fikcja.

pluto37
17-10-2018, 11:32
Narodowy Bank Polski dofinansuje podyplomowe studia ekonomiczne. Odbędą się na uczelni ojca Rydzyka, a warunkiem przyjęcia jest dostarczenie przez kandydata pozytywnej opinii od księdza proboszcza. :) :) http://wyborcza.pl/7,155287,24048303,dyplom-studiow-ekonomicznych-nbp-i-szkoly-ojca-rydzyka-tylko.html#nowaZajawkaGlownaMT

Świeckie Państwo znamy propozycje Biedronia które poprze też .Nowoczesna .Pozostałe partie milczą ,temat tabu.Katolicy niech utrzymują katolickie uczelnie .Autentyczny rozdział Państwo-Kościół a nie fikcja.

a co na to ob. BIEDROŃ????
jakiś manifest wydał? jakiś pozew sądowy spreparował?
Sam, albo z wespół z kimś?
Z Czarzastym chociaż.... NIC?
Klepania w piwnicy to jeszcze nie rewolucja:) :)

waclaw46
18-10-2018, 20:31
Aż 73 proc. Polek zarabia mniej niż 2,5 tysiąca złotych na rękę. Wśród mężczyzn tylko 46 proc. Tymczasem to kobiety w Polsce statystycznie są lepiej wykształcone. To wstyd, że wciąż istnieją takie nierówności! Czy parlamentarzyści i rząd zajmą się w końcu prawdziwymi problemami?http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,24051230,tylko-27-proc-polek-dostaje-ponad-2500-zl-na-reke-wsrod-mezczyzn.html?disableRedirects=true Idz na zebranie wyborcze kiedy będą wybory do parlamentu ,spytaj swojego polityka którego popierasz , co proponuje.???


�� Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl ��

waclaw46
22-10-2018, 19:47
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom w wyborach samorządowych bez względu na przynależność partyjną. #wybory2018 Pamiętajcie: nie macie 5 lat na stołkach - macie 1 miesiąc by dać wynik. Przypominamy: nie zdobyliście Władzy -zdobyliście Zaufanie. Nie zawiedźcie Nas. The Revolution is coming... Napisał Mariusz Max Kolonko. Wielu z nas ma podobne na ten temat zdanie ale myśmy zatrzymali się w rozwoju zajęci walką Polsko - Polską

Max się zamerykanizował u na dalej myślenie z wczesnego socjalizmu z lat czterdziestych ..TKM .
Jak czytam : Około 600 byłych górników, strajkujących w katowickiej kopalni Wujek na początku stanu wojennego w 1981 roku, od czerwca tego roku zgłosiło akces do programu "Rachunek wdzięczności PGNiG", w ramach którego będą zwolnieni z płacenia rachunków za gaz.
Nie dziwię się że wśród ludzi młodych ma tyle zwolenników Mikke który stwierdza : masz dziecko niepełnosprawne , urodziłaś, nie szukaj na jego utrzymanie wsparcia pieniędzy sąsiada .Czekamy na następne grupy zawodowe życia za friko tylko że żyli w okresie transformacji lub urodzili chmarę dzieci by miały zajęcie służby socjalne :) :) .Nie można też zapomnieć o dzieciach naszych Polaków żyjących na emigracji :) :) , oni chcieli by się załapać na kilkadziesiąt euro .:) :)

Moje poglądy piszącego na Sympatycy Roberta Biedronia jako sympatycy nie dotyczą poglądów samego Biedronia i to należy mieć na uwadze.
Jeżeli coś cię interesuje i masz kłopoty z tym by uzyskać odpowiedz , idź na spotkanie i się odważ na zadanie pytania samemu Biedroniowi.

pluto37
22-10-2018, 21:22
[
Moje poglądy piszącego na Sympatycy Roberta Biedronia jako sympatycy nie dotyczą poglądów samego Biedronia i to należy mieć na uwadze.]

Mamy na uwadze ten drobiazg, że ateista zdeformowany
rano po łazienkowaniu może być; komunista, przed śniadaniem
po paciorku socjalista religijny, liberał, faszysta a nawet zidiociały korwinista.
A jak mu się czasoprzestrzeń zabełta na amen podsufitem wieczorową porą na niebiesko, to może z każdą dziewicą iść w łoże płci dowolnej.
Od KACZYŃSKIEGO po BIEDRONIA
I z PAWŁOWICZ, a nawet SOBECKĄ też:) :) :)

współczujemy Biedroniowi komiwojażera i rzecznika od propagandy.:( :( :(

waclaw46
22-10-2018, 22:56
Psy szczekają karawana idzie dalej. :) :)Forumowym matołkom dziękuję za wpis , bo forum było by monotematyczne :) i byśmy nie wiedzieli kto to jest Pawłowicz i Sobecka. Ograniczeni ludzie są monotematyczni , teraz sami widzicie że Folwark Zwierzęcy nie tylko może dotyczyć zwolenników PiS ale i PO .

Orwell pisał: "Folwark zwierzęcy miał być przede wszystkim satyrą na rewolucję rosyjską. Jednak, jak podkreślam, przesłanie utworu jest szersze: chciałem wyrazić w nim myśl, iż ów szczególny rodzaj rewolucji (gwałtowna rewolucja oparta na konspiracji, z motorem napędowym w postaci nieświadomie żądnych władzy osób) może doprowadzić jedynie do zmiany władców. Mój morał brzmi tak oto: rewolucje mogą przynieść radykalna poprawę, gdy masy będą czujne i będą wiedzieć, jak pozbyć się swych przywódców, gdy tamci zrobią, co do nich należy. [...] Nie można robić rewolucji, jeśli nie robi się jej dla siebie; nie ma czegoś takiego, jak dobrotliwa dyktatura."

pluto37
22-10-2018, 23:07
[SIZE="3"][B][B]Psy szczekają karawana idzie dalej. :) ]

Waciu!
To tera za karawaniarza dorabiasz?
a pod jakim wyznaniem?
Normalni ludzie nie muszą się przebierać za biskupa rano i za rozedrganego Korwina wieczorkiem ku czci Biedronia
:) :) :)

waclaw46
23-10-2018, 13:50
Oficjalnie Krystyna Danilecka-Wojewódzka prezydentem Słupska.Aktualną wiceprezydent miasta Słupska wskazało 53,19 % głosów. Mieszkańcy Słupska poparli kierunek zmian zapoczątkowanych przez Biedronia , będzie kontynuowała to co rozpoczął Biedroń .Możemy pogratulować Pani Prezydent Słupska osiągnięcia sukcesu wyborczego w pierwszej turze.

październik 27 .Robert Biedroń ■ Dąbrowa Górnicza Sob. 18:00 · Akademia WSB ·

waclaw46
24-10-2018, 12:58
Tylko w państwie z tektury można wprowadzać dzień wolny od pracy na 3 tygodnie przed jego datą”.

PiS chce, żeby 12 listopada był wolny od pracy. Nieoczekiwanie wczoraj późnym wieczorem posłowie tej partii złożyli w Sejmie projekt o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, z którego wynika, że 12 listopada 2018 r. ma być dniem, w którym mamy nie pracować.

– „Co najmniej 300 tysięcy wizyt tylko w przychodniach do specjalistów trzeba będzie odwołać 12 listopada!!!! Tysiące operacji planowych!!

Taki będzie efekt gestu PiS, że 12ty jest dniem wolnym od pracy” – napisał na Twitterze Mariusz Piekarski z RMF FM. W kolejnym wpisie uszczegółowił te liczby do jednego ze szpitali w Warszawie.

– „Tylko w dziecięcym szpitalu przy Niekłańskiej w Wa-wie 12 listopada trzeba odwołać 20 operacji i 340 wizyt w przychodni przyszpitalnej. Do dziecięcych kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, psychologów, endokrynologów. Następne terminy za kilka tygodni”.

– „Nie każdemu kule do domu dowozi dyrektor szpitala”; – „Było trzeba myśleć o tym wcześniej, nagle się połapali, że stulecie będzie?”; – „Dodajmy jeszcze straty firm, które muszą zatrzymać produkcję… A sporo firm ma teraz tzw. sezon i każdy dzień zwłoki w realizacji zleceń generuje bardzo duże problemy i wymierne straty”;

– „Tylko w państwie z tektury można wprowadzać dzień wolny od pracy na 3 tygodnie przed jego datą” – komentowali internauci na Twitterze.

Matołectwo , "wyszło szydło z worka" poza stratami nic sensownego w tej decyzji PiS nie widzę. Zobaczymy po wyniku głosowania co w tym orwellowskim Folwarku zwierzęcym ,głosują owce i barany.:) :)

pluto37
24-10-2018, 14:23
Tylko w państwie z tektury można wprowadzać dzień wolny od pracy na 3 tygodnie przed jego datą”.
.........
Matołectwo , "wyszło szydło z worka" poza stratami nic sensownego w tej decyzji PiS nie widzę. Zobaczymy po wyniku głosowania co w tym orwellowskim Folwarku zwierzęcym ,głosują owce i barany.:) :)

nareszcie coś z sensem, tylko co na to przyszły PREMIER
BIEDROŃ?
Bo tyle to my sami wiemy.:)

pluto37
25-10-2018, 11:42
I wyłazi z Biedronia marny krętacz polityczny.
Inaczej mówiąc zrobiłem sobie dobrze i gdyby co to zrobię jeszcze lepiej koledze.

Wyjaśniał, że jeśli zrezygnuje z bycia radnym, to jego miejsce zajmie kolejna osoba z listy, która będzie miała to samo spojrzenie na miasto. Nowe wybory nie będą konieczne, samorząd nie będzie więc ponosić dodatkowych kosztów.

- Odpowiedzialność sprawiła, że wystartowałem na radnego, pracując na rzecz miasta i budując nowy ruch - zaznaczył gość Jana Wróbla.

To akurat jest wredny przykład korupcji politycznej i tu trzeba przyznać rację Kukizowi. W takim wypadku powinny być wybory radnego, czy posła.

Inaczej mówiąc Biedroń niczym nie różni się od innych ślizgaczy politycznych taplających się w istniejącym korycie.

waclaw46
25-10-2018, 13:13
Gość TOK FM podkreślił, że na razie jeździ po Polsce i spotyka się z ludźmi. Program swojej formacji politycznej przedstawi zaś w lutym. Prowadzący pytał, czy polityk zamierza rozpocząć budowę nowego ruchu od stolicy.

- Perspektywa Warszawy wypacza. Ze zdziwieniem obserwuję próbę podziału Polski na tę, która jest wielkomiejska i obroniła się przed atakiem barbarzyńców, i na tych głupich Polaków, którzy nie zrozumieli, że trzeba bronić Polski. To jest fałszywa diagnoza. Znam wielu burmistrzów i wójtów, którzy są proeuropejscy. Ten podział jest niesprawiedliwy i pogłębiający wojnę polsko-polską - ocenił Biedroń.http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24088438,robert-biedron-w-tok-fm-rozmawia-jan-wrobel.html?fbclid=IwAR0zIgXU-gQZkBdHHmXo0H3ftex69zR-WYsT7U1Rxue_TTdUqWZ5s55nKL4 ..............
Gość TOK FM podkreślił, że elektorat dla jego nowego ruchu już istnieje, jest tylko niezagospodarowany. - Trzeba się zastanowić, jak to zrobić na lata. Tutaj nie jest potrzebny katalizator, tylko trwała reprezentacja w parlamencie siły, która już jest. Są pewne wartości, które stoją za Robertem Biedroniem. Pod to, wydaje mi się, można tworzyć ruch - zaznaczył.

Biedroń nie chciał jednak powiedzieć, czy będzie tworzyć program lewicowy, czy liberalny. - To się okaże po rozmowach z Polakami - podsumował.

Przyzwyczajeni jesteśmy do budowania ruchów społecznych od górnie : działacz , struktury ,program ,tu jest inaczej ,zobaczymy w lutym jak powstanie Partia Polityczna.
�� Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl ��

pluto37
25-10-2018, 14:12
[SIZE="3"][QUOTE]Gość TOK FM podkreślił, że na razie jeździ po Polsce i spotyka się z ludźmi. Program swojej formacji politycznej przedstawi zaś w lutym. Prowadzący pytał, czy polityk zamierza rozpocząć budowę nowego ruchu od stolicy.
:) :) :) To kiedy on jest prezydent miasta? Bo go chyba na prezydenta miasta wybrali a nie na podróżnika.

Biedroń nie chciał jednak powiedzieć, czy będzie tworzyć program lewicowy, czy liberalny. - To się okaże po rozmowach z Polakami - podsumował.

kurde!
Czyli.....
entliczek-pętliczek
czerwony stoliczek
na kogo wypadnie
na tego bęc!!!!!!!!!!!!
:) :) :) :)


Jak powie że ateistyczno-narodowo-socjalistyczny to ja się zapisuję!!!
W ciemno.

waclaw46
25-10-2018, 14:25
Robert Biedroń w Radomiu! 26 Października 2018, 17:30 17:30 (Piątek)
Spotkajmy się w Radomiu! Wyższa Szkoła Handlowa
ul. Traugutta 61a, Radom

Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami 🚲. Często słyszę, że nie jesteście zadowoleni z sytuacji w kraju 🇵🇱. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo ✋🏻, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji 😐. Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować ✍️.
Ale za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał 💯 - mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej.
Właśnie o tym chciałbym z Wami porozmawiać! 🗣 Spotkajmy się, by pomówić o tym, jaka jest Polska naszych marzeń. Zapraszam na Burzę Mózgów 😊

pluto37
25-10-2018, 17:12
jajako sympatyk premiera ze Słupska chciałbym znać opinię mojego idola na takie cuś:

Według ojca Rydzyka mamy do czynienia z rewolucją marksistowską, która idzie przez świat. "Czy Polska też się będzie temu poddawała? Pytam: gdzie jest Ministerstwo Edukacji? Gdzie jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Biało-czerwona czy tęczowa? Tylko gospodarka czy też duch narodu? Jaki duch?" – pyta dyrektor Radia Maryja.

"'Niczym Sybir, niczym knuty i cielesnych tortur król, lecz narodu duch otruty – to dopiero bólów ból' – mówił poeta. To przeżyliśmy w naszej historii nie jeden raz" – kończy swoje oświadczenie o. Rydzyk.

Lila
25-10-2018, 19:36
Robert Biedroń w Radomiu! 26 Października 2018, 17:30 17:30 (Piątek)
Spotkajmy się w Radomiu! Wyższa Szkoła Handlowa
ul. Traugutta 61a, Radom

Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami ��. Często słyszę, że nie jesteście zadowoleni z sytuacji w kraju ����. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo ✋��, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji ��. Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować ✍️.
Ale za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał �� - mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej.
Właśnie o tym chciałbym z Wami porozmawiać! �� Spotkajmy się, by pomówić o tym, jaka jest Polska naszych marzeń. Zapraszam na Burzę Mózgów ��

Przed chwilą Napieralski powiedział,
że Biedroń przejdzie do KO.
Być może twój przeciwnik z wątku, stanie się sojusznikiem.:)

Arti
26-10-2018, 00:06
Przed chwilą Napieralski powiedział,
że Biedroń przejdzie do KO.
Być może twój przeciwnik z wątku, stanie się sojusznikiem.:)

KO to szyfrowane PO ;)

waclaw46
26-10-2018, 13:56
Lilu nie ma jeszcze partii ani programu , bo jest tworzona partia oddolnie i na spotkaniach z Robertem Biedrońiem ludzie zgłaszają swoje postulaty , którym potem nadane zostaną priorytety . Na razie nikt nie wie co pod koniec stycznia powstanie w ostateczności za partia , by zaistnieć na scenie politycznej Polski: ,partia centrum czy lewica .Poznamy też jej nazwę a wszystko należy zarejestrować w sądzie a mogą być kłopoty z przeciąganiem sprawy.

Jestem na bieżąco z informacjami i wiem co się dzieje .Nowoczesnej i Koalicji Obywatelskiej bo jestem jej członkiem . Jeszcze wybory się nie skończyły mamy na głowie drugą turę ii należy wszystko zrobić by Koalicja obywatelska osiągnąć sukces .

Myślę że Napieralski wykorzystał rozmowę z dziennikarzami by coś ciekawego powiedzieć , by było o nim głośno w mediach i na forach społecznościowych.
Robert Biedroń ma jeszcze na głowie promocję książki Biedroń Robert - Nowy Rozdział i jest najbardziej zapracowanym politykiem któremu należy życzyć by z tym wszystkim co ma na głowie dał sobie radę.Na scenie politycznej jest miejsce na nową dużą partię by elektorat miał szerszy wybór .

waclaw46
27-10-2018, 13:04
“Poitycy, wprowadźcie w Polsce może kolejne święto -Swięto Ciula, takiego nieroba, obiboka żyjącego z socjalu i strzykawek Doktora Plus, święto Polaka jeżdżącego na wczasy po Europie z żarciem w bagażniku, święto takiego polskiego ciula który ciągnie całe silne, ambitne i pracowite polskie społeczeństwo w dol i nie pozwala narodowi się bogacić a Polsce, by była gospodarczą potęgą” - komentarz z programu NEWSBRIEF MaxTV (na montazu ) #R
Mariusz Max Kolonko

Niedługo wszyscy będą świętować tylko nie będzie miał kto pracować.Nowoczesna w całości głosowała przeciw temu świętu Platforma Obwatelska 54 Posłów przeciw , wstrzymało się 71 PSL byli za część przeciw część wstrzymała się od głosu a niektórzy uciekli i nie głosowali.:) :)http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=8&nrposiedzenia=70&nrglosowania=58

Lila
27-10-2018, 13:14
Przecież to jednorazowy wolny dzień na 100- lecie.
200-lecie wypada w piątek,
więc nie trzeba będzie dawać wolnego.

pluto37
27-10-2018, 13:34
[SIZE="3"]“Poitycy, wprowadźcie w Polsce może kolejne święto -Swięto Ciula, takiego nieroba, obiboka żyjącego z socjalu i strzykawek Doktora Plus, święto Polaka jeżdżącego na wczasy po Europie z żarciem w bagażniku, święto takiego polskiego ciula który ciągnie całe silne, ambitne i pracowite polskie społeczeństwo w dol i nie pozwala narodowi się bogacić a Polsce, by była gospodarczą potęgą” - komentarz z programu NEWSBRIEF MaxTV (na montazu ) #R
Mariusz Max Kolonko
]
kurde!
Waciu!
przecie idol twój głosi że Polacy za dużo pracują, to powinieneś wraz z nim celebrować ŚWIĘTO CIULA:) :)
Tym bardziej, że i ty i on pracą się nie hańbicie.
A on miast być prezydentem w Słupsku i odwalać robotę gra "w ciula" i wycieczki urządza po studiach rtv.

Co innego taki Kolonek. On jednak musi tyrać przy składowaniu carpetów i układniu ich na widoku.
Jemu DNIA CIULA Trump nie urządzi.:)

waclaw46
27-10-2018, 16:45
Lila napisała-Przecież to jednorazowy wolny dzień na 100- lecie.200-lecie wypada w piątek,
więc nie trzeba będzie dawać wolnego. Lilu każdy dzień wolny to strata produkcji i obniżanie PKB , a dla Budżetu mniejsze wpływy z podatków . Dla prywatnego biznesu to kłopot dowiadywać się dwa tygodnie przed świętem że jest dzień wolny bo produkcja sprzedaż i dostawy są planowane z dłuższym przedziale czasowym.

Też tego rodzaju polityka gospodarcza uchwalanie prawa bez konsultacji i na chybcika jest przykładem braku profesjonalizmu w tworzeniu prawa i odstrasza potencjalnych inwestorów chcących zainwestować swój kapitał w Polsce.
To że Platforma Obywatelska nie zareagowała , to dominacja postaw kunktatorskich w jej szeregach.Coraz więcej matołectwa w jej szeregach daje się zauważyć . Ale to nas nie powinno cieszyć ale smucić.

zen
28-10-2018, 10:38
Myślę, że tym razem się uda. Biedroń ma takie cechy osobowościowe, których nie ma żaden dotychczasowy polityk ani z prawa ani z lewa. Co prawda nie ma jeszcze programu ale można się domyślać, na podstawie jego dotychczasowych działań, jaki będzie. Życzę Mu powodzenia.

waclaw46
29-10-2018, 12:55
Zen różne oceny https://www.facebook.com/tsekielski w wczorajszym live z słuchaczami też o Biedroniu .
Nie wiem czy go słuchasz w niedzielę , ale warto , bo reprezentuje niezależne media a zajmuje się obecnie kręceniem filmu dokumentalnego o pedofilii w kościele , ma być ,mocne wstrząsające i bolesne.Końcówka tego filmu jest finansowana z społecznych środków bo sponsorzy się wycofali z obawy o PiS stąd też jest na patronite.pl .
Tak jak ty podchodzę z sympatią do inicjatywy Biedronia , w lutym poznamy szczegóły .

waclaw46
30-10-2018, 12:42
Za PiS państwowe grupy energetyczne straciły na wartości ponad 16 mld zł. Według ekspertów, problemem jest rząd, który zapomniał, że spółki mają zarabiać. Zamiast tego są narzędziem polityki....
W ostatnich dniach pojedyncza akcja PGE kosztowała niewiele ponad 8,5 zł. Dokładnie rok temu chodziły po niecałe 15 zł, a bardziej doświadczeni inwestorzy pamiętają, jak były wyceniane powyżej 20 zł........

Jak słyszymy że PGE chce przejąć Autosan naczelny strateg poinformował gawiedź w Polsce. Pamiętamy jak to było z rafinerią w Możejkach namawiali politycy by ją odkupić od Amerykanów bo chcą się jej pozbyć , teraz płacimy krocie za benzynę .Kiedy polityka zajmuje się gospodarką to mamy głupie decyzje polityków którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności i winnych nie ma.

Nie musi tak być �� Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl ��

pluto37
30-10-2018, 12:51
[SIZE="3"]Za PiS państwowe grupy energetyczne straciły na wartości ponad 16 mld zł. Według ekspertów, problemem jest rząd, który zapomniał, że spółki mają zarabiać. Zamiast tego są narzędziem polityki....


a co na to ob....BIEDROŃ????
jakiś spicz wygłosił?
Jest za prywatyzacją, upaństwowieniem wszystkiego, czy co?
W końcu chce być premierem ....podobno:)

pluto37
02-11-2018, 11:29
Myślę, że tym razem się uda. Biedroń ma takie cechy osobowościowe, których nie ma żaden dotychczasowy polityk ani z prawa ani z lewa. Co prawda nie ma jeszcze programu ale można się domyślać, na podstawie jego dotychczasowych działań, jaki będzie. Życzę Mu powodzenia.

szanowna zen.
osobiście podzielam Twój optymizm względem pogramu.
Na kiego grzyba komu program skoro i tak każdy szanujący się polityk ma go w głębokim zapomnieniu.
A tu co mamy?
Pełny luz i program bez programu czyli piszta co chceta, a ja wam to dam.


No i z Biedroniem jest jeszcze ten plus dodatni, który wręcz rzuca się w oczy:
Jest ładniejszy i przystojniejszy od KACZYŃSKIEGO.
Nie ma obstawy, nie ślini się, nie sepleni i nie kumpluje się z duo PP czyli Pawłowicz - Piotrowicz co mu dodaje extra uroku.

waclaw46
02-11-2018, 23:09
...Niektórzy wmawiają nam,że Polska nie potrzebuje nowych polityków ani nowej formacji politycznej .Mówią ,że wystarczy jedyna ,jedyna i ukochana Platforma Obywatelska.Nie zgadzam się .Takie przekonanie jest odruchem ucieczki , a ten odruch bierze się ze strachu . Tak mówi profesor Gdula " Jedyny liberalizm PO to liberalizm strachu " . To przekonanie jest próbą utrzymania status quo , w którym dwie wielkie partie - PO i PiS -przez kolejne lata będą betonować polską politykę , utrzymując nas w śmiertelnym , wyniszczającym uścisku.

Ostatnie lata rządów Prawa ui Sprawiedliwości nieźle dały nam w kość.Niektórzy próbują nam wmówić , że może więc lepiej zwrócić się do tego, co znane i sprawdzone . Nie! strach nie jest dobrym doradcą. Nie możemy sobie pozwolić , by nami rządził. "Strach może być w polityce przyprawą , ale nigdy nie będzie z niego strawnego dania " - słusznie pisze profesor Maciej Gdula w książce Nowy autorytaryzm " Od polityków i partii ludzie oczekują , że nie będą oni obsługiwali strachu , ale raczej , że stworzą świat , w którym nie będzie się trzeba bać. Swiat Platformy - to do pewnego stopnia także tej z czasów Tuska - to świat strachu przed Kaczyńskim " .Strach przed Kaczyńskim albo strach przed Tuskiem. Strach przed odebranym +500 , przed tym , co jeszcze mogą zepsuć rządzący , przed represjami , przed wyjściem z Unii Europejskiej , przed sędzxiami na polityczne zawołanie.Te różne strachy stały się naszą codziennością.Polska polityka oszalała.

Nie jest łatwo przestać kierować się strachem .Ale można to zmienić . To jedno z największych wyzwań , jakie nas czekają .Strach zabija zdolność do marzenia i wyobrażenia sobie przyszłości , nie pozwala chłodno ocenić sytuacji ani poczuć pragnień.Strach sprawia że zapominamy o celach wspólnotowych. A przecież cel naszej cywilizacyjnej , kulturowej i historycznej wspólnoty jest jasny : dobrze zorganizowane państwo służące obywatelom ,dobrobyt ,, wygoda , pokój i bezpieczeństwo , wolność życia zgodnie z naszymi wartościami ,bez względu na to jakie te wartości są........cdn

waclaw46
04-11-2018, 23:38
Polska jaką znamy
Strach przed wyjściem z pułapki
Tkwienie w starych podziałach tylko podsyca ten strach .Politycy starych partii tworzą teatr pełen konfliktów.Dzielą siebie i nas .Jednych nazywamy prawicą , innych lewicą , konserwatystami i liberałami.My widzowie teatru starych partii,nie odnajdujemy się w tych podziałach, bo nie przystają one ani do tego , jak wygląda nasze życie ,ani współczesny świat .Wtedy zaczynają nas obrażać nazywając „semetrystami”.
Stare partie wciągnęły nas w pułapkę .Pułapkę która odebrała „ wielu obywatelom zdolność krytycznego myślenia ,pozbawiła media nawyku bezstronności ,zredukowała debatę publiczną do poziomu emocjonalnych deklaracji lojalności wobec narracji jednej ze stron”. Kiedy ktoś zaczyna głosić coś choćby odrobinę innego , uznaje się , że to „”szkodliwy symetryzm lub tchórzliwy rozkrok . Jeżeli przegramy –mówią obie strony –to przez tych, którzy choć powinni być z nami ,mieli wątpliwości i dzielili włos na czworo ”- tak Rafał Matyja opisuje pułapkę , w jakiej się znaleźliśmy.Liberalne media i politycy są w stanie zlinczować każdego, kto nie chce się podporządkować dominującej partii opozycyjnej. Sam kilkakrotnie padałem ofiarą takich ataków , w których bezpardonowo starano się mnie podporządkować .Rozczaruję tych , którzy to robią - z każdego takiego ciosu wychodzę jeszcze bardziej wzmocniony. Jeszcze bardziej przekonany ,że droga, którą wybrałem , jest najbardziej słuszna .Mahatma Gandhi powiedział kiedyś „ Najpierw cię ignorują .Potem śmieją się z ciebie.Później z tobą walczą .Później wygrywasz „ . Ja wiem że wygramy..............cdn

Robert Biedroń Nowy rozdział Książka dostępna także jako ebook

waclaw46
05-11-2018, 10:58
..Czy partie starego teatru są w stanie się zmienić ?Nie.Kręcą się w błędnym kole mniejszych i większych konfliktów .Potrzebny jest zupełnie nowy , autentyczny ruch ,który nie będzie powtarzał tych dawnych podziałów i odgrywał nieświeżych sztuk w politycznym teatrze. Ruch , który sprawi , że odzyskamy nadzieję i nasze demokratyczne państwo.
Ten ruch musi przede wszystkim uruchomić od nowa wyobraźnie lityczną. „Trzeba opowiedzieć wszystko –historię ,państwo , tożsamość narodu politycznego ,politykę – na nowo „ – ocenia Rafał Matyja .
Ten ruch nie dokona się bez nowych ludzi.Polska polityka potrzebuje zmiany pokoleniowej.Generacja rządząca dziś i pięć lat temu nie potrafi krytycznie ocenić własnych przekonań ani działań . „ Być może krytyka musi się zrodzić w warunkach napięcia pokoleniowego „ ,sugeruje Matyja .Czy oznacza to , ze wszyscy starsi politycy powinni odejść ? Ze powinniśmy całkowicie odrzucić ich doświadczenie i umiejętności ? „ Nie chodzi raczej o zakończenie ich okresu dominacji .To ważne ,ponieważ zmiany pokoleniowe mogą stać się czynnikiem ,który nie tylko zdynamizuje przekształcenia na scenie partyjnej , ale także doprowadzi do zmiany politycznego imaginarium „ , odpowiada Matyja w książce Wyjście awaryjne . Zgadzam się z nim.
Zmiana władzy to za mało.Potrzebujemy większej i głębszej zmiany : musimy znów odświeżyć nasze marzenia ,przypomnieć sobie , po co nam wspólne państwo ,i zacząć je razem budować. Ta zmiana nie dokona się, jeżeli w ciąż będziemy oddawać władzę innym.Nie wystarczy wybrać innych polityków ,wszyscy musimy być obywatelami.

Tyle na temat książki w której przedstawia Biedroń swoje poglądy polityczne i analizuje rzeczywistość polityczną jaka istnieje w Polsce .Nowy rozdział-Robert Biedroń

Z opisu wydawcy książki : „Potrzebujemy większej i głębszej zmiany: musimy uruchomić nasze marzenia, przypomnieć sobie, po co nam wspólne państwo i zacząć je razem budować. Chcę Polski, w której nikt nie jest pozostawiony w tyle. Polska jest przecież dobrem wspólnym – musimy ją zatem uzdrowić!
Nie ma już czasu – trzeba zacząć pisać nowy rozdział. Zróbmy to razem.Jestem gotowy”. Robert Biedroń

waclaw46
06-11-2018, 12:12
Biedroń ma intuicję polityczną, że jeżeli chce na poważnie wejść do gry, to musi nie tylko zawalczyć o progresywny elektorat miejski, ale przede wszystkim wejść na prowincję. Jego narracja paradoksalnie jest dziś bliska PiS i odwołuje się do spraw godnościowych. Wygląda więc na to, że jeśli nie okaże się jedynie celebrytą, ale politykiem z krwi i kości, to jego inicjatywa może być kłopotem nie tylko dla Koalicji Obywatelskiej, ale też polskiej prawicy.
https://klubjagiellonski.pl/2018/11/05/miasta-kontra-reszta-swiata-gdzie-pis-moze-przegrac-z-biedroniem/?fbclid=IwAR2kFXo8Mdp--hrxC8s_nG0hesCfFLHeYRYDnbT_MsXPInflDT8Qpg4RJmw

Komentarz prawicowych intelektualistów tworzących think-tank dla prawicowych partii.

waclaw46
07-11-2018, 10:14
Gdybyście zastanawiali się, na co idzie 240 mln zł przeznaczonych na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości...Robert Biedroń

My już wiemy tyle kosztowała stumetrowa flaga od prezydenta Dudy na Jasnej Górze którą zakonnicy wywiesili podczas niedzielnych uroczystości z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. :) :)

pluto37
07-11-2018, 12:51
Gdybyście zastanawiali się, na co idzie 240 mln zł przeznaczonych na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości...Robert Biedroń

My już wiemy tyle kosztowała stumetrowa flaga od prezydenta Dudy na Jasnej Górze którą zakonnicy wywiesili podczas niedzielnych uroczystości z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. :) :)

no to ILE KOSZTOWAŁA? Kto zapłacił? KTO widział fakturę?
I GDZIE wisiała, bo jakoś nie zauważyłem choć z okien wieżę widzę?

No i dalej jest problem z tym co BIEDROŃ chce z tym zrobić?
W końcu chce być .....PREMIEREM.:) :) :)

A zamiast zajmować się pierdami to BIEDROŃ ma okazję się wykazać przy szczepieniach i projekcie nowej ustawy o in vitro.

Tego się wymaga od poważnych ludzi w POLITYCE bo w końcu BIEDROŃ klepiący pierdły niczym nie różni się od starego MORAWIECKIEGO czy KUKIZA.....albo PAWŁOWICZ w duecie z TARCZYŃSKIM.

pssst Co jo godom, co jo godom!!!!
Przecie każdy widzi, że się różni... jest ładniejszy od KACZYNSKIEGO i TERLECKIEGO .... z KRAKOWA.

pluto37
08-11-2018, 11:36
Taki njus

Jak donosi z kolei warszawska "Gazeta Wyborcza", wczoraj po Warszawie jeździły tylko dwa patrole:


W środę ok. godz. 10 na Bemowie zderzyły się dwa tramwaje. Dyspozytor z policji poinformował zgłaszających, że na radiowóz trzeba czekać pięć godzin. To dlatego, że rano na ulice Warszawy wyjechały tylko dwa samochody drogówki.

i podobno 30 tys policjantów brakuje na służbie.
To dobrze byłoby wiedzieć co zrobiłby w takiej sytuacji PREMIER BIEDROŃ ze SŁUPSKA????

Jako SYMPATYK mr'a B. wolałbym wiedzieć za wczasu i przed wyborami.

waclaw46
08-11-2018, 12:43
Wszyscy żyjemy marszami na 11 listopada, tymczasem do Sejmu trafił poselski projekt ustawy, która w praktyce zakończyłaby in vitro w Polsce.
Dlaczego politykom z Wiejskiej tak bardzo zależy na ingerowaniu w wolność tysięcy rodzin w Polsce?
Robert Biedroń szerzej https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1770770,1,jak-poslowie-chca-zniszczyc-metode-in-vitro-w-polsce.read?fbclid=IwAR2aoCHioH9TX0mg2FOD_JmZAgTWu IL5BBnr9nJS-LvOyxuSIngMyqox6lg

To my decydujemy kogo wybieramy a potem mamy problemy że osoba wybrana , bo ma poglądy jakby zatrzymała się w rozwoju , a wyniki badań naukowych uważa jako diabelskie podszepty .
DOŁĄCZ DO NAS❗

Chcemy Wam zaproponować nową jakość w polityce. Ale ta nowa jakość ma polegać również na tym, że będziemy pracować wspólnie z Wami, nie za zamkniętymi drzwiami. Chcemy żebyście pomogli nam zmienić Polskę. Pomożecie? Liczymy na Was! 😁👍

Zgłaszajcie się do nas przez naszą stronę internetową, niezależnie od tego, gdzie mieszkacie: https://robertbiedron.pl/wolontariat

pluto37
08-11-2018, 13:29
[

To my decydujemy kogo wybieramy a potem mamy problemy że osoba wybrana , bo ma poglądy jakby zatrzymała się w rozwoju , a wyniki badań naukowych uważa jako diabelskie podszepty .


[B][B]DOŁĄCZ DO NAS❗


Ale żeby dołączyć DO WAS to światły obywatel wybierający -płci dowolnej - musi wybierać świadomie i z przekonaniem że nie nadzieje się na gaworzącego o byle czym siusiumajtka, histeryka, i takiego machera co rano głupstwa gada, że nas zbawi, a potem wieczorową porą zawodzi przeciwnie, jak Piekarski na mękach.

Nam - sympatykom Biedronia - potrzebny jest PREMIER z jajami co NARÓD POLSKI przeprowadzi przez MORZE CZERWONE zgnilizny i zepsucia ku brzegom czystości moralnej. MĄŻ STANU płci dowolnej, że tak powiem.
I żebyśmy -MY NARÓD - mogli żyć bez STRACHU.

waclaw46
09-11-2018, 11:27
Julia Przyłębska przyznała milionowe nagrody w 2015, 2016 i 2017 roku. Łącznie było to blisko 4,7 miliona złotych ujawnia Watchdog Polska. Za co te nagrody, skoro Trybunał Konstytucyjny rozpatruje mniej spraw niż za poprzedniego prezesa?
2015 r. – 1 566 605,00 zł;
2016 r. – 1 461 956,82 zł;
2017 r. – 1 578 650,00 zł.
2018 r. – 11 200,00 zł.#Jawność

W 2015 roku było to 1 566 605,00 zł. W 2016 aż 1 461 956,82 zł. Rok 2017 to rekordowe 1 578 650,00 zł. Wszystko to z naszych podatków, ciężko zarobionych i opodatkowanych pieniędzy. Nic dziwnego, że wiele osób mówi o tak zwanej dojnej zmianie, dojącej bez litości budżet, na który składa się całe pracujące społeczeństwo. Wieści24.

Czy myślicie że zasiadające obecnie w Sejmie i Senacie towarzystwo jest w stanie coś zmienić???
Nie musi tak być �� Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl ��Wspólnie zmienimy Polskę , jest nas 771 625

pluto37
09-11-2018, 12:53
[[QUOTE]SIZE="3"]Julia Przyłębska przyznała milionowe nagrody w 2015, 2016 i 2017 roku. Łącznie było to blisko 4,7 miliona złotych ...]
My sympatycy ob. BIEDRONIA jesteśmy absolutnie i bez zastrzeżeń przeciwko istnieniu ob. Przyłębskiej na stołku
ze względu na .... walory intelektualne.

Czy myślicie że zasiadające obecnie w Sejmie i Senacie towarzystwo jest w stanie coś zmienić???[/B][/B]
Nie myślimy bo umiemy dodawać i odejmować ze szkoły.
Nie musi tak być ��
Nie musi!
I dlatego MY wielbiciele ob. BIEDRONIA ... CHCEMY wiedzieć co on z tą brzydką Przyłębską zrobi jak zostanie PREMIEREM RP.
I czy ten szmal odbierze???

waclaw46
09-11-2018, 16:31
Idziemy na skraj przepaści, świadomie, z flagami narodowymi i hymnem na ustach, bo jakiś dureń wmówił Polakom, że nasze państwo, to nie jest nasza wartość wspólna, a ich, wybrańców lepszego sortu, rasy panów i nikt więcej nie będzie tu tolerowany.

Trzy lata tworzenia bałaganu, pogardy dla Konstytucji RP, karmienia faszystów, szczucia na obywateli, dzielenia i ubliżania im; 3 lata rządzenia dekretami prezesa w trybie wojennym i będziemy mieli finał.

Dwie Dudy i kłamca, razem z faszystami będą palić race i wzywać do czystości białej rasy. Towarzyszyć im będą resztki jeszcze niezbuntowanej policji, trochę żandarmów, wojska i bojówkarzy ONR-u, Młodzieży Wszechpolskiej i ich faszystowskich gości z całego świata.

Miało być święto radości i dumy z odzyskanej niepodległości, a szykuje się jej koniec. Upadek moralny, upodlenie, głupota, kompromitacja i wstyd na cały świat.

Pytanie nasuwa się tylko jedno, jak to się skończy?
Wojną domową?
Ponownym upadkiem naszych interesów ekonomicznych, politycznych i wizerunkowych?
Kompromitacją autorytetu narodowego?

Dudy, kłamcy i szczuciele prowadzą nas na zgubę, a biskupi zacierają ręce, bo znowu uda im się zarobić na tragedii i współczuciu.

Ludzie, Polacy, opanujcie się!
Idziemy na skraj przepaści, świadomie, z flagami narodowymi i hymnem na ustach.
Jak pisał Piotr Szczęsny, zwykły szary człowiek:
"Obudźcie się, jeszcze nie jest za późno!"

Nie może nienawiść budowana przez J. Kaczyńskiego i jego propagandową szczujnię, do każdego sąsiada "prawdziwego patrioty" zaślepić oczy, przytępiać mózgi i powodować głuchotę. Czy naprawdę musimy hołdować po wsze czasy filmowym Kargulom i Pawlakom, bo tak chce PiS?

Jesteśmy jednym narodem, wierzących i niewierzących, biednych i bogatych, starych i młodych. Mamy swoje preferencje seksualne i zróżnicowany światopogląd, mamy swoje wady i zalety, różnice w wyglądzie i zachowaniu, ale wszyscy jesteśmy Polakami.
Musimy budować ojczyznę dla wszystkich, a nie dla wybranych, nie zabijajmy się za każdą z możliwych różnic, bo tak wymyślił sobie jakiś zmanierowany idiota wspierany przez obłudnych biskupów zysku za każdą cenę.

Nie idźcie na żadne marsze, nie bijcie się między sobą na naszą zgubę i radość naszych wrogów. To nie wygląda dobrze, tam może polać się krew. Faszyści obiecują to już od lat, a niepotrzebne nam grono nowych bohaterów w trumnach.
Nie dajmy się prowokować!
Wyluzujmy, odpocznijmy, dopuśćmy trochę świeżego powietrza do naszych wyniszczonych organizmów. Wiemy już, do czego zdolna jest ta władza. Jednak przelewanie krwi zostawmy na bardziej skrajne okoliczności.
Może po 11 listopada opadną emocje i znowu da się w miarę normalnie żyć.
Adam Mazguła

Są i takie wpisy.

Lila
09-11-2018, 16:36
Boże, zaczęłam czytać i sobie pomyślałam,
że Wacław jest prostakiem.
Na szczęście to tylko trep z okrojoną emeryturą
pozbawiony prawa do munduru.
Na dodatek tchórz, bo boi się komentarzy.:D
Wojak...Szwejk.

pluto37
09-11-2018, 16:49
[
Adam Mazguła
.....

Waciudroga!
My jako wierni sympatycy PEMIERA BIEDRONIA chcielibyśmy wiedzieć czy ob. Adam MAZGUŁA jest planowany przez Ekselencję na jakąś funkcję w rządowym rozdaniu obok ob. GDULI?

waclaw46
09-11-2018, 17:26
Czy ty sądzisz Lilu że zaliczasz się do inteligencji ???? pisząc takiej treści swój post . Ilość skasowanych postów świadczy że fornalowi zawsze z butów będzie wystawała słoma. Może administrator wprowadzi taki ranking kto na nim wiedzie prym.Ha ,Ha ,Ha.

Prawo do munduru , to mnie Lilu ubawiłaś ? Nie wiesz że są wypożyczalnie teatralne? Możesz sobie wybrać : niemiecki ,amerykański, francuski ,angielski i nawet chiński i w nim paradować, mnie to osobiście nie przeszkadza w czym wystąpisz , możesz i nago .Wszystko zależy od sylwetki i estetycznych preferencji oglądających.

Nie komentuję wielu postów ? Czy mam tracić czas na senioralnych głupków plotących trzy po trzy. Lilu ja działam w strukturach partyjnych i nie stoję na uboczu jak wielu z was mocnych w gębie na tym geriatrycznym forum , wyalienowanych seniorów , którzy w życiu nic nie osiągnęli poza spłodzeniem dziecka , dający upust swoim frustracjom i fobiom obrażając innych.
Wankabor napisał : niektórzy seniorzy chcą rozmawiać na swoim poziomie jaki wynieśli z domu i na to należy brać poprawkę . Ja unikam prymitywnego towarzystwa i idę swoją drogą nie przejmując się szczekającym psom.

Jestem sympatykiem Biedronia bo stara się coś w naszym dekadenckim społeczeństwie coś zmienić by przejrzało na oczy.Na scenie politycznej ludzie oczekują zmian by mogli coś samemu wybrać a nie do wyborów być zmuszani.Tak jak PiS tak Platforma ma swój żelazny elektorat odporny na plucie drugiej strony i czytamy ich na tym forum. Nowoczesna poparła Platformę bo nam najbliżej w programach które reprezentujemy.Dla platformy i .Nowoczesnej to dil polityczny który członkom .Nowoczesnej jak i Platformie się opłaca.Polityka to nie motłoch tylko elity biorące udział w tej grze jaką jest władza i możliwość dzielenia pieniędzy wspólnych wypracowanych dzieki podatkom przez całe społeczeństwo .

waclaw46
10-11-2018, 11:57
Młodzi z Robertem Biedroniem FB
Stworzyliśmy tę grupę, aby pokazać, że młodzież chce mieć wpływ na przyszłość Polski, che ją zmieniać tak samo na lepsze, jak inni. Chcemy, aby ta grupa była miejscem, gdzie młodzi mogą sami mówić o swoich problemach, jak i sposobach na ich rozwiązanie.

W wyborach samorządowych 70% młodych nie poszło do urn. Młodzi ludzie w Polsce są już zmęczeni polityką podziału i liczą na realne zmiany. Wielu z nich stoi przed ciężkim wyborem opuszczenia kraju, bo są już zmęczeni tym wszystkim, chcą zmiany!

Robert Biedroń jest szansą na tę zmianę. Chce tworzyć program skierowany do młodych wraz z młodymi. Czas pokazać, że młodzi ludzie też mają głos. Czas by o problemach młodych mówili sami zainteresowani.

Lila
10-11-2018, 15:26
Czy ty sądzisz Lilu że zaliczasz się do inteligencji ???? pisząc takiej treści swój post . Ilość skasowanych postów świadczy że fornalowi zawsze z butów będzie wystawała słoma. Może administrator wprowadzi taki ranking kto na nim wiedzie prym.Ha ,Ha ,Ha.

.


Waciu na moje 12 lat pisania prawdy to i tak niewiele,
przy współczynniku donosicieli,
do których ty się zaliczasz - wszak sam mówiłeś o tym.
Zobacz lepiej ile zostało.:D
Nie powiem skąd tobie słoma wystaje,
bo koncern farmaceutyczny podałby mnie do sądu,
jako, że słoma jest miękka.
Mój post odwołuję, bo prostactwo wpisu mnie zaskoczyło,
a to nie ty pisałes.
Nie miałam racji.
Równasz do trepa Mazguły, bo nie zrozumiałeś, że nie ciebie obrażam,
tylko rzeczonego trepa,
co kiedyś mówił ze śmiechem o stanie wojennym i ścieżkach zdrowia.

Jeśli twój Biedroń z nim się zada,
Mazguła załatwi go boleśnie, bo na sucho.

I tyle.

PS. miałeś kogoś w Rabacji?

pluto37
11-11-2018, 10:29
Guział: Biedroń może na mnie liczyć. Bardzo bym chciał, żeby w Polsce powstała lewica

My sympatycy ob. PREMIERA BIEDRONIA cieszymy się, że wsparła NAS tak wybitna jednostka os....obowa.
liczymy, że tym szlakiem podąży też jego bezpartyjny kolega ob. JAKI i wesprze ten ruch odnowy TEJ ZIEMI.

waclaw46
11-11-2018, 12:20
Kto wygrał wybory samorządowe 2018. Grzegorz Roman i Jacek Tabisz .https://www.youtube.com/watch?v=0iaV7h96z0Y
Po ostatnich wyborach, może zwłaszcza po pierwszej ich turze, pojawiła się wątpliwość dotycząca tego, kto je wygrał? Okazało się, że niemal wszyscy mianowali się zwycięzcami, a przecież to zupełnie niemożliwe. Czy łzy w oczach reprezentantów PiSu były rzeczywiście łzami szczęścia? Czy Schetyna robił dobrą minę do złej gry?

Jeszcze jedna opinia tym razem Racjonalisty i gdybania gadających głów na temat wyborów i co dalej.:) Poruszana była sprawa ordynacji wyborczej i systemu Metoda d'Hondta o co w tym chodzi ?
Metoda D’Hondta – metoda stosowana do podziału mandatów w systemach wyborczych opartych na proporcjonalnej reprezentacji z listami partyjnymi. Jej nazwa pochodzi od nazwiska belgijskiego matematyka Victora D’Hondta. https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_D%E2%80%99Hondta

http://www.math.edu.pl/system-wyborczy

Biedroń dopiero tworzy partię i nie uczestniczył w wyborach samorządowych a program jego partii oparty będzie na priorytetach zgłaszanych na spotkaniach z sympatykami Roberta Biedronia do końca stycznia 2019 roku.Poglądy Roberta Biedronia jakie ma , można poznać czytając wydaną przez niego książkę Nowy rozdział a poglądy jego doradcy Rafała Matyji znajdziecie w wydanej przez niego książce -Wyjście awaryjne. O zmianie wyobraźni politycznej.Najbliższe spotkania znajdziecie na Robert Biedroń -Facebook

waclaw46
11-11-2018, 19:11
https://www.facebook.com/AnitaSowinskaRB/videos/1120197848161301/?notif_id=1541950848298511&notif_t=live_video_share
Biedroń - Lódź dzisiejsze spotkanie.

waclaw46
12-11-2018, 12:40
- Dzisiaj nie udało się nic - tak Robert Biedroń ocenił przygotowany w Warszawie wspólny marsz narodowców i najwyższych władz państwowych. - Czekaliśmy sto lat, by wspólnie przeżyć to święto a jesteśmy potwornie podzieleni. I nawet jeśli się uśmiechamy i lukrujemy ten tort, to w środku on jest gorzki - podkreślił.

- Ten dzisiejszy marsz w stolicy był praktycznie niczyj, ani narodowców, ani władz. I nie było jednego marszu a 40 milionów marszów, to strasznie smutne. Tym bardziej, że w świat pójdzie jeden obrazek - mówił. - Będzie to obrazek polskiego prezydenta, prezydenta kraju tak boleśnie doświadczonego przez totalitaryzmy, który idzie na czele pochodu a zza głowy wystają mu falangi i znaki włoskich neofaszystów - podkreślał Biedroń.

- Jeśli więc chodzi o dzisiejszą aktywność tak prezydenta, jak premiera, to ja mam nadzieję, że ktoś im przed powrotem do domów stłukł wszystkie lustra. Bo ja nie mógłbym sobie po czymś takim spojrzeć w twarz. Prezydent Słupska podkreślił, że takich rzeczy - czyli łączenia marszu państwowego z marszem narodowców - "po prostu się nie robi".

- Żaden odpowiedzialny polityk nigdy by sobie na to nie pozwolił. Dlatego życzę im, by nie musieli patrzeć w lustro - podsumował Biedroń.

Każdy ma prawo do swojej oceny ,wielu z was może mieć inną ale to co ostatnio oglądamy w wykonaniu naszych polityków jak ten incydent z Tuskiem "Persona non grata" w wykonaniu Prezydenta świadczy o braku kultury i infantylizmie polityka stojącego na czele 38 milionowego narodu europejskiego.

waclaw46
13-11-2018, 12:40
Po dwóch dniach świętowania na śniadanie mamy aferę w strukturach PiS, rano znajomi piszą że w kiosku w Sejmie zabrakło Gazety Wyborczej i potrzeba się udać na miasto.Wczoraj Jarek Kurski wspomniał o aferze i zainteresowani przebierali nogami by się dowiedzieć szczegółów.Dziwię się teflonowemu elektoratowi PiS nie reagującego na to co się dzieje.

Wybrałem ciekawy post napisany przez : Janusz Kubacki-Gorwecki 🤔 I znowu afera która ujrzy światło dzienne już dziś. Chodzi o łapóweczkę , skromne 40 milionów PLN.
To że za PiS em i jego ludźmi wloką się od lat rozliczne smrodki finansowe jak SKOK, GetBack, czy śmierdzące na odległość przekrętami spółki śp.Telegraf i Srebrna wiemy wszyscy . Nie wspomnę o darowywanych przez samych sobie zadłużeniach Porozumienia Centrum i PiS. Wielomilionowe subwencje finansowe przyznawane corocznie tej partyjce to tylko drobne na waciki. Chłopaki do perfekcji opanowały karuzelę finansową związaną z wielokrotnymi w wciągu roku zmianami kadrowymi na kierowniczych stanowiskach w spółkach i agencjach skąd potem pod stołami pieniądze z wielomilionowych pensji i odpraw trafiają w odpowiednie ręce. A to tylko wierzchołek góry lodowej.
Ta partia, a właściwie ośmiornica finansowa, oplotła swoimi mackami cały kraj i działa bezkarnie poprzez swoich zaufanych ludzi.
I nie ma się czemu dziwić, skoro na czele Komisji Nadzoru Finansowego, od dziś pewnie nazwanej Komisją Nadzoru Łapówkarskiego stoi od 2016 człowiek PiS , a w zasadzie Szydłowej, niejaki Marek Chrzanowski, posłany tam z poleceniem wykonania konkretnych zadań i przymykaniu oczy na wskazane przez mocodawców wałki. No i chyba przegiął skoro zażądał łapówki w wysokości 40 milionów PLN od Leszka Czarneckiego, właściciela kilku banków i instytucji finansowych. Za święty spokój.
Nasuwa się pytanie kto wywlókł tę aferę na światło dzienne. Czy bankier, doprowadzony do ostateczności, konkurencja partyjna lub finansowa ?
W każdym bądź razie kolejny kop w PiS zostaje celnie wymierzony. Chwilę przed wyborami była aferka spółki Srebrna i jej deweloperskich przekrętów. To nie pozwoliło w Warszawie PiSowi rozwinąć skrzydeł.
Mam nadzieję że teraz chłopaki z PiS trochę posiedzą na przesłuchaniach w prokuraturze . Może nawet w aresztach wydobywczych ? Ale czy zero do tego dopuści ?

Po przeczytaniu nasuwa się jedno pytanie zadane tak na marginesie: Solorz (Polsat) za święty spokój co musiał dać? ??

waclaw46
13-11-2018, 20:20
Przewał na 40 milionów i ciekawe tłumaczenia wyznawców PiS na różnych forach internetowych sami możecie przeczytać , jak poszukacie. :) Niezależny dziennikarz Kuba Wątły komentarz dla myślących samodzielnie ,na żywo z swojego samochodu. :) :)
https://www.facebook.com/KubaWatlyTV3/videos/327347271380869/

waclaw46
14-11-2018, 14:48
Nowe wątki w aferze #KNF. Potrzebna komisja śledcza❗️Paulina Hennig-Kloska Jerzy Meysztowicz Adam Szłapka
https://www.facebook.com/Nowoczesna.oficjalnie/videos/1125683194247512/

Tak się kończą matactwa brak transparentności i demontaż państwa by go zrobić słabym , umożliwiając tym co sprawują władzę kierowanie ręczne gospodarką .
Unikanie przez rządzących prawdziwej dyskusji o dokonywanych poprawkach w obowiązującym ustawodawstwie ,nie branie pod uwagę uwag członków komisji nie będącymi zwolennikami pis powoduje że jakość stanowionego prawa się pogarsza i mamy próby korupcji.KNF istnieją w wielu krajach i jak działają to nasi specjaliści wiedzą , powinna być upubliczniona debata specjalistów na ten temat by opinia publiczna była przekonana o celowości zmian.Politycy jako gadające głowy w tej dyskusji nie powinni uczestniczyć by z debaty której celem jest mocne Państwo nie robić show z elementami radiotele . Przepychanki partyjne i granie pod publikę nie powinno mieć miejsca.

waclaw46
15-11-2018, 11:14
https://www.facebook.com/PetruRyszard/videos/191643735105880/
Konferencja prasowa ws. nowych faktów dotyczących #AferaKNF.

pluto37
15-11-2018, 11:44
https://www.facebook.com/PetruRyszard/videos/191643735105880/
Konferencja prasowa ws. nowych faktów dotyczących #AferaKNF.

nas -SYMPATYKÓW PREMIERA BIEDRONIA - mało interesuje zdanie nieistotnego figuranta jakim jest PETRU.
NAS interesuje co przyszły PREMIER BIEDROŃ chce nam zaproponować, żeby państwo nie było tandetne wg PiSowskiego wzoru.
chyba nie weźmie Petru ..... liberała od Balcerowicza na doradcę i ministra. Albo Wątłego na rzecznika rządu?

Tego wymagamy MY - sympatycy PREMIERA BIEDRONIA.

waclaw46
16-11-2018, 10:59
Dziś krótki test na to, czy jesteś idiotą.

Przeczytaj poniższy tekst i powiedz, czy choć jedno z opisanych zdarzeń uznajesz za normalne. Uwaga, czas start.

Szef instytucji, która ma pilnować naszych pieniędzy, daje się nagrać w swoim gabinecie, podczas rzekomego żądania łapówki.

Szef prywatnego banku nagrywa tę rozmowę, ale z taśmą idzie do mediów dopiero pół roku później, kiedy naprawdę serio pali mu się pod nogami.

Premier chce rozmawiać z przewodniczącym KNF, ale po rozmowie z szefem służb specjalnych, ochota na pogawędki z Chrzanowskim mu przechodzi.

Sam Chrzanowski, facet, który miał żądać łapówki od bankiera Czarneckiego, najpierw nie widzi powodów do dymisji, ale po 3 godzinach składa papiery i odchodzi.

Politycy PiS o 7 rano zapewniają, że polecanie prywatnemu biznesmenowi do roboty prawnika, i to z pensją 40 milionów, to normalka. Podobnie rzecze rzecznik KNF.

Po 3 godzinach minister Ziobro dochodzi jednak do wniosku, że sprawa śmierdzi, więc rusza ze śledztwem.

Pan Chrzanowski, podejrzewany o żądanie 40 baniek, wraca z Singapuru, a na lotnisku, zamiast agentów CBA, czeka na niego wyjście przez salonik VIP.

Były już szef KNF jedzie spokojnie do swojego, byłego już, biura, robi w nim porządki, czyści szuflady i co tam jeszcze jest do wyczyszczenia, po czym wychodzi. Dzielni agenci CBA „bezzwłocznie po otrzymaniu polecenia prokuratury, wchodzą do Komisji Nadzoru Finansowego i zabezpieczają materiały dowodowe m. in. protokoły i nagrania posiedzeń KNF dotyczące postępowania naprawczego Getin Bank i sytuacji w Idea Bank” (cyt. z komunikatu na oficjalnej stronie CBA).

I mała uwaga - wychodzi na to, że łatwiej i szybciej wraca się z Singapuru, niż jedzie do biura KNF z siedziby CBA przy Alejach Ujazdowskich.

W czasie, kiedy burza z łapówką i trudną sytuacją banków Czarneckiego wisi w powietrzu, w sejmie pracują nad ustawą, która umożliwia przejęcie prywatnego banku za symboliczną złotówkę, jeśli tylko państwo (czytaj rząd, sejm, regulator), uzna to za konieczne.

Polska to jednak kraj wielkich jaj. Ale to się zemści, panowie. Taka afera jest typowa dla rządów w stanie rozkładu. Przypomina mafijno-gangsterskie historie rodem z filmów Sergio Leone, a nie nowoczesny kraj w środku Europy. Leszek Miller, premier w roku 2002, tez nie przewidywał, że łapówkarska propozycja Lwa Rywina obali jego rząd, a on sam będzie musiał walczyć o poselski mandat z biało-czerwonym krawatem Samoobrony na szyi.

Teraz też tak będzie. PiS przegra i odejdzie w haniebnym stylu. Bo cała ta afera, przy wszystkich niejasnościach, wątpliwościach i brutalnej grze obydwu stron, jest koronnym dowodem, że państwo gnije. Szkoda, że takie wieści dochodzą do nas zaraz po tym, jak cieszyliśmy się ze 100-lecia niepodległości.
Kamil Durczok 15 Listopada 2018

pluto37
16-11-2018, 11:05
[SIZE="3"][B]Dziś krótki test na to, czy jesteś idiotą.
......

I co? zdałeś?

Pytamy MY sympatycy PREMIERA BIEDRONIA.:) :) :)

waclaw46
16-11-2018, 12:07
Mechanik z Bartoszyc jakiś czas temu pomógł dwóm kobietom wymienić żarówkę, teraz ciągają go po sądach. Okazało się, że wszystko było prowokacją Urzędu Skarbowego.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,164871,24167454,kobiet-prosily-mechanika-o-pomoc-okazalo-sie-ze-to-pracownice.html

Pokazywanie sprawnego " Państwa z papieru " dbającego o ściągalność VAT-u jak to wygląda sami przeczytacie do jakich absurdów dochodzi wśród pracowników Urzędów Skarbowych by się wykazać skutecznością kontroli.Zamiast prowadzić kontrole tam gdzie za pomocą kruczków prawnych wielkie korporacje wyprowadzają miliardy poza Polskę, nasze urzędy ścigają tych którzy ledwie wiążą koniec z końcem. Czy tak musi być ? Nie.
To https://trasa.robertbiedron.pl/o/1?fbclid=IwAR0zitywgsSGTXPsO6TEjpnsooRJEWO778OEzb8 aib8FWvIkXuCIV1TefD0 trasa spotkań Roberta Biedronia , zarejestruj się i powiedz/napisz co chciałbyś zmienić i co warto umieścić w tworzonym przez niego programie.

waclaw46
16-11-2018, 12:51
Brakowało dzisiaj Kuby Wątłego i jego kiu en dej ? co ma do powiedzenia na temat sytuacji jaka powstała po ujawnieniu afery podsłuchowej.https://www.facebook.com/pg/KubaWatlyTV3/posts/?ref=notif możecie sami posłuchać . https://www.youtube.com/watch?v=X5EpczuGSAw

Ma zupełną rację Kuba Wątły że powołanie komisji sejmowej to następny program telewizyjny mający wykreować jakąś osobę a nie rzetelne wyjaśnienie sprawy.

Pokazując różne stanowiska tych co samodzielnie myślenie im zostało możecie sami wyrobić sobie zdanie .
https://www.facebook.com/Nowoczesna.oficjalnie/videos/337672493678741/ i na bieżąco słuchać w tej sprawie.
Skąd się wzięła poprawka ???? Senator Bielecki jaka jego rola ???? :) :)

pluto37
16-11-2018, 13:17
[???? Senator Bielecki jaka jego rola ???? :) :) [/SIZE]

MY sympatycy PREMIERA BIEDRONIA wiemy już, że WYGRAŁEŚ i zdałeś TEST bezapelacyjnie.
Bravo i gratulacje!!!

gdyby było inaczej to wiedziałbyś że NIE MA TAKIEGO SENATORA
:) :) :) :)
ale w końcu czego można się spodziewać po viktorze testu, który sam wyprodukował?
Normalny człowiek by sprawdził:D

pluto37
16-11-2018, 13:27
My sympatycy PREMIERA BIEDRONIA wiemy jedno;
TEGO MU PiSuWÓDZ nie wybaczy

Biedroń ujawnił Gozdyrze, która zapytała go o „gejów którzy się ukrywają” w polityce, że pierwszym gejem Rzeczpospolitej jest „ten głaszczący koty”.

Według prezydenta Słupska „miłośnik kotów” jest hipokrytą, ponieważ jako „lider prawicy” publicznie działa przeciwko gejom.
Stwierdził również, że „wie to jako gej”, sugerując, iż ma pewne wyczucie w tej materii.

Więcej informacji: https://pikio.pl/biedron-wlasnie-rozpetal-burze-roku-zdradzil-kto-jest-pierwszym-gejem-rp-pis-w-furii/

waclaw46
16-11-2018, 15:16
" Psy szczekają karawana idzie dalej " Kończący kadencję prezydenta Słupska polityk zapowiedział to w czwartek podczas rozmowy w Radio Koszalin. Biedroń twierdzi, że zapowiedź jego nowego projektu politycznego zdobywa obecnie około 8 procent poparcia, choć jeszcze nie przedstawił wszystkich jego założeń i jeździ po Polsce, aby prowadzić burze mózgów.. Uważa, że dzieje się tak, bo ludzie są zniechęceni do obecnej sytuacji politycznej w kraju i oczekują rozbijania starych układów. - Ważna jest autentyczność i wiarygodność, a ja to daję - mówi Biedroń.Zdradził też swój najbliższy plan: za tydzień obejmie mandat słupskiego radnego, wiosną będzie liderem listy kandydatów do Europarlamentu, a jesienią stanie na czele listy wyborczej do Sejmu RP. - Muszę stawać na czele wszystkich list wyborczych, bo jestem symbolem, a wielu ludzi często nie zna innych nazwisk innych kandydatów - wyjaśnia.

Być może wiecie już o tym z mediów, ale warto powtórzyć: 3 lutego 2019 roku na Hali Torwar w Warszawie odbędzie się zjazd założycielski nowego ruchu politycznego Roberta Biedronia.

Wielu z was seniorów nie wieży że jest możliwy sukces inicjatywy Biedronia patrząc po zabetonowanych ławkach poselskich i senatorskich działaczy obecnych partii nie dopuszczających mniejszych partii do zasiadania w Sejmie i Senacie .Pisałem już o metodzie D’Hondta o co w tej metodzie przy wyborach na posłów chodzi.
Wielu patrzących na scenę polityczną i działających z boku trudno się im pogodzić że na spotkanie z politykiem może przyjść dużo osób że miejsc na sali zabraknie.Też dziwi wielu że można rozmawiać o sprawach ważnych dla nas , a nie o preferencjach seksualnych czy religijnych osób biorących udział w dyskusji.

Jutro jestem na spotkaniu z seniorami ,20 listopada z Biedroniem w Krakowie , co przekażę jako rzeczy ważne zgłoszone przez seniorów z którymi rozmawiałem na spotkaniach i na SKYPE napiszę w niedzielę.
Partia .Nowoczesna uważa że czym więcej inicjatyw społecznych biorących udział w zarządzaniu Polską in przedstawianie swoich pomysłów to o wiele lepsze niż stanie na boku .

pluto37
16-11-2018, 15:36
Biedroń.Zdradził też swój najbliższy plan: za tydzień obejmie mandat słupskiego radnego, wiosną będzie liderem listy kandydatów do Europarlamentu, a jesienią stanie na czele listy wyborczej do Sejmu RP. - Muszę stawać na czele wszystkich list wyborczych, bo jestem symbolem, a wielu ludzi często nie zna innych nazwisk innych kandydatów - wyjaśnia.

z tego jasno wynika, że robi za naganiacza i oszusta i chce wydymać bez mydła wszystkich idiotów którzy załapią się
na plewy.
Takie numery zrobił KUKIZ.
To kto on będzie? Radny już jest, a jak zostanie europosłem to dalej będzie? a jak wybiorą go do sejmu to oleje Brukselę. W Brukseli jest już Czarnecki Rychu robiący za idiotę, to po co następny?

a mówił że chce ODNOWY TEJ ZIEMI i zaczyna od SZACHRAJSTWA i KORUPCJI POLITYCZNEJ.


z tego wynika, że ALBO papuga KŁAMIE jak straganiarz na odpuście, albo BIEDRONIOWI się w głowicy poturlało nie w tą stronę.

I niech się idiota cieszy jak KUKIZ z ...Morawieckiego starego.:D

pluto37
16-11-2018, 16:28
waciudroga!
to my sympatycy Biedronia komentujemy twoje wyczyny, bo one są nawozem na którym kwitną nasze komentarze, a nie odwrotnie.

my nie lubimy OSZUSTÓW a na takiego wyjdzie BIEDROŃ jeśli zrobi co mówi.
Jak inny oszust ...
Jeszcze przed pierwszą sesją nowej rady sejmiku województwa zachodniopomorskiego, znany podróżnik Aleksander Doba poinformował, że rezygnuje ze swojego mandatu. Doba startował z list Bezpartyjnych Samorządowców.

Ludzie na krętacza głosowali z przekonaniem, że jest człowiekiem poważnym i poważnie w poważnych sprawach
będzie ich reprezentował, a on ich zrobił w bambuko.
Gdyby wiedzieli że ich OSZWABI to głosowaliby inaczej.

I to samo chce zrobić BIEDROŃ
Głosujcie na BIEDRONIA a wybierzecie dowolną pokrakę, którą on wybrał...

A w rezultacie będzie tak, że głosując na BIEDRONIA wybierzesz KACZYŃSKIEGO bo tak się porobiło kiedy głosowano na ZANDBERGA.

pluto37
16-11-2018, 18:02
[QUOTE]Ci co ten wątek czytają , jest was Pluto37 ok 100 osób ,
nas jest .....miliony
Nawóz i inne epitety jest ich więcej i każdy matoł może znaleźć w sieci .
My o nawozie piszemy bo go czujemy 'po tobie" jak pisał poeta.

My nie lubimy oszustów ???? To znaczy kto :twój szanowny tatuś a może mamusia :) :) i spłodzone przez ciebie dzieci ??
zgadza się, oni też i jeszcze dużo dużo nas. Tak nas przez pokolenia uczono. I jeszcze ratlerek sąsiadki też. wyczuwa cię przez kompa. Taka mądra źwierzyna i lubi BIEDRONIA.

Wiem że po kilku kieliszkach zwolennikom PO się dwoi i troi bo twój amok w stosunku do inaczej myślących jest nam znany.
Waciudroga!
powiemy krótko, żebyś się nie męczyła.
Reguła zakonna mówi, iż żeby [SIZE="3"]myśleć inaczej
to najpierw trzeba co? MYŚLEĆ
a ponieważ zdałeś test, to nie będziemy cię męczyć skutkami tego zwycięstwa.

Ty zajmujesz się jak przystało na prymitywa ze śląska sprawami nie istotnymi by błysnąć jako obrońca populacji.:) :)

Tylko prymityw może przypisywać mi ŚLĄSK bo ci co nie kończyli podstawówki wieczorowo na dokształcie, wiedzą
że 3/4 ŚLĄSKIEGO to nie ŚLĄSK.
I tu żadne testy nie mogą.
Trza się było UCZYĆ.

waclaw46
17-11-2018, 09:15
Szkoda czasu na przepychanki i wróżenie z fusów.Czas okaże kto miał rację jedno jest pewne że potrzebna jest w Sejmie i Senacie zmiana pokoleniowa.Dyskusje powinny być o przyszłości a nie ciągłe wracanie do historii i mitów.Korupcje za wcześniejszych ekip rządzących były i nie jest to nowość za rządów obecnej ekipy PiS .Rzeczą naganną jest że nic nie zrobiono nic by poprawić system by do takich wynaturzeń nie dochodziło. Państwo nie z kartonu ale z papieru gazetowego.

pluto37
17-11-2018, 09:42
To jest klepanie zaklęć z cyklu CO BYŚMY ZDROWI BYLI i DŁUGO ŻYLI.

MY SYMPATYCY ROBERTA BIEDRONIA chcemy wiedzieć co zrobi nasz IDOL, żeby poprawić SYSTEM.
poważny kandydat na PREMIERA poważnego europejskiego PAŃSTWA .
Ukłony do "starszych braci w wierze" z SLD to za mało.
no i kaptowanie "młodego, zdolnego SLDowca" do ekipy jakoś brzydko pachnie.
To jak poderwanie narzeczonego pannie młodej tuż przed ślubem.

pluto37
17-11-2018, 13:41
MY ..... SYMPATYCY PREMIERA ROBERTA BIEDRONIA
wyrażamy NIEPOKÓJ, że rośnie mu groźny KONKURENT który w imię tych samych idei już rejestruje PARTIĘ.
I nie czeka na lutowe śniegi, ani braci starszych w wierze

Ryszard Petru (Liberalno-Społeczni) zapowiedział, że w sobotę zostanie ogłoszony termin konwencji wyborczej nowej partii, przedstawiona nazwa ugrupowania i logotyp.

Partia jest już zarejestrowana. To jest ugrupowanie, które chce tworzyć nową jakość na scenie politycznej - mówił Petru w RMF FM. - To będzie partia, która stawia na dwa filary, czyli gospodarkę i społeczeństwo - zaznaczył polityk.

I ma tą przewagę Petru, że działa jak prawdziwy SAMIEC ALFA z pełnym wyposażeniem i staje w szranki bojowe mając za sobą wierne zaplecze w postaci bojowych samic które są gotowe na wszystko.

Tu czas hamletyzowania i piruetów się kończy.
Teraz trza stanąć na czele wyszczerzyć zęby i pokazać czym się dysponuje, bo inaczej przyjdzie JOJO i powie sorry Winnetou. Wszystkie miejsca zajęte i piórko możesz sobie ulokować w ......... buduarze.

zen
17-11-2018, 16:38
Panie Pluto, skąd to Pan wie, że Biedroń postąpi podobnie?
Ja tego nie wiem, nie wiem też jak skończy się praca Pana Biedronia. Z dotychczasowych Jego osiągnięć można powiedzieć, że był dobrym prezydentem miasta, że słowa zamieniał w czyn. W przyszłości może być podobnie. Życzę mu pomyślności dla Jego i naszego dobra dobra.

Seniormłodszy
17-11-2018, 18:11
Sodoma i Gomora.Uciekam od Was. Brrrr...

pluto37
17-11-2018, 18:48
[QUOTE]Panie Pluto, skąd to Pan wie, że Biedroń postąpi podobnie?
Słucham co rzecze i wyciągam wnioski.
Ja tego nie wiem, nie wiem też jak skończy się praca Pana Biedronia.
czyli co? wróżymy z fusów? A tu rzeczywistość skrzeczy i nie ma czasu na zaloty.
Z dotychczasowych Jego osiągnięć można powiedzieć, że był dobrym prezydentem miasta, że słowa zamieniał w czyn. W przyszłości może być podobnie.
A tu można mieć wątpliwość drobną, gdyby dał się sprawdzić w wyborach jak np. Majchrowski, czy inny Matyjaszczyk to moglibyśmy coś powiedzieć.
A tu po zapomogę do Kopacz pełzał a potem dłoń pomocną obryzgał, co nie świadczy najlepiej.

Życzę mu pomyślności dla Jego i naszego dobra dobra.

My sympatycy też.

Bo to -poza kilkoma drobiazgami - miły człowiek jest. Może letko rozkojarzony, ale w granicach przyzwoitości.

Ale jak się chce być premierem to nie można się mazgaić po kątach, tylko trza pokazać, że ma się walory ostrego koguta na zupełnie innym podwórku

pluto37
17-11-2018, 18:53
Sodoma i Gomora.Uciekam od Was. Brrrr...

gdybyś miał skończyć jak żona Lota, to ....szkoda by było:) :)

waclaw46
18-11-2018, 11:27
https://www.facebook.com/tokfm/videos/119296045652293/?notif_id=1542532117579130&notif_t=live_video
Dalsza część afery i dla czego jest to niebezpieczne dla szerszego ogółu.Zobaczyliśmy jak to działa na szczytach władzy , ale nikt nie wie jakie będzie to miało przełożenie na lokalne biznesy.

waclaw46
19-11-2018, 14:51
To co widać to demontaż państwa i próba ograniczenia demokracji jakim jesteśmy tego świadkami i jakie to ma konsekwencje widzimy po aferze z KNF. Jeden wódz jedna partia .:) :) sterowane wszystko ręcznie bo święte krowy z jedynie słusznej partii nie mogą za nic odpowiadać , bo są chronione przez system .

Krzysztof Gawkowski dołącza do naszej drużyny!
https://www.facebook.com/RobertBiedron/videos/342734016531225/
Krzysztof Gawkowski 38 lat widać zmianę pokoleniową i to dobre pociągnięcie .

pluto37
19-11-2018, 19:27
[[QUOTE] Jeden wódz jedna partia .:) :) sterowane wszystko ręcznie bo święte krowy z jedynie słusznej partii nie mogą za nic odpowiadać , bo są chronione przez system .
MySYMPATYCY PREMIERA BIEDRONIA ROBERTA mamy drobny problem w związku z powyższym.
Generalnie nie lubimy wzorców z lat minionych i PiSu, ale
co mamy sądzić o zapowiedziach że partyjny wódz przyszły BIEDROŃ ROBERT i radny chce być też posłem, europosłem i jeszcze PREMIEREM.

Krzysztof Gawkowski dołącza do naszej drużyny!

ZARA! Powoli jakiej ''naszej" Mysympatycy Biedronia Roberta dotąd słyszeliśmy że on chce ODNOWIĆ TĄ ZIEMIĘ, ale NIC nie mówił że będzie to robić liberalnym CZŁONKIEM ......wyciągniętym z ciałaNOWOCZESNEJ.

Chyba że nasz PATRON uznał, że taka bida iż każdy CZŁONEK się przyda.

waclaw46
20-11-2018, 11:07
Ujawniona przez miliardera Leszka Czarneckiego historia korupcyjnej propozycji od szefa Komisji Nadzoru Finansowego dotarła już na amerykańską giełdę Wall Street. Nawet na tamtejszych maklerach robi wrażenie "łapówka wynosząca 10 mln dolarów". Podobnie jak ujawniony na nagraniach "Plan Zdzisława", czyli doprowadzenie należącego do Leszka Czarneckiego banku do upadłości, później przejęcie go za 1 zł przez jeden z dużych państwowych banków.

O sprawie napisały już najważniejsze biznesowe media na świecie. "Financial Times" relacjonuje "oskarżenia własciciela prywatnego banku", agencja Bloomberg wspomina ogólnie o skandalu, z kolei Associated Press podkreśla wartość gigantycznej łapówki - 10 mln dolarów. To jednak nie koniec złych wiadomości. Na giełdzie najważniejszy jest głos doświadczonych inwestorów, znawców rynku i tu właśnie dzieje się najgorsze.

Łapówka gigantyczna jak na polskie warunki :) :) ale straty wizerunkowe ważne w biznesie i głosy analityków o cofnięcie Polsce statusu rynku rozwiniętego ,to duże straty jakie ponosimy . Wystarczy popatrzeć na notowania giełdowe, strona na czerwono.Czym to się może skończyć ???Ucieczka kapitału ,wartość złotówki maleje ,ceny produktów z importu rosną widać to będzie nawet w Biedronce i pikowanie w dół.
Na razie zapowiadane podwyżki energii od nowego roku 2019 producenci będą musieli sobie to zrekompensować podnosząc ceny.

waclaw46
20-11-2018, 12:30
Krzysztof Gawkowski - wiceszef sztabu, dyrektor ds. struktur regionalnych .Kolejna osoba z najbliższego otoczenia Robert Biedron
Nastawienie na przyszłość i nowe technologie - I 👍 it!

👉Życiorys i doświadczenie.

Polityk, społecznik i wykładowca akademicki. Doktor nauk humanistycznych specjalizujący się w tematyce bezpieczeństwa państwa i administracji samorządowej. Dyrektor Polskiego Instytutu Cyberbezpieczeństwa oraz członek komitetu technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. W latach 2002-2014 Radny Rady Miejskiej w Wołominie oraz Sejmiku Mazowieckiego. Inicjator powołania Instytutu Profilaktyki Społecznej, który zajmuje się walką z ubóstwem oraz współpracownik Komisji Europejskiej w ramach europejskiej kampanii dotyczącej przeciwdziałania narkomanii. W latach 2012-2018 Sekretarz Generalny i Wiceprzewodniczący SLD. W wolnych chwilach autor powieści kryminalnych pt. „Piętno prawdy” i "Cień przeszłości”. Mąż Angeliki oraz dumny tata Michaliny i Janka.

👉Dlaczego wspieram Roberta Biedronia?

Bo jest człowiekiem który woli łączyć niż dzielić, bo bardziej interesuje go przyszłość a nie przeszłość, bo dotrzymuje słowa i nie łamie obietnic. Robert rozumie politykę, jako misję służenia ludziom. Szuka kompromisów tam gdzie najważniejsze są sprawy człowieka, a pozostaje niezłomny w swoich poglądach i przekonaniach.

👉Pierwsza zmiana, którą wprowadziłabym w Polsce to…

Wprowadziłbym możliwość głosowania przez internet. Projekt takiej ustawy wniósłbym w pierwszym tygodniu pracy parlamentarnej. Sprawa wydaje się być błaha, jednak wciąż pomimo szybkiego rozwoju technologicznego, pozostaje nierozwiązana. Państwo powinno każdemu obywatelowi umożliwiać jak największą partycypację i udział w decyzjach. Chcąc zaangażować ludzi do działania musimy wyciągać do nich pomocną dłoń i jeśli coś ma służyć podniesieniu frekwencji wyborczej to właśnie głosowanie z każdego miejsca w Polsce czy na świecie.

Należy życzyć mu realizacji zadania jakiego się podjął że w ciągu 2 miesięcy stworzy struktury regionalne.

Nas razie to co robi Biedroń pozytywnie odbierane jest przez społeczeństwo.Sondaż IRBIS dla Rzeczypospolitej 9 % mu ufa , nie jest to zły wynik jak na początek tworzonej przez niego partii politycznej. Wspólnie zmienimy Polskę .
Dzisiaj Biedroń w Krakowie o godz 18.00 uczestniczy w spotkaniu z mieszkańcami Krakowa.

waclaw46
21-11-2018, 13:40
Wczoraj w Krakowie odbyło się spotkanie związane z promocją nowej książki Roberta Biedronia Nowy Rozdział to relacja z spotkania https://www.facebook.com/RobertBiedron/videos/302667913906593/
https://www.facebook.com/RobertBiedron/videos/1148189485344092/
Warto tą książkę przeczytać wtedy wielu z was zorientuje się jakie poglądy ma Biedroń i co chce zaproponować wyborcom.
A ci co zajmują się na bieżąco polityką proponuję jeszcze przeczytać Wyjście Awaryjne O zmianie wyobraźni politycznej Rafał Matyja.

https://www.facebook.com/RobertBiedron/ To link do strony która jest elementem łączącym sympatyków z projektem powołania nowej partii, który obecnie realizuje.Macie pomysł na poprawę systemu i bzdurne przepisy , możecie napisać ,wszystkie posty są czytane.

Wielu z was uważa że Biedroń powinien się przyłączyć do Koalicji Obywatelskiej a nie tworzyć partii i swoim działaniem rozbija rozbija blok anty pisowski .Nie jest to prawdą bo wszystko można zrealizować utrzymując odmienność ideową partii a osiągnąć cel polityczny na zasadzie koalicji .Na pewno poprze koalicję ale wymaga od nich deklaracji na realizację głównych celi partii powoływanej jakim jest rozdział kościoła od państwa i spraw równościowych kobiet.Od polityków wymagamy wzajemnych kompromisów by osiągnąć wspólny cel polityczny i musi być to transparentne dla wyborców.Koalicji nie należy tworzyć od rozmowy o stołkach jak to było przyjęte u naszych realiach politycznych , proponuje R. Biedroń nowy rozdział w polityce i innym podejściu do tematu , koalicja .Czy to możliwe ,na pewno tak bo w krajach demokratycznych zostało to przećwiczone

waclaw46
21-11-2018, 17:59
............W krótkim oświadczeniu Bank Światowy obala wersję Narodowego Banku Polskiego i rządowych mediów na temat zatrudnienia w Waszyngtonie na intratnym stanowisku Kacpra Kamińskiego, syna koordynatora służb specjalnych i wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego.

Oświadczenie, które w środę ukazało się na koncie Banku Światowego na Twitterze, jest krótkie i jednoznaczne. Czytamy w nim, że „wyboru Doradców Dyrektorów Wykonawczych w Banku Światowym dokonują sami Dyrektorzy Wykonawczy, którzy mianowani są z kolei przez kraje członkowskie Banku. Kierownictwo Banku Światowego nie uczestniczy w procesie wyboru kandydatów na te stanowiska”...

Genialne dzieci naszych ministrów. :) :) i usłużni redaktorzy z rządowych mediów potrafiące wszystko wyjaśnić licząc na ciemnogród panujący wśród elektoratu zwolenników PiS.

pluto37
21-11-2018, 18:49
............W krótkim oświadczeniu Bank Światowy obala wersję Narodowego Banku Polskiego i rządowych mediów na temat zatrudnienia w Waszyngtonie na intratnym stanowisku Kacpra Kamińskiego, syna koordynatora służb specjalnych i wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego.

Oświadczenie, które w środę ukazało się na koncie Banku Światowego na Twitterze, jest krótkie i jednoznaczne. Czytamy w nim, że „wyboru Doradców Dyrektorów Wykonawczych w Banku Światowym dokonują sami Dyrektorzy Wykonawczy, którzy mianowani są z kolei przez kraje członkowskie Banku. Kierownictwo Banku Światowego nie uczestniczy w procesie wyboru kandydatów na te stanowiska”...

Genialne dzieci naszych ministrów. :) :) i usłużni redaktorzy z rządowych mediów potrafiące wszystko wyjaśnić licząc na ciemnogród panujący wśród elektoratu zwolenników PiS.


MYSYMPATYCY ROBERTA BIEDRONIA przyszłego PREMIERA POLSKI wyrażamy pełnię zadowolenia, a nawet radości z faktu, że NASZ idol nie będzie musiał się tłumaczyć jak dziś koordynator służb.

waclaw46
21-11-2018, 21:28
https://www.tygodnikprzeglad.pl/po-prostu-katastrofa/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR0hWEC4vAMUoB-Zdz39i0NG9MuOmNa9KsRTpn7Jc43aYQ0G-IcTOjxMLf0

Co ludzie związani z finansami sądzą o aferze w KNF , dzisiaj Prof. Marek Belka
Chodziło o to, żeby Czarneckiemu powiedzieć: albo bulisz, albo będziesz miał jesień średniowiecza

Prof. Marek Belka – były premier, były minister finansów, były prezes Narodowego Banku Polskiego

No to mamy kolejną aferę, tym razem Komisji Nadzoru Finansowego.
– To, co się zdarzyło, to jest katastrofa. Po prostu – katastrofa. Każde działanie w sektorze finansów, szczególnie dotyczące nadzoru bankowego, opiera się na zaufaniu. Jak nie ma zaufania, to nie będzie właściwego traktowania obu stron. Zagraniczni partnerzy też inaczej będą traktować polskie banki i nadzór.....

waclaw46
21-11-2018, 22:21
Czyli jest tak: w przypadku przejścia kogoś z #KO do #PiS na Śląsku jest zdrada, ale w przypadku koalicji KO-PiS w powiecie lubartowskim zdrady nie ma? I nie ma też zdrady, gdy powstaje koalicja KO-PiS w Szczecinku? Oryginalnie, naprawę oryginalnie...

🔴 Koalicja Obywatelska, ale tak między nami: i ludzie to kupują?

https://www.facebook.com/KubaWatlyTV3/photos/a.303418183575713/328633944387470/?type=3&eid=ARDSoPOzFjvtILtEBgl7qnkQf0hs8wEnhGXpyj0ypHAuiC A1ZnZFFpaty-OXxVMLql_eF_Lz5Bs6eVNW&__xts__%5B0%5D=68.ARDOIhcAf-JR1ESG4NeVPw4pbIsySURshJsn_xP-HBamyVOkYlYAGf4CdjEsXEmMi9y5cLLuN-JE7J8cYAVt4muVQn-1rNicokxOrhDgaeGQCI_hYQER5CjKf11B0UPersUYUi6jDAAFr qmupeJY_nRisvCirUc7BTbNIrqkfRi5QqBojW4s50QrxYdMBuy xngnmcBRgfj0rH7OaoJvlVJ9bn7D2n2oAGO8j4uZw6bnsBRabL L-zvnOC2asMGx72R6s0BougmwyvtfLjYxQE2UgRzftCIwFFzlgxR 7BgN2gcAAviOSFxnHsBDJ8NkPmgfLIwvlnzBYwXSBfWtogpejd 2hAhi3BXtNV53XeNZXCUvaUptSGuHQw&__tn__=EEHH-R

Kuba Wątły TV3

Durczok do Kałuży: Nie chciałbym być w pańskiej skórze [WIDEO]https://www.tvp.info/40064493/durczok-do-kaluzy-nie-chcialbym-byc-w-panskiej-skorze-wideo

Koalicja obywatelska też z PISem dogadała się w Zielonej Górze

Oj dzieje się ,dzieje w naszej Kato- kaczolandi i coraz więcej wszelkiej maści politycznych matołków piszących i gadających trzy po trzy :) :) że trudno się w tym połapać o co im tak naprawdę chodzi.

waclaw46
22-11-2018, 12:21
Pamiętacie? Już kilka miesięcy po nominacji na szefa #KNF, Marek Chrzanowski (z nominacji Szydło) odwołał z komisji Leszka Gajdę i Wojciecha Kwaśniaka. Czym zajmowali się Ci panowie? Otóż obaj rozpracowywali nieprawidłowości w SKOKACH, przy czym Kwaśniak odkrył mechanikę przepływów finansowych pomiędzy SKOKami, a także zależności pomiędzy poszczególnymi podmiotami, których centralą jest SKOK Holding zamontowany gdzie? Oczywiście w jednym z rajów podatkowych, czyli w Luxemburgu.

O dziwo np spółka, która jest operatorem słynnej "Srebrnej", także umiejscowiona jest w jednym z rajów. Oczywiście ma się to nijak do tekstów, które kupowane są przez wyborczy motłoch pisowski, o patriotyźmie gospodarczym czy też innych bzdurach dla wyjątkowych nieuków.

Kończąc, wróćmy jeszcze do SKOK Holding: "Według informacji z końca 2014 r. do SKOK Holding wypłynęło ponad 140 mln zł" - pisze Wyborcza i są to informacje do których można dotrzeć bez większych próblemów.
Kuba Wątły

Dobrze że o tym pisz ą media a dziennikarze patrzą na ręce tych co są u władzy i tych w opozycji i nie boją się pisać prawdy.Stąd ważne są niezależne media a takie chce stworzyć Kuba Wątły.

🔹 Pora zabrać politykom ich ulubione zabawki!
🔹 Proponujemy zmianę zasad rekrutacji do Spółek Skarbu Państwa i instytucji państwowych.
🔹Tak by je w końcu odpartyjnić.

Czas na zmianę!

🔴 Dołącz do nas! https://robertbiedron.pl 🔴

waclaw46
23-11-2018, 13:55
Biedronia nie ma w Parlamencie to nie może za friko skorzystać z mediów i wypowiedzieć się w bieżących sprawach nas jako społeczeństwo interesujących, by przekaz był szerszy.Zrobiła za niego koalicja w/s powołania przez Sejm Rzecznika Praw Dziecka https://www.facebook.com/Nowoczesna.oficjalnie/videos/630177584067503/
Biedroń ma zamiar z tworzonym przez siebie ugrupowaniem jak się dostanie do Sejmu ,dokonać zmian mentalności Posłów ,że dobrem nadrzędnym dla nas tu mieszkających i płacących podatki jest Państwo , a nie Poseł Senator i jego rodzina.

..." Mikołaj Pawlak, pisowski Rzecznik Praw Dziecka - "specjalista" od "prawa" kanonicznego, z "praktyką" przed "sądami" kościelnymi; brak wymaganych kwalifikacji i doświadczenia w/s dot. dzieci. Co to do cholery jest? " :) ...

🔴 Mikołaj Pawlak: adwokat przy sądach kościelnych. Jest zwolennikiem obniżenia wieku karalności dzieci z 13 do 10 lat. #DobraZmiana dla dzieci

W państwie demokratycznym jest miejsce na Media Obywatelskie i takie chce stworzyć Kuba Wątły ale ważne jest tu poparcie społeczne i wspólne finansowanie tego projektu .Kuba Wątły TV3 prowadził(a) transmisję na żywo wczoraj na FB o 21.00.

⭕ WAŻNE ! Prosimy, UDOSTĘPNIJ!
#LiveFb #Komentarz5min 22.11.2018
🔴 o projekcie "Medium Obywatelskiego"
🔴 o projekcie "Kościół Minus"
🔴🔴🔴 KIEDY START? POSŁUCHAJ !
-5:27

listopad 23 Robert Biedroń ■ Pabianice
Dzisiaj o 18:00 ˇ Fabryka Wełny Hotel & Spa ˇ P

waclaw46
24-11-2018, 10:16
👉Poznajcie kolejną osobę z mojego zespołu.Robert Biedroń

Beata Maciejewska- ekspertka ds. zrównoważonego rozwoju

👉Życiorys i doświadczenie.

pełnomocniczka ds. zrównoważonego rozwoju (2014-2018) i szefowa gabinetu Roberta Biedronia w Urzędzie Miejskim w Słupsku (2017). Wypracowane przez nią rozwiązania nagrodzono w konkursie Ambasady Francji ECO-Miasto oraz nominowano do europejskiej nagrody Innovation in Politics. Pomysłodawczyni Samorządowej Sieci dla Równości, a także wykładów na stulecie praw kobiet w słupskich szkołach. Założycielka Fundacji Przestrzenie Dialogu, z siedzibą w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku i jedna z fundatorów Zielonego Instytutu. Autorka książek i programów szkoleniowych. Była przewodnicząca zespołu ds. kobiet z obszarów wiejskich oraz mniejszych ośrodków miejskich przy Pełnomocniku Rządu ds. Równego Traktowania - prof. Małgorzacie Fuszarze.
Pochodzi w Trójmiasta.

👉Dlaczego wspieram Roberta Biedronia?

Bo to dziś jedyny polityk w Polsce, który daje nadzieję na realizację progresywnej, mądrej i uczciwej polityki. Łączy ludzi i patrzy w przyszłość. Z uśmiechem, w sposób przekonujący, potrafi przeprowadzać zmiany i wdrażać nowoczesne rozwiązania. To postać wyjątkowa na polskiej scenie politycznej, jeden na dziesięciolecie lider pokolenia.

👉Pierwsza zmiana, którą wprowadziłabym w Polsce to…

Jedna zmiana to za mało, trzeba działać zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, łącząc rozwój gospodarki z dbałością o środowisko i wrażliwością społeczną. Na początek zadbać o najgorzej potraktowanych - poprawić sytuację osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów tak, by nie czuli się wykluczeni. Dać prawa każdemu dorosłemu człowiekowi, by brał ślub z kim chce - by każdy czuł się równy. Rozwijać energetykę obywatelską w oparciu o źródła odnawialne, by chronić środowisko i dać ludziom oszczędności, a krajowi - rozwój.

listopad 24
Robert Biedroń ■ Kutno
Dzisiaj o 12:00 · Hotel Restauracja Rondo · Kutno
listopad 24
Robert Biedroń ■ Płock
Dzisiaj o 17:30 · Hotel Petropol · Płock

waclaw46
24-11-2018, 16:48
https://www.facebook.com/silesionofficial/videos/330630907734922/
Społecznościowa inicjatywa w Zorach
„Kałuża, oddaj mandat”. Protest na rynku w Żorach.
Ale jesteśmy głupi.
Ale czy tylko on jeden
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15178948_1168135696567412_917992737326550485_n.jpg ?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=90822da3123527f79f1469ab3bff9a2d&oe=5C75B54F

waclaw46
25-11-2018, 11:51
Ponad 400 osób pojawiło się na piątkowej "burzy mózgów" z Robertem Biedroniem w Pabianicach. Podczas dyskusji Biedroń spisał osiem postulatów programowych. – Jestem tutaj dzisiaj z Wami dlatego, że dwa miesiące temu zapowiedziałem, że ruszam w Polskę i zakładam nowy ruch polityczny – tak rozpoczął spotkanie z mieszkańcami Pabianic w Fabryce Wełny Robert Biedroń. – Nie ogłosiłem jednak wtedy programu. Dziennikarzom powiedziałem coś innego, do czego nie byli przyzwyczajeni. Postanowiłem spakować swój plecak, spotkać się z Polakami i napisać razem z nimi ten program. Wydaje mi się, że dzięki temu będzie on dużo lepszy i będzie lepiej odzwierciedlał to czego wszyscy potrzebujemy, niż ten który powstaje na Nowogrodzkiej.

Czytaj więcej: https://dzienniklodzki.pl/robert-biedron-na-spotkaniu-z-cyklu-burza-mozgow-w-pabianicach/ar/13690534?utm_source=social-media-facebook&utm_medium=przycisk-gora&fbclid=IwAR1CF7i0bm2x3fOkLCgw1GR1NAVd4dUH5wn2QFCPQ o5cBbKpfPaj25ZFFbA

listoopad 25 Robert Biedroń ■ Włocławek
Dzisiaj o 17:30 ˇ Riverside Hotel *** ˇ Włocławek

pluto37
25-11-2018, 13:58
https://www.facebook.com/silesionofficial/videos/330630907734922/
Społecznościowa inicjatywa w Zorach
„Kałuża, oddaj mandat”. Protest na rynku w Żorach.
Ale jesteśmy głupi.
Ale czy tylko on jeden
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15178948_1168135696567412_917992737326550485_n.jpg ?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=90822da3123527f79f1469ab3bff9a2d&oe=5C75B54F


MYSYMPATYCY premiera ROBERTA BIEDRNIA mimo że ob.
KAŁUŻY mamy jak najgorsze zdanie, to chcielibyśmy wizytorom tego wątku przypomnieć, że samozwańczy rzecznik premiera Biedronia jest towarzyszem partyjnym owego KAŁUŻY zwanego ciulem przez oszukanych wyborców.
Jak MY wielbiciele Bobby'go Biedronia mamy wierzyć epistołom tow. rzecznika o pseudonimie Wacław46 skoro ten własnoręcznie zaliczył kilka ugrupowań partyjnych i nuża się w tym samym co KAŁUŻĄ jego towarzysz.

Czyż to nie jest histeria, rozdwojenie jaźni, lunatyzm itp.
skoro peany ku czci NASZEGO IDOLA który jest aktualnym CZŁONKIEM partii NOWOCZESNA.

Ob. KAŁUŻA zrobił mimo wszystko mniej wredny myk niż osobnik, który robi za zaganiacza do tego co tworzy nasz IDOL.

KAŁUŻA zrobił exit dla szmalu co jest brzydkie, ale bardziej skandaliczna jest krecia robota konfidenta i CZŁONKA jednej partii w propagandowym aparacie innej.

waclaw46
25-11-2018, 16:53
NASZEGO IDOLA który jest aktualnym CZŁONKIEM partii NOWOCZESNA i jeszcze do tego w Koalicji Obywatelskiej z Platformą. :) :) Ha Ha Ha Składki mam opłacone do końca roku. :) Ty Pluto do niczego nie należysz jak inni podobni do ciebie seniorzy , bo poco komu taki ksenofobiczny działacz spod klasztoru przystosowany od froterowania posadzek. :)
Już tu nieraz pisałem lemingi są od głosowania i wszyscy w tym show uczestniczyliście głosując na Koalicję Wyborczą z Kałużą na 1 miejscu.Listy i miejsca na liście ustalane są przez wąskie gremia partyjne.Tak to zostało ustalone wcześniej i stosowane przez PO-PiS-Nowoczesna-PSL- SLD . :) Wpadki się zdarzają

Kałuża -Większość opinii na zamkniętym forum dla członków .Nowoczesnej .Wywalić Kałuże i wszystkich co to nazwisko lobbowali w partii Nowoczesna. Ustawa zmiana barw partyjnych posła ,rezygnacja z mandatu. Ale kto to poprze ??? PO-PiS nie zainteresowane.

Czy chcecie czy nie , spokojnie Biedroń realizuje co sobie założył " Postanowiłem spakować swój plecak, spotkać się z Polakami i napisać razem z nimi ten program."- R.Biedroń.
Program w lutym na konwencji założycielskiej i każdy może w tworzeniu tego programu uczestniczyć zgłaszając swoje postulaty na spotkaniach z Biedroniem.

listopad 26 Robert Biedroń / Empik Stary Browar, ul. Półwiejska 42 Jutro o 18:00 Spotkajmy się w Poznaniu!
Zapraszam do Empiku na spotkanie autorskie promujące moją książkę "Nowy Rozdział".

Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji.

Porozmawiamy razem o Polsce, naszych marzeniach i o tym jak chcemy, żeby wyglądał nasz kraj.

waclaw46
26-11-2018, 15:02
Protesty w Paryżu bo wzrosła cena benzyny ,protesty w Zorach mieszkańców miasta bo jeden z samorządowców zrobił w konia wyborców i zmienił barwy partyjne zaraz po uprawomocnionych wyborach. Sprawy Polskie są nam bliskie może o nich .Potrzeba znależć bogu ducha winnych i ich wskazać , opluć i sprawę mamy załatwioną .

My o sprawie korupcji wśród polityków rozmawiają latami i co jakiś czas wracamy do tego samego nic nie robiąc przez 28 lat by ten naganny proceder zlikwidować.
Jak to wygląda mogliśmy zobaczyć na taśmach prawdy Berger jak kupczy się o stanowiska i miejsce przy korycie.
Nie mówimy o korupcji tylko w te sprawy zamieszani politycy ukuli określenie dil polityczny.

Może wprowadzić zasadę że rezygnacja z barw partyjnych wiąże się ze stratą stanowiska posła i wybrania następnego z listy partyjnej lub koalicyjnej jak w przypadku zgonu posła . Pokazał że tak można Janusz Palikot. Ale by to wprowadzić musi być zgoda polityków i elektoratu.
Ale na 63 000 mieszkańców Zor w proteście na rynku uczestniczyła oszałamiająca ilość zwolenników i przeciwników Kałuży. :) :) Tak to wygląda od kuchni strony patrząc na relację TV że jest nasze słabe zaangażowanie w społeczeństwo obywatelskie bo te sprawy wszystkim wiszą i tylko są tematem w maglach na forach internetowych.

Tak jak w kościele złoto i dolary to wśród wiernych pieniądze i miejsce przy władzy korycie to cele których jesteśmy w większości jesteśmy cichymi zwolennikami .
Saturday Night Live Chicago https://youtu.be/dbr-qX7QlGQ
To fragmenty obrad jednej, z komisji sejmowej. To, co się działo przerasta wyobraźnię Dona Browna, gdzie Maria Magdalena rzeczywiście. W powieści była założycielką dynastii Merowingów.
Obrady rzeczonej komisji pokazują, że bycie w PiS grozi kalectwem umysłowym, i byle tabletki nie wystarczą. Cały sejm i senat nadaje się do podmiany.

waclaw46
26-11-2018, 22:05
https://www.pulskosmosu.pl/2018/11/26/dzisiaj-wieczorem-na-marsie-laduje-sonda-insight/?fbclid=IwAR3jepd6vE3H0AFSVM6mjZfEyfWkTs1LRivxP84Q smYW7PWl2ZCXA-IXD40
Dzisiaj wieczorem na Marsie ląduje sonda InSight!
Dziś około godziny 21:00 czasu polskiego na Marsie ma wylądować misja NASA InSight, czyli pierwsza w historii misja poświęcona badaniom głębokiego wnętrza Marsa. Zbadanie wnętrza czerwonej planety umożliwiła polska firma Astronika, która zaprojektowała i wykonała mechanizm napędowy Kreta HP3, który wbije się na 5 metrów w marsjański grunt.

– Nasz udział w misji Insight potwierdził, że Astronika jest w pierwszej lidze producentów zaawansowanych technologicznie mechanizmów na misje planetarne. Cieszę się, że na 100-lecie niepodległości, dzięki nam ta malutka polska flaga wyląduje dzisiaj na Marsie – powiedział Bartosz Kędziora z Astroniki.

– Udział Astroniki w misji NASA Insight to ważny wkład Polski w badania kosmosu. Technologie, dzięki którym badamy kosmos często wydają się odległe, ale z czasem wkraczają w naszą codzienność. Bez wielu rozwiązań, które powstały z myślą o kosmosie dziś nie wyobrażamy sobie życia tu na Ziemi. Dlatego wspieramy polskie firmy i ich przedsięwzięcia w tym zakresie – podkreślała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

waclaw46
27-11-2018, 13:15
Poza kłótniami na górze i walką o stanowiska w spółkach skarbu państwa i samorządowych prywatni przedsiębiorcy działają i czekają kiedy prawo będzie przewidywalne , a przed ogłoszeniem zmian w nim, będzie czas na przygotowanie tych zmian .https://www.astronika.pl/
Nasi inżynierowie mają osiągnięcia o tym należy pamiętać w tej powszechnej bylejakości i liczeniem na święto maryjną pomoc zamiast normalnej pracy zdurniałych ideologicznie ministrów.

Siekielski#WolneSocialMedia oglądajcie i podawajcie dalej !!!
https://www.youtube.com/watch?v=LURLh7UDsjs&fbclid=IwAR13Bf3jFvnCa1ATKIWjIypoeV1UFCh0CLn5zPjt4 guLC4NQZM8seYqoh-M&app=desktop
http://tworcyinternetowi.pl

Po co to wszystko ?? Po to by nie znikneli z Internetu tacy autorzy jak Maciek Piasecki piszący w OKO.press Ceny rosną jak szalone? Na razie to złudzenie, ale zwiastuje gorsze czasy https://oko.press/ceny-rosna-jak-szalone-to-czesto-zludzenie-ale-zwiastuje-gorsze-czasy/?fbclid=IwAR2tXmKaMsy0kn1v4dsRl7Wm9UFNTjy3_09zHCbQ -OWcTfdLpTlJfqS_DTQ reprezentujący dziennikarstwo niezależne .Te zmiany też będą dotyczyły portalu Senior .pl

pluto37
27-11-2018, 21:45
Były prezydent Słupska, który w tegorocznych wyborach samorządowych dostał się do rady miasta, złożył mandat. Robert Biedroń chce się teraz skupić na polityce krajowej.

Jak informuje portal GP24.pl, na biurko przewodniczącej rady miejskiej w Słupsku wpłynęła napisana dzień wcześniej rezygnacja Roberta Biedronia. Biedroń do rady miejskiej dostał się z osiedla Niepodległości. Polityk dostał najwięcej głosów ze wszystkich startujących w mieście – głos na niego oddało 2781 wyborców.

Na podwózu jest KAŁUŻA
cuś z KAŁUŻY się wynuza
Cy to zaba? Nie!
To BIEDROŃ tam się chlusta
i dorabia za OSZUSTA

pluto37
28-11-2018, 12:03
Czym się kończy zrobienie wyborców "w ciula'' pisze
FAKT za POLITYKĄ.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wojciech-kaluza-wyprowadzil-sie-z-domu-wyzywaja-go-na-ulicy/vvtm9mr

A NASZE obawy - sympatyków premiera BIEDRONIA -wzmaga fakt, że w Słupsku wdepnął w KAŁUŻE olewając prawie 3 tysiące ludzi którzy na NIEGO głosowali.

Może oczywiście być kameleonem politycznym BIEDROŃ ale jaką gwarancję mamy MY sympatycy, że po sukcesie wyborczym nasz IDOL nie wyląduje ...... w PiS-ie pod komendą KACZYŃSKIEGO.
Tak jak jego samozwańczy rzeźnik co jest CZŁONEK ten sam, tylko wachlarz partii mu się w życiorycie zmienia.
Od PZPRu przez oszusta Piskorskiego do PO, Palikota i Lubnauer aż po BIEDRONIA

waclaw46
28-11-2018, 15:08
Psy szczekają karawana idzie dalej.
Oleśniczanie poprą Biedronia?
W powiecie oleśnickim zaczynają powstawać lokalne struktury obywatelskiego ruchu poparcia Roberta Biedronia, który wkrótce ma się stać nową partią polityczną.
Obecnie Robert Biedroń jeździ po całej Polsce i spotyka się z Polkami i Polakami podczas Burz Mózgów, w trakcie których wspólnie z nimi ustala przyszłe postulaty swojej partii, która powstanie na początku lutego w Warszawie. Wszystkich sympatyków Roberta Biedronia zapraszamy na oleśnicką strona poparcia jego ruchu politycznego: https://www.facebook.com/OlesnicaZBiedroniem/
To Poznan https://external.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQDyRRUOqDRq2AZ1&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2Fcdn.natemat.pl%2Fc52418d441fe564 a9b51caf6b19fa6b6%2C1024%2C0%2C0%2C0.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQAbVljx0RTztTlb Włocławek
https://www.facebook.com/1831246553870218/videos/1219183198231292/?t=14
Krzysztof Gawkowski: Ruch Biedronia na listach z Koalicją Obywatelską? PiS ? Wykluczone :) :) No i dobrze ,niech wystąpi samodzielnie nie wszyscy muszą głosować na Schetynę czy Kaczyńskiego. :) :) bo są w koalicji wspierając swoich posłów na miejscach mandatowych.
https://robertbiedron.pl/ Policzmy się!
Wspólnie zmienimy Polskę Jest nas 799 918 możesz i w tym gronie być też ty. Zapraszam Robert Biedroń.

waclaw46
28-11-2018, 19:25
Psy szczekają karawana idzie dalej.

100 lat temu, 28 listopada 1918 roku Józef Piłsudski wydał dekret o ordynacji wyborczej stanowiący, że wyborcą Sejmu jest każdy obywatel „bez różnicy płci”, który do dnia ogłoszenia wyborów ukończył 21 lat oraz wybieralni do Sejmu są wszyscy obywatele (obywatelki) państwa posiadający czynne prawo wyborcze.
100 lat temu Polki wywalczyły sobie prawo do wybierania i bycia wybieranym do parlamentu.
Szanujmy to i korzystajmy z tego prawa. Nasz głos ma znaczenie.

#100latprawkobiet

https://www.facebook.com/KLubnauer/photos/a.1478653389121004/2232817543704581/?type=3&eid=ARAA7bavpu7azQ2MfcdFSA7mLHSsyNfVzclca5I87TD1n_ Hjo7QsXfqG3izqqOva2e9MXOSgcgJGpTTo&__xts__%5B0%5D=68.ARCEgATWPOLZghQj94ze6Sn1uF-CYsgLNy4YSLrHtbOHWoQV-Z8OmZjOquMJ6rJp6V62PPsGVdLrPqdCApl4SWywEbg-EgWvkf5p6b7g_Sj0Gm_s8x-zp_F21oYOzvBRXxR6nUUDGdDgNKPAmXrcYK2UYYB_L_TNE-Azw4UXfe_2rk-LhMEjaKJvMlzRbyT8D2N150q0j0H9zNH7h-BA0XEkZfqJ7aHGv3I_H5OafpbXS28y9Ykn8kpAGl3qUnQXD56S bRalffsgJ6qPCY6uORSDNvTE0wsLamuAMA0uu8f3Tn8ZNiBPxE 1pWtG1oEs&__tn__=EHH-R

A teraz miłe panie musicie ponownie walczyć o swoje prawa w III RP .
Polki muszą jeszcze wywalczyć prawo do dysponowania własnymi ciałami, do równych zarobków za tę samą pracę, równego obciążenia obowiązkami rodzicielskimi, ochrony przed przemocą, edukacji seksualnej, równego dostępu do opieki zdrowotnej..
Życzymy Polkom odwagi bycia wolnym.

waclaw46
28-11-2018, 20:33
Psy szczekają karawana idzie dalej.

Robert Biedroń zrezygnował dziś z mandatu słupskiego radnego. Pisemną rezygnację złożył do komisarza wyborczego i do wiadomości przewodniczącej rady miejskiej Beaty Chrzanowskiej.
- Potwierdzam. Robert Biedroń dziś złożył pisemną rezygnację z mandatu do komisarza wyborczego i do mojej wiadomości. W piśmie, które Robert Biedroń złożył, nie ma żadnego zdania o powodach rezygnacji z mandatu – powiedziała dziś Chrzanowska. Podkreśliła, że "Robert Biedroń radnym już nie jest".

Dodała, że komisarz wyborczy w najbliższym czasie wyda postanowienie ws. tego kto obejmie mandat po Biedroniu. - Są dwie osoby, które mają taką samą liczbę głosów, więc tę sprawę musi rozstrzygnąć komisarz wyborczy – zaznaczyła Chrzanowska. ............
Danilecka-Wojewódzka wygrała wybory w I turze, a Robert Biedroń uzyskał mandat radnego. Głosowało na niego najwięcej wyborców. Otrzymał 2781 głosów i do rady wprowadził oprócz siebie jeszcze 8 radnych, tworząc klub radnych "Łączy nas Słupsk". Biedroń jeszcze przed wyborami samorządowymi poinformował, że będzie tworzył ruch polityczny i jego nazwę ogłosi w lutym 2019r. w Warszawie.
https://trojmiasto.onet.pl/robert-biedron-nie-jest-juz-radnym/2kvz3e9?fbclid=IwAR0Dlmrb593yCW8T-syueqhhA3HABQ2MAtvX5ipZiJvAMIJ6Eg2p1yN5mzs

Był twarzą "Łączy nas Słupsk" i mieszkańcy wiedzieli na kogo głosować by to co zaczął Biedroń było dalej kontynuowane przez radnych ,na rzecz mieszkańców Słupska .

pluto37
29-11-2018, 10:41
Na podwózu jest KAŁUŻA
cuś z KAŁUŻY się wynuza
Cy to zaba? Nie!
To BIEDROŃ tam się chlusta
i dorabia za OSZUSTA
=====
Nam SYMPATYKOM PREMIERA BIEDRNIA jest przykro, że idol nasz podąża tą samą drogą kunktatorstwa i mydlenia oczu zdrowej intelektualnie i ufnej części narodu, które chce autentycznych zmian i uczciwości wyborczej, a nie powielania dróg wytyczanych przez tercet KACZYŃSKI -SCHETYNA i CZŁONKI od LUBNAUER.

oszustem i koruptorem politycznym jest każdy kto nakłania ludzi do głosowania na MISIA KOALA, a potem ogłasza że ma 3 tysiące naiwniaków w końcówce przewodu pokarmowego i z wora wyciąga krokodyla skrzyżowanego z ropuchem i woła a tera róbta co chceta.

Albowiem gdyby wyborcy zacnego grodu Słupska zechcieli głosować na innych kandydatów to by ich WYBRALI
To jest tak proste i powszechnie zrozumiałe, że powinno dotrzeć do leciwego CZŁONKA NOWOCZESNEJ dybiącego na cześć naszego idola BIEDRONIA ROBERTA przyszłego PREMIERA POLSKI.
ale.... NIE CHCIELI.

waclaw46
29-11-2018, 12:35
Psy szczekają karawana idzie dalej.

Co jest ciekawe ze szczekający są nie z miasta w którym R.Biedroń był Prezydentem .:) :) Biedroń jest człowiekiem sukcesu i pokazał że potrafi zarządzać miastem i przeprowadzać restrukturyzację na zasadach zrównoważonego rozwoju.
Jego rosnąca popularność powoduje że jest atakowany z każdej ze stron , uczestników wojny polsko -polskiej ortodoksyjnych wyznawców/zwolenników jedynych słusznych partii , jak i wynajętych przez nich troli .

Musimy mieć odwagę do zmiany - mówi Robert Biedroń Zapraszamy do obejrzenia studia Q4 z Robertem Biedroniem:
https://q4.pl/aktualnosci/2018/11/26/musimy-miec-odwage-do-zmiany-mowi-robert-biedron?fbclid=IwAR3rQd0xhDOtm71SszWLpubCxnkYZckVa RElllsiRcRQ5nJxqPMu7I1mxS0

listopad 29 Robert Biedroń ■ Warszawa
Dzisiaj o 18:00 ˇ Palladium ˇ Warszawa

grudzień 3 Robert Biedroń ■ Bydgoszcz
Pon. 17:00 ˇ empik ˇ Bydgoszcz

pluto37
29-11-2018, 12:40
MY sympatycy PRB nie chcemy żeby tego sympatycznego - oczywiście niewątpliwie - człowieka spotkał los KAŁUŻY

Właśnie zdrajcą nazywają Kałużę na ulicy w Żorach. Padają też bardziej śląskie epitety: ciul, kradziok, kabociorz.
Są też wyzwiska bardziej wulgarne, nie nadające się do cytowania. "Polityka" pisze, że Kałuża w rodzinnym mieście jest wręcz znienawidzony.

Nie nocuje w domu, który od wyborów stoi pusty. Sąsiedzi mówią, że nie widzieli Kałuży od dnia, w którym "ukradł ich głosy". Dom stoi ciemny, pusty i nieogrzewany.

Czasem tylko wpada do niego na chwilę żona polityka.

pluto37
29-11-2018, 12:44
MY sympatycy PRB nie chcemy żeby tego sympatycznego - oczywiście niewątpliwie - człowieka spotkał los KAŁUŻY
:) :) :)
A sam PREMIER BIEDROŃ ...

Swoją decyzją polityk zaskoczył wszystkich, nie wyłączając osób z jego najbliższego otoczenia. Zdziwienia nie kryła choćby prezydent Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka. – To decyzja osobista radnego. Mnie jest po prostu tego szkoda – skomentowała Danilecka-Wojewódzka, która w poprzedniej kadencji pełniła obowiązki zastępczyni Roberta Biedronia.

Ruch byłego prezydenta Słupska jest również o tyle niezrozumiały, że sam zainteresowany jeszcze niedawno zapewniał, że nie ma w planach porzucania miasta.

waclaw46
29-11-2018, 14:05
Psy szczekają karawana idzie dalej

Nie dostajemy subwencji partyjnych, ani pieniędzy od Spółek Skarbu Państwa czy grup lobbingowych. Jeśli też marzysz o lepszej Polsce, wesprzyj nasze działania!

➡️ Wesprzyj nas dowolną kwotą na: https://robertbiedron.pl/#wesprzyj
➡️ Jeśli chcesz wpierać nas co miesiąc, skorzystaj z opcji wpłat cyklicznych
Robert Biedroń

pluto37
29-11-2018, 17:55
[

Nie dostajemy subwencji partyjnych, ani pieniędzy od Spółek Skarbu Państwa czy grup lobbingowych.
I słusznie! dlaczego PAŃSTWO z NASZYCH podatków miałoby wspierać NIEBYT na dotacje państwa trzeba czymś sobie zasłużyć.

[B][B]Jeśli też marzysz o lepszej Polsce, wesprzyj nasze działania!
Wesprzyj nas dowolną kwotą na:
]

Jeszcze szlaczek się od....maluje
I będzie jak w niebie!

To samo woła proboszcz i wikary z fary obiecując szczęście w niebiosach.
Dajcie SZMAL a ja wam grzechy odpuszczę ....
I moje koleżeństwo też musi czymś się pożywić.
Rydzykowi się udało to czemu my nie mamy rzucać plewy seniorom pod nogi?

TO MÓWIĘ JA !!!
.....CZŁONEK partii NOWOCZESNA.
W delegacji:) :) :)

waclaw46
29-11-2018, 18:31
Psy szczekają karawana idzie dalej :) :)

Nie dostajemy subwencji partyjnych, ani pieniędzy od Spółek Skarbu Państwa czy grup lobbingowych. Jeśli też marzysz o lepszej Polsce, wesprzyj nasze działania!

➡️ Wesprzyj nas dowolną kwotą na: https://robertbiedron.pl/#wesprzyj
➡️ Jeśli chcesz wpierać nas co miesiąc, skorzystaj z opcji wpłat cyklicznych

Na co idzie Twoje wsparcie?

- organizowanie spotkań otwartych - ogólnopolska „Burza Mózgów z Robertem Biedroniem“
- tworzenie “Scenariuszy dla Polski – profesjonalnej diagnozy sytuacji politycznej i problemów społecznych oraz szukanie ambitnych pomysłów na regenerację życia publicznego
- prowadzenie monitoringu jakości procesu legislacyjnego – nasze ekspertki i eksperci na bieżąco badają i oceniają skutki działań parlamentu i rządu
- organizowanie kampanii społecznych na rzecz budowania demokratycznego państwa prawa, promocji praw człowieka i ochrony środowiska naturalnego

waclaw46
29-11-2018, 19:17
https://www.facebook.com/Nowoczesna.oficjalnie/videos/456194681581189/
Nie dla zakazu handlu w niedzielę‼️ Paulina Hennig-Kloska Jerzy Meysztowicz Kornelia Wróblewska

waclaw46
29-11-2018, 20:13
https://www.facebook.com/RobertBiedron/videos/2193293017666639/UzpfSTEwMDAwMTA2NTA3MTc4OTpWSzo1Nzg5NDk3MzkyMjMxMj A/
Robert Biedroń na żywo Warszawa

pluto37
30-11-2018, 10:43
Robert Biedroń na żywo Warszawa[/SIZE]

jak żywy chyba .... z bliźniakiem:)
czyli .... RODZINA na SWOIM za CUDZE.

– Zdecydowałem, że nie mogę stać z boku i biernie przyglądać się, jak Polska płonie – mówi Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia. W rozmowie z "Plus Minus".

Jak informuje Śmiszek, dołączy do programu stworzonego przez Roberta Biedronia. Zaznacza przy tym, że ma cenną wiedzę i doświadczenie, którym może wesprzeć swojego partnera w politycznych dążeniach
TYLKO:

➡️ Wesprzyj nas dowolną kwotą ➡️ Jeśli chcesz wpierać nas co miesiąc, skorzystaj z opcji wpłat cyklicznych

to jest też nepotyzm, czy może jakoś inaczej się to nazywa?

PYTAMY MY ...... sympatycy ROBERTA BIEDRONIA przyszłego PREMIERA POLSKI.

waclaw46
30-11-2018, 14:14
Psy szczekają karawana idzie dalej :)

Wczoraj pobiliśmy rekord oglądalności naszego forum :) , sami teraz widzicie jak budowany jest program nowoczesnej partii liberalnej w społeczeństwie obywatelskim.Wystarczy być konsekwentnym w dążeniach , kontaktowym , zebrać mądrych ludzi wokół idei i pozwolić im razem stworzyć program.To robi Biedroń , byśmy nie byli skazani tylko na PO-PiS .Musi we wszystkich partiach nastąpić zmiana pokoleniowa i odstąpienie od kombatancko historycznego ględzenia , bo młody i w średnim wieku elektorat przyszłych wyborców zainteresowany jest przyszłością.

Wczoraj też miał swój program Kuba Wątłt TV3 https://www.youtube.com/watch?v=T_1riVyW-xU&feature=share Kuba Wątły TV odc. 163 czyli chłop pańszczyźniany prosi o łomot.Kuba Wątły TV odc. 163a Q&A o chlewoelicie
Pięć minut sprawy bieżące potem odpowiedzi na pytania internautów. Już na ten temat pisałem że potrzebne są media obywatelskie w których niezależni dziennikarze mogli by występować.
Pomysł dobry na stworzenie mediów obywatelskich ale mam wątpliwości czy jest to możliwe w naszym społeczeństwie nastawionym na maksymalny zysk i jak najmniejszą charytatywność i myślenie społeczne.

waclaw46
01-12-2018, 21:56
Kolejny profesjonalista w zespole Robert Biedron

Marcin Anaszewicz - szef sztabu i prezes Instytutu Myśli Demokratycznej

👉 Życiorys i doświadczenie:

Prawnik, politolog, doktor nauk społecznych. Prezes think-tanku Roberta Biedronia – Instytutu Myśli Demokratycznej oraz szef sztabu nowo powstającego ruchu politycznego. Wcześniej dyrektor strategiczny zwycięskich kampanii Biedronia w 2011 r. do Sejmu i w 2014 r. na urząd prezydenta Słupska. Przez lata zasiadał w zarządach spółek w biznesie, prowadził restrukturyzacje, zajmował się komunikacją marketingową i projektami rozwojowymi. W 2014 przeniósł się do Słupska i jako dyrektor strategiczny przeprowadził restrukturyzację finansową i organizacyjną w strukturach miasta. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w przedsiębiorstwach państwowych i administracji rządowej. Od 22 lat zaangażowany w walkę o prawa człowieka, prawa kobiet i prawa zwierząt. Autor publikacji naukowych poświęconych jakości rządzenia.
Pochodzi z Sieradza.

👉 Dlaczego wspieram Roberta Biedronia?

Z Robertem pracuję od wielu lat. Łączą nas wspólne wartości i wierzę, że jego koncepcja uprawiania polityki stwarza realną szansę na gruntowną regenerację państwa - stworzenie skutecznej i opartej na demokratycznych zasadach administracji.

👉 Pierwsza zmiana, którą wprowadziłbym w Polsce to…

Pierwsza od 30 lat gruntowna reorganizacja administracji centralnej, która zlikwiduje segmentację i brak współpracy między organami państwa. Należy odtworzyć profesjonalną i niezależną od partii politycznych służbę cywilną, zagwarantować pełną jawność i rozliczalność. Wprowadzić przyjazną i cyfrową administrację – i tym samym ograniczyć rozbudowaną nieskuteczną i nieefektywną biurokrację. Państwo powinno działać skutecznie, budzić zaufanie, aby obywatele i obywatelki miały przekonanie, że podatki, które płacą są dobrze wykorzystywane.

waclaw46
02-12-2018, 13:48
Kilka tygodni temu w Sejmie pojawili się przedstawiciele Wód Polskich, którzy skarżyli się na brak środków na zakup zaopatrzenia niezbędnego do pracy. Brakowało nawet tak podstawowego sprzętu jak łopaty i ciągniki. O dziwo udało im się jednak kupić aż 200 nowych samochodów marki Hyundai.

Będą badać ilość wody w wodzie ,wszystko prawie za darmo bo tylko obywatelowi pozostanie zapłacić za badania bo pozostałe koszty pokryte z kredytu .Myślę że różańce kupiono przed samochodami bo to najważniejsze wyposażenie urzędnika .https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/47215533_561033614337458_5676711283609567232_n.jpg ?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d257971a4d8f31f7c6fc3cfefd11db54&oe=5C6D2371 :)

waclaw46
03-12-2018, 19:36
Psy szczekają karawana idzie dalej :)

16-letni Paweł trafi przed sąd, bo uczcił pamięć ofiar księży pedofilów. "Policja mnie nachodzi" WP.Wiadomości .
Tak zawsze będzie na stałe kiedy dopuścimy do tego że Polska stanie się państwem religijnym .

A że jestem zwolennikiem mediów obywatelskich to informacja co z projektem Kuby Wątłego chcącego powołać do życia taki program jeżeli się jeszcze da , bez cenzury.
�� Szanowni Państwo,
Nadal oczekujemy na sygnał ze strony Patronite, że nasz profil został zaakceptowany. Proszę być spokojnymi, bo to, być może, kwestia dzisiejszego dnia.

�� O szczegółach opowiemy Wam dziś po godz 21:15 w poniedziałkowym #QandA!

#MediumObywatelskie czyli #RadioZWizją

Nie można zapomnieć o najważniejszej gazecie Do Rzeczy bo projekt 500+ nie spełnił pokładanych założeń stąd panie 55+ mogą pomóc by ten sztandarowy projekt w ilości chrzcin wykazał się że był słuszny i ilość obywateli się zwiększyła.
https://www.facebook.com/KubaWatlyTV3/photos/a.303591133558418/333856193865245/?type=3&eid=ARCOCtnPUchZoaL5vWVGrqjsNKhOv3BJYkl4Ss1QgJejXp fyZYF8bV8fWTDbGk4OP0cnSfaosZdYH9qB&__xts__%5B0%5D=68.ARBL309w4T_3cIvHJTxPUjXMwuvHWzfw Et_MwSgnTFRYGhrWAocR_GLYe6DnT8QuMJZFbKD0RpbHiDdKQI qOPsx2pLsHP5xf0pUFAIVYrQDfPwb-H1SHG3Vx86u4MGfsviVXYd_M1kJ2Ur4TvThBfqdY9twOtbgSoM p4TaigextAjbTChzAoymtUZsLnPH5hwA1CcBy2Kll0jnYvJgjM x-TCqy5xIvFmvh_C4wBk7Rv63sFK_69rauSKrNGpBXDcro4axSSk kZavY6TdxtpAcDP-7anHGPhlaYrbb8W5JGCopFUoXARSOYmMTU2pNTsNV4Q&__tn__=EEHH-R
Rolnik swe pole zasieje
Wypełnią się kobiet łona.
To wiatr odnowy już wieje
Myśl jego tego dokona. Ha Ha Ha

A co u Biedronia
grudzień 3
Robert Biedroń ■ Bydgoszcz
Dzisiaj o 17:00 ˇ empik ˇ Bydgoszcz
grudzień 4
Robert Biedroń ■ Łomża
Jutro o 17:30 ˇ Amadeus ˇ Łomża
grudzień 7
Robert Biedroń ■ Wałbrzych
Pt. 17:30 ˇ Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu ˇ Wałbrzych

waclaw46
04-12-2018, 14:09
Psy szczekają karawana idzie dalej :)

👉 Poznajcie kolejną osobę z zespołu Roberta Biedronia !

Monika Gotlibowska - dyrektorka finansowa

👉 Życiorys i doświadczenie:

Przedsiębiorczyni, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, feministka, działaczka społeczna. Od grudnia 2015 zastępczyni przewodniczącego w Radzie Społecznej ds. rozwoju społeczno-gospodarczego Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. Restauratorka, właścicielka firmy cateringowej. Za swoją działalność biznesową nagrodzona tytułem Kobiety Torunia 2016 w kategorii Biznes. W 2017 nominowana do nagrody Menadżer Roku. Członkini Zarządu Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu. Pełnomocniczka i organizatorka Regionalnego Kongresu Kobiet w Toruniu w 2018 r. Członkini zarządu Instytutu Myśli Demokratycznej.

👉 Dlaczego wspieram Roberta Biedronia?

Wartości, na których oparł swoją politykę w Słupsku trzeba wprowadzić do polityki ogólnokrajowej. Polityka musi być autentyczna, wiarygodna, oparta na równości, solidarności i praworządności.
Na początku transformacji za słabo określiliśmy priorytety i tak zostało do teraz. Obecna rzeczywistość w Polsce wymaga byśmy je dookreślili - spojrzeli na politykę z innej strony, zmienili schematy i poszli do przodu z mądrze wyznaczonym kierunkiem. Robert Biedroń zna dobry kierunek. Obecnie jest jedynym politykiem, który może sprawić, że polityka stanie się inna.

👉 Pierwsza zmiana, którą wprowadziłbym w Polsce to…

Ujednolicenie interpretacji przepisów podatkowych w całym kraju. Tak, by nie tworzyć niepotrzebnych barier w prowadzeniu biznesu w Polsce. Według danych jesteśmy jednym z najbardziej przeregulowanych krajów na świecie. Oczywiście ułatwienia te muszą pojawić się przy jednoczesnym poszanowaniu praw pracowniczych.

waclaw46
05-12-2018, 12:29
Wielu seniorów ma pretensje do Biedronia że osłabia Koalicję Obywatelską powołując nową partię .Ma to się stać w lutym 2019 ale trzeba działać szybko.:) Pokazuje nam jak to się robi Ojciec Rydzyk.

"Ruch Prawdziwej Europy" jest dla Zjednoczonej Prawicy dużym problemem. Jedność z 2015 r. była fenomenem i najwyraźniej nie wszyscy to doceniają. A biorąc pod uwagę opozycję, która jest na fali jednoczenia, redemptorysta funduje PiS kłopoty - tak inicjatywę powstania nowej partii związanej z o. Tadeuszem Rydzykiem komentuje w rozmowie z dziennik.pl politolog, prof. Kazimierz Kik.
A tu dzisiaj złożony wniosek w sądzie i witać będziemy niedługo nowy twór beretów Ruch PE piękna nazwa a udając się do kościoła w niedzielę poznacie założenia nowej partii.

Witam na Senior Cafe zwolenników nowej partii kościelnej Ruch PE :)Robi się bardziej ciekawiej w naszym Polskim maglu.

COP24. Mateusz Morawiecki: Polska jest liderem działań na rzecz powstrzymania globalnego ocieplenia
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24240315,cop24-mateusz-morawiecki-polska-jest-liderem-dzialan-na-rzecz.html Krótki komentarz : :) :)

waclaw46
05-12-2018, 14:06
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2274905486126825&set=a.1834055870211791&type=3&eid=ARBGokIFmLMpVe9zAiBetROKaLMnrB8h9AFEUuvQbgXfY5 ENRA1CRvYkA01H5LiSgcfmXo022FEqiHYj

Czy jest ktoś w stanie posprzątać stajnie Augiasza?? , jeszcze przez rok będą tworzyć absurdy.:) :)

pluto37
05-12-2018, 14:33
[

Witam na Senior Cafe zwolenników nowej partii kościelnej Ruch PE :)Robi się bardziej ciekawiej w naszym Polskim maglu.

]

ranyboskie!!!!


To do tych też się zapisałeś????
:) :) :)
kurde! TY to jesteś!

BIEDROŃ ci chyba tego nie wybaczy....

pluto37
05-12-2018, 14:49
Nie minęła doba od chwili, gdy Robert Biedroń ogłosił, że otworzył sklep, a internauci już spierają się o to, czy to dobry pomysł. Jedni bezlitośnie drwią, inni bardzo chwalą pomysł na finansowanie działalności politycznej.

Robert Biedroń napisał na Twitterze, że otworzył sklep z odzieżą i akcesoriami. Pod załączonym linkiem znajduje się "Sklep Roberta" oferujący bluzy, koszulki, torby i kubki związane z postulatami polityka.

MY sympatycy PREMIERA ROBERTA BIEDRONIA jesteśmy ZA!!!!.
Jak ten milion co wspiera NASZEGO idola wyda tylko 10złp
za kubek czy podkoszulek a nawet gatki z widokiem na niego to już będzie SUKCES a TORBA z postulatem to nawet podwójny.
TAK TRZYMAĆ!!!!!!!!!!!!!!

ALLELUJA!!!
I DO PRZODU!
Niech nie zginie
Biedroń z głodu

waclaw46
05-12-2018, 18:32
Psy szczekają karawana idzie dalej

https://sklep.robertbiedron.pl/?fbclid=IwAR1CTSdsZmFy_vYWlJ8Wfgm7v1dc7W_Pw59glIo-aivr6sW7OMrQIf86MDI
kupując wspierasz

każdy zakup wspiera mój projekt i przybliża nas do realizacji planów na rzecz lepszej Polski

wszystkie produkty zostały zaprojektowane przez THeINKERS.eu

Cała kampania wyborcza PO-PiS i innych partii jest finansowana z środków budżetowych , czyli naszych pieniędzy które otrzymuje Państwo w postaci podatków.

waclaw46
05-12-2018, 18:46
https://patronite.pl/Spo%C5%82ecznik?fbclid=IwAR2uyCq2Ode3IM63ud5dOuRQs B-yxQV4OQJVJz_04M1sQJ1VQIjkcd6Q5Ls

🔴🔴🔴 Pora na stworzenie pierwszego w Polsce #MediumObywatelskie, które będzie zamknięte dla polityków!
Szczegóły na https://patronite.pl/Spo%C5%82ecznik Dołącz do nas, jeśli masz dość indoktrynacji i dezinformacji!

Henryk Ćwiacz

APEL DO NORMALNYCH MEDIÓW !

Co i rusz tabuny polityków obozu rządzącego podryguje oraz śpiewa pieśni religijne trzymając się za rączki na zlotach / balangach w Toruniu - na terenie imperium Tadeusza Rydzyka.

Zajmijcie się / zbadajcie jakie pieniądze z tego tytułu idą z budżetu państwa i spółek Skarbu Państwa, czyli na nasz koszt, jako podatników, z tego tytułu, abstrahując już od tych, niejako, jawnie i bezczelnie przekazywanych pieniędzy na działalność IMPERIUM RYDZYKA, nawet wprost z budżetów poszczególnych ministerialnych resortów, choćby z Ministerstwa Sprawiedliwości czy MSWiA.

Ostatnim przykładem jest sobotnia impreza związana z tzw.27. urodzinami "Radia Maryja"

Jestem prawie przekonany, że całe to towarzystwo rządowo-parlamentarne i inne około rządowe oraz instytucjonalne obozu władzy nie płaci z własnej kieszeni za transport, pobyt, wyżerkę i inne koszty związane z pobytem na tych imprezach, ba, za kolumny rządowe i wszelkie inne zabezpieczanie, w ramach tzw. ochrony pisowskich notabli.

MUSICIE TO ZROBIĆ !
Nie możemy bowiem przyjmować za normę łamania prawa przez władzę i w dodatku przyjmować za normę okradania nas, jako podatników składających się na budżet państwa !!!

Myślę, że nie jest to tylko mój apel, ale również wielu milionów Polaków, którzy maja prawo przynajmniej wiedzieć jak są wydatkowane i jak zagospodarowywane ich pieniądze.

Aha...jeżeli popieracie ten apel, udostępniajcie ten post na swoich profilach

pluto37
05-12-2018, 18:53
[

🔴🔴🔴 Pora na stworzenie pierwszego w Polsce #MediumObywatelskie, które będzie zamknięte dla polityków!]

to teraz co z Biedroniem .... zostanie mu tylko pogwarka za ladą:( :( :(
I tvp na wyjeździe

waclaw46
05-12-2018, 23:28
Moi drodzy na pewno szok dla tych rodziców co uważali że współżycie z kapłanem to plusy w niebie i plusy dla nich i ich dzieci.Przecież Jezus też ma swoje fanki /fanów , które czekają na swoją kolej i każdy katolik widział by wśród nich swoje dziecko .To Pluto wyjaśni wam i podbuduje ideologią byście zostali zwolennikami chorej ideologii.

licka wespół z fundamentalistami żydowskimi odbywają rutuał religijny w parlamencie świeckiej republiki. Czas wprowadzić kategorię obłudy i głupoty do zasobów pojęciowych nauk społecznych! https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/47441240_10211279576618835_5462652999794950144_o.j pg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=64918d624cc224050d788c78950087d3&oe=5CA4FB9F

Wiem że wielu z was chciałoby .;...

pluto37
06-12-2018, 00:26
[.[QUOTE]To Pluto wyjaśni wam i podbuduje ideologią byście zostali zwolennikami chorej ideologii.
Lepszego speca od chorych ideologii nad Wacka P. znanego redakcji nikt nigdzie nie znajdzie, bo chrzczony i skomunizowany za młodu potem, ideowykomunista, dalej SDecki wyznawca przekręciarza liberała Piskorskiego, potem krętacza Palikota, następne bił idelogiczne pokłony gwieździe tzw lewicy Grodzkiej, aktualnie jest CZŁONKIEM NOWOCZESNEJ z rozjazdem ideolo na CZŁONKA BIEDRONIA, a na dodatek wielbi sex z biskupem, to czyż to nie jest najlepszy wyznawca i ekspert od chorych ideologii??
wacek może na 46 sposobów ideologicznie z każdym, mułłą, rabinem, wikarym, a nawet z jeżem i to bez lejka:) :)
To gdzie ja biedny żuczek przy takim tytanie:D :D :D


Wiem że wielu z was chciałoby Nie wstydź się i
nie kombinuj z innymi, bo sam byś chciał, a możesz tylko obrazki z seansów ideologicznych.
stąd ta Grodzka do spółki z Biedroniem po nocach ci spać nie daje:D :D

waclaw46
06-12-2018, 13:46
Są tacy , to nie żart.

https://www.facebook.com/KarolMisiudaPL/photos/a.650144205167505/1098807960301125/?type=3&eid=ARAZwkVFnC11xNpYOS2tnaV3owJgkkfxOZaKJV2oend15f s0mfJ-uIntwR12vsnKOi6UpQKvBnh2lqXZ&__xts__%5B0%5D=68.ARAH5HgIJt8drdau9LzUfrUgtc9bAbls 23ia_lHx0Eg42GU5ZRvJ1U4ijhUOkWk8Fi5p8sjlIZrS-Rt2P1wlPMiTtufbPsmnMgmDVcft7y3Zu0MTaj63LvaZwY-VJUo1zGXyj5CvCgLs1ZaevyYmpAqxChsPqwRfpta7yRrSY97YC PxW9FipBdy8hNY6AIkt8-RH_tDPtvUggWu8YNZI8di_1I_uEuyxLCnWcsiQ5ZXUx7lVESzc HcjoQSUCoS8KMZVjkWspSaNvNVjo9tVhNmoVE-doLER-Pu284Bm65YZGlFZvxvNQo9eMdt_40bEz_Io2YoBew74I5sP6Cb VLJDTJso5Fn3i_RlcXtw9Zub8n72u_wDBPGtILyj4lRxW16QAr 5DCNYCxPz7i0LsIv4OkRoJZ1_lOOyiE3mT7IQbpZ72ZXS0S0v8 efaUJGqC25iG8bPUHmz119De-7vXCBjCYdqVbAI2P7zABzmdxmC_39T8do7zaL1r6X-68N61FjiOB5L-sD3qihTge2_NanDg&__tn__=EHH-R :) :)
https://www.facebook.com/maria.ogaza.7/videos/265443360815118/

waclaw46
06-12-2018, 15:18
Psy szczekają karawana idzie dalej

"Będę robił wszystko, żeby zostać premierem" - Dla mnie najważniejszym celem jest, aby usunąć PiS od władzy - mówił w "Kropce nad i" Robert Biedroń, były prezydent Słupska i radny tego miasta. Odnosząc się do swojej partii, której jest w trakcie tworzenia, podkreślił, że "po to się robi swój ruch, żeby wziąć odpowiedzialność także za Polskę". - Dlatego będę robił wszystko, żeby zostać premierem - oświadczył Biedroń.
https://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/robert-biedron-o-swoich-politycznych-planach,889882.html?fbclid=IwAR38LSfDyypimHnc1Ky2l 4xpcaas0pEoQLPHON5dXWTs9gL6n52PVtQcl5E

Dla tych co wczoraj nie oglądali Kropki na I z Monisią wszystkowiedzącą i Robertem Biedroniem liderem tworzonej przez siebie partii o rozdziale kościoła od państwa i przy okazji reklama sklepu internetowego z gadżetami wyborczymi.:) :) Kto nie ma prezentu pod choinkę może skorzystać https://sklep.robertbiedron.pl/?fbclid=IwAR0KmtKh3eeUIeqT8OpDbH0Y4Xgyyl-IcnfthrcNQxHd8fL3quk9v5TZWZE i dołożyć się do środków potrzebnych na realizację projektów politycznych Biedronia.

grudnia 7 Robert Biedroń ■ Wałbrzych
Jutro o 17:30 ˇ Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu ˇ Wałbrzych

grudnia 11
LEADERSx Talk: Robert Biedroń
Wt. 16:00 UTC

grudnia 11
Robert Biedroń ■ Londyn
Wt. 18:30 UTC ˇ Darwin Lecture Theatre, UCL ˇ

pluto37
07-12-2018, 12:38
Psy szczekają karawana idzie dalej
]

drobna korekta ci się należy, bo w twoim przypadku
należałoby napisać KARAWAN

albowiem czegoś się -jako CZŁONEK nie tknął to padło martwem bykiem i na z martwych wstanie takiego CZŁONKA widoków nie ma.
Najwyżej w formie klona.


PZPR ......PADŁO
SD ..........PADŁO
SLD ........ zdycha
PALIKOT ...PADŁ
GRODZKA ...PADŁA
NOWOCZESNA ....PADŁA

tak wygląda KARAWANA KARAWANÓW z twoim udziałem[/B]

i dlatego MY sympatycy PREMIERA BIEDRONIA ROBERTA
wyrażamy szczere obawy co do przyszłości RUCHU naszego IDOLA.
Przy takich CZŁONKACH jedyna opcja to KATAFALK a tego przyszłemu PREMIEROWI nie życzymy.
Im szybciej taki felerny CZŁONEK od zdrowego organizmu odetnie tym większe szanse na SUKCES mieć będzie.

CZEGO MU SERDECZNIE ŻYCZYMY

waclaw46
07-12-2018, 13:32
Psy szczekają karawana idzie dalej

Zapraszam na https://sklep.robertbiedron.pl/ ✌

Są w nim ubrania i akcesoria, które promują bliskie nam wartości, takie jak demokracja, otwartość na drugiego człowieka i świeckie państwo.

Zyski ze sprzedaży przeznaczymy na to, żeby Polska była krajem, w którym wszystkim żyje się dobrze. 🙂

Możesz zrobić zakupy byś miał prezent pod choinką i dołożył się do rozkręcanego biznesu Roberta Biedronia.:) albo prezent dla księdza i jego ministranta ,gdy cię odwiedzi w nowym roku po kolędzie. :)

#RobertBiedroń jest obecnie jedynym liczącym się na naszej scenie politycznej politykiem, który deklaruje realny rozdział Kościoła od Państwa. Ta kwestia należy do tzw. „żelaznych postulatów”, które pojawiają się na każdej #BurzaMózgów i przegłosowywane są niemal jednogłośnie. Czasami starcza czasu na dokładniejsze zajęcie się postulatem świeckiego Państwa i rozebranie go na „części składowe”.

We wczorajszym wieczornym wywiadzie w „Polityce na Ostro” w #PolsatNewsPL relacja Państwo-Kościół była jedną z pierwszych i obszerniejszych części rozmowy, ale została zawężona do kwestii obecności przedstawicieli Kościoła podczas oficjalnych miejskich lub państwowych uroczystości.

Dlaczego dziennikarze w ogóle nie pytają o lekcje religii w szkołach?
Dlaczego nie poruszają tematu podatku wyznaniowego?
Dlaczego nie chcą porozmawiać o funduszu kościelnym?

Bo te właśnie tematy, chociaż zdają się nie funkcjonować w ogólnej debacie publicznej, żywo interesują wyborców, którzy przychodzą na #BurzeMózgów z Robertem Biedroniem.

Czy ktoś odważy się w końcu o tym porozmawiać na antenie ogólnopolskiej redakcji?

pluto37
07-12-2018, 14:10
[
[QUOTE]Zyski ze sprzedaży przeznaczymy na to, żeby Polska była krajem, w którym wszystkim żyje się dobrze. 🙂
to chyba straśnie duże muszą być jak AMAZONA albo czego podobnego:)
Możesz zrobić zakupy byś miał prezent pod choinką i dołożył się do rozkręcanego biznesu Roberta Biedronia.:) albo prezent dla księdza i jego ministranta ,gdy cię odwiedzi w nowym roku po kolędzie. :)
prezent z Biedronia dla księdza?
Pewnie niejeden wielebny by się ucieszył:) :) :)

#RobertBiedroń jest obecnie jedynym liczącym się na naszej scenie politycznej politykiem, który deklaruje realny rozdział Kościoła od Państwa.
deklaracje to on może sobie w buty wsadzić i na wystawie sklepowej ustawić.
Niech powie jak to zrobi i co zrobi JAK NIE ZROBI, bo już .... deklarował i NIE ZROBIŁ. kiedy był w sejmie
Dlaczego dziennikarze w ogóle nie pytają o lekcje religii w szkołach?
Dlaczego nie poruszają tematu podatku wyznaniowego?
Dlaczego nie chcą porozmawiać o funduszu kościelnym?
pewnie wiedzą, że to burza jest ...w szklance wody
bo trza robić a nie trzaskać dziobem po próżnicy.


Każda twoja padła partia, coś w niej był za CZŁONKA od PZPRu po NOWOCZESNĄ plotła to samo i nic z tym nie zrobiła.

Nie pytaj co robią INNI powiedz nam CO TY ZROBIŁEŚ jako CZŁONEK tych sitw coś się w nie umoczył.

waclaw46
07-12-2018, 14:28
Psy szczekają karawana idzie dalej

"Tylko premier Biedroń może rozdzielić państwo od Kościoła"Były prezydent Słupska Robert Biedroń powiedział w programie "Polityka na Ostro" w Polsat News, że tylko on jako premier może doprowadzić do rozdziału państwa od Kościoła. - Robiłem takie rzeczy w Słupsku - powiedział. Odnosząc się do rozłamu w Nowoczesnej powiedział, że działania PO, która przyjęła posłów tej partii, nie były uczciwe. "Celem było zjedzenie przystawek" - stwierdził.... http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-06/tylko-premier-biedron-moze-rozdzielic-panstwo-od-kosciola-polityka-na-ostro/?fbclid=IwAR0hDCk1Lpn5fQnZEVam4nXSWesnACW9Kg16JFSA gG_6sOdBnxuMsK1jqdc

Komentarz do sytuacji jaką mamy na scenie politycznej a jak jest to sami zobaczcie jak to wszystko wygląda https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/47571823_936132733260539_9031440050159616_n.jpg?_n c_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=4d5d3ad6148cac05dc9893aa98d13121&oe=5C98391D
To debata sejmowa :) :)

pluto37
07-12-2018, 14:44
[

tylko on jako premier może doprowadzić do rozdziału państwa od Kościoła. - Robiłem takie rzeczy w Słupsku - powiedział.]

To w Słupsku nie ma w szkołach katechetów, w szpitalach
kapelanów, a parafie płacą podatki od nieruchomości i wszystkie inne opłaty?
zamiast klepać to niech powie co zrobił?
To że zdjął krzyż ze ściany i nie podjął pod kolana biskupa
to jeszcze nie heroizm.

waclaw46
07-12-2018, 15:43
Psy szczekają karawana idzie dalej

Rozdział kościoła od państwa ,lata zakłamania, zamiatania pod dywan, milczenia dla dobra - jedni dla dobra Kościoła, drudzy dla dobra SOLIDARNOŚCI, trzeci dla dobra polityki i przemian . . . Wszyscy wiedzieli, wszyscy ukrywali. Skutek? Dzisiaj u władzy, mamy to, co mamy. Mamy władze, która nigdy nie powinna nią być!!!!!!!

Czy na naszym forum czy nie było was hipokrytów walczących z krytyką JPII który tolerował pedofilstwo wśród kleru w kościele Rzymskokatolickim.Nawet został świętym i zostaliśmy uszczęśliwieni pomnikami osoby której etyka mija się z uznawanym przez większość wzorcem. Matka Teresa z Kalkuty nie lepsza od Jankowskiego ,Wojtyły i całego szemranego towarzystwa gdzie prawidła wiary to złoto i dolary.

Niektórzy z was zaczęli głośno popiskiwać widząc że tym co piszą o nieprawidłowościach zdrowie służy a Bóg nie miesza się do tych spraw bo każdy naród powinien rozliczyć się samym sobą z zaszłością i hipokryzją swoich mieszkańców.Od trzech last Kuba Wątły o tym mówi wcześniej Palikot , film Kler oglądnęło ok 4 miliony ludzi ,na przełomie I-II kwartału film dokumentalny gdzie pokrzywdzeni będą mieli głos. Finansowany z datków ludzi bo blokowana produkcja przez sklerykalizowanych polityków i parafian .

Temat rozdziału kościoła od państwa podjął Biedroń bo to ludzie na spotkaniach podnoszą sprawę bo to wrzód nabrzmiała na .... ,a ok 19 miliardów złotych kosztuje ta instytucja budżet państwa na który się wszyscy składamy płacąc podatki .W lutym poznamy nazwę partii którą chce stworzyć Biedroń i tej partii program. Życzę wszystkim seniorom zdrowia , tym co nie mogą doczekać się na program i konwencję założycielską i przebierają już nogami bo pewnie nie mają o czym opisać.

pluto37
07-12-2018, 22:59
Życzę wszystkim seniorom zdrowia , tym co nie mogą doczekać się na program i konwencję założycielską i przebierają już nogami bo pewnie nie mają o czym opisać.

[/SIZE]

Waciu droga!
chyba sam przebierasz nogami że być CZŁONKIEM BIEDRONIA bo jakoś innych rozedrganych i roztrzęsionych
poza tobą nie widać:)

waclaw46
08-12-2018, 00:46
Lilu by coś stworzyć zawsze musisz zaangażować własne środki by pokazać że takie przedsięwzięcie ma szanse powodzenia, bo nikt nie lubi tracić własnych pieniędzy i w przedsięwzięcie które prowadzi co najważniejsze jest mocno zaangażowany.Na tym opiera się kapitalizm własne środki + kredyt bankowy. Wesprzeć się można fundacją i wpłatami przez Patronite.pl i gadżetami wyborczymi .Nie każdy to potrafi zrobić , stąd prawdziwych liderów jest jak na lekarstwo.

Dzisiaj byłem na spotkaniu z Krzysztofem Śmieszkiem gdzie
rozmawialiśmy o pomysłach programowych w dziedzinie praw człowieka , wymiaru sprawiedliwości i praworządności. Na pewno trzeba dużo pracy włożyć by zmienić naszą mentalność do głupawych rozliczeń i tworzenia większych podziałów.Propozycja jest by tak postąpić jak to zrobiono w RPA gdzie miano na uwadze łączenie , a nie jeszcze bardziej zantagonizować podzielone społeczeństwo przez apartheid.
Żyjemy w ciekawych czasach ale TKM i rozliczanie , spadek jaki nam pozostał po rządach Platformy , PiS , ma dużo wśród rozgoryczonych ludzi zwolenników .

waclaw46
08-12-2018, 16:19
Wczoraj wróciłem późno z że niektórzy się napracowali i napisali na tym wątku i dzięki nim pobiłem rekord oglądalności .:) :) Odpowiedziałem Lili bo kobiety mają pierwszeństwo dzisiaj dalszy komentarz do pisanych bzdur przez obrońcę demokracji i sympatyka PO i motłochu, nie mającego pojęcia jak działają instytucie i organy w demokratycznym państwie.

Nie wie że prawo stanowi Sejm i Senat i do dzisiaj od 1989 nic się nie zmieniło .Prezydent miasta realizuje chwały Rady Miasta i to sobie zakonotujcie na stałe w zakutych łbach.To w Słupsku nie ma w szkołach katechetów, w szpitalach kapelanów, a parafie płacą podatki od nieruchomości i wszystkie inne opłaty?zamiast klepać to niech powie co zrobił?To że zdjął krzyż ze ściany i nie podjął pod kolana biskupa to jeszcze nie heroizm. Kto pisał o heroizmie ? a to co zrobił senior czytający Senior Cafe że ktoś z nas zdjął dwa skrzyżowane patyki ze ściany w swojej piwnicy , będzie o swoim heroizmie nudził nas seniorów " do końca życia darujmy sobie .Przestańmy ludzi nudzić symbolami i dyskusjami o nich.Ja nie mam czasu na tego typu zwierzenia i bełkotaniu o problemie który nie ma żadnego wpływu na nasze życie , bez względu kto to pisze. :) Jakość życia seniora to jest to co brutto zapisuje się na jego koncie i on do dzisiaj wie że nikt nie jest w stanie większej kwoty zapisać.

Dla naszego apologety Platformy Obywatelskiej co w ciągu trzech lat zrobiła dzięki swojej działalności w zakresie stanowionego prawa by nam lepiej się żyło jako seniorom.Podaj obrońco PO jako największej partii opozycyjnej co zrobili.:) :) :)
Nic , bo wreszcie do tych durni polityków doszło co znaczy większość parlamentarna.Oran pokazał co znaczy większość konstytucyjna.

A to co zrobiła PO i ich Idol Shetyna , może ktoś jest w stanie powieduieć co zrobiła w sprawie stanowienia prawa w czasie trzech lat ich istnienia na scenie politycznej by powiedzieć , sprawdzam .

pluto37
08-12-2018, 20:31
Wacek!
nie podniecaj się jak indor w rui,

tylko odpowiedz nam czy zlikwidował tą religię w szkołach czy nie i czy odkrzyżył i odkatechecił
Słupsk, czy nie?
W końcu chyba nie na próżno ganiałes na rekolekcje do
członka partii PREMIERA BIEDRONIA, tylko po wiedzę w tem tem temacie.

Chyba, że .......chciałeś tylko popatrzeć.

Jak będziemy chcieli widzieć co zrobił albo ni "Shetyna" to nie będziemy pytać lejkonia czy innego stwora szwendającego się nocach, tylko pójdziemy tam gdzie wiedzą.

Pssst
I zachowuj się, bo jak będziesz niegrzeczny to zamiast być u PREMIERA BIEDRONIA za ob. MAZUREK z PiSu, to będziesz musiał za ciecia sklepu z gadżetami mu pilnować...... albo za ministranta dorabiać na boku.

serdecznie cię pozdrawiamy
MY!Sympatycy PREMIERA BIEDRONIA ......dawniej ze SŁUPSKA

waclaw46
08-12-2018, 22:09
Mój matołku z szanownego grodu Częstochowa .??? Napisz czy może zrobić Prezydent Miasta , zmienić program nauczania o którym decyduje Ministerstwo Edukacji Narodowej by nie złamać prawa. :) :)

Pisanina , Pssst zachowuj się , inna pisana jest dobra w towarzystwie w jakim się obracacie a nie na normalnym forum tych co nie lubią tracić czasu na bzdury.W polityce piszemy o sprawach możliwych które są realizowane drogą konsensusu wypracowanego w negocjacjach albo przy braku zdolności do wzajemnych uzgodnień mówimy o braku możliwości koalicyjnych.

Pluto , Schetyna to dupek któremu odbiła władza myśli tylko o sprawach prywatnych i ma ideefiks by zostać Premierem bo niczego w życiu nie osiągnął. Popierasz go to twoja sprawa , on reprezentuje zero osiągnięć zawodowych poza działalnością partyjną. Może pochwalić się jednym że żyje , tak jak ty.To za mało by sięgać o najwyższe stanowiska w państwie.

Lila
08-12-2018, 22:52
Ja od 28 lat nie mieszkam w Częstochowie.

Co do Roberta Biedronia, niezależnie jak potoczy się kariera polityczna,
nigdy nie napiszę na niego złego słowa,
bo politykiem się bywa, a człowiekiem się jest....albo nie.

I Robert Biedroń jest przede wszystkim człowiekiem.
Robert Biedroń


@RobertBiedron

Nie żyje posłanka Jolanta Szczypińska.
W polityce wiele nas różniło, ale łączyła miłość do zwierząt i naszego Słupska.
Oby Pani tam gdzieś miała nadal swoje kochane miasto i pełno, pełno braci i sióstr mniejszych wokół siebie.

Facet z klasą.

waclaw46
09-12-2018, 10:40
https://www.facebook.com/537247573383775/videos/379835576094397/
Piątkowa #BurzaMózgów z #RobertBiedroń w #Wałbrzych:

1️⃣0️⃣ postulatów, ale jak zawsze było kilka więcej, które nie przeszły próby głosowania.

▶️Czasami warto wsłuchać się w takie głosy, w te oddolne pomysły, których nie można spotkać w ogólnej debacie publicznej a które czasami otwierają horyzonty naszego myślenia. Podczas wrześniowej #BurzaMózgów we #Wrocław takim tematem był obowiązkowy udział obywateli w wyborach powszechnych i grzywny za nieobecność w głosowaniu. Przeważyła wtedy opcja wstrzymania się od głosu, co oznaczało, że większość z uczestników uznała, że potrzebuje jeszcze czasu na zapoznanie się z argumentami i przemyślenie sprawy. Można założyć, że przynajmniej połowa sali usłyszała wtedy o tym belgijskim rozwiązaniu po raz pierwszy w życiu. Niewątpliwie miało to aspekt edukacyjny - z zakresu edukacji demokratycznej, której w naszym systemie edukacji publicznej praktycznie nie ma.

▶️W #Wałbrzych pod dyskusję poddany został pomysł powrotu do obowiązkowej i powszechnej służby wojskowej dla wszystkich obywateli i ... obywatelek! Zaskakujące, prawda? Przypomina to trochę model izraelski.

Niezależnie od wyniku głosowania warto wysłuchać argumentów za i przeciw.

🖋A Wy jak byście zagłosowali przy tym postulacie? Prosimy o komentarze i ewentualnie także argumenty do dyskusji. 🖋

Zaskoczył mnie pomysł z powszechną służbą wojskową reliktem z czasów zimnej wojny i myśleniem XX wiecznym że wojnę można wygrać ilością poległych.Wielu chciało by uszczęśliwić kolegów a sami do wojska się nie palą bo wolą gry komputerowe.

pluto37
09-12-2018, 16:10
[[QUOTE]SIZE="3"][B][B]Moje matołki z szanownego grodu Częstochowa , która często chowa głupoli .???]

To inteligencie ze wsi Mogiła czemu mamisz widownię banialukami że coś ZAŁATWIŁ.?
Być może masz ich za większych inteligentów niż jesteś.

Pisanina , Pssst zachowuj się , inna pisana jest dobra w towarzystwie w jakim się obracacie

Przypominamy że w naszym towarzystwie nie używamy pod adresem twoim i innych twoich partyjnych CZŁONKÓW wyrazow typu głupol, czy matoł.
Nasz idol premier ROBERT BIEDROŃ też zachowuje kulturalnie nawet wtedy kiedy się z kimś nie zgadza.

Pluto , Schetyna to dupek któremu odbiła władza myśli tylko o sprawach prywatnych i ma ideefiks by zostać Premierem bo niczego w życiu nie osiągnął.

i znowu brzydko się wyrażasz o człowieku, z którym jako CZŁONEK trzymałeś sztamę a to nieładnie świadczy twoim wychowaniu.
A do tegoż DUPKA właśnie dołączyło kilkoro takich członków jak ty..
I chcieliśmy ci przypomnieć że założyłeś wątek pod wezwaniem SYMPATYCY ROBERTA BIEDRONIA a nie DUPKA SCHETYNY, bo pewnie z tego emocjonalnego rozedrgania zapomniałeś co było na początku.

Może pochwalić się jednym że żyje , tak jak ty.To za mało by sięgać o najwyższe stanowiska w państwie.
Wacek. daj spokój bo się zadyndasz na amen i tylko katafalk cię uzdrowi. I nawet kanałowy szczur za tobą nie zaszczeka.
Podobno jakiś ROLNIK SZUKA ŻONY mówili w tv.
Nie zgłosiłbyś się???
W sam raz masz kwalifikacje.
sssst
I .......nie denerwuj się. Panuj nad systemem nerwowym i przewodem.

MY! SYMPATYCY ROBERTA BIEDRONIA
wierzymy, że pomimo twoich wysiłków sypania mu piachu w tryb i wrogiej propagandy nasz idol ZOSTANIE PREMIEREM.
TAK mu dopomóż BÓG!
I WSZYSCY ŚWIĘCI!!!!!!

A ciebie niech wszyscy wielebni mają w opiece i w twej intencji modły do nieb ślą.

waclaw46
09-12-2018, 18:22
Przypominamy że w naszym towarzystwie nie używamy pod adresem twoim i innych twoich partyjnych CZŁONKÓW wyrazow typu głupol, czy matoł. Pluto piszesz My .Przynajmniej zrozumiałeś że matoł dotyczy sfory psów Pluto rocznik 37 i tym podobnym.Języka używam dostosowując go do poziomu intelektualnego odbiorcy by prze niego był przekaz zrozumiały.Widzę że niektóre poruszane w moim poście kwestie zaczynasz rozumieć .

Nie moja wina że nie wiesz w jaki sposób funkcjonują urzędy i jak funkcjonuje system decyzyjny i prawny osób sprawujących władzę lokalnie i centralnie.Polecam , na początek :uchwalanie ustaw przez Sejm znajdziesz w google będziesz więcej wiedział nie będziesz pisał bzdur w swoich komentarzach .

Dla mnie Schetyna jest dupkiem mówiąc delikatnie , bo przejmując posłów .Nowoczesnej wcześniej wchodząc z nią w koalicję postępuje nie etycznie , do tego jest liderem partii a to zobowiązuje. Kukiz w Crowmedia napisał : Czyli zachowania, które moralnie, etycznie są naganne, są na dodatek usankcjonowane prawnie (…) dzięki temu ustrojowi i tej ordynacji wyborczej, do Sejmu mogą się dostawać kanalie, które w każdej chwili są gotowe dla partykularnego interesu zdradzić wyborcę”.

W piątek zawiesiłem działalność w .Nowoczesnej bo nie zamierzam być w ramach koalicji z CZŁONKAMI Platformy Obywatelskiej i ich sympatykami.
Temat uważam za zakończony i nie zamierzam prowadzić jałowych dyskusji kogo ma uzdrowić katafalk.Może ciebie z całą twoją ...............:) :)

pluto37
10-12-2018, 10:28
[QUOTE]Pluto piszesz My .

My .... bo nas jest miliony.

Przynajmniej zrozumiałeś że matoł dotyczy sfory psów Pluto rocznik 37 i tym podobnym
ja Pluto37.... zrozumiałam, że tyle wyniosłeś z domu i zagrody, a szkoła była celem rzucania kamieniami w twojej
okolicy. A na WUML -u zasad elegancji cię nie uczyli.

.Języka używam dostosowując go do poziomu intelektualnego odbiorcy by prze niego był przekaz zrozumiały.
Odnosimy wrażenie, że jedynie dlatego, żeś w tym języku się wychował i innego nie znasz.
Dlatego uważamy że wstyd przynosisz naszemu IDOLOWI co chce odmienić tą ZIEMIĘ, bo on umie się zachować jak inteligent a ty jak menel.
Czego dowody dałeś na tym wątku.

dlatego serdecznie współczujemy PREMIEROWI BIEDRONIOWI ROBERTOWI, że mu się taki CZŁONEK do okrętu przyczepił i [SIZE="2"]woła płyniemy!!!
Tak jak to czyniłeś przy klejeniu się w przeszłości do innych OKRETÓW partyjnych.

waclaw46
10-12-2018, 11:58
Lila napisała-bo politykiem się bywa, a człowiekiem się jest....albo nie.I Robert Biedroń jest przede wszystkim człowiekiem.Cieszę się że rozumiesz że inność genetyczna istnieje a nasze oceny innych dokonujemy po tym jak zachowują , jacy są w stosunkach międzyludzkich jakie wartości prezentują ,czy są tolerancyjni czy też nie.

Zacytowałaś co Robert Biedroń napisał o swojej znajomej posłance z parlamentu i Słupska gdzie w poglądach na wiele spraw mieli inne zdanie:
Nie żyje posłanka Jolanta Szczypińska.
W polityce wiele nas różniło, ale łączyła miłość do zwierząt i naszego Słupska.
Oby Pani tam gdzieś miała nadal swoje kochane miasto i pełno, pełno braci i sióstr mniejszych wokół siebie. Jako Prezydent Miasta stojący na czele społeczności podniósł sprawy które go łączyły z Jolantą Szczypińską bo jak ona i on starali się działać na rzecz społeczności która im zaufała i powierzyła różne miejsca do działania .Ważne w życiu jest łączenie a nie dzielenie i w tym działaniu Jolanta Szczepińska starała się być konsekwentna .

Może hejtu jakie rozlało się w internecie i głupawe komentarze świadczą że sfrustrowana część społeczeństwa stara się odreagować pisząc bzdury by zdenerwować swoich przeciwników politycznych czerpiąc jakąś satysfakcje z takiego postępowania .Z tym samym się spotkaliśmy się w sieci po śmierci Olgi Jackowskiej ( Kory) .Ale jest takie nasze społeczeństwo bardzo spolaryzowane leczące swoje fobie w hejcie do kwadratu.

Lilu poprawiłem post # 244 bo słowo matoł dotyczy jednego mieszkańca Częstochowy a nie wszystkich.Na naszym Senior Cafe mamy jednego ksenofoba uprawiającego hejt, chcącego zabłysnąć przed podobnymi do niego prymitywami swoją elokwencją obnosząc się z swoją głupotą wyszukanymi metaforami.