PDA

View Full Version : Kuchenne gadżety


rozmar
29-08-2019, 08:12
Jakie są wasze kuchenne gadżety bez których nie możecie się obyć? Ostatnio upatrzyłam sobie silikonowe składane miski! Rewelacja!

marta60
29-08-2019, 09:04
Dobry nóż to połowa sukceu, i ostrzałka do niego
Poza tym:
Blender
Mikser
Robot kuchenny
oraz Opiekacz
Ostatnio również zamawiałam do kuchni nowe uchwyty . Dzieki temu w niedrogi sposób mozna praktycznie całkowicie zmienić charakter kuchni:
https://skandynawskieuchwyty.pl

Zerknijcie sobie na stronę.
https://skandynawskieuchwyty.pl/upload/optimized/meble-kuchenne.jpg

miłowicz
05-09-2019, 08:32
Co prawda nie wiem, czy można to zaliczyć do gadżetu, ale ostatnio zamówiłam panele szklane (http://www.artglass.elblag.pl) z wybranym zdjęciem. Chcę mieć takie w kuchni i w łazience, czas zacząć realizować wnętrzarskie marzenia.

Strzycka
19-12-2019, 22:26
Przede wszystkim nie lubię gadżetów bezużytecznych, natomiast uwielbiam mieć w kuchni piękne naczynia, mam wręcz słabość do ładnej porcelany. Ostatnio kupiłam sobie cukiernicę, rzecz potrzebna, a piękna zarazem. Wybrałam białą, z drewnianym wieczkiem, wyjątkowo mi się spodobała ze względu na oryginalny design. Możecie zobaczyć ją na stronce https://www.indelo.pl/cukiernice-porcelanowe-cat-327 , ten sklep zresztą oferuje znacznie więcej ciekawych dodatków i praktycznych do kuchni (i nie tylko).

krejzol
21-03-2020, 11:52
Jeśli chodzi o kuchenne gadżety bez których się nie obejdzie to moim zdaniem jest ich bardzo dużo. Jak na przykład nie wyobrażam sobie aby w kuchni nie było wystarczającej ilości noży stołowych. Dlatego też ja właśnie szukam nowego zestawu takich noży. i tak córka pokazała mi takie noże w tym sklepie https://swiat-agd.com.pl/noze-stolowe/ które raczej zamówimy, gdyż nie lubię sytuacji w której może zabraknąć choćby noży na jakieś imprezie