PDA

View Full Version : Meble kuchenne skąd


kowdan
10-04-2019, 12:45
No właśnie. Skąd macie kuchnie, jak wam służą, co możecie z ręką na sercu polecić a co odradzić?

teraska
11-04-2019, 07:24
To gdzie zamówisz meble kuchenne będzie zależało w głównej mierze od tego ile masz pieniędzy. Bo kuchnię ze sprzętami można zrobić za 10 tysięcy, ale można również wydać na nią 100 tysięcy, jeśli zależy Ci na najwyższym standardzie wykończenia.

Moim zdaniem jeśli ma to być kuchnia, w której gotujesz codziennie oraz którą robisz na dłuższy czas, warto zainwestować w wysoką jakość wykonania. Tak abyś potem za kilka lat nie musiał wymieniać poszczególnych elementów.

Ze swojej strony polecam fronty kuchenne od tej firmy:
http://fronty-skandynawskie.pl

Jest to polska firma, która specjalizuje się w produkcji frontów kuchennych najwyższej jakości.

CelestynaZ
16-04-2019, 11:05
Wymarzone meble kuchenne zamówiłem u pewnej firmy specjalizującej się w projektowaniu mebli na wymiar. Z tego co wiem, to wynajęci przeze mnie specjaliści urządzą każdą przestrzeń. Mój kolega zamawiał u nich meble biurowe na wymiar (http://meblowymiar.pl/oferta/meble-biurowe/) dla swoich pracowników. Marian również był zadowolony z ich usług, cieszę się więc z tego, że mogłam polecić mu naprawdę dobrych fachowców.

arietka
22-04-2019, 11:51
Dużo osób stawia na meble na wymiar jezeli chodzi o kuchnie, a także i łazienkę. Myślę że to będzie najlepsza opcja. Zobaczcie sobie też propozycje od https://maleomi.pl/ W tym miejscu znajdziecie mniejsze akcesoria i urządzenia AGD stosowane w kuchni. Wiadomo że takich rzeczy jak garnki i patelnie nie ma szans o dobrze wyposażonej kuchni :)

Basia_1955
02-05-2019, 14:21
Skąd meble to nie wiem, ale podpowiem skąd akcesoria :)
Ja mam bardzo wiele rzeczy z https://www.pomocedlaseniora.pl/13-pomoce-do-kuchni, oprócz takich typowych produktów dla osób z niepełnosprawnościami są też takie, z których po prostu bardzo wygodnie się korzysta. Mąż akurat jest po udarze, wiec wiele rzeczy mu pomaga normalnie funkcjonować, ale ja jako zdrowa też korzystam.

jolantaa
05-05-2019, 19:11
Ja bralam z Bodzia.