PDA

View Full Version : Afrodyzjaki


Simma
12-05-2020, 10:52
Cześć. Chciałabym tutaj porozmawiać o afrodyzjakach. Jakie afrodyzjaki polecacie na romantyczny wieczór?
Niedlugo nasza rocznica i chciałabym to jakoś ciekawie zaplanować. Postanowiłam ,że zrobię jakąś romantyczną kolację. Co możecie mi polecić na wieczór ?

rusto
12-05-2020, 14:40
Też chciałbym to wiedzieć.

dorian
13-05-2020, 14:34
Jest ich wiele Na przykład; czekolada truskawki ( chociaż teraz nie polegam bo są jedynie importowane).alkohol - na przykład szampan ale polecam jedynie w mniejszych ilościach ewentualnie jakieś afrodyzjaki typu Sex elixir. Jest to hiszpańska mucha. Jeśli jeszcze nie próbowaliście to wypadałoby bo jest to jeden ze sztandardowych afrodyzjaków. O ile na mężczyzn za bardzo nie działa to na kobiety niesamowicie.... Zwiększa ochotę

Baisa
14-05-2020, 08:14
Slyszałam o tym słyszałam ale napisz mi kochana gdzie to kupujesz usmiech.gif Bo mieszkam w małym mieście, sex shopów tutaj nie ma a nawet jakby byl to nie wiem czy bym się do niego wybrała ( jeszcze ktoś by mnie zobaczył, nie żebym miała opory przed róznymi zabawkami erotycznymi ale jednak wolę to zostawić dla siebie). No i czy to dziala również na mężczyzn?

dorian
15-05-2020, 09:15
Raczej jedynie na kobiety. Gdzieś czytałam artykuł o tym,ze zbadali działanie hiszpańskiej muchy i w większości przypadków działała na kobiety, na mężczyzn jedynie niektórych ale w sumie jak Was to zaciekawi to możecie spróbować. Bo okazało sie,ze na mojego męża działa to tak samo jak na mnie. Jest to w wielu sklepach w sieci tak wiec możesz sobie wpisać nazwę. Tutaj możesz sobie o tym poczytać:
http://sexelixir.eu/

monkz
11-02-2021, 13:11
Z żeli polecam tylko żel do USG. Wielka butla, starcza na długo. Ponadto żel wykorzystuję do peelingu kawitacyjnego czy też tego elektro. Dobry poślizg, zero zbędnych składników.

Jesli macie ochotę na urozmaicenie seksu we dwoje polecam takie wibratory dla par:
https://sensu.pl/wibratory-dla-par

Dzieki temu obie osoby odczuwaja przyjemność.