PDA

View Full Version : Jaka karma dla psa


Baisa
05-09-2019, 11:03
Jaką polecicie dobrą karmę dla psa?

Kupujecie gotową czy moze jednak samodzielnie przyrządzacie?

euraka
05-09-2019, 13:21
Warto na pewno zwrócić uwagę jakiej jakości jest pożywienie jakie chcesz zaserwować swojemu psiakowi. Po pierwsze, musi być kompletne, czyli zawierać wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Dobrze bedzie na pewno wczytać się w skład, skład karm marketowych nie jest zwykle dobry niestety..... Musi też być zbilansowane, czyli zawierać te składniki w ilościach i proporcjach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcia. Najlepiej jeśli karma ma w sobie dobrej jakości mięso. Po trzecie, pożywienie musi być strawne w taki sposób, by składniki pokarmowe mogły być we właściwych ilościach przyswojone.
Sugeruję zerknąć sobie do tego sklepu zoologicznego:
https://flogard.pl/psy/karma-dla-psa.html

Powinni doradzić jaka karma bedzie najlepsza.

krejzol
21-10-2019, 09:26
Mając w domu psa to musimy odpowiednio o niego dbać. Dlatego też gdy moja córka dostała w prezencie od dziadków pieska to pierwsze co zrobiliśmy to poszukaliśmy dobrego i sprawdzonego weterynarza. Znajomi polecili nam VetPassion http://vetpassion.pl/. Udaliśmy się tam i zostałam mile zaskoczona, gdyż w klinice tej mają praktycznie wszystko. Weterynarz dokładnie zbadał naszego psiaka i doradził nam jaką karmę powinniśmy dla niego kupić i opowiedział córce jak powinna dbać o pieska

Regina65
15-08-2020, 06:50
Wiem, że niektóre osoby gotują pyszne jedzonko dla swoich pupili. Obecnie mam więcej wolnego czasu, więc mogłabym to robić. Jednak nie wiem czy potrafiłabym odpowiednio skomponować posiłek dla mojej Luny. Wolę kupować gotową karmę w sklepie https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/karma-przysmaki-dla-psa/karma-mokra-dla-psa/ Wiem, że jest dobrze zbilansowana i piesek dostanie wszystko, czego mu potrzeba.