PDA

View Full Version : Naszyjnik z Madrytu - o miłościach, zdradach, seksie i jedzeniu - komentarze


aja
19-03-2008, 23:02
Komentarz do artykułu: Naszyjnik z Madrytu - o miłościach, zdradach, seksie i jedzeniu (http://www.senior.pl/121,0,Naszyjnik-z-Madrytu-o-milosciach-zdradach-seksie-i-jedzeniu,3740.html)
--------------------
Sięgnąłem po tę książkę tylko dlatego, że przeczytałem tę recenzję! Zarwałem noc bo nie mogłem się oderwać od ...miłości, zdrady, seksu i jedzenia. Jeszcze parę takich recenzji Pani Joanno, a będę chodził niewyspany. Pozdrawiam.

Mar-Basia
07-07-2008, 13:37
Przyznaje, ze recenzja ksiazki jest intrygujaca. Kupilam. Przdczytalam jednym tchem. Lekka, zabawna i przedewszystkim nieszablonowa. Osobiscie lubie jezyk mlodych pisarzy polskich, ktorzy nie stosuja zasady 'trzymania jezyka w kieszeni'. Polecam ksiazke na wakacje. Pozdrawiam.

fruttis
22-07-2008, 15:32
Ja również sięgnęłam po tę książkę i jestem nią bardzo rozczarowana. Powieść nie jest ani zabawna, ani lekka, ani nie nadaje się na bestseller. Książka o nienawiści, przemocy, zawiści. To są cechy, które prezentuje bohaterka. Jednocześnie przedstawiając siebie jako oszustkę, która się zastanawia czy kiedykolwiek kochała swojego męża, który jej się tak naprawdę nie podoba. Brzydki mąż, brzydka kochanka, okropni teściowie jedynie bohaterka jest nieskazitelna. Tylko kobieta z wielkimi kompleksami może napisać coś takiego, kobieta która nie potrafi kochać. Język nie jest prosty ale prostacki żywcem z pod budki z piwem.

setab
22-07-2008, 15:44
Błagam tylko o "spod", zamiast "z pod"...