PDA

View Full Version : Czytam e-czasopisma w ZINIO


Srebrzysta
30-03-2008, 18:13
E-czasopisma można czytać na ekranie komputera w formacie Zinio.
Wersja elektroniczna „Wprost” to gwarancja szybkiego dostępu do rzetelnych informacji ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury.
Dodatkowo z każdym e-wydaniem „Wprost” otrzymasz e- wydanie magazynu „WiK Wprost i Kultura”, który w wersji drukowanej ukazuje się w Warszawie i okolicach i jest zestawieniem najciekawszych wydarzeń kulturalnych tygodnia, proponuje jak miło spędzić tydzień, zawiera zapowiedzi i opisy premier kinowych , najciekawsze propozycje koncertów oraz programów w TV.

Program czytnika ZINIO można uzyskać bezpłatnie po wpisaniu się jako użytkownik i zamówieniu e-czasopisma.
Polecam stronę: http://ewaewitryna.nexto.pl/e-prasa/wprost_p273.xml

Srebrzysta
14-05-2008, 12:58
Widzę, że propozycja czytania prasy na ekranie komputera nie zyskała chętnych, dlatego proponuję jeszcze inny sposób czytania, moim zdaniem bardzo wygodny.
Bardzo często wykonując jakieś prace "ręczne" nie mamy możliwości czytać, ze zrozumiałych względów, patrzymy na to co robimy np. szydełkując serwetkę.
Aby zainteresować wszystkich lubiących poezję proponuje na dobry początek dwie księgi Zakochanego Pana Tadeusza w interpretacji Michała Żebrowskiego. nagranie w formacie mp3


http://www.voila.pl/111/2diwy/?1 Inwokacja

http://www.voila.pl/139/oyrte/?1 Powrót panicza. Spotkanie w pokoiku

Lukrecja
14-05-2008, 16:12
Srebrzysta ja byłam pod tym wskazanym linkiem na stronie e-wydania Wprost. Rozumiem ,że to co robisz nie jest kryptoreklamą tego tygodnika ? Tam doczytałam się ,że ZINO to płatna wersja (cyt płacisz mniej nawet o 73%
w stosunku do ceny wersji drukowanej )

Srebrzysta
16-05-2008, 00:31
Witam serdecznie.
Nie reklamuję tygodnika Wprost ale chcę zainteresować osoby lubiące czytać tygodniki, nie koniecznie drukowane, do sprawdzenia elektronicznej formy zapoznawania się z magazynami.
Na próbę można ściągnąć darmową wersję np. WPROST.

Niżej podaję cytat dot.przeglądarki ZINIO.
""Korzystamy z najlepszych, uznanych rozwiązań. Zinio Reader, bezpłatna przeglądarka umożliwiająca czytanie e-prasy oraz e-książek, to produkt ceniony na całym świecie""

Ja bardzo często przeglądam dwumiesięcznik "Wnętrza" - pobrałam go z tej stronki http://ewaewitryna.nexto.pl/e-prasa/wnetrza-_wydanie_darmowe-wydanie_darmowe_i2899.xml

Pozdrawiam Ewa

Lukrecja
16-05-2008, 08:51
Srebrzysta !
dziękuję za informację. Prawdę mówiąc , nie wiedziałam przedtem o istnieniu takiej przeglądarki. Dzięki tobie już wiem. Poczytalam sobie dziś dokładniej jakie są warunki używania. Okazuje się ,że możliwości tej bezpłatnej przeglądarki , wykorzystują niektóre tytuły prasowe .

Srebrzysta
10-08-2008, 02:00
Gazeta Wyborcza - Warszawa – 186 (http://ewaewitryna.nextore.pl/e-prasa/gazeta_wyborcza_-_warszawa_p2875.xml)

Elektroniczna wersja Gazety Wyborczej jest identyczna z wydaniem papierowym. Składa się z wydania ogólnopolskiego, dodatku lokalnego oraz dodatków tematycznych (m.in. "Gazeta Praca", "Duzy Format" etc.).
E-wydanie to wygodny i szybki dostęp do Gazety Wyborczej wzbogacony o liczne funkcjonalności.

Proszę sprawdzić

Malgorzata 50
10-08-2008, 03:58
Reklama dźwignią handlu!!!!!

Sanna
10-08-2008, 17:43
Działy Gazety Wyborczej które mnie interesuję otrzymuję na skrzynkę pocztową jako subskrypcję i czytam.Jest to też bezpłatne.w zakładkach mam nasze regionalne dzienniki.

Srebrzysta
10-08-2008, 18:46
Numer specjalny miesięcznika Budujemy Dom - Wnętrza (http://ewaewitryna.nextore.pl/e-prasa/wnetrza-_wydanie_darmowe-wydanie_darmowe_i2899.xml)jest skierowany do ludzi, którzy po wybudowaniu domu, stają przed kolejnym etapem - urządzaniem wnętrz. Czytelnicy znajdą w nim wiele inspiracji, które pomogą wybrać odpowiednie sprzęty, meble, akcesoria i dodatki, aby pięknie zaaranżować swój wymarzony dom.

Ja osobiście bardzo lubię pooglądać piękne wnętrza i zachęcam do tego wszystkich, tym bardziej że to nic nie kosztuje.
Pozdrawiam

Sanna
10-08-2008, 19:38
Wszystko fajnie tylko ta e-prasa nie jest darmowa,wolę na papierze i nie będę zaśmiecała sobie komputerka.