PDA

View Full Version : Moja strona o sukcesie, motywacji i działaniu


senastan
28-03-2008, 21:48
Witam!
Jak obiecywałem na początku, wracam do tematu Seniorzy i Sukces. Nam – seniorom - też, a może jeszcze bardziej nam niż naszym młodym braciom , potrzebne jest poczucie osiągania sukcesu. Właśnie „osiągania”, a nie „osiągnięcia”! Tak w tej sprawie, jak w wielu innych, ważne jest żeby „gonić króliczka”, a czy się go złapie, to już nieco mniej ważne.
"Myśl, jak człowiek, który działa, działaj, jak człowiek, który myśli."
- Henri Bergson
__________________________________________________ __
English version:
"Think like a man of action, act like a man of thought."
Zainteresowanych bliżej tematem sukcesu zapraszam do mojej strony internetowej:
http://www.twoj-sukces.pl/
Andrzej senastan

Malgorzata 50
28-03-2008, 21:55
No ,niestety zbior komunałów typu "jak osiągnac szczęscie nie wstajac z fotela" Czy po przeczytaniu tego wszystkiego zaczna dzwonic do mnie head hunterzy z propozycjami pracy od 10000 w górę....???

bogda
28-03-2008, 21:58
Małgoś...możesz się zająć uprawą ziół w doniczkach i też osiągniesz sukces jak Ci coś wyrośnie....:D

Lila
28-03-2008, 22:09
Mnie tam ostatnio nic nie chce rosnąć....

martunia
28-03-2008, 22:13
Słyszałaś, nie o to chodzi,żeby rosło, chodzi o to ,żeby hodować.

bogda
28-03-2008, 22:15
No właśnie Lila...nie zrozumiałaś sensu przesłania...:rolleyes:

senastan
29-03-2008, 11:56
No ,niestety zbior komunałów typu "jak osiągnac szczęscie nie wstajac z fotela" Czy po przeczytaniu tego wszystkiego zaczna dzwonic do mnie head hunterzy z propozycjami pracy od 10000 w górę....???
Drogie Dziecko! Wprawdzie uwielbiam Przyborę i czule wspominam Kabaret Starszych Panów, ale całkiem nie kojarzę, co miałaś na myśli cytując ten fragment uroczej piosenki właśnie w tym miejscu. A co do komunałów, to widocznie nie pofatygowałaś się poklikać po mojej stronie, bo można z niej dotrzeć do obszarów konkretnej wiedzy. No, ale skoro czekasz na kontakt z head hunter'ami, to może rzeczywiście nie było warto. Dla zabawy i żeby Cię skłonić do bardziej życzliwego na mnie spojrzenia, proponuję Ci wejść do forum z wierszami, gdzie za chwilę umieszczę kilka moich limeryków ze zbioru Rozmowy z Lasem.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Wszystkich Seniorów zainteresowanych sukcesem w wieku mocno dojrzałym
Andrzej senastan

Bianka
29-03-2008, 12:08
czemu nie powiesz po prostu: "uczcie się NLP". Przecież o to właśnie Ci chodzi :D

urszula-kol
29-03-2008, 13:52
Trzeba koniecznie osiągnąć sukces, nawet stosując...
......" najnowsze ścieżki z pogranicza magii i hipnozy, które pozwalają wywierać wpływ na to, co dotychczas określano, jako “przypadek”, “szczęście” lub “los” w interesach. Dowiesz się jak je stosować, żeby znaleźć się w uprzywilejowanym kręgu tych, którym wszystko przychodzi “samo, z łatwością i bez wysiłku”.

senastan
29-03-2008, 16:51
czemu nie powiesz po prostu: "uczcie się NLP". Przecież o to właśnie Ci chodzi :D
No, w dużej mierze o to chodzi, ale różne są ścieżki dochodzenia do Wiedzy. Propozycje z tej mojej strony są jedynie jedną z nich.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years."
- Abraham Lincoln
a tu poniżej tylko skromny Andrzej Stankiewicz:confused:

senastan
29-03-2008, 17:02
Trzeba koniecznie osiągnąć sukces, nawet stosując...
......" najnowsze ścieżki z pogranicza magii i hipnozy, które pozwalają wywierać wpływ na to, co dotychczas określano, jako “przypadek”, “szczęście” lub “los” w interesach. Dowiesz się jak je stosować, żeby znaleźć się w uprzywilejowanym kręgu tych, którym wszystko przychodzi “samo, z łatwością i bez wysiłku”.
Przepraszam, ale nie wiem co to jest ten ImageShack, czemu to służy i czy nie zawiera jakiegoś wirusa, bo ostatnio nawet ja - doświadczony internauta - miałem kłopoty przez zupełnie niespodziewanego, a b. złośliwego wirusa. Pozdrawiam!
PS. i czy to jest warte 8 USD?

tar-ninka
29-03-2008, 17:45
Senastan
http://imageshack.us/
to jest program do wklejania obrazow na forum .
Jest bezpieczny ,nie zawiera wirusow.
nie musisz płacic .Wystarczy ze klikniesz w link,ktory podalam i juz mozesz wklejac co chcesz .
Życzę powodzenia

senastan
31-03-2008, 18:00
Zainteresowanych moją dłuższą wypowiedzią na temat sukcesu zapraszam do mojego blogu.
Andrzej senastan