PDA

View Full Version : Nie umiem załadować zdjęcia do Profilu


senastan
22-03-2008, 15:50
Chcę załadować moje zdjęcie do Profilu, ale nie wiem jak to tam zrobić. Zdjęcie do załadowania ma wymiar 65x100. Klikam w te "nożyczki" i nad nimi, ale coś mi nie wychodzi.
Andrzej senastan :confused:

iwo1111
22-03-2008, 15:54
Ustawienia - edytuj zdjęcie - wybierz - zapisz zmiany i OK. Pozdrawiam.

senastan
22-03-2008, 16:34
Niestety zamiast możliwości kliknięcia w OK mam info:
Upload of file failed
I nie wiem dlaczego i co z tym zrobić.
Andrzej senastan

destiny
22-03-2008, 17:03
Tam gdzie masz na profilu Album...jest opcja poniżej "Dodaj zdjęcie". Tam klikasz itd.
Pamiętaj tylko, że wielkość zdjęcia jest ograniczona. Często należy wcześniej je zmniejszyć przed dodaniem :)
Pozdrawiam cieplutko ;)

hannabarbara
22-03-2008, 17:42
Chcę załadować moje zdjęcie do Profilu, ale nie wiem jak to tam zrobić. Zdjęcie do załadowania ma wymiar 65x100. Klikam w te "nożyczki" i nad nimi, ale coś mi nie wychodzi.
Andrzej senastan :confused:
Niestety do orłów informatycznych nie należę, ale gdy mnie ktoś czegoś uczy, to sobie zapisuję lub drukuję. I akurat na stanie mam zapis (instrukcję) jak zmniejszać obraz. Warunek wykorzystania: informacja zwrotna na prive o sukcesie lub porażce.
Zmniejszanie obrazków
obrazek→klik prawy klawisz→menu→otwórz za pomocą→paint→klik Obrazek wyświetla się na paintcie.
Z paska wybieramy obraz, a z okna rozciągnij/pochyl.Tam zmniejszamy procentowo oba wymiary, pamiętając działania matematyczne. Gdy np. w długości i szerokości zrobimy ze 100%,dajmy na to 50%, to obraz zmniejszy nam się 250 razy. By nie wykonywać karkołomnych obliczeń można osiągnąć korzystną wielkość metodą prób i błędów. Odpowiednio zmniejszony obraz zapisuje w odpowiednim folderze.