PDA

View Full Version : Absurdy....


zdzislaw.bedrylo
09-04-2008, 22:14
Zycie codzienne dostarcza nam wiele nonsensów,które irytują i wręcz złoszczą...Choć na pozór drobne ale dokuczliwe..Chodzi o Telefony stacjonarne TELE2....Coś mnie podkusiło 2 lata temu i zawarłem z tą firmą
umowę na abonament..Jak dotąd wszystko biegnie swoim torem....
Instalacja telefoniczna działa bez zarzutu...Płatności (abonament) ..płacony przez bank działa bez problemu....za wyjątkiem i tu właśnie powstaje zasadniczy problem..lekceważenie klienta w stopniu bez precedensu....
Chodzi o sprawę z pozoru drobną ale niesłychanie irytującą......
Każda firma telefoniczna w świecie i Europie..zgodnie z uninyjnymi standartami
powinna posiadać wszystkie atrybuty związane z dzwonieniem...To nie powinno nikogo nie dziwić...ale nie w TELE2....
W chwili obecnej człowiek lata w kosmos a w tej firmie do obecnej chwili nie ma poczty głosowej i prezentacji odbieranego numeru.Rzecz na pozór
drobna ale potrzebna,ponieważ często nie ma mnie w domu a ktoś wówczas może dzwonić a tu nic.........Okazało się,że do dnia dzisiejszego
TELE2 nie może dogadać się z TPSA odnośnie załączenia tej funkcji ...
Czysty absurd..czy zła wola...czy lekceważenie klienta...( nie potrzebne skeśl)....
Wobec powyższego ostrzegam wszystkich przed tą firmą bo jest nierzetelna...nie odpowiada na pytania i lekceważy wszystkich...
Komentaż pozostawiam do wiadomości TELE2.......

kufa86
20-04-2008, 23:41
Największy absurd to sraczka,
bo często i rzadko.

Lila
21-04-2008, 00:29
Największy absurd to samobójstwo,bo sensem życia jest przekazanie genów..
A co do samobójców. To samobójca na ogół stwierdza ze nie ma szans na przekazanie swojego genu. I ze tylko swoją egzystencją utrudnia przekazywanie genów innym genom podobnym. A wiec samobójca usuwając sie z drogi w sumie tez wykonuje sens życia. Bo usuwając sie z drogi ułatwia przetrwanie genu genom podobnym do jego.


Uuuups...co ja to chciałam napisać ?