PDA

View Full Version : Jak Nelli Rokita naucza seniorów - komentarze

ansty
17-03-2008, 14:24
Komentarz do artykułu: Jak Nelli Rokita naucza seniorów (http://www.senior.pl/147,0,Jak-Nelli-Rokita-naucza-seniorow,3734.html)
--------------------
Ta Pani się wyraźnie nie orientuje w problemach polskich obywateli - lepiej niech się nie wychyla i nie ośmiesza.

Basia.
17-03-2008, 15:05
Komentarz do artykułu: Jak Nelli Rokita naucza seniorów (http://www.senior.pl/147,0,Jak-Nelli-Rokita-naucza-seniorow,3734.html)
--------------------
Ta Pani się wyraźnie nie orientuje w problemach polskich obywateli - lepiej niech się nie wychyla i nie ośmiesza.
ta kobieta to jakiś koszmar, nie słyszałam jeszcze nigdy żeby mówila na temat o logice już nie wspominam. Jan Maria bardzo dużo stracil w moich oczach kiedy dzięki mediom bliżej poznałam jego połowicę. :D

ja-ninka
17-03-2008, 22:21
Zgadzam się z każdym słowem. Pani Nelli ma poważne problemy ze ścisłością swych wywodów... sensu w nich żadnego.

grazyna
17-03-2008, 23:37
A ja uważam, ze to jest spontaniczna , szczera i oryginalna kobieta. Przeciez nie wyznała, ze taki sposób zycia jej odpowiada!!!!, podkresliła jedynie, ze taki sposób bycia jej nie przeszkadza, a już na pewno powiedziała te słowa przez szacunek do kazdego człowieka!!!, bez względu na to co ten człowiek robi....Wiem, ze sporej części osób tu piszących się narażę tym co piszę, ale trudno...

wuere'le
17-03-2008, 23:50
Trzeba było oglądać dzisiaj Majewskiego i jego Nelli, to dopiero był show. Prawdziwa Rokita.

martunia
17-03-2008, 23:50
Masz prawo mieć własne zdanie.

Lila
18-03-2008, 00:06
Ona jako Niemka,ma kłopoty z językiem.I to śmieszy..
Ale jest zaprzeczeniem porządku niemieckiego,bo jest straszliwą bałaganiarą.
Jako posłanka,nie przepracowuje się,powiedzmy.Ale kto tak bardzo pracuje w Sejmie,poza nieliczną czołówką ,która widać.
Poczekajmy do końca kadencji.Nelly może nas miło zaskoczyć .
Osobiście ją lubię..:)

Malgorzata 50
18-03-2008, 00:31
Doda Polskiego Parlamentui Na Prezydenta!!!!!!Madrzej nie bedzie ale za to kabareton mamy zapewniony.Juz kupuje rękawiczki!!! A swoja droga to umiejetnosc Nelli walenia kula w plot to mistrzostwo swiata.A ciekawam bardzo co sobie panstwo Prezydentostwo przy kolacji o naszej dzielnej wypchnietej przez Glowe Państwa na szczyty pogadują

Lila
18-03-2008, 00:34
Nooo.Ja też głosuję ! Mimo wszystko ,jak widziałam Hojarską ( obecnie dumną mamę Miss czegoś tam ),to mnie telepało.
Nelly ...hmm..rokuje ..chyba ..

Malgorzata 50
18-03-2008, 00:35
Nie rokuje ,ale przynajmniej ładniejsza....Hojarska uuuuu to byl hardcore

Lila
18-03-2008, 00:45
Ale taka raszpla ma ładną córkę.Widziałam.Musiał nieboszczyk być przystojny..

Malgorzata 50
18-03-2008, 00:51
A skad wiesz, moze Danuśke życie tak sponiewierało .Poza tym w genetyce naszej lubi sie nawyrabiać -pamietasz groszki biały rożowy i mieszanki? I z mamusi o urodzie takiej bardziej nienachalnej oraz niewiadomego tatusia moze wyjsc przez przypadek calkiem udany produkt końcowy .Ja w kazdym razie na miejscu ewentualnego kandydata do potrzymania bialej rączki panny H.na drodze zycia zachowałabym daleko idaca czujnośc.

Basia.
18-03-2008, 01:22
Ale taka raszpla ma ładną córkę.Widziałam.Musiał nieboszczyk być przystojny..
Danuśka nie od razu stała się raszplą, ciężko na to pracowała i teraz ma .... jest raszplą.:D

wuere'le
18-03-2008, 20:45
Dzisiaj w programie na TVN Style była rozmowa z Nely. Nie zawidła, powiedziała coś w tym sensie: że do sejmu weszła można powiedzieć przez przypadek, że teraz przynajmniej ludzie widzą jaki Jan był mądry, i na koniec, nie wiadomo czy w odniesieniu do Jana Marii, czy w odniesieniu do wyborców "widziały gały co brały".Ot i wszysko .

grazyna
18-03-2008, 20:48
NO i miała rację , Super! :)

ymca
18-03-2008, 20:57
Też to oglądałam,żenada.

Malgorzata 50
23-03-2008, 03:52
Nelly po prostu kabareciara jest ...smieszne by to bylo gdyby nie to,ze jako poslanka jest przedstawicielką narodu wybrana w demokratycznych wyborach ...naród trza wymienić czy co????

gratka
23-03-2008, 11:32
Jest fraszka smutna taka:
"Nie pomogą urny
kiedy naród durny".
Naród jak naród, ale ordynację wyborczą zmienić? gdyby były okręgi jednomandatowe to ludzie dłużej by się namyślali na kogo głosować.
Nelly mówi co chce, lepiej byłoby gdyby wiedziała co mówi....:rolleyes:
Jakie ona funkcje sprawuje oprócz poselskiej?
Jest doradcą prezydenta, czy już nie?
Jeszcze "popełnia" coś przy kobietach w UE, czy mi się zdaje?

enia60
23-03-2008, 12:15
i naród ,ale głównie posłankę,najbardziej jest mi smutno,że ośmiesza męża,spchając go do roli kuchcika/w tym złym słowa znaczenia/pan Jan to bardzo mądry,rozważny i nie rozumiem dlaczego to znosi

grazyna
23-03-2008, 13:12
Wtrące swoje 3 grosze ...a może to męzowi pani Nelly odpowiada? Na pewno sobie poradzi bez wspierania ...różnych osób.

Lila
23-03-2008, 15:04
Wtrące swoje 3 grosze ...a może to męzowi pani Nelly odpowiada? Na pewno sobie poradzi bez wspierania ...różnych osób.

Ja też ''wtrancam się '':D .Na pewno mu odpowiada bo jest to osobowość dość apodyktyczna.Mam na myśli Marię.Jana też..:D
Wychodzi z założenia - niech się śmieją.Śmiech to zdrowie..

Jadzia P.
23-03-2008, 23:27
Nie ma Lepera jest Nelli. Wtedy było śmiesznie, teraz też jest śmiesznie. Ale chyba nie o to chodzi żeby było śmiesznie. Tylko ktoś ich wybrał.....i to jest najgorsze, że ludzie nie patrza kogo wybierają....

Basia.
24-03-2008, 03:30
i bardzo fajnie, ze tak jest. :) Jednak Pani Nelly jest posłem a to do czegoś zobowiązuje.

Lon2000
24-03-2008, 12:55
Jak większość polityków żyje w innym świecie.Rozwarstwienie społeczeństa ogromne.Oni nie są w stanie dostrzeć problemów ludzi ubogich i emerytów.

Lon2000
24-03-2008, 12:55
Jak większość polityków żyje w innym świecie.Rozwarstwienie społeczeństa ogromne.Oni nie są w stanie dostrzeć problemów ludzi ubogich i emerytów.

Malgorzata 50
24-03-2008, 15:05
Matko jedyna, a może tak pogadac ogólnie bez tych sztandarowych ubogich emerytow na drzewcu co?????
Nelly jest dziwolagiem i w kazdym kraju narodowi się taki elemencik w powszechnych wyborach wypsknie ...wiec patrzę na to ze spokojem ,a jak mnie bardzo wkurza to ogladam sobie beztrosko Movies 24 co mnie odmozdza tak skutecznie ,ze Nelly robi sie malym pikusiem...

bogda
13-06-2008, 13:09
Nic nie rozumię, zabanowany i dalej pisze???

Malgorzata 50
13-06-2008, 20:42
Ja też nie rozumiem...

Małpa
13-06-2008, 21:21
...a mnie Nelly,ani nie rozśmiesza ani nie rozczula,jest mi obojętna.W stosunku do ludzi rządzących staram sie zachowac zdrowy rozsądek.