PDA

View Full Version : Produkty dla seniorów pilnie potrzebne - komentarze

senior A.P.
11-04-2008, 12:26
Komentarz do artykułu: Produkty dla seniorów pilnie potrzebne (http://www.senior.pl/147,0,Produkty-dla-seniorow-pilnie-potrzebne,3845.html)
--------------------
Nalezy jeszcze wziasc pod uwage (chyba o to chodzi),ze tej grupy spoleczenstwa lepiej "trzymaja sie pieniadze" niz mlodszych grup wiekowych.
Seniorzy wiedza jak,gdzie i na co wydawac pieniadze.

ciotunia4
11-04-2008, 22:44
Komentarz do artykułu: Produkty dla seniorów pilnie potrzebne (http://www.senior.pl/147,0,Produkty-dla-seniorow-pilnie-potrzebne,3845.html)
--------------------
Nalezy jeszcze wziasc pod uwage (chyba o to chodzi),ze tej grupy spoleczenstwa lepiej "trzymaja sie pieniadze" niz mlodszych grup wiekowych.
Seniorzy wiedza jak,gdzie i na co wydawac pieniadze.
Senior to tez człowiek mysli nawet predzej a potrzeb ma tez niemało

Malgorzata 50
12-04-2008, 01:07
--------------------
Seniorzy wiedza jak,gdzie i na co wydawac pieniadze. Nie rozsmieszaj mnie ...to ja chyba jestem inna grupa wiekowa hurraaaaa
A swoją drogą po jakiemu ten odkrywczy artykuł jest napisany???? Bo chyba nie po polsku-no moze po polskiemu.

Jadzia P.
12-04-2008, 19:27
Pieniądze trzymają się seniora, ale seniorki nie bardzo. One to też kobiety, a kobiety w kazdym wieku lubią zakupy.

Malgorzata 50
12-04-2008, 20:57
hmmmm a gdzie jest taki senior co trzyma te pieniądze i nie wie co z nimi zrobic -chętnie wejdę w spólkę i zagospodaruje aktywa

tadeusz50
12-04-2008, 21:27
hmmmm a gdzie jest taki senior co trzyma te pieniądze i nie wie co z nimi zrobic -chętnie wejdę w spólkę i zagospodaruje aktywa
Ja odpadam, mnie też nie trzymają się pieniądze.:) :)

Malgorzata 50
12-04-2008, 21:44
ależ to jest apel ogolny tadeuszu ,nie skierowany do ciebie bynajmniej....

tadeusz50
12-04-2008, 21:51
Pożatrować nie można, czy co?

Wodniczka
12-04-2008, 22:15
Małgorzata50 seniorzy zbierają sobie kasę na wycieczki zagraniczne, nadrabiają stracony czas gdy uczciwie pracowali, a teraz zasłużenie odpoczywają ( oj nie wszyscy sa z tego samego worka )

lawenda
12-04-2008, 22:18
Może mnie oświecicie, bo czytając te posty to nijak nie mogę wyczytać o jakie produkty dla seniorów chodzi ? Czytam tylko o kasie i kto ma, czy nie ma. To jak jest z tymi produktami i czy to ma sens ?. Jeżeli był to artykół, to tak sobie kombinuję, że powinna być przytoczona treść, albo tytuł czasopisma. Ktoś pewnie się bardzo spieszył do nowego wątku.

lawenda
12-04-2008, 22:33
Już się oświeciłam i nawet wiem więcej niż potrzeba. Jestem segmentem, mam więcej niż średnia paca, dłużej żyję /mimo że nie piję/ Teraz się tylko muszę zastanowić komu przyszły do głowy takie pomysły o zagospodarowaniu segmentu seniorów i skąd takie dane o dochodach?. Pewnie badania były prowadzone na reprezentatywnej grupie seniorów pochodzących z tych tzw kominów.

Malgorzata 50
13-04-2008, 01:38
Pożatrować nie można, czy co?
Przecie robię to w wiekszości wypadkow...:confused:

grazyna
13-04-2008, 01:41
http://www.seniorsklep.pl/ takie toto znalazłam po wklepaniu hasła produkty dla seniorów.
Ide spac DOBRANOC seniorki i seniorzy !

Malgorzata 50
13-04-2008, 01:47
Mateńko toto rzeczywiście przygnebiajace -tylko sobie w leb strzelic jeśli tylko takie towary oferuje się segmentowi

lawenda
13-04-2008, 11:26
Przeanalizowałam nazewnictwo mądrych ludzi i wyszło mi, że jak będę chciała wymienić meble to mam już dwa segmenty senioralne i średnia płaca emeryta w dwójkę zostanie przy ścianie. Ale będzie ubaw chodzące segmenty o średniej krajowej - to takie nowatorskie hi, hi, ha a co?

Malgorzata 50
13-04-2008, 16:31
Do tego segmenty przyscienne z tendencją obosieczną od sciany do sciany

Krzysiek54
29-09-2008, 19:32
Witam, a ja znalazłem nowy sklep, przy którym poprzedni wymieniany w artykule się chowa: www.megasenior.pl i mają też sklep stacjonarny.

Krzysiek54
30-09-2008, 16:40
Z tego co rozmawiałem oni dopiero otworzyli sklep internetowy i na stronie mieści się jak powiedzieli około 30% produktów. Z tego co widzę to mają rację, sklep internetowy to namiastka produktów, jakie oferuja w sklepie stacjonarnym. Ale obiecali, iż będą sukcesywnie dodawać produkty:)

Krzysiek54
30-09-2008, 20:09
Ciekaw jestem, co sądzicie o tym sklepie?

95.50.206.xxx
08-08-2012, 15:20
Ja jestem seniorem, mam 67 lat i należycie odpoczywam po okresie w którym pracowałem. "lawenda" narzekała, że nic nie ma o produktach, wiec opisze jeden który ostatnio sobie zakupiłem. Chodzi mi o siodełko do wanny. Nie wiem czy to będzie reklama ale kupiłem je w wysyłkowym sklepie tv products -jeśli ktoś chce zobaczyć. Osobiście jestem zadowolony bo znacznie ułatwia mi codzienne czynności i utrzymanie higieny :)