PDA

View Full Version : Co dla kogo jest ważniejsze??


lawenda
04-04-2008, 15:26
Może nie powinnam pisać pod wpływem emocji, ale nie mogę się powstrzymać tak mnie to wnerwiło. W czasie obiadu nastawiłam informację żeby zobaczć co na świecie. Podawano wiadomość która mnie poraziła. O życie walczy trójka niemowląt /sepsa/ W szpitalu prawdopodobnie nie było wody od czterech dni /coś mi się nie chce wierzyć/ może źle usłyszałam. Coś tam jeszcze mówią, wypowiada się matka i co widzę samochody zdążające do prokuratury z panem Jarosławem Kaczyńskim na konfrontację. To było ważniejsze tylko dla kogo? Wściekła wyłączyłam telewizor. Czasami myślę że żyję w nierealnym świecie, gdzie sprawy tak ważne jak zdrowie przegrywają z kłamliwą polityką

senior A.P.
04-04-2008, 15:29
Dla mnie wazna jest prawda ale dzisiaj bardzo o nia trudno . Ma byc reglamentowana.

ymca
04-04-2008, 16:00
Co tam dla nas reglamentacja,przerabialiśmy już to.:D

siekierka
04-04-2008, 17:06
O życie walczy trójka niemowląt /sepsa/ W szpitalu prawdopodobnie nie było wody od czterech dni /coś mi się nie chce wierzyć/ może źle usłyszałam. Coś tam jeszcze mówią, wypowiada się matka i co widzę samochody zdążające do prokuratury z panem Jarosławem Kaczyńskim na konfrontację. To było ważniejsze tylko dla kogo? Wściekła wyłączyłam telewizor.
A gdybyś w tym samochodzie widziała pana Donalda Tuska to byś nie była wściekła i nie wyłączyła telewizora?;)

Pani Slowikowa
04-04-2008, 17:07
Może nie powinnam pisać pod wpływem emocji, ale nie mogę się powstrzymać tak mnie to wnerwiło. W czasie obiadu nastawiłam informację żeby zobaczć co na świecie. Podawano wiadomość która mnie poraziła. O życie walczy trójka niemowląt /sepsa/ W szpitalu prawdopodobnie nie było wody od czterech dni /coś mi się nie chce wierzyć/ może źle usłyszałam. Coś tam jeszcze mówią, wypowiada się matka i co widzę samochody zdążające do prokuratury z panem Jarosławem Kaczyńskim na konfrontację. To było ważniejsze tylko dla kogo? Wściekła wyłączyłam telewizor. Czasami myślę że żyję w nierealnym świecie, gdzie sprawy tak ważne jak zdrowie przegrywają z kłamliwą polityką

nie wiem ile ty masz lat?? Ale do tego rodzaju "wiadomosci" chyba czlowiek jest juz przyzwyczajony od dawna..
W tym samym czasie w ktorym np. ginie dzieki tsunami kilka tysiecy ludzi .. w przerwach na reklame jest mowa o.. wspanialych wlasciwosciach proszku do prania w temperature wody 20C.. a nastepna wiadomoscia jest to... ze jakis tam polityk.. z jakiegos tam kraju zostal zlapany z prostytutka w samochodzie...

lawenda
04-04-2008, 18:07
Miła "Siekierko" odpowiem Ci na Twoje pytanie. Nawet gdyby te limuzyny wiozły jakiegokolwiek dostojnika też moje postępowanie byłoby takie same. Nie jestem zwolennikiem żadnej opcji politycznej. Dla mnie ważny jest człowiek i jego postępowanie. Mam pewne priorytety, które są niezmienne od lat. Liderzy partii mnie nie interesują a każdy odpowiada za swoje czyny.

Lila
04-04-2008, 18:10
Miła "Siekierko" odpowiem Ci na Twoje pytanie. Nawet gdyby te limuzyny wiozły jakiegokolwiek dostojnika też moje postępowanie byłoby takie same. Nie jestem zwolennikiem żadnej opcji politycznej. Dla mnie ważny jest człowiek i jego postępowanie. Mam pewne priorytety, które są niezmienne od lat. Liderzy partii mnie nie interesują a każdy odpowiada za swoje czyny.

Lawenda,J.Kaczyński nie jechał z wizytą,tylko na wezwanie prokuratora..

Wyobrazasz sobie wrzask,jakby tak nie dojechał ???

ymca
04-04-2008, 18:17
On miał dziś patrzeć w oczy Kaczmarkowi.:)

lawenda
04-04-2008, 18:20
Wprawdzie chciałam dać sobie spokój z odowiedzią, ale trochę mnie sprowokowałaś. Może też dlatego,że lubisz gotować i masz ciekawe przepisy a to mój konik. Nigdy się nie przyzwyczaję jeżeli chodzi o dzieci. Jeżeli w wyniku czyjejś beztroski dzieje się im krzywda, jeżeli są źle diagnozowane. Wiem co mówię bo znam to z autopsji. Nie staram się nikogo pouczć, bo każdy ma inny pogląd na te same sprawy a lat mam dużo, jestem po sześćdziesiątce i wcale mi to nie przeszkadza. Jeszcze dla Twojej wiadomości, życie mnie nie głaskało po główce, a reklam nie znoszę nawet w mniej drastycznych wiadomościach. Pozdrawiam Cię Pani Słowikowo

ymca
04-04-2008, 18:23
Bogusiu nie denerwuj się,naprawdę nie ma o co.To jesteśmy już dwie.Ja też nie lubię reklam.

Pani Slowikowa
04-04-2008, 18:38
Wprawdzie chciałam dać sobie spokój z odowiedzią, ale trochę mnie sprowokowałaś. Może też dlatego,że lubisz gotować i masz ciekawe przepisy a to mój konik. Nigdy się nie przyzwyczaję jeżeli chodzi o dzieci. Jeżeli w wyniku czyjejś beztroski dzieje się im krzywda, jeżeli są źle diagnozowane. Wiem co mówię bo znam to z autopsji. Nie staram się nikogo pouczć, bo każdy ma inny pogląd na te same sprawy a lat mam dużo, jestem po sześćdziesiątce i wcale mi to nie przeszkadza. Jeszcze dla Twojej wiadomości, życie mnie nie głaskało po główce, a reklam nie znoszę nawet w mniej drastycznych wiadomościach. Pozdrawiam Cię Pani Słowikowo

moze trzeba sprowokowac... nieraz aby w koncu dojsc do podobnych wnioskow.. Ja nie tylko nie znosze krzywdy bezbronnych dzieci.. ale tez krzywdy doroslych ludzi czy nawet zwierzat.. Moj poprzedni post wlasnie dal temu wyraz..
Reklamy sa czystym biznesem i nie wazne jak leje sie krew.. robia swoje.. na zimno.. Walcem ze zlota rozgniataja nasze najintymniejsze uczucia..i wciskaja sie do trumien na pogrzebach..
Ich wrazliwosc na ludzkie cierpienie rowna sie zeru..
A dygresja o wieku... no coz.. moze to z mojej strony byl komlement..dla ciebie.. bo swiezosc uczuc .. i dobre (moze troche naiwne) serce jest domena mlodosci..
Ja sama tez czuje sie mloda:)
Ps.. sluze przepisami.. i tez cie pozdrawiam.."cieplutko" jakby powiedziala nasza Anielka

senior A.P.
05-04-2008, 13:53
Dla kazdego wazne jest zdrowie !
Tracac go tracimy wszystko,nawet przyjaciol !!!