PDA

View Full Version : Błagalna prośba o rozwiązanie ankietki.

dabrowskadaria
16-04-2019, 18:02
Dzień dobry,

jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i bardzo chciałabym uzyskać od Państwa informacje na temat działalności UTW i jego znaczenia. Bardzo proszę o rozwiązanie ankiety. Jest ona bardzo ważna dla mnie, potrzebuje aż 100 respondentów, a nie jestem w stanie dotrzeć do nich osobiście ze względu na pracę zawodową.

Wstawiam link:

https://profitest.pl/s/23551/k3EBxztl

Wystarczy w niego kliknąć bądź przekopiować go do okna przeglądarki.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję. Każda wypełniona ankiet to dla mnie krok bliżej do obrony i ukończenia studiów :) Wierzę w ludzką dobroć i pomoc! Niekoniecznie trzeba być uczestnikiem UTW, gdyż pytania są dość ogólne.

dziewiątka
16-04-2019, 18:16
próbowałam wczoraj ...w połowie zniechęciłam się, bo w pobliżu mojej miejscowości nie ma UTW;
próbowałam dać informacje , które znam z opowiadań znajomych i innych na ten temat,
ale dużo pytań jest oczywistych i jak nie jestem uczestnikiem UTW to jest problem z wiarygodną odpowiedzią;
Radzę poszukać w realu osób, które uczestniczą albo w konkretnej miejscowości. gdzie takowa uczelnia funkcjonuje,
pozdrawiam ;

dabrowskadaria
17-04-2019, 15:59
Większość ankiet mam wypełnionych przez uczestników UTW, jednakże muszę mieć zbyt dużą próbę na możliwości swoje ;) Jednakże dziękuję za chęć :)