PDA

View Full Version : Sala weselna w Poznaniu


teraska
13-06-2019, 09:39
Czy ktoś może na forum jest z Poznania?

Jakie sale weselne polecicie w tym mieście? Moja córka wychodzi za maż w przyszłym roku i wciąż nie mamy odpowiedniego miejsca :)

marta60
13-06-2019, 10:41
Jakiś czas temu organizowałam wesele swojej córce. Właśnie w Poznaniu. Początkowo planowaliśmy zorganizować wesele pod Poznaniem, potem jednak doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie jednak zaplanować to gdzieś w mieście, tak aby goście nie mieli problemów z dotarciem na miejsce.
Młodzi zdecydowali się na hotel Mercure w centrum Poznania:
https://www.accorhotels.com/pl/hotel-3393-hotel-mercure-poznan-centrum/index.shtml - tutaj możesz sobie poczytać ofertę. Zależało nam aby były również noclegi, dla części gości, którzy przyjeżdżali z daleka wynajęliśmy pokoje.
Bardzo dobry standard, sala odpowiednia na średniej wielkości wesele. Zrobiła wrażenie na gościach. Było nowocześnie, nie musieliśmy kombinowac z wystrojem, wystarczyło jedynie zakupić świeże kwiaty na stoły.
Hotel może nie jest najtańszy ale oferuje bardzo dobry standard. Jedzenie palce lizać. Chociaż sama byłam tak zestresowana,że nie zdążyłam wielu potraw spróbować. Za to goście chwalili.

Do tej pory wspominają jedzenie na weselu.

Olivvia2
17-06-2019, 21:34
Wybór sali to najważniejszy i najtrudniejszy wybór, na całe szczęście ja to juz mam za sobą :) Jeżeli chodzi o inne rzeczy to także oferta od http://fotobudazwooda.pl może wam się przydać. Proponują tu oryginalną, drewnianą fotobudkę, w sam raz na wesela właśnie.

adinka
21-05-2020, 13:49
No widzisz, a mnie interesuje sala na wesele Katowice (https://www.marcinorzolek.pl/blog/sale-weselne-slask) i nie wiem, co wybrać. Fotograf Marcin Orzołek zrobił na ten temat ciekawy wpis na swoim blogu, to jakieś propozycje już znamy, ale zawsze możemy dodatkowo się czegoś dowiedzieć. To jak? Jesteście w stanie nam coś polecić? Zależy nam na wyjątkowości, ale i na tym, żeby ładnie wnętrze przyozdobić.