PDA

View Full Version : Co robi "kogut domowy" ?

senior A.P.
31-03-2008, 10:59
Jezeli o "o kurach domowych" dyskusja,to dlaczego nie podyskutowac o kogutach,ktorych jednym zabraklo, inne jeszcze maja ale sa niezadowolone.Jeszcze inne usilnie szukaja aby im ktos pial za uszami.
Zaczne od tego ,czy "kogut domowy" spelnia swoja powinnosc koguta,tzn przewodzi stadem i zaspakaja wszelkie potrzeby ?

Lila
31-03-2008, 11:08
Jezeli o "o kurach domowych" dyskusja,to dlaczego nie podyskutowac o kogutach,ktorych jednym zabraklo, inne jeszcze maja ale sa niezadowolone.Jeszcze inne usilnie szukaja aby im ktos pial za uszami.
Zaczne od tego ,czy "kogut domowy" spelnia swoja powinnosc koguta,tzn przewodzi stadem i zaspakaja wszelkie potrzeby ?

Hiii,Senior..aleś temat rzucił..
:D :D

Czy nasze koguty mają siłę piać ? I jakim stadem przewodzić niby ? Jedna kura raptem,mocno niepodległa na dodatek ..

BUNIA
31-03-2008, 11:13
W kurniku musi byc pelna demokracja to znaczy kogut zarabia kase a kura aby nie byc podzdechla kura wydaje to co on wypovci na roznych : pelnych , 1/2 , 7/8 etatach , i w ten sposob dowartosciowuje siebie a przede wszystkim koguta ktory ma komfort psychiczny samospelniania sie .

senior A.P.
31-03-2008, 11:23
Tym razem zgadzam sie co do zdan twierdzacych,nie do konca rozumie o co pyta Lila. W domysle uwazam,ze brak jej "koguta", co by ........ .
Temat zapodalem aby troche odsapnac od polityki.
Lepiej zartowac niz chorowac !

ammi1952
31-03-2008, 11:26
Hihihihihi Senior zaskoczyłeś mnie pozytywnie ,kurcze Ty jednak masz spore poczucie humoru .

Basia.
31-03-2008, 11:26
Tym razem zgadzam sie co do zdan twierdzacych,nie do konca rozumie o co pyta Lila. W domysle uwazam,ze brak jej "koguta", co by ........ .
"Kogut domowy" szpanuje przed kurą domową.:) :)

senior A.P.
31-03-2008, 11:28
Szczegolnie gdy zona spi lub jest w pracy.Humor mi gasnie gdy musze sobie zrobic cos do jedzenia sam,majac wstret do pomieszczenia jakim jest kuchnia.

Lila
31-03-2008, 11:29

Senior...co by...????...no dokończ ?:D :D
Dam poczytać mojemu .Może przy tym nadszarpnę mu grzebień ??:D

senior A.P.
31-03-2008, 11:30
Basiu !
Mozna sie dowiedziec na czym ten szpan polega ?
Moze rozebrany do slipek i pardowanie przed kura z zadartym i upierzonym ogonem jaki to ma kazdy dobry kogut ???

senior A.P.
31-03-2008, 11:32
Tajemnica mezczyzn po 60-tce !
Twoj "kogut" Lila jest w innym przedziale wiekowym - prawda ?

Basia.
31-03-2008, 11:32
Hihihihihi Senior zaskoczyłeś mnie pozytywnie ,kurcze Ty jednak masz spore poczucie humoru .
Augustyn jest fajnym facetem tylko nieraz robi "za naczelnego narzekacza" chyba po to żeby nas wkurzyć.:) :)

Lila
31-03-2008, 11:33
Senior,mój kogut domowy jest prawie w moim wieku...:)

senior A.P.
31-03-2008, 11:36
Wkurzyc ? No,chyba,ze jest sie "niedorajda kurza".
Ja "kury" podniecam !

Lila
31-03-2008, 11:41
Wkurzyc ? No,chyba,ze jest sie "niedorajda kurza".
Ja "kury" podniecam !

Kury ? A nie papugi czasem ?

senior A.P.
31-03-2008, 11:44
Co Ty ?
Ja papugi z daleka omijam,przeciez to stworzenia nieobliczalne.